خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819
    نمایش نتایج: از 271 به 281 از 281
    1. Top | #271
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انشالله خوب میشه

2. Top | #272
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ark نمایش پست ها
      سلام ببخشید من تجربی هستم تراز اردیبهشتم ۹۰۲۵ شد و برای نهایی هم نمرات ۱۴۰۲ رو دارم و هم ۷ تا درس ۱۴۰۳، حدودا معدل ۱۹ میگیرم امسال
      به نظر شما می تونم رتبه خوبی بیارم؟ @Mazaheri
      فکر نمی‌کنم این تراز با معدل ۱۹، رتبه زیر هزار بیاره ولی با احتمال خوبی رشته‌های پزشکی و دارو قبولید. دندان یک مقدار لب‌مرز هست.

3. Top | #273
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      فکر نمی‌کنم این تراز با معدل ۱۹، رتبه زیر هزار بیاره ولی با احتمال خوبی رشته‌های پزشکی و دارو قبولید. دندان یک مقدار لب‌مرز هست.
      یعنی ممکنه زیر ۲۵۰۰ بیارم؟منطقه ۳ هستم

4. Top | #274
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ark نمایش پست ها
      یعنی ممکنه زیر ۲۵۰۰ بیارم؟منطقه ۳ هستم
      من جزییات نمراتتون رو نمیدونم که مثلا نمره کدوم درسها بیشتر یا کمتر شده، نمرات بقیه رو هم نمیدونم. تراز سیوی های پارسال هستن، کسانیکه کنکور اردیبهشت بد دادن ولی تیر رو خوب میدن هم هستن. اگر اینها نبودن، ممکن بود زیر ۲۵۰۰ بیارید.
      فعلا صحبت از رتبه توی این بازه زمانی بی‌معنیه و هیچی معلوم نیست. الکی خودتون رو درگیر رتبه نکنید. احتمالا لب مرز قبولی هستید. برای کنکور تیر تلاش کنید و با اطمینان قبول بشید.
      ۲۵۰۰ منطقه ۳ پارسال تراز کل حدود ۹۱۰۰ داشته. تراز کل احتمالی شما در این بازه هست ولی تراز بقیه معلوم نیست. پارسال خیلی از تراز بالاهای کنکور، سوابق رو جدی نگرفتن ولی امسال احتمالا داوطلبهای جدی، ترازهای سوابق بالایی میگیرن.
      ویرایش توسط Mazaheri : 05 تیر 1403 در ساعت 20:15

5. Top | #275
      Uio
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من جزییات نمراتتون رو نمیدونم که مثلا نمره کدوم درسها بیشتر یا کمتر شده، نمرات بقیه رو هم نمیدونم. تراز سیوی های پارسال هستن، کسانیکه کنکور اردیبهشت بد دادن ولی تیر رو خوب میدن هم هستن. اگر اینها نبودن، ممکن بود زیر ۲۵۰۰ بیارید.
      فعلا صحبت از رتبه توی این بازه زمانی بی‌معنیه و هیچی معلوم نیست. الکی خودتون رو درگیر رتبه نکنید. احتمالا لب مرز قبولی هستید. برای کنکور تیر تلاش کنید و با اطمینان قبول بشید.
      ۲۵۰۰ منطقه ۳ پارسال تراز کل حدود ۹۱۰۰ داشته. تراز کل احتمالی شما در این بازه هست ولی تراز بقیه معلوم نیست. پارسال خیلی از تراز بالاهای کنکور، سوابق رو جدی نگرفتن ولی امسال احتمالا داوطلبهای جدی، ترازهای سوابق بالایی میگیرن.
      هم تراز بد دادن
      هم رتبه میخوان بد بدن
      بیان یهو بکشن خلاص کنن مارو دیگه
      شد شد، نشد چایی دم می کنیم

6. Top | #276
      Uio
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بعد ببخشید یه چیز دیگه...اینو قبلا پرسیده بودم ازتون ولی وسواس فکری گرفتم بعد ترازم چون طبق تخمین فکر میکردم بالای ده بیاد و ازون روز به بعد به طرز فجیعی نا امید و بدبخت شدم در حدی که شب تا صب خوابم نمیبره‌...با در نظر گرفتن همه اینا با تراز کنکور ۹۸۰۰ و نهاییا برفرض بالای ۱۹ شایدم ۱۹.۲ یا ۱۹.۳ یا اثن سگ خورد ۱۹ و نیم میشه حدود ۱۵۰۰ ۱۶۰۰ منطقه دو رو آورد؟...آخرین رتبه قبولی دندون زنجان همین بود دیگه خانواده اجازه نمیدن من زاهدان و بندرعباس و آزاد و پردیس و تعهدی برم...یعنی من میدونم که باید واسه تیر بخونن ولی این حس نشدن جلومو گرفته حتی اگه نمیشه‌م لطفا بگید میشه که من برم سر درسم لااقل
      امسال قرارم با خودم این بود که تراز کنکور اردیبهشتو خیلی بالا بگیرم ولی بخاطر یه سری اتفاقات خیلی مضخرفی که پیش اومد چند ماه کلا درسو ول کردم الانم خودمو میشناسم اگه امسال قبول نشم دیگه تا اخر نمیتونم بشم

7. Top | #277
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله درست میگید .ممنونم بابت وقتی که گذاشتید و کمکم کردید

8. Top | #278
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Uio نمایش پست ها
      بعد ببخشید یه چیز دیگه...اینو قبلا پرسیده بودم ازتون ولی وسواس فکری گرفتم بعد ترازم چون طبق تخمین فکر میکردم بالای ده بیاد و ازون روز به بعد به طرز فجیعی نا امید و بدبخت شدم در حدی که شب تا صب خوابم نمیبره‌...با در نظر گرفتن همه اینا با تراز کنکور ۹۸۰۰ و نهاییا برفرض بالای ۱۹ شایدم ۱۹.۲ یا ۱۹.۳ یا اثن سگ خورد ۱۹ و نیم میشه حدود ۱۵۰۰ ۱۶۰۰ منطقه دو رو آورد؟...آخرین رتبه قبولی دندون زنجان همین بود دیگه خانواده اجازه نمیدن من زاهدان و بندرعباس و آزاد و پردیس و تعهدی برم...یعنی من میدونم که باید واسه تیر بخونن ولی این حس نشدن جلومو گرفته حتی اگه نمیشه‌م لطفا بگید میشه که من برم سر درسم لااقل
      امسال قرارم با خودم این بود که تراز کنکور اردیبهشتو خیلی بالا بگیرم ولی بخاطر یه سری اتفاقات خیلی مضخرفی که پیش اومد چند ماه کلا درسو ول کردم الانم خودمو میشناسم اگه امسال قبول نشم دیگه تا اخر نمیتونم بشم
      اگر معدل حدود ۱۹.۳ بیارید، تراز حدود ۱۰۱۰۰ میده. که تراز کل میشه ۹۹۵۰ که پارسال حدود رتبه ۱۱۰۰ منطقه ۲ میداده. پزشکی زنجان پارسال در منطقه ۲ تا ۲۳۰۰ قبولی روزانه داشته، حدود ۲۶۰۰ هم قبولی شهریه پرداز ازش تو کارنامه‌ها دیدم. شخصا کارنامه از دندون زنجان یادم نمیاد که رتبه بگم. اگر خودتون دیدید پس درسته.

9. Top | #279
      Uio
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگر معدل حدود ۱۹.۳ بیارید، تراز حدود ۱۰۱۰۰ میده. که تراز کل میشه ۹۹۵۰ که پارسال حدود رتبه ۱۱۰۰ منطقه ۲ میداده. پزشکی زنجان پارسال در منطقه ۲ تا ۲۳۰۰ قبولی روزانه داشته، حدود ۲۶۰۰ هم قبولی شهریه پرداز ازش تو کارنامه‌ها دیدم. شخصا کارنامه از دندون زنجان یادم نمیاد که رتبه بگم. اگر خودتون دیدید پس درسته.
      وای پس لب مرزی میشم واسه دندون...ممنون ازتون برم سر همون تیر دوباره

10. Top | #280
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      یه موضوعی برام خیلی جالبه درباره تراز کنکور و ازمونایی مثل قلمچی
      ترازای برتر شهرمون رو که نگاه میکردم اکثراا بالای ۷۰۰۰ بودن تک و توکی ۶۰۰۰ بود یا نبود..یه پسره یکی از نزدیکامون بود اینم همیشه بینشون رنج ۶۰۰۰ ۶۳۰۰ بود..یعنی در برابر ترازای بقیه حتی همکلاسیاش با اینکه تراز خیلی خوبی بود..پایین تر بود‌..حالا در اومده نفر دوم مدرسشون که یکی از بهترین مدرسه های شهره شده! جز این مدرسه هم دوتا مدرسه خوب داریم ولی اکثر رتبه برترا مال این ندرسه بود..احتمالش خیلی کمه کسی از اونا از این بهتر شدا باشه
      خیلی برام سواله یعنی اونهمه نفر با ترازای ۷۰۰۰ اندی حماقت کردن؟!این بچه خیلی خیلی درس میخوند و اوکی بود ولی رنج ترازش رو ۶۰۰۰ بود
      واقعا هنوز دارم بهش فکر میکنم
      ستاره ها به ارومی سقوط میکردن هربار که از ته دل ارزو میکردم

11. Top | #281
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      یه موضوعی برام خیلی جالبه درباره تراز کنکور و ازمونایی مثل قلمچی
      ترازای برتر شهرمون رو که نگاه میکردم اکثراا بالای ۷۰۰۰ بودن تک و توکی ۶۰۰۰ بود یا نبود..یه پسره یکی از نزدیکامون بود اینم همیشه بینشون رنج ۶۰۰۰ ۶۳۰۰ بود..یعنی در برابر ترازای بقیه حتی همکلاسیاش با اینکه تراز خیلی خوبی بود..پایین تر بود‌..حالا در اومده نفر دوم مدرسشون که یکی از بهترین مدرسه های شهره شده! جز این مدرسه هم دوتا مدرسه خوب داریم ولی اکثر رتبه برترا مال این ندرسه بود..احتمالش خیلی کمه کسی از اونا از این بهتر شدا باشه
      خیلی برام سواله یعنی اونهمه نفر با ترازای ۷۰۰۰ اندی حماقت کردن؟!این بچه خیلی خیلی درس میخوند و اوکی بود ولی رنج ترازش رو ۶۰۰۰ بود
      واقعا هنوز دارم بهش فکر میکنم
      تراز قلم چی یکم بی معنیه مخصوصا برای یه دوازدهمی که به بودجه کانون اکثرا نمی رس من توی سال تراز ۶۷۰۰بالاترینم بود که توجامعم بود وحتی ۵۶۰۰ هم داشتم توامتحانهای دی ولی تراز اردیبهشتم اونقدر بد نشد ۱۰۱۰۰ وخورده ای ..کلا تراز کانون زیاد چیزی روثابت نمیکنه

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن