خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

43 روز پیوستگی

@Jason jones
      تاپیک گزارشکارمون
      امیدوارم تا شب کنکور همینطور پیش بریم...
      Live as if you were living a second time, and as though you had acted wrongly the first time

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      من هرشب حدود 21:45 گزارش کارم رو میگم ، چون صبح ها زود بلند میشم ، شب ها زود می‌خوابم ، بعد میگم برای شیمی دوازدهم حتماً باید کل پایه رو بخونم یا خواندن فصل های یک و دو دهم و سه یازدهم کفایت میکنه؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شب‌تون بخیر
      من ساعت 4 صبح بیدار میشم و تا ساعت 11:30 مشغول به خوندنم. زمان ارسال گزارش مهم نیست؛ در مورد خودم اون استمرار مهمه.
      اگر منظورتون شیمی نهایی دوازدهمه، من ضعف اساسی تو این درس دارم و دارم براش آمادگی نهایی آقای آقاجانی رو می‌بینم. زمانش حدوداً 20 ساعته و هر چیزی که از پایه نیاز باشه مثل قطبی، ناقطبی رو تا جایی که به کار بیاد توضیح میدن.
      حالا از شانس من، روز اول نمی‌تونم 16 ساعت رو پر کنم چون یادم اومد فردا نوبت آندوسکوپی معده دارمولی به محض رسیدن به خونه شروع میکنم به درس خوندن
      Live as if you were living a second time, and as though you had acted wrongly the first time

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه ساعت هاتون رو بگید؟ استراحتا چطوره؟ و تاحالا 16 به بالا پرکردید؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گزارش امروز من:
      بخاطر عوارض بیهوشی سردرد و سرگیجه‌ی خیلی بدی داشتم ولی با این حال به محض رسیدن به خونه شروع کردم به درس خوندن. من امشب همینجا متوقف شدم
      7 ساعت شیمی دوازدهم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      دوست عزیز ببخشید دیشب گزارش ندادم
      خوابم گرفت
      یازده ساعت مطالعه ، مطالعه قواعد پایه و متوسطه اول دوازدهم درس عربی و مطالعه گرامر و لغات پایه انگلیسی برای یادگیری بهتر دوازدهم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط カルシファー نمایش پست ها
      گزارش امروز من:
      بخاطر عوارض بیهوشی سردرد و سرگیجه‌ی خیلی بدی داشتم ولی با این حال به محض رسیدن به خونه شروع کردم به درس خوندن. من امشب همینجا متوقف شدم
      7 ساعت شیمی دوازدهم
      اشکال نداره
      امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشی دوست گلم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 5 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن