خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روز سوم

ترم جدید از پس فردا (هفت فوریه) شروع میشه و درس ها و برنامه کلاسی مشخص شده
      امروز صبح بیدار شدم و بعد از صبحانه و دوش، برنامه ریزی ترم جدید رو ادامه دادم که از دیشب مونده بود و بعد از دو سه ساعت، تا حدودی تموم شد. هنوز ریزه کاری ها و یه سری حجم ها مونده که باید مشخص کنم
      بعد مشغول دانلود چند تا دوره زبان و... شدم که از قبل مونده بود توی تلگرام و سایت های مختلف. تا جای ممکن سعی کردم همه مواردی که نیازم میشه رو از الان آماده داشته باشم که بعدا نیاز نباشه دوباره وقت بزارم برای دانلود دوره و...
      همین حین که مشغول دانلود دوره ها بودم، یه سر رفتم بانک پیگیر امور مالی بشم که انگار هنوز حوالم ثبت نشده و باید صبر کنم
      از بانک که برگشتم، ناهار خوردم و بعد کتاب های ترم جدید رو درآوردم از سایت دانشگاه و درس خوندن برای ترم جدید رو از ساعت ۱ ظهر امروز استارت زدم.۳ ساعت یک جلسه زبان روسی دیدم و خوندم از یکی از دوره هام، بعد حدودا یک ساعت مشغول پیدا کردن و تولید محتوا برای پیج اینستاگرام و کسب و کارم بودم. اون که تموم شد رفتم لباس ها رو انداختم تو ماشین و بلافاصله بیولوژی رو شروع کردم که حدودا سه ساعت طول کشید. بعد رفتم لباس ها رو برداشتم و انداختم رو خشک کن و دوباره آناتومی حدود دو ساعت و از اون موقع تا الان هم گیر شام بودم. اگرچه با کرنومتر ثبت کردم همه رو ولی چون منظم نبود خودم هم خیلی قبولش ندارم و سعی میکنم باز هم منظم تر پیش برم

2. Top | #17
      NTN
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر
      کدوم دانشگاه بدون ازمون ورودی برای دندانپزشکی پذیرش داره؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NTN نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      کدوم دانشگاه بدون ازمون ورودی برای دندانپزشکی پذیرش داره؟
      سلام وقتتون بخیر. دانشگاه هایی که دانشکده علوم پزشکی دارن، اغلب دندانپزشکی رو هم دارن. شما اگر بتونید هزینه بکنید می‌تونید تقریبا تمام دانشگاه ها رو بدون آزمون وارد بشید
      ضمن اینکه برای ورودی های ۲۰۲۴، دانشگاه لومونوسف، سماشکو (فقط دندانپزشکی)، پیراگوف، سن پترزبورگ، پاولف، کازان، نووسیبیرسک و تمسک مورد تایید وزارت بهداشت هستن و بچه ها میتونن ضمن تایید مدرک تحصیلی روسیشون توسط وزارت بهداشت، بعد از فارغ التحصیلی یا حین تحصیل با گرفتن انتقالی به ایران مشغول کار و ادامه تحصیل در ایران بشن

4. Top | #19
      NTN
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LoneFighter نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر. دانشگاه هایی که دانشکده علوم پزشکی دارن، اغلب دندانپزشکی رو هم دارن. شما اگر بتونید هزینه بکنید می‌تونید تقریبا تمام دانشگاه ها رو بدون آزمون وارد بشید
      ضمن اینکه برای ورودی های ۲۰۲۴، دانشگاه لومونوسف، سماشکو (فقط دندانپزشکی)، پیراگوف، سن پترزبورگ، پاولف، کازان، نووسیبیرسک و تمسک مورد تایید وزارت بهداشت هستن و بچه ها میتونن ضمن تایید مدرک تحصیلی روسیشون توسط وزارت بهداشت، بعد از فارغ التحصیلی یا حین تحصیل با گرفتن انتقالی به ایران مشغول کار و ادامه تحصیل در ایران بشن
      مرسی
      هزینه چقدر تقریبا؟
      و اینکه میگن دیگه نمیشه انتقالی گرفت در حین تحصیل یعنی میشه...؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NTN نمایش پست ها
      مرسی
      هزینه چقدر تقریبا؟
      و اینکه میگن دیگه نمیشه انتقالی گرفت در حین تحصیل یعنی میشه...؟
      خواهش میکنم
      بستگی به دانشگاهتون و شهریش داره. بچه هایی که به هر طریقی بورسیه هستن که آزمون ندارن دیگه. بچه هایی که شهریه پرداز هستن هم اگر احیانا دانشگاه و رشتشون آزمون ورودی داشته باشه، با هزینه ای بیشتر (معمولا معادل شهریه یک سال یا دو ترم) بدون آزمون مشغول تحصیل بشن. البته به سادگی گفتنش هم نیست این موضوع
      درباره انتقالی هم میشه اگر دانشگاهتون تایید باشه. مشکلی نداره

6. Top | #21
      NTN
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LoneFighter نمایش پست ها
      خواهش میکنم
      بستگی به دانشگاهتون و شهریش داره. بچه هایی که به هر طریقی بورسیه هستن که آزمون ندارن دیگه. بچه هایی که شهریه پرداز هستن هم اگر احیانا دانشگاه و رشتشون آزمون ورودی داشته باشه، با هزینه ای بیشتر (معمولا معادل شهریه یک سال یا دو ترم) بدون آزمون مشغول تحصیل بشن. البته به سادگی گفتنش هم نیست این موضوع
      درباره انتقالی هم میشه اگر دانشگاهتون تایید باشه. مشکلی نداره
      ممنون

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روز چهارم

روز آخر تعطیلات و شروع دروس ترم جدید هم رسید
      امروز یکم دیر بیدار شدم. این چند روز خیلی خسته بودم کلا و استراحت خوبی هم نداشتم. دیشب جبرانی بود. از حدود ده صبح که بیدار شدم بعد از دوش و صبحانه، دو ساعتی وقت گذاشتم روی کسب و کارم و تبلیغاتش. این که تموم شد، آماده شدم و رفتم دکتر که دو روز پیش نوبتش رو از دست داده بودم که خوشبختانه امروز انجام شد. بعدش هم مستقیم رفتم بانک که یک ساعتی طول کشید و بالاخره کارم تموم شد خدا رو شکر
      چون دیر بیدار شده بودم و صبحانه رو دیر خوردم بودم، دیرتر هم احساس گرسنگی کردم و حدودا ساعت شش عصر بود که ناهار خوردم. بعد از ناهار هم برگشتم خونه و تا الان حدود پنج ساعتی میشه که درس های دیروزم رو ادامه دادم. یه جلسه دیگه از دوره زبان روسیم رو دیدم و کار کردم که ۳ ساعتی شد تقریبا و از بیولوژی و آناتومی هم هرکدوم یک ساعت خوندم
      الان میخوام برم شام بخورم. فردا روز سنگینی هست برام و نیازه که امشب تمام توانم رو بزارم که حجم کارهای فردا رو کمتر کنم

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلاام
      شما روسی بلدین ؟ در حد شهروند روسی منظورمه
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای شیطون ودکا میزنی و با دخمللای خوشگل روسی ای جان چه کیفی میده

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوشم اومد
      انجمن عوض شده
      ببخشید احیانا رنگ چشم ها و ماشینتون با هم ست نیست؟
      ما از امید نوشتیم و تمام کلماتمان جوانه زدند.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالت خوب باشه یسوالی برام پیش اومد ..یعنی روسیه به رشته دندون پزشکیم فول فاند میده؟؟؟ میشه شرایطشو بگی������
      ویرایش توسط mary.dhg : 05 فروردین 1403 در ساعت 14:58

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن