خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin8787 نمایش پست ها
      بدبختی تاریخ یازدهمه ������
      من یخوام سابقه یازدهم ایجاد کنم دیپلم تجربی قبل 84 هستم باید تاریخ امتحان بدم یعنی؟برای دوازدهم هویت و سلامت چی؟

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      شیمی و ادبیات و دینی سخت بوده یا شما خوب نخونده بودید؟
      خودم خوب نخونده بودم
      اگه کسی خوب خونده بود همه‌ی درس‌ها رو میشد خیلی راحت بالا ۱۹ آورد

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      خودم خوب نخونده بودم
      اگه کسی خوب خونده بود همه‌ی درس‌ها رو میشد خیلی راحت بالا ۱۹ آورد
      منابعتون چی بودن

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      منابعتون چی بودن
      خود کتابا امتحان نهاییای قبلی واسه همه درسا به علاوه‌ی زبان و ادبیات و زیست ماز

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      من یخوام سابقه یازدهم ایجاد کنم دیپلم تجربی قبل 84 هستم باید تاریخ امتحان بدم یعنی؟برای دوازدهم هویت و سلامت چی؟
      اگه برا امسال میخوایی باید دیپلم مجدد بگیری که توش سلامت بهداشت ایناهست اما اگه سال بعد میخوای باید سابقه یازدهمم ایجاد کنی که تاریخم هست

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      متاسفانه بله

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin8787 نمایش پست ها
      متاسفانه بله
      ای بابا کی حال تاریخو داره

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima17 نمایش پست ها
      سلام دوستان، لطفاً نظام قدیمی‌هایی که ترمیم معدل کنکور قبلی رو شرکت کردن یک بار برای همیشه تکلیف این موضوع رو روشن کنند و سايرين رو راهنمایی بفرمایند. دروس سلامت و بهداشت و هویت اجتماعی در نظام قدیم نبودن و طبق جدول ضرایب سازمان سنجش که طی مصوبه جلسه 36 به تاریخ 28 شهریور 1402 ارائه شد تأثیری در سوابق فارغ‌التحصیلان نظام قدیم سالی واحدی (84 به بعد) ندارند، با این حال مدارس بزرگسالان ترمیم معدل (در اصل ایجاد سابقه) این دروس رو هم ثبت‌نام می‌کنند و برخی از دوستان نظام قدیم گفتن که حتی در امتحانات این دروس هم شرکت کردند! بالأخره تکلیف چیه؟ آیا تأثیرگذار هستن این دروس یا خیر؟ اگر برای نظام قدیم 84 به بعد تأثیرگذار نیستن پس چرا امکان ثبت‌نام و شرکت در آزمونشون وجود داره؟ با توجه به این‌که نمرات اکتسابی ترمیم هیچ تأثیری بر معدل دیپلم اصلی نداره و صرفاً برای تأثیر و تراز سوابق تحصیلی اعتبار دارن.

چیزی که بنده متوجه شدم اینه که نظام قدیم قبل 84 چون سوابق تحصیلی ندارن باید همه دروس پایه دوازدهم رو امتحان بدن که شامل سلامت بهداشت و هویت اجتماعی هم می‌شه، اما برای نظام قدیم سالی واحدی (84 به بعد) این دروس تأثیری ندارن طبق جدول ضرایب سازمان سنجش، با این حال مدارس ثبت‌نام می‌کنند و این موضوع کمی گیج کننده است. دوستان نظام قدیمی که ترمیم معدل کنکور قبلی رو شرکت کردن لطفاً این موضوع رو روشن کنند. پیشاپیش از شرکت در این بحث و وقتی که می‌گذارید سپاسگزارم.
      سلام الان با توجه به این جدول یعنی هویت اجتماعی و سلامت و بهداشت تاثیری در کنکور نداره؟ یعنی وقتشو بذاریم روی درسای دیگه و همین نمره پاسی بگیریم کفایت میکنه؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Math_teacher نمایش پست ها
      سلام الان با توجه به این جدول یعنی هویت اجتماعی و سلامت و بهداشت تاثیری در کنکور نداره؟ یعنی وقتشو بذاریم روی درسای دیگه و همین نمره پاسی بگیریم کفایت میکنه؟
      سلام نمره پاسی یعنی چی بالاخره باید امتحان داد یا نه من تجربی قبل ۸۴ هستم میخوام کنکور تجربی امسال شرکت کنم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarahheydari نمایش پست ها
      سلام نمره پاسی یعنی چی بالاخره باید امتحان داد یا نه من تجربی قبل ۸۴ هستم میخوام کنکور تجربی امسال شرکت کنم
      سلام. برای شمایی که دیپلم تجربی دارید اطلاعی ندارم بهترین کار اینه از بخش امتحانات اداره اموزش پرورش شهرتون سوال کنین. من دیپلم ریاضی بودم و برای دیپلم مجدد اقدام کردم و برام این دوتا درسو انتخاب واحد کردند و باید امتحان بدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن