خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

یکم حرف خودمونی

سلام به همه ی دوستای کنکوری به همشون چه اونایی که دارن واسه رتبه های تک رقمی میخونن چه اونایی که متاسفانه از همین الان نا امید شدن و فکر میکنن دگ نیاز نیست تلاش کنن پیش خودشون میگن من که تا الان نخوندم , من که خیلی عقبم , من که دگ نمیتونم و هزار تا افکار منفی دگ که باعث میشه زیر هجوم سنگین اضطراب و ترس از اینده و استرس قرار بگیرن.
      طرف صحبتم بیشتر دسته ی دوم بچه هاست که تا اونجایی که من میبینم تعدادشون خیلی بیشتره که فکر میکنن دگ به رویاهاشون نمیرسن کسایی که یادشون رفته کنکور یعنی تلاش کنکور یعنی امید به اینده شاید یادمون رفته که یکی همیشه پشتمونه حواسش به ما هست دوس نداره شکستمونو ببینه کسی که فقط از ما تلاش خواسته .چرا وقتی خدا رو پشت سرمون داریم باید بذاریم افکار منفی ناچیز باعث افسردگیمون بشه؟مگه چیزی تو دنیا هست که قدرتش از خدا بیشتر باشه؟
      مهم نیست خوب نخوندی حتی مهم نیست که اصلا نخوندی مهم اینه که بفهمی اشتباه کردی این که اونطور که باید زحمت نکشیدی.وقتی به بچه این جمله رو میگم که قبول کن کم کاری کردی اکثریتشون قبول دارن که اشتباه کردن میگن همین اذیتمون میکنه همین حس گناه که حس میکنم زمانمو از دست دادم.من از اونایی که اینطور فکر میکنن یه سوال دارم:دوس داری همیشه این حس گناه همراهت باشه و حتی بیشتر شه؟
      تو گذشته زندگی نکن هنوزم میتونی آیندتو بساز تو هنوز اول راهی بیا از وقتی که مونده استفاده کنیم هنوز 7 ماه وقت داریماز لحظه لحظش استفاده کن تمام تلاشتو بکن من خیلیا رو دیدم تو چند ماه به بهترین دانشگاها رسیدن .شاید فکر کنی اونا ادمای خاصی هستن یه ویژگی خاصی داشتن حتما من میگم اره اونا خاصن اما نه به این معنی که ضریب هوشی بیشتری داشتن یا از سیا ره ی دگ اومدن به این معنی که تلاش کردن قدمشونو محکم برداشتن تا ایندشونو بسازن و گذشته رو جبران کنن
      پس توام میتونی فقط باید خودتو باور کتی تو یه ادم خاصی همه ی ادما خاصن وقتی به قدرتشون اعتقاد داشته باشن به توانایی هاشون. من مطمئنم اگه بخوای میتونی عالی پیش بری انقدر بری جلو که چه چیز خودت میخوای برسی
      خودتو به خودت ثابت کن
      خودتو محدود نکن نگو وقت نیست نگو نمیتونم تو میتونی
      اگه بخوای. واسه جبران گذشته دیر نیست همین پشیمونی از گذشتت یعنی این که تو لیاقت بهرین هارو داری
      تنها چیزی که نیاز داری اراده و پشت کار وتلاش خودته
      وقتی همه میخوان عقب نشینی کنن تو به جنگیدن ادامه بده بذار تو بین بقیه افراد خاص باشی

به قوله اقای افشار:

از خدا یک گل خواستم ، به من باغ داد .
      از خدا یک درخت خواستم ، به من جنگل داد .
      از خدا یک لیوان آب خواستم ، به من دریا داد .
      از خدا فرصت شکوفایی خواستم ، به من 7 ماه داد

همیشه بعضی پله میشن و بعضی ها ...
      انتخاب با خودت هست

success-1380971787.jpg
      خدایا ،

اوناییکه شریک غمهاشون بودم ومونس تنهاییشون ،

شاهد بودی به وقت تنهاییم با من چه کردند...

لیک تو بزرگی،با آنان آن مکن...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بههههههههههههلههههههههههه ههه دوستای گلم بخونین و اصلاهم ناامید نشین خیلیا با همین چند ماه باقی مانده بهترین شدن--------دوست خودم از دی شروع کرد ولی به پزشکی تهران رسید با رتبه هفتادودو-------بخونین و امیدتون به خدا باشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      بههههههههههههلههههههههههه ههه دوستای گلم بخونین و اصلاهم ناامید نشین خیلیا با همین چند ماه باقی مانده بهترین شدن--------دوست خودم از دی شروع کرد ولی به پزشکی تهران رسید با رتبه هفتادودو-------بخونین و امیدتون به خدا باشه
      سلام

بچه های گل گلاب

ببخشید دوستون درسشون از اول قوی
      بود یا نه

ماهم شر.ع کنیم به تهران پزشکی میرسیم ایشاله!

من فقط دانشگاه تهران دل بستم پزشکی اونم

اگر نشم برای سال بعد میخونم

بچه های واقعا ز الان شروع کنیم میشه

خدایا چیکار کنم یعنی

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام اره چرا نمیشه تو بخون بقیشو بسپار به خدا خودش کمک میکنه ----------------درسش متوسط بود تلاشش زیاد بود

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      سلام اره چرا نمیشه تو بخون بقیشو بسپار به خدا خودش کمک میکنه ----------------درسش متوسط بود تلاشش زیاد بود

بچه های همگی موفقیت باشید

اگر با خدا باشی همه چی حله

با خدا با ش پادشاهی کن بی خدا باش هر چه خواهی کن

13

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم به خاطر مشکلاتي که داشتم خوب کار نکردم فقط تونستم دروس دوم ( تقريبا غير از رياضي) رو بخونم..تازه کم کم داره مشکلاتم حل ميشه..اگه جدي بخونم ميتونم برسم..؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مطمعن باش که میتونی ولی حواست باشه که چون از بقیه عقب هستی سرعتت رو باید ببری بالا دیگه با سرعت 80 به مقصد نمیرسی باید سرعتت بره خیلی بالا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      'گزینه 2 قبلا میزاشت تخمین رتبه بزنیم

الان دیگه مخصوص داوطلباش شده

بچه ها کسی میدونه چیکار کنیم

قلمچی رو قبول ندارم

13

9. Top | #9

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ميدوني من جز دسته دوم بودم... يني كاملا خصوصياتشو داشتم...
      دلم ميخواد از اين به بعد بيشتر تلاش كنم... بيشترررررررررررررررررررر.. .
      مرسييييييييييييييي بابت اين تاپيك
      قُلهـ اے کهـ چَنـב بآر فَتحـــ شَوَב ؛

بےشَکـ روزے تَفریحگآهـ عُموُمـــ×ـــے میشَوَב!

موُآظِبـ دِلِتـ بآشـ !..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن