خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 77
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_dghn نمایش پست ها
      سلام
      اگر پشت کنکوری هستی که میدونم خیلی طولانیه این متن ولی شاید به درد تو هم بخوره و شایدم با هم درد باشیم
      اگرم که دانش آموزی یا از الان دارن برای پشت موندن تصمیم میگیری بازم میدونم طولانیه بازم بخونش شیاد به درد تو هم خورد

آقا به عنوان یه پشت کنکوری قصه من خیلی خیل خیلی طولانیه...

تا اونجایی که به عنوان یه فارغ التحصیل نظام قدیم داستان من بر میگرده به سال 95 زمانی که امتحانای نهایی سال سوم دبیرستانمون رو با موفقیت نسبی آخرای خرداد 95 تموم کردیم و گفتن بهمون مشاورا و معلما که یه هفته 10 روزی برای خودتون استراحت کنین

دقیقا این شروع مصیبت من بود چون منی که از اول راهنمایی تو مدرسه تیزهوشان درس خونده بودم و حتی تابستونام استراحت نداشتم این کلمه استراحت خیلی جذاب بود بعد از اون امتحانای جدی نهایی و استرسی که بهمون وارد میکردن که معدل دیپلم سال بعد تو کنکور اثر میذاره(همینایی که الان برا کنکور 1402 به دوازدهمیا میگن!!!)

خلاصه که جواب امتحانا اومد و منم معدلم شد19/69 دیگه غرور بود که از سرو روم میبارید دیگه فرض کن یکی بهش 7 سال گفته باشن باهوش و تو فامیل و همه جا سیس عقاب گرفته 7 سال بعد معدلشم به نظر خودش بالا باشه و میانگین تراز قلمچیشم 6900 ببین دیگه چه شود واسه یکی مثل من که جنبشو ندارم
      ای خدا لعنت کنه این مدارس تیزهوشانو(با لحن همون حاج آقا بخونین...خدا لعنت کنه این دانشگاه آزادو)

رتبه زیر 500 منطقه دو رو برای خودم کنار گذاشته بودم و از همون موقع عکس و اسم خودم رو بنرای گوشه و کناره همدان میدیدم
      تابستون رو با کلاسای مختلف گذروندم و بجز کلاس رفتن هیچ درسی نخوندم و در طول سالم تراز یه سقوط وحشیانه به 5500 داشت و تا عید هرکاری کردم بالا نیومد که نیومد

آقا عید شد و مدرسه گفت بیاین اردو نوروزی
      چشمتون روز بد نبینه 4 تا رفیق ربختیم تو یه کلاس و تو 90 درصد مواقع هرکاری میکردیم بجز درس خوندن از سفارش غذا های مختلف برا نهار تا فیلم دیدن
      هنوزم که هنوزه به خودم میگم اگر همون موقع درس خونده بودم الان حداقل پزشکی پردیس شهر خودمو آورده بودم...مثل خیلی از دوستام که شاید از من پایین تر بودنو و اون مدتو خوندن و قبول شدن...

بعد از عیدم که حدسش فک نکنم برا اهل دلا خیلی سخت باشه گفتم سال بعد و اگر یه نیمچه درسی میخوندم همونم نخوندم و معدل پیش دانشگاهی شد 17 و رتبه کنکور 11000

بعد از اون سال 96،97،98،99 و امسال که گذست ینی هزار و چهارصد هر کدوم برای یه کنکور گذشتهبودن و به لطف پیام نور از سربازی فرار کرده بودم

تا اینکه آذر 1400 جوگیر شدم و مثل تابستون 95(قبل از اولین کنکورم)دیگه خودمو قبول شده میدونستم و داشتم در مورد دانشگاهم که تهران باشه یا بهشتی یا ایران فکر میکردم

بخوام ریز به ریز توضیح بدم که چی شده تو این سالا خیلی طولانی میشه و از حوصله همه هم خارجه
      فقط اینو بگم در کل این سالا همش درس خوندن رو پاس میدادم به بعدا و تا الانم ادامه پیدا کرده

ولی خوشبختانه یا متاسفانه بیشتر از این نمیتونه ادامه پیدا کنه بخاطر سربازی...
      و من فقط و فقط یک ماه دارم

نمیخوام جو بدم و بگم تو این مدت بسیار بسیار کم من پزشکی دولتی یا پردیس قبول میشم
      ولی به عنوان کسی که آب از سرش گذشته میخوام یه بار با تمام وجود امتحان کنم اگر چه تا حالا خیلی زیاد از این تصمیما گرفتم و اجراش به هفته نرسیده

خلاصه اگه بتونم سر قولم بمونم و انجامش بدم هر رشته ای که قبول شدم میام و اینجا میگم و اگرم موفق نشدم جلو این نفس تنبلم وایسم که به قول بابام سربازی آدمم میکنه و بازم میام اینجا میگم شاید که حداقل یه تلنگری شد برای بقیه

اینکه چقد حرف دیگران،فامیل،خانواده،بی معرفتی و بیمرامی دوستا تو این چند سال برام سخت بوده که بماند و بعد کنکور در هر صورت همشو سیر تا پیاز میگم که شاید اگه کسی حوصلش گرفت و این داستان حسین کرد شبستری منو بخونه به کارش بیاد

دیگه بچه های انجمن خودشون ماشالا اوستان ولی برای اونایی که نمیدونن به عنوان یه پیر کنکور بخونین که پشت موندن خیلی سخته خیلیییی

دمتون گرم اگه تا اونجا خوندن
      فلن

خیلی دوست دارم اون روزی برسه که میام اینجا و ببینم همه اون کسایی که مثل من سختی و درد این کنکورو کشیدن بیان بگن و تموم شد و قبول شدیم
      جناب لَجکار

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خیلی دوست دارم اون روزی برسه که میام اینجا و ببینم همه اون کسایی که مثل من سختی و درد این کنکورو کشیدن بیان بگن و تموم شد و قبول شدیم
      ایشالا اولين نفر خودت گل پسر
      برو شروع کن تا دیر نشده موفق باشی ❤❤❤❤

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر لحظه به لحظه این متن رو با تموم وجودم درک کردم و احساسش کردم
      چقدر احساس کردم که این متن رو خودم نوشتم
      چقدر شبیه
      فقط میتونم آرزوی تموم شدن این وضعیت رو برای هرکسی که درش گرفتاره داشته باشم حتی اگه دشمنم باشه
      عاا خوشحالم کردی که همچین فیدبک عالی رو بهم دادی !! درست وقتی اینو منتشر کردم یک شخصی که خودشم دستاویز رتبه های برتر انجمن شده بود به بنده هیت دادن !! و چرت و پرت خطاب شد این متن !!

دیدگاه های انسان ها چقدر میتونه متفاوت باشه هر چند من خوشحال میشم هیت ها رو میشنوم حس عالی و لذت بهم دست میده

متشکرم بازم ازت ^^
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام ارزوی موفقیت دارم براتون منم همینم یعنی یجورایی دیگ هیچ راهی برام نمونده درگیر کلی مشکلم تو زندگیم درواقع فرق خیلی زیادی هست بین کسی ک توی ارامش درس میخونه و کسی ک هیچکس توی خونشون نمیدونه کنکور چیه باید یکاری کنم به هر قیمتی چون که دیگ هیچی برام ارزش نداره جز نجات خودم از عذاب
      ویرایش توسط nazanin0_0 : 10 خرداد 1401 در ساعت 14:49

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CIB نمایش پست ها
      بابا دمتون گرم من خیل از رتبه هام نمیگم این چندسال رتبه هام یه رازی بود بین من و مامان بابام خیلی احساس شرمساری کردم با اینکه واقعا ادم خنگی نبودم ولی نمیدونم چه مرگم بود که سالهای کنکور اصلا درس نخوندم کاریم نکردم یعنی تنها کار مفیدی که این سالا کردم گرفتن گواهینامه بود
      این سالها رتبه های کشوریم بالای 100 هزار سال اول 100 هزار نبود ولی نزدیکش بود.. وای پارسال مرداد ماه چقدر روز بدی داشتم ده مرداد بود از ترس خجالت بلاتکلیفی.. بازم ادم نشدم تا چند روز پیش خواستم دیگه تمومش کنم. الان اومدم رتبه های تو و کاربر متی رو دیدم بابا دارین شوخی میکنین!!! چه ترس از شکستی صد در صد موفقیته یه ماه نیستااا یههههه ماهههه

انشالله که شماهم موفق بشی وبه اونی که میخوای ولایقشی برسی.
      .
      هر ادمی ترس ازشکست منحصرخودش منحصرباشرایط خودش وموقعیت مشابهی که توش قراربگیره تجربه میکنه
      .
      نه لزوماهممون ترسوییم(:
      ویرایش توسط Sanjana.Slri : 10 خرداد 1401 در ساعت 23:04

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      نخون اقا ..این یه ماه هم نخون
      ضربه ای که اینهمه پشت کنکور بودن میزنه غیرقابل اغماضه
      نمیشه با خوندن بشوری ببری
      یه معتاد رو ببندی به تخت تاثیر داره؟؟
      نه باید یه ماه بره کمپ اصولی ترک کنه
      اینکه واسه درمان ضربه پشت کنکور بودنت یه ماه خودت رو ببندی به تخت هیچ تاثیری نداره
      این یه ماه رو برو پیش یه روانپزشک روانشناسی چیزی
      روانپزشک ارجح تره
      یه دارویی (اس سیتالوپرام ) چیزی بهت میده که اول مغزت رو نرم کنه
      بعدش که این فکر و خیال ها و این گره کنکور بصورت شیمیایی از مغزت پاک شد (7-8 روزه تاثیر اولیه رخ میده)
      اونموقع درست تر تصمیم میگیری
      اینکه راه های دیگه هم داری ...اینکه تو کنکور واسه آدم نــر--- و تو شاید استعدادت جای دیگه است
      اینکه اگه استعدادت تو این راه هم هست مشکلت چیه که نمیشه و میشینی اینو سبک سنگین میکنی مشکلت رو حل میکنی
      حالا اینا واسه قبل خدمته تصمیم اصلی ایشالله بعد خدمتت به سلامتی
      لـش کن و به درمان بپرداز و اسوده کن ذهنت رو
      با این فشار و خستگی نرو خدمت ....خدمت خودش سختی های خاص خودش رو داره .قوز بالا گـوز نکن جریانو
      بازم میگم خودت رو ببندی به تخت ...یعنی صرفا با سختی بخوای ضربه روحی پشت کنکور بودن رو ....صرفا با گلوازه ای به نام اراده حلش کنی فقط چند صباحی جوابه
      بعدش همون اش و همون کاسه
      بشین اصولی کار کن
      یعنی روانپزشک رو رفتی اون دارویی که گفتم نوشت کنارش چنتا کتاب درست و درمون بخر شروع کن به خوندن
      با خودت ببر خدمت اونجا بخون
      بعد 6 7 ماه که دیدی از نظر روحی و معلومات شناخت روح خودت و روان و مغز خودت با کتاب هایی که خوندی به حالت استیبل رسیدی شروع کن به هدف ریختن تایم هایی که سر پست نیستی
      حالا کنکوره ...اینکه میری ازاد ....میری مثلا سمت حقوق یا کامپیوتر یا هرچی

هرچی هست این یه ماه رو نخون
      ایها الناس ...ای همه پشت کنکوری ها
      با زور و خودت بستن به تخت و گلواژه ای به نام اراده چیزی حل نمیشه
      اصولی کار کنید اصولی
      به قول یه دیالوگ تو گشت ارشاد دو
      ما میگیم کارتن خوابیم شما میگی کد پستی محل اقامت سلطان؟؟؟
      جناب لَجکار
      ویرایش توسط mehdi_dghn : 10 خرداد 1401 در ساعت 20:36

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin0_0 نمایش پست ها
      سلام ارزوی موفقیت دارم براتون منم همینم یعنی یجورایی دیگ هیچ راهی برام نمونده درگیر کلی مشکلم تو زندگیم درواقع فرق خیلی زیادی هست بین کسی ک توی ارامش درس میخونه و کسی ک هیچکس توی خونشون نمیدونه کنکور چیه باید یکاری کنم به هر قیمتی چون که دیگ هیچی برام ارزش نداره جز نجات خودم از عذاب
      شاید جایزه بزرگترین درد تو این مسیرو بشه به قضاوت نا به جا دیگران داد...
      جناب لَجکار

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      عاا خوشحالم کردی که همچین فیدبک عالی رو بهم دادی !! درست وقتی اینو منتشر کردم یک شخصی که خودشم دستاویز رتبه های برتر انجمن شده بود به بنده هیت دادن !! و چرت و پرت خطاب شد این متن !!

دیدگاه های انسان ها چقدر میتونه متفاوت باشه هر چند من خوشحال میشم هیت ها رو میشنوم حس عالی و لذت بهم دست میده

متشکرم بازم ازت ^^
      تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود بیفروز
      جناب لَجکار

9. Top | #24
      NYC
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش من بلد نیستم دو نفرو نقل بگیرم ازت خواهش میکنم به حرف اینا گوش نکن یکیش اون ک..رولین صفحه قبل یکیشم این پیام بالایی یاشار من جای تو باشم به خدا این 30 روزو با جونم قمار میکنم تا کارناممو زیر پستای همینا ارسال کنم که رفتن بالای منبر دارن چرت و پرت مینویسن احتمالا خودشونم دانشجوعن که رو حساب اینکه دوتا تست فیزیک ریاضی و .. بیشتر زده به خودش این جسارتو میده که راجع به ایندت نظر بده.. همین ناامید بودن و شل گرفتن باعث شد جایگاهی که میتونستی داشته باشیو دو دستی تقدیم کنی به این علاف ها که بیان اراجیف تحویلت بدن خواهش میکنم ازت برو بخون این یه ماه برابری میکنه با یه سال

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NYC نمایش پست ها
      داداش من بلد نیستم دو نفرو نقل بگیرم ازت خواهش میکنم به حرف اینا گوش نکن یکیش اون ک..رولین صفحه قبل یکیشم این پیام بالایی یاشار من جای تو باشم به خدا این 30 روزو با جونم قمار میکنم تا کارناممو زیر پستای همینا ارسال کنم که رفتن بالای منبر دارن چرت و پرت مینویسن احتمالا خودشونم دانشجوعن که رو حساب اینکه دوتا تست فیزیک ریاضی و .. بیشتر زده به خودش این جسارتو میده که راجع به ایندت نظر بده.. همین ناامید بودن و شل گرفتن باعث شد جایگاهی که میتونستی داشته باشیو دو دستی تقدیم کنی به این علاف ها که بیان اراجیف تحویلت بدن خواهش میکنم ازت برو بخون این یه ماه برابری میکنه با یه سال
      مرررسی ازاین همه انرژی و انگیزه ای با که با این کامنت خوشگلت دادی

گله ای از بقیه نیست اینکه کسی بخواد پشت کنکوریا رو با معتاد قیاس کنه جفاییه در حق تمام کسانی که موندن پشت کنکور حالا چه خوندن و نتیجه نگرفتن چه مثل من به خودشون ظلم کردن و نخوندن و ادای درس خوندن رو در آوردن

چرا میگم گله ای نیست؟چون حال پیاده رو فقط پیاده میفهمه اونی که سوار مرکبه از دور میگه بیخال شو کی میتونی به مقصد برسی یا اینکه راه حل های آبدوغ خیاری میده

البته این ظلمو خودمون داریم به خودمون میکنیم که اکثرا به جای اینکه از اهل فن واقعی یا درد کشیده راهنمایی بگیریم از کسی که به قول خودت چند درصد فیزیک و ریاضی و ... بیشتر زده و اصلا تو شرایط امثال من نبوده راهنمایی میگیریم

به واسطه یه پرش بقیه رو پرنده فرض نکنیم
      جناب لَجکار

11. Top | #26
      NYC
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من رفتم از اکانتم خارج شدم ولی باز اومدم دلم صاف نشد توهم جای داداشمی آدم مگه بد داداششو میخواد؟ این یه ماه گوشیو خاموش کن بشین با جون و دل بخون با یه ماه نخوابیدن اتفاقی واسه کسی نمیوفته این پیامش خیلی رو نرو من بود میگه برو روانپزشک قرص بده بهت بخور هه والا ما الان تو وضعیتی هستیم از در و دیوار مشکل میباره که درس و کنکور در برابر اینا هیچه اگه اینجوریه بریم برا هر دردمون یه قرص بندازیم بالا دیگه میگی نخون دوسال برو سربازی تازه سه سال بعد دوباره بیا همین مکانی که هستی باش!!! خیلی ...بعدشم تو بیا یبار متن تاپیکشو بخون ببین اصلا اومده از کسی سوال بپرسه!!! اصلا علامت سوالی میبینی تو پیامش؟؟!! تنها کاری که میتونی بکنی که اصلا کسی نمیخواد این کارم بکنی اینه که آرزوی موفقیت کنی براش حق نداری راجب اینه چه کنه چه نکنه نظر بدی گیریم این یه ماهو خوند رشته مورد علاقشم قبول شد ده سال بعد یه جونیو یه نفسیو نجات داد اون موقع یاد این پیامت میوفتی!!؟
      کسی از هوش و توانایی هیچ کس خبر نداره تیزهوشانم که میگی بودم پس پایه قوی و متوسطی داره والا من نمونه بودم که سطحش از تیزهوشان پایینتر بود راهنمایی واسه ادبیات نشرالگو هارو کار میکردیم تیزهوشانش که بماند.. تو که نظام قدیم بودی میفهمی کتابای زیست و شیمی نظام جدیدو ول بدی هوا باد میبره چی دارن اخه!! تازه این شاخ ترین کتاباییه که تو کنکور تجربی هست بقیش که اصلا هیچی..

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NYC نمایش پست ها
      من رفتم از اکانتم خارج شدم ولی باز اومدم دلم صاف نشد توهم جای داداشمی آدم مگه بد داداششو میخواد؟ این یه ماه گوشیو خاموش کن بشین با جون و دل بخون با یه ماه نخوابیدن اتفاقی واسه کسی نمیوفته این پیامش خیلی رو نرو من بود میگه برو روانپزشک قرص بده بهت بخور هه والا ما الان تو وضعیتی هستیم از در و دیوار مشکل میباره که درس و کنکور در برابر اینا هیچه اگه اینجوریه بریم برا هر دردمون یه قرص بندازیم بالا دیگه میگی نخون دوسال برو سربازی تازه سه سال بعد دوباره بیا همین مکانی که هستی باش!!! خیلی ...بعدشم تو بیا یبار متن تاپیکشو بخون ببین اصلا اومده از کسی سوال بپرسه!!! اصلا علامت سوالی میبینی تو پیامش؟؟!! تنها کاری که میتونی بکنی که اصلا کسی نمیخواد این کارم بکنی اینه که آرزوی موفقیت کنی براش حق نداری راجب اینه چه کنه چه نکنه نظر بدی گیریم این یه ماهو خوند رشته مورد علاقشم قبول شد ده سال بعد یه جونیو یه نفسیو نجات داد اون موقع یاد این پیامت میوفتی!!؟
      کسی از هوش و توانایی هیچ کس خبر نداره تیزهوشانم که میگی بودم پس پایه قوی و متوسطی داره والا من نمونه بودم که سطحش از تیزهوشان پایینتر بود راهنمایی واسه ادبیات نشرالگو هارو کار میکردیم تیزهوشانش که بماند.. تو که نظام قدیم بودی میفهمی کتابای زیست و شیمی نظام جدیدو ول بدی هوا باد میبره چی دارن اخه!! تازه این شاخ ترین کتاباییه که تو کنکور تجربی هست بقیش که اصلا هیچی..
      غمت نباشه داداش همیشه از این حرفا خیلی زیاده نه فقط تو کنکور چه هرجای دیگه
      اتفاقا این کاری که تو میگی رو خودم خیلی باهاش موافقم و انجامش هم دادم گوشی و تلگرامو و اینستا لنتی با اون مشاورای خوش آب و رنگش رو جمع کردم گذاشتم اونور
      الان روزی یه بار بعد دیدن نکته و تستام اگه بتونم با لپتاپم میام اینجا چون خوندن کامنای آدمای درست و حسابی مثل خودت حسابی شارژم میکنه
      دمت حسابی گرمه
      جناب لَجکار

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط هر کاری میکنین انجام بدین خودتونو از این وضعیت ش/خمی که امروز یه کالا رو میخری 32 تومن فردا میشه 55 تومن نجات بدین

نمونین دوباره پشت

خودتو جر بده این مدت بیاری بری !

ماشالله وضعیت رشته ها طوری شده که تو دیگه سرمه شم نمیتونی پیدا کنی بزنی به چشمات

تلاشتونو کنین !!

همون پیراپزشکی که یه عده میگن اه اه پیف پیف همین رشته ی من واسه خیلیا ارزوست

واسه خیلیا که وضعیت مالی خوبی ندارن یه سکوی پرتابه کنارش دنبال علاقمندیهاشونم میرن

اینکه چرا من اینم و اون دلایل داره فقط علاقه نیست شخصیه

تحت هر شرایطی پشت نمونین

دستتونو یه جا قلاب کنین اینو خواهرانه میگم!! مستقلی بد خفنه خانم یا اقای خودت باشی بد خفنه

می ارزه می ارزه ... وقتی بری دانشگاه خوب میفهمی چه محیط خفنی چه محیط قابل پیشرفتی براتون میتونه باشه
      به حرف مشاورهای گ.وز نمایی که تهش جیبتونو میزنن و میگن نشد سال بعد بمون فکر نکن

باور داشته باش به نتیجه کارت تمومه

چقدر بگم دربارش!!
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان شما به یه دانشجوی پزشکی یا یه پشت کنکوری خسته بگی ارزش داره تلاش کنم برای هدفم؟

میگه نه عزیزم همه قرار نیست پزشک بشن ، جامعه به همه ابعاد شغل ها نیازمنده !

بچسب به مهارت های دیگ وقتتو تلف میکنی !!

ولی همین آدم اول مهر واست سمینار توان بخشی ذهنی برگزار میکرد !!!

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آدمهای منفی که دورمون مثل خرمگس وز وز میکنن رو به کف پات بگیر اونها باید باشن که مشخص بشه تو قاطع هستی تو مسیرت یا نه

منفی نباشه مثبت معنی نداره ، وضعیت ل.جن نباشه ، وضعیت باب میل معنی پیدا نمیکنه ، ناامیدی نباشه ، امیدی وجود نداره

باید دافعه باشه تا جاذبه صورت بگیره میفهمی؟

افسردگی با حال خوب گره خورده !! بیزاری با دوست داشتن گره خورده

ممکنه به حرف من الان نرسیده باشی و حرف خزوعبلات تلقیش کنی مهم نیست واسم خب؟ ولی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

در هر صورتی راهتو برو چیزی که قلبت میگه درست ترین کاره

الانتو رها کنی دوباره زمان تورو میاره به امروز همون سال دیگت دوباره همین موقع میگی میشه یا نه ؟ متوجهی؟

مادامی که تو با حرفها و گفته های آدم های شکم سیر که مسیر تورو رفتند یا شکست خوردند مواجهه میشی فقط قصد تحریک کردنتو دارن اینکه رها کنی بری قاطی باقالیا

چون یه آدم هم یه آدمه از سر راهت بره کنار ، راه تورو نره !!

حقیقت رو بگم؟ 99 درصد آدمها عاشق زمین خوردن و شکست توعن اینو روت نمیگنا تو دلشون خرکیفن و جشن میگیرن !!

من خرده برده ای از کسی ندارم همیشه شفاف و رک حرفمو میزنم !! من تو زندگیم همیشه به مو رسیدم ولی پاره نشدم!! ته خط هم بارها دیدم !!

پس از من میشنوی به چپ و راستت بگیر برو تهشو بجو ^^

بهترینها سهم کسایی که طالب حقشونن

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن