خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

dvd ژنتیک غیاثی

سلام دوستان

اینجا کسی با dvd های ژنتیک غیاثی موسسه ونوس کار کرده؟
      چه طوره؟ خوبه یا نه؟

ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم کسی که استفاده نکرده نمیتونه حدسی یا با اون چیزی که تو اینترنت برای دانلود میزارن نظر بده.باید دی وی دی رو خود یوزر بشینه نگاه کنه بعد بره تست بزنه اونهم تست استاندارد ببینه درصدش نسبت به زمانی که گذاشته چه جوریه.یه وقت هست شما کل یه فصل سنگینو از دی وی دی نیگا میکنی نهایتا 2 ساعت طول میکشه تا به یه دید کلی و مفهومی از اون فصل برسی که به نظر من این خودش یه مزیت برای فیلم است.خوب آیا شما میتونید همون فصل رو تو دو ساعت با همون کیفیت جمعش کنی ؟مسلما نه.شما حداقل 5 جلسه 2 ساعته لازم داری از یه منبع خوب اون نکات رو یاد بگیری.ولی اینجا از روی کتاب خوندن یه مزیتی نسبت به فیلم داره.دوره تثبیت مطالب از رو کتاب 5 برابر فیلمه.خوب معلومه موندگاری زیادی هم داره.پس معلوم میشه که صرف نگاه کردن فیلم به هیچ وجه نمیتونه شما رو به سطح اطمینان برسونه.حتما لازمه که بعد از نگاه کردن فیلم برین سراغ تست.دیگه سعی کنین کل درسنامه رو نخونین برخلاف بعضی ها که میگن بخونین.دیگه لازم نیست همون مطالب رو از درسنامه بخونین.بلکه اجازه بدین ذهن شما با چالش یادآوری واستفاده از مطالب روبرو بشه.چون اگه مغز عادت به اینکار نداشته باشه اساسا اون محفوظات ذهنی و مطالب رو نمیتونه ازشون تو حل تست استفاده کنه.پس نتیجه این میشه که فیلم فقط میتونه سرعت شما رو تو خوندن مباحث سبک وسنگین زیاد کنه.که این خیلی برا شما مهمه.ولی بیایم بگیم فیلم رو نگاه کن دیگه تمومه.این غلطه.بعدش اساس باید تست بزنید فقط راه حل های کوتاه براتون هدف باشه نه اینکه همون مطالب خونده شده رو دوباره بخونین.بذارین مغز به زحمت بیفته.به یاد بیاره واز تکنیک ها استفاده کنه.بعد تست هم یه کتاب جمعبندی قوی حتما لازمه.در مورد کتاب جمعبندی هم این مهمه که شما اون کتابی که برا جمعبندی استفاده میکنین از همون اوایل باهاش باشین یعنی مطالعه اش کنین.نه اینکه بذارین بعد عید برا خوندن.یعنی جمعبندی وقتی جمعبندیه که از ابتدای سال مکرر باهاش مرور انجام داده باشین.برای مرور هاتون از همون اول با کتاب جمعبندی بخونین.باور کنید سرعت بوگاتی رو داره.واین فورمول طلایی کنکورکه:50 تا تست رو 6 بار زدن بهتر از زدن 300 تست برای یکبار هست.اینو همتون تجربه کردین.اگه فیلم واقعا قوی باشه خیلی تو زمان میتونه صرفه جویی کنه ولی بدون تست زدن زیاد هیچه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a h d i نمایش پست ها
      سلام دوستان

اینجا کسی با dvd های ژنتیک غیاثی موسسه ونوس کار کرده؟
      چه طوره؟ خوبه یا نه؟

ممنون
      واقعا باید به آقای غیاثی تبریک گفت خیلی صادقانه اومده تدریس کرده.کسایی که از نزدیک میشناسنش میدونن چه شخص متواضعیه.مطمئن باشین اگه این آدم تبلیغات داشت مثل بعضی دبیران پولکی دیگه الان دیگه کسی سراغ بعضی اسم ها نمیرفتن.ولی با این حال شما میتونید یه دونه شو تهیه کنین ببینین به دردتون میخوره یا نه.دیدم بعضی بچه ها راجع به لهجه صحبت کرده بودن.ببینید شما رفتی دانشگاه استاد های تاپ شما به لهجه های مختلی تدریس خواهند کرد به نظرم خنده داره برای یه کنکوری این مسائل .مثل اینکه رفتین یه دانشگاه اوروپایی میگین نه چون به زبان مثلا انگلیسی تدریس میکنن مشکل دارم.لهجه اش اتفاقا بعضی جاها فکر کنم به عمد خودش یه کاری میکنه که تو ذهن موندگار بشه.واین مثل اینکه یکی از تکنیک هاشه.خوب وقتی برای حفظ مطالب زیست یا هر درس دیگه ای رمزنگاری استفاده میشه میشه یه جورایی با آهنگ وکش دار ادا کردن کلمات یه موضوع مهمی رو به بند کشید.من ازش راضیم.در ضمن من تغییر رشته ای هم هستم.البته در کنارش کمک درسی و تست هم دارم.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی استفاده کرده ؟ خوبه ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      کسی استفاده کرده ؟ خوبه ؟
      واسه اینکه مطالب رو از کف یاد بگیرین خوبه ولی نقطه اتکایی نیست برای درصد بالا توی کنکور ! البته ژنتیکش که عالی بود به نظر من با توجه به حجمش !!!
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن