خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 152425
    نمایش نتایج: از 361 به 364 از 364
    1. Top | #361
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چی بگم والا خسته ام از نرسیدن ها و نشدن ها که تقصیر خودم بودن برای این 45 روز باقی مونده...

2. Top | #362
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چند صفحه پیش تعهد داده بودم . امشب که سر اومده بودم از بی فکری هام گفتم بیام اینجا نتیجه اردیبهشت رو بگم .من دقیقا یه ماه مونده بود به اردیبهشت شروع کردم متاسفانه نتونستم ساعت مطالعه ام اونقدری بالا ببرم و توی اون یک ماه حدودی 170 ساعت اینا درس خوندم . از هر مقداری خوندم نصفش پاسخ دادم که فکر کنم به خاطر نزدن ازمون بود . زیست 22 ریاضی 22 شیمی 27 فیزیک رو 8 زدم با تراز 7234 . نمی دونم چرا توی امتحانا شل کردم و تراز معدلم حدودی 9000 عه الان. تخمین رتبه حدودی میگه 9000. این 18 روز رو ولی واقعا تصمیم گرفتم مثل بلانسبت سگ بخونم که از این وضعیتی که خودمو دوسال توش قرار دادم نجات بدم. راستی یادم رفت بگم فرهنگیان هم مصاحبه قبول شدم. به امید قبولی همتون
      ویرایش توسط amirhosyn : 03 تیر 1403 در ساعت 23:29

3. Top | #363
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی جالب بود منم امروز تصادفی اومدم سایتو چک کنم تاپیک و دیدم اومدم سر بزنم
      منم صفحه قبل تعهد دادم اما خیلی قوی نخوندم ولی رها هم نکردم
      برای اردیبهشت چند روز آخر نشستم چند تا فصل مرور کردم و همونارم زدم و کلی مطالب نخونده داشتم و ازمون هم نزدم و اینطور شد که ترازم شد 7008 برای نهایی هاهم مثله شما پر قدرت نخوندم و تو تخمین که میزنم حدود ۹۱۵۰ میداد
      امیدوارم این چند روز باقیمانده اوضاع رو خیلی بهتر کنیم
      راستی برای قبولی مصاحبه هم بهتون تبریک میگم

4. Top | #364
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosyn نمایش پست ها
      من چند صفحه پیش تعهد داده بودم . امشب که سر اومده بودم از بی فکری هام گفتم بیام اینجا نتیجه اردیبهشت رو بگم .من دقیقا یه ماه مونده بود به اردیبهشت شروع کردم متاسفانه نتونستم ساعت مطالعه ام اونقدری بالا ببرم و توی اون یک ماه حدودی 170 ساعت اینا درس خوندم . از هر مقداری خوندم نصفش پاسخ دادم که فکر کنم به خاطر نزدن ازمون بود . زیست 22 ریاضی 22 شیمی 27 فیزیک رو 8 زدم با تراز 7234 . نمی دونم چرا توی امتحانا شل کردم و تراز معدلم حدودی 9000 عه الان. تخمین رتبه حدودی میگه 9000. این 18 روز رو ولی واقعا تصمیم گرفتم مثل بلانسبت سگ بخونم که از این وضعیتی که خودمو دوسال توش قرار دادم نجات بدم. راستی یادم رفت بگم فرهنگیان هم مصاحبه قبول شدم. به امید قبولی همتون
      میخواستم رو پیام شما ریپلای کنم که پست جدید گذاشتم اشتباهی

صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 152425

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)