خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy قبول نشدن من در امتحان شهریور

با سلام

من سال سوم ریاضی هستم
      اقا من سال دوم ریاضی 2 و هندسه 1 رو قبول نشدم . اومدم سوم بدونه این که پاس کنم نمره جفتشون 7/5 بود حالا امسال امتحانات نهایی فقط حسابان تجدید شدم ! چون 3 تا واحد کم داشتم قبول نشدم .

بعد امشب زنگ زدم دفتر دار مدرسمون گفت شدی 5/5 حسابان رو ! یعنی بازم قبول نشدم احتمال 30 % اگه الان برم خواهش کنم مدرسه اون 2 تا امتحانو از من میگیره البته می گم که 30 % !!! نمرو شهریور حسایانم مستمر داشته یعنی با 7 قبول می شدم
      حالا اگه امتحان نگیرن از من ! و اگه اعتراض هم جواب نده ( که بعید می دونم 1/5 نمره به من اضافه کنن ) باید چکار کنم ؟ تو کنکورم وقفه می افته ؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام

نخیر الان به کنکور ربطی نداره، میفته واسه دی ماه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      سلام

نخیر الان به کنکور ربطی نداره، میفته واسه دی ماه
      باید برم بزرگسالان ؟ وای . بعد همزمان پیش رو هم می خونم دیگه درسته ؟! مشکلی واسه پیش و وامتحاناتش بوجود نمیاد ؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نبابا بزرگسالان چیه؟!

شما طبق روال عادی شروع میکنی پیش رو میخونی فقط دی که رسید باید بری یه بار دیگه حسابان رو بدی و ایشالا پاسش کنی؛ هیچ مشکلی هم نه واسه پیش و نه واسه کنکورت پیش نمیاد

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      نبابا بزرگسالان چیه؟!

شما طبق روال عادی شروع میکنی پیش رو میخونی فقط دی که رسید باید بری یه بار دیگه حسابان رو بدی و ایشالا پاسش کنی؛ هیچ مشکلی هم نه واسه پیش و نه واسه کنکورت پیش نمیاد
      اقا مدرسه به من می گه باید بری بزرگسالان چرا ؟
      ببخشید انقدر سوال می پرسما اما دارم دیوونه می شم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما نگران هیچی نباش، هیچ اتفاق خاصی قرار نیس بیفته، حتی امتحانات پیش رو هم میشه اگه قبول نشد توی دی امتحان داد و از اول مهر همون سالم با اینکه درس رو پاس نکردید رفت دانشگاه، چه برسه به پیش؛ خیالت راحت

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehd نمایش پست ها
      شما نگران هیچی نباش، هیچ اتفاق خاصی قرار نیس بیفته، حتی امتحانات پیش رو هم میشه اگه قبول نشد توی دی امتحان داد و از اول مهر همون سالم با اینکه درس رو پاس نکردید رفت دانشگاه، چه برسه به پیش؛ خیالت راحت
      ویبولتین ( اسکریپت این انجمن ! ) دکمه تشکر داره این پستم اسپم محسوب می شه ! اما خیلی ممنونم :x

ترازم با یکم خوندن !! ( 10 روز تقریبا ! ) شده 7000
      تازه بیدار شدم واسه درس خوندن ! تاحالا برام مهم نبود . دارم می خونم واسه رتبه زیر 2000 اگه تو دیپلمم مشکل ایجاد نشه به راحتی می نونم به هدفم برسم ! ( راحت نیست البته اما خواستمه و بهش میرسم ) یا حیف که حماقت کردم ! یا حیف !!
      دعا کنین فردا مدیر مدرسه دلش به رحم بیاد امتحان های دوم رو بگیره . حتی اگه همون لحظه بگیره راحت ریاضی 2 و هندسه 1 رو بالای 10 میشم . سر امتحان حسابان ساعت 6 بلند شدم 10 رفتم سر امتحان فکر می کردم قبول می شم تا امروز هم فکر می کردم قبول می شم

یا حیف ! یا حیف !!
      ویرایش توسط badbakht : 22 شهریور 1392 در ساعت 22:26 دلیل: غلط املایی !!

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badbakht نمایش پست ها
      ویبولتین ( اسکریپت این انجمن ! ) دکمه تشکر داره این پستم اسپم محسوب می شه ! اما خیلی ممنونم :x

ترازم با یکم خوندن !! ( 10 روز تقریبا ! ) شده 7000
      تازه بیدار شدم واسه درس خوندن ! تاحالا برام مهم نبود . دارم می خونم واسه رتبه زیر 2000 اگه تو دیپلمم مشکل ایجاد نشه به راحتی می نونم به هدفم برسم ! ( راحت نیست البته اما خواستمه و بهش میرسم ) یا حیف که حماقت کردم ! یا حیف !!
      دعا کنین فردا مدیر مدرسه دلش به رحم بیاد امتحان های دوم رو بگیره . حتی اگه همون لحظه بگیره راحت ریاضی 2 و هندسه 1 رو بالای 10 میشم . سر امتحان حسابان ساعت 6 بلند شدم 10 رفتم سر امتحان فکر می کردم قبول می شم تا امروز هم فکر می کردم قبول می شم

یا حیف ! یا حیف !!
      شمایی که با 10روز خوندن به 7000 رسیدید باید خیلی امیدوار باشید و به همین روندتون ادامه بدید و تمام تلاشتون رو بکنید

ایشالا که موفق باشید و به خواستتون برسید

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      باید بری بزرگسالان.دی امتحان سوم رو میدی اگه قبول شدی میری پیش رو ثبت نام میکنی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      باید بری بزرگسالان.دی امتحان سوم رو میدی اگه قبول شدی میری پیش رو ثبت نام میکنی.
      اقا پس 3 ماه نمیرم سر کلاس پیش !؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا از من امتحان گرفتن d:
      امروز هندسه رو دادم فردا هم ریاضی
      جواب سوالمم این بود که اگه پاس نشه باید بری بزرگسالان دی امتحان های عقب افتاده سوم رو میدین اسفند امتحان های ترم اول پیش رو میدین خرداد هم امتحانات ترم دوم رو !
      اما کلاسی به اونصورت براتون گذاشته نمیشه ! در کل (دور از جونتون ) بیچاره می شین ! پس مواظب باشین

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیچاره بدبخت برم به حالم شکرکنم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط گل بو نمایش پست ها
      بیچاره بدبخت برم به حالم شکرکنم
      دوست عزیز شما تیزهوشان درس می خونی خودت رو با من مقایسه نکن !

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا ما قبول شدیم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس دیگه نام کاربریتو باید بذاری خوشبخت
      http://www.8pic.ir/images/43234048140810718855.jpg

چــ تقدیرے از ایـטּ بهتـــر کــاز عشــق تــو میمیرم ...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن