خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 259
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      سلام شما وقت میکردی که نکاتی رو تو کتاب زیست بنویسی یا قیدهارو علامت گذاری کنی؟
      یا اصلا قیدهارو علامت گذاری نکردی ؟
      بعد چجوری این قیدهارو میفهمیدید؟؟
      ممنون
      سلام
      موقع تست زدن اگه به نکته ی خاصی یا اشتباه پرتکراری برمیخوردم اونو وارد کتاب درسی میکردم.
      قیدها رو زیاد علامت گذاری نکردم
      اگه به اندازه کافی تست بزنید و مرور کنید قیدهارو یادمیگیرید.
      stay focused and never give up

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.reza.mm نمایش پست ها
      سلام چی قبول شدین؟؟؟؟
      سلام
      پزشکی ارومیه

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط terme1 نمایش پست ها
      سلام . .من میخوام از اول مهر با برنامه قلمچی خودم بخونم وی مثلا میخوام فیزیک پیش رو بخونم مشتق و حد میخواد فکر کنم . منم از اینا چیزی یادم نمیاد .میخواستم ببینم باید چه کار کنم ؟؟؟؟؟شما چجوری پیش نیاز ها رو میخوندید ؟؟؟؟پایه اتون قوی بوده ؟؟؟؟؟؟؟
      حد که نمیخواد
      مشتقم در حد مشتق گرفتن از چندجمله ای ها و مشتق های مثلثاتی ساده میخواد که من چون مهندسی میخوندم مشکلی توش نداشتم. شما هم با یه دور مرور یه ساعته همشو یادتون میاد چون خیلی سر راستن.
      به اون صورت پیش نیاز خاصی وجود نداره
      اگه درسهارو به صورت پیش یک + دوم بخونید به مشکل عدیده ای برنمیخورید و نیاز به پایه قوی هم نداره.

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ریاضی و فیزکتون از همون اول خوب بود یا بعد ابان براش تلاش کردید؟ و همچنین عربیتون از همون قبل عالی بود؟ یا بعد ابان تلاش کردید و شد این . . تبریک می گم بهتون

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      سلام ریاضی و فیزکتون از همون اول خوب بود یا بعد ابان براش تلاش کردید؟ و همچنین عربیتون از همون قبل عالی بود؟ یا بعد ابان تلاش کردید و شد این . . تبریک می گم بهتون
      سلام
      با توجه به اینکه قبلن مهندسی میخوندم ریاضی و فیزیکم برعکس زیستم صفر نبود ولی خب کار اصلیش از همون آبان شروع شد چون اون مباحثی که تو مهندسی خونده میشن زیاد ربطی به مباحث دبیرستان ندارن.
      عربیم قبلن متوسط بود. کنکور 91 عربی رو حدود 50 زدم.
      ولی با خوندن از آبان به بعد بهبود یافت و رسید بالای 90.
      ممنون

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

سلام
      با توجه به اینکه قبلن مهندسی میخوندم ریاضی و فیزیکم برعکس زیستم صفر نبود ولی خب کار اصلیش از همون آبان شروع شد چون اون مباحثی که تو مهندسی خونده میشن زیاد ربطی به مباحث دبیرستان ندارن.
      عربیم قبلن متوسط بود. کنکور 91 عربی رو حدود 50 زدم.
      ولی با خوندن از آبان به بعد بهبود یافت و رسید بالای 90.
      ممنون
      ببخشید میشه توضیح بدید چجوری عربیو شروع کردین . سخت نبود بعد سالها . من فقط تو عربی و ریاضی مشکل دارم مثلا عربیو درسنامه می خونم ولی نمی تونم تست بززنم در حالی مطئمنم درسنامه رو خوب یاد گرفتم ولی تست نمی تونم بزنم . ریاضی هم امسال 25 درصد زدم که اگه میروسندم به 50 حتما قبول می شدم . میشه بگید چیکار کنم حداقل ریاضی رو برسونم به 50؟ یا 40

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها

ببخشید میشه توضیح بدید چجوری عربیو شروع کردین . سخت نبود بعد سالها . من فقط تو عربی و ریاضی مشکل دارم مثلا عربیو درسنامه می خونم ولی نمی تونم تست بززنم در حالی مطئمنم درسنامه رو خوب یاد گرفتم ولی تست نمی تونم بزنم . ریاضی هم امسال 25 درصد زدم که اگه میروسندم به 50 حتما قبول می شدم . میشه بگید چیکار کنم حداقل ریاضی رو برسونم به 50؟ یا 40
      نه اصلا عربی چیز خاصی نداره که ازش فرار کنید. شاید بشه گفت کل عربی اندازه یه فصل شارش انرژی کار نداره.
      عربی رو یه جلسه درسنامه میخوندم جلسه بعد تستاشو میزدم. به همین راحتی و هیچ کار اضافه ای لازم نیست.
      ریاضی هم باز کافیه درسنامه اون فصلو بخونید همراه با حل مثالهاش و بعدش یک در میون تستاشو بزنید که بسته به حجم فصل ممکنه کلا 2 تا 6 جلسه وقت بخواد.
      البته بنده چون وقت کم بود هندسه و مقاطع مخروطی رو حذف کردم و تو جلسه کنکور اصن نگاشونم نکردم. چون بقیه فصلها اونقدری هستن که به راحتی بشه 40-50 زد.

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      برای چی در سال سوم و پیش از نشر الگو استفاده کردید ؟
      دلیل خاصی داشت یا اینکه خیلی سبز زیاد خوب نبود یا همینجوری عشقی انتخاب کردید؟؟؟

9. Top | #99
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تو عربی خوندن لغت هم تاثیر داره؟
      راستی تنها منبعتون خیلی سبز بود، کتاب یا فیلمی نمی دیدید؟

10. Top | #100
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      درک مطلب همش لغته ولی ترجمه نه زیاد تاثر نداره و با تکنیک های ترجمه اشنا شو . به جای لغت حفظ کردن
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      سلام
      برای چی در سال سوم و پیش از نشر الگو استفاده کردید ؟
      دلیل خاصی داشت یا اینکه خیلی سبز زیاد خوب نبود یا همینجوری عشقی انتخاب کردید؟؟؟
      سلام
      خیلی سبز پیش که مال یک دهه قبله و اصلا به درد الان نمیخوره کتاب سومش هم البته از پیش بهتره ولی وقتی تستای قسمت مفهومی فصل اولشو زدم احساس کردم یه خورده آسونه
      واسه همین الگو رو تهیه کردم

12. Top | #102
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      تاثیر زیادی فکر نکنم داشته باشه
      خود بنده علیرغم اینکه کتاب خیلی سبز لغات رو به صورت جداگونه آخر کتاب آورده بود نخوندمشون چون تو عربی برعکس زبان نیازی نیست به اینکار.
      تنها منبعم همون خیلی سبز بود

13. Top | #103
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم خوب باشید
      من مشکلی دارم درمورد حل چند باره ی مسایل مثلا وقتی اولین بار درسنامه ای رو میخونم مشکلی ندارم بعدش میرم تست حل میکنم دو روز بعد میرم نمونه عای دیگه اون تست رو حل میکنم تا این جا مشکلی نیست ولی ایا من باید بازم تک به تک اون سوالات رو دوروز بعد هم حل کنم و این روند واسه مسلط شدن لازمه
      درمورد مرور وبه تسلط رسیدن نمونه تست ها یکم توضیح بدید
      چون من وقتی یه تست رو چندین بار حل میکنم کاملا بهش مسلط میشم باید با این روند پیش برم
      بعضی وقت ها باید برای چیزهایی که ارزش جنگیدن دارن بجنگی!

"چقدر عوض شدی
      دیگه مثله قبلنا نمیخندی
      تلخه چشمات
      دو رگه نگاه میکنی مردمو"

14. Top | #104
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      سلام امیدوارم خوب باشید
      من مشکلی دارم درمورد حل چند باره ی مسایل مثلا وقتی اولین بار درسنامه ای رو میخونم مشکلی ندارم بعدش میرم تست حل میکنم دو روز بعد میرم نمونه عای دیگه اون تست رو حل میکنم تا این جا مشکلی نیست ولی ایا من باید بازم تک به تک اون سوالات رو دوروز بعد هم حل کنم و این روند واسه مسلط شدن لازمه
      درمورد مرور وبه تسلط رسیدن نمونه تست ها یکم توضیح بدید
      چون من وقتی یه تست رو چندین بار حل میکنم کاملا بهش مسلط میشم باید با این روند پیش برم
      سلام.ممنون
      فکر نکنم وقت اینو داشته باشید که همشونو دوباره بزنید و نیازی هم نیست به اینکار.
      مثلا یه مبحثی 100 تا تست داره شما یه در میون 50 تاش میزنید
      دفعه بعد چنتا از اون 50 تای جدید و چنتا از اون 50 تای قبلی که نزدید یا غلط زدید رو میزنید مثلا کلا میشه 15 تا. همینقدر کافیه چون باید به سایر دروس و مباحث هم سروقت برسید.
      البته خود بنده حتی این مقدار رو هم نرسیدم انجام بدم تو اکثر درسها. چون وقت نکردم
      مثلا یه مبحثی یک سوم تستاشو زدم دیگه وقت نکردم برگردم دوباره.
      فقط دوران گذار و جمعبندی تو بعضی مباحث تک و توک تونستم اینکارو انجام بدم.
      اگه دفعه اول که مبحثی رو مطالعه میکنید و تست میزنید درست و با کیفیت کار کنید حتی اگه دوباره تستاشو نزنید لطمه زیادی نمیبینید

15. Top | #105
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرتون کسی که زیست سوم رو اصلا نخونده میتونه زیست پیشدانشگاهی رو شروع بکنه به خوندن؟؟؟

صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن