خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question دینی جمع بندی (؟)

بچه ها زمانم خیلی خیلی کمه، هنوز فرصت نکردم زیست و شیمیم رو مرور کنم. یه کتاب خوب و قوی واسه جمع بندی دینی میخواستم. خودم دو دور با تست جامع گاج رو جویدم، ولی وقت ندارم باز رجوع کنم بهش و نکاتش رو در بیارم، الان هم یه ماهه نخوندم حس می کنم یادم رفته تا حدی. دستم به دامنتون، راهنمایی کنید. ممنووون.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خط ویژه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      خط ویژه
      مهر و ماه و خیلی سبز هیچکدوم خوب نیستن؟
      خیلی سبز رو همین الان دیدم، خیلی روون نیست!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      خط ویژه
      خط ویژه رو دیدم، روونه خداییش.
      توی درسای دیگه هم توصیه می کنی؟ مثل شیمی؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
      خط ویژه رو دیدم، روونه خداییش.
      توی درسای دیگه هم توصیه می کنی؟ مثل شیمی؟
      شیمی خط ویژه هم عالیه
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ۳ تا کتاب بدرد بخور هست واسه جمع بندی :
      ( کتابهای دیگه هم هست ولی بنظر من اینا از همخ جلوترن )
      خط ویژه گاج : اول آیات رو با توجه به کلمات کلیدیشون و موضوع مهمشون توضیح داده . بعدم متن درسو با توجه به موضوعاشون توضیح داده .
      جمع بندی خیلی سبز : با آیات شروع کرده و کاملا همه چی رو تو حجم کم توضیح داده . بعدشم تحت عنوان نکات خط به خط همه ی نکته های اون درسو از اول تا آخرش گفته ... آخر هر درس هم خلاصه اون درسو تو حداکثر نیم صفحه به صورت نموداری گفته که حتی تو شبی که فرداش کنکور داری هم برای مرور عالیه .
      دور تند سفیر خرد : کاملترین کتاب که اصن میشه به عنوان منبع اصلی هم ازش استفاده کرد ... خیلی کوتاه و قشنگ با دسته بندی های فوق العاده پیش رفته و آخر کتاب کلی آزمون داره ... آخر کتاب دین و زندگی موضوعی داره که به نوعی همون ارتباط آیات هست . (تو توضیح آیات هر درس ارتباطها ذکر نشده) میتونی اون بخش موضوعی رو نخونی اصلا ... ولی خیلی کمکت میکنه اگه وقت داشتی بخونی .

نتیجه : پیشنهاد میکنم دور تند رو ببین اگه دیدی زیاده یا خوشت نیومد از خیلی سبز استفاده کن و از خلاصه نموداری آخر هر درسش حتما استفاده کن

ویرایش توسط sajad kazemi : 27 خرداد 1396 در ساعت 12:10

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن