خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ثبت نام کنکور و پیام نور

سلام دوستان . سه تا سوال داشتم لطف کنید بگین .

1 . تو سایت دیپ کد واسه سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی نمایش نمیده و فارغ تحصیل هم شدم سال پیش و پشت کنکورم درخواست پیگیری زدم گفت به منطقه ارسال میشه حالا تو ثبت نام کنکور از اون 5 مورد اول کدوم رو انتخاب کنم؟

1 . تو پیام نور ثبت نام کردم و ترم دوم مرخصی گرفتم چه موقعه باید انصراف بدم از دانشگاه پیام نور؟ واسه سربازی اینا میگم .. و اینکه تو مراحل ثبت نام کنکور چه چیزایی رو باید بزنم؟

2 . برای شرکت تو کنکور هنر مهلت زمانی دوباره تو سال 96 میشه شرکت کرد یا نه؟

ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنده هم یه سوال داشتم در خصوص دانشگاه پیام نور :
      پیام نور رشته های مثل پزکی و دندون و دارو یا کلا رشته های علوم پزشکی نداره؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      پیامنور تا شهریور فرصت انصراف داری .

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      اسپم ندید لطفا
      ولی اگه این رشته ها تو مراکز پیامنور بیاد من بشخصه خودمو به داعش تسلیم میکنم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      سلام
      خیر...پیام نور یه دانشگاه جامع با اموزش از راه دور هست...نه علوم پزشکی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      در مورد پیام نور وایسا تا بعد اعلام نتایج اگه رشته دلخواهت رو آوردی که هیچ انصراف میدی و میری دانشگاه جدید اما اگه خدای نکرده قبول نشدی و خواستی دوباره برای سال بعد کنکور بدی انصراف نده وترم بعدی رو هم باید بری پیام نور که اگه مرخصی ندادن بهت کمترین تعداد واحد هارو میگیری ودر آخر بزار مشروط شی (تا3ترم مشروطی اشکالی نداره)وترم بعدش رو واین چرخه ادامه داره...

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من تا شهريور ٩٦ معافيت تحصيلى دارم،اگر بخوام براى كنكور سوم پيام نور ثبتنام كنم شنيدم كه ميگن كاراش تا مهر طول ميكشه،حالا واقعا كارا تا مهر طول ميكشه؟اگر ميكشه من بايد دفترچه بفرستم تا غيبت نخورم يا اگر نفرستمم مشكلى نداره؟در ضمن تعداد دفعات فرستادن دفترچه محدوديت نداره؟

FCBARCELONA
      més que un club

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب دفترچه پست کن تا بیاد دوماه میکشه تااون موقع تو 100بار ثبت نام کردی بعدش یک نامه میبری و اعزامت باطل میشه...همین سادگی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      سلام دوستان من تا شهريور ٩٦ معافيت تحصيلى دارم،اگر بخوام براى كنكور سوم پيام نور ثبتنام كنم شنيدم كه ميگن كاراش تا مهر طول ميكشه،حالا واقعا كارا تا مهر طول ميكشه؟اگر ميكشه من بايد دفترچه بفرستم تا غيبت نخورم يا اگر نفرستمم مشكلى نداره؟در ضمن تعداد دفعات فرستادن دفترچه محدوديت نداره؟
      ما دوباره سبز میشویم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن