خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 32 از 76 نخستنخست ... 2231323342 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 466 به 480 از 1135
    1. Top | #466
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اللهم صلی علی الامام النور... امام الحق ....علی نص جلی .... معدن الوفا ..ابن الرضا ابو جعفر محمد بن علی التقی جواد الائمه ابن رسول الله و بن الفاطمه وبن الرضا ولعن الله علی اعدائه من الاولین و الآخرین سیما اول منهم.
      شهادت مظلومانه جواد الائمه امام محمد بن علی (صلی الله علیه و آله) را در وهله اول به مادر مظلومش حضرت فاطمه الزهرا صدیقه الکبری(صلی الله علیها و آلها)و سپس به پدر مظلوم و غریبش امام الرئوف سریر ارتضی السلطان امام النور علی بن موسی الرضا المرتضی (صلی الله علیه و آله)و فرزند برومندش امام النور امام الحق امام محمد بن الحسن الهادی المهدی (صلی الله علیه و آله) و تک تک حضرات معصومین و در وهله بعدی به پیشگاه عمه مظلومه ایشان فاطمه معصومه (سلام الله علیها) تسلیت عرض مینماییم.

جهت تسلی وجود حضرات ائمه النور امام هادی و امام حسن عسکری و امام زمان خودمان 3صلوات.

2. Top | #467
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z1000 نمایش پست ها

ایشالا ..
      از ذوق فقط گریه
      مهدی جان کجایی؟
      شنیدین چن ساله تک تیر انداز هایی گذاشتن که وقتی اومد بزننش ؟ چه خیال باطلی دارن...
      نه... واقعا؟؟؟
      عجب آدمای جاهلی هستن خنده داره

3. Top | #468
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      57382888402957204560.jpg

4. Top | #469
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از روایات استفاده می‌شود که میان امام جواد و یحیی‌بن اکثم که از دشمنان خاندان رسالت و منکر امامت بود ، بارها بحث و مناظره پیش می‌آمد ولی همیشه یحیی محکوم می‌شد. چنانکه خود یحیی به یکی از این مناظرات اشاره کرده و می‌گوید :

روزی داخل مسجد مدینه شدم و قبر رسول خدا صلی الله علیه و آله را طواف می‌کردم ، در آن میان محمدبن علی الرضا علیه‌السلام را دیدم که مشغول طواف است. درباره مسائلی که در نظرم بود با او مناظره کردم. همه را جواب داد من به او عرض کردم: می‌خواهم از شما مسأله‌ای بپرسم ولی به خدا که خجالت می‌کشم به من فرمود :

انا اخبرک قبل ان تسألنی ، تسألنی عن الامام فقلت : هو و الله هذا فقال اَنَا هو.

پیش از آنکه بپرسی من به تو خبر می‌دهم؛ می‌خواهی درباره امام بپرسی. عرض کردم: به خدا سۆال من همین است. پس فرمود: : منم امام. عرض کردم علامتش چیست ؟ ناگهان دیدم عصایی که در دست حضرت بود به سخن در آمد و گفت : ان مولای امام هذا الزمان و هو الحجة ؛ مولای من امام این زمان است و اوست حجت خدا.

کافی ج 2 ص 353

5. Top | #470
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      photo_2017-04-23_09-16-16.jpg

6. Top | #471
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      photo_2017-07-27_01-05-34.jpg
      بر امام المصطفوی الفاطمی العلوی الحسینی الحسنی والحسنی الحسینی علوی الباقری جعفری الموسوی و بن الرضا رضوی التقوی النقوی ابوجعفر العسکری القائم المنتظر ابن فاطمه الزهرا الامام النور محمد بن الحسن الهادی المهدی را صلواااات.

7. Top | #472
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      m_176.jpg

8. Top | #473
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      m_111.jpg

9. Top | #474
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      images.jpg

10. Top | #475
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

45782156.jpg

ای قلم سوزلرینده اثر یوخ ، آشنادن منه بیر خبر یوخ

گلدی بو جمعه ده گِده آلله ، فاطمه یوسفینن خبر یوخ

یاندی پروانه لر شمع سوندی ، آیریلیقدان اوره قانه دوندی

شانیده رتبه ده بی بدلسن ، هر گوزلده اقا سن گوزلسن

یم دییر آیریلیق درده سالماز ، عاشقین صبرینی الدن آلماز

ای گوزوم یوللارا باخ داریخما ، گون همیشه بولوت آتدا گالماز

غنچه گوللر نه اندازه سولسون ، قلبیلر گویما قانیله دولسون

گلدی بو جمعه ده گلمه دین سن ، گون ساییم جمعه ی دیگر اولسون

قلبیلر غصه دن داغلی گالدی ، یا امام زمان گََل اماندی...
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

11. Top | #476
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

هرکی اینوخوندبلن بشه روبه قبله یه سلامی به آقابکنه

12. Top | #477
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

13. Top | #478
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اللهم لعن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک

سلام. شهادت ابن فاطمه الزهرا امام الحق امام من جانب الله امام مفترض الطاعه امام النور باقر العلم النبیین و الباقر العلوم الاولین و الآخرین الامام محمد بن علی(صلی الله علیه و آله ولعن الله علی اعدائه)را در وهله اول به پیشگاه قلب پردرد فاطمه الزهرا (صلی الله علیها و آلها ولعن الله علی اعدائها)و سپس خدمت تک تک حضرات معصومین (ص)سیماحضرت قره العین ناظرین فخرالساجدین زین العابدین الامام علی بن الحسین(صلی الله علیه و آله و لعن الله علی اعدائه) و حضرت لسان الله ناطق امام برحق جعفر بن محمد الصادق(صلی الله علیه و آله و لعن الله علی اعدائه)و همچنین امام زمان خودمان حضرت ابن فاطمه و ابن الرضا الامام النور محمد بن الحسن الهادی المهدی(صلی الله علیه و آله ولعن الله علی اعدائه)و در وهله بعدی خدمت جمیع شیعیان اثنی عشر سیما الانبیا المرسلین و امام زادگان برحق مخصوصا فرزند غریب ایشان حضرت سلطان علی بن محمد(علیه السلام) تسلیت عرض مینمایم.

به امید روز ظهور حضرت امام زمان امید امیدواران و دوای دل دردمندان..محبوب و یار عالمیان ابن الفاطمه الزهراو ابن الامام علی بن موسی الرضا برای سلامتی حضرتش صلوات.

14. Top | #479
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

5698745.jpg
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

15. Top | #480
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      10-1-.jpg

صفحه 32 از 76 نخستنخست ... 2231323342 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن