خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation آیا تو کلاس کنکور از پایه درس میدن؟ یا نه فقط تست کار میکنن؟

سلام دوستان
      متاسفانه پایه ی من ضعیف هست و الان پیش تجربی هستم و پشت کنکوری!
      چندتا سوال داشتم:
      یکی اینکه آیا تو کلاس کنکور از پایه درس میدن؟ یا نه فقط تست کار میکنن؟
      چه کتاب هایی برای قوی کردن پایه خوبه؟ چه کتابهایی رو باید تهیه کنم؟
      از اونجایی که پایم تقریبا تو کل درسا ضعیفه (نخندین بهم) مخصوصا عربی تو این فکرم که امسالو بیخیال کنکور شم و بیشتر رو پایم وقت بذارم!
      به نظرتون کار درستیه؟ یا راهه دیگه ای هم دارم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من گزینه اخر رو اول نگید
      تو کلاس هیچ معجزه ای نمیشه تازه وقتتم میگیره
      اول کتابای درجه یک رو میتونی تو درسا بخری که تو انجمن بچه ها در مورد مزایا و معایبشون حرف زدن
      دوم میتونی از سایت آلا (صنعتی شریف) استفاده کنی که خودم از عربی ناصح زاده دارم میخونم که فوق العادس و زیست اقای پازوکی ک عالیه
      تو شیمی هم من که ندیدم ولی بچه ها از اقاجانی خیلی تعریف میکنن
      برای فیزیک هم اقای فدایی فر

مطمعن باش چیزایی که تو این فیلما میبینی خیلی قوی تر از ان چیزی هستن که تو کلاس معمولی میگن
      بعدشم بشین هر فصلی که دیدی فرداش تستاشو حل کن
      خیلی از دوستانی که بهانه کلاس رفتن رو میگیرن فقط میخوان یه جوری وجدان خودشونو از درس نخوندن راحت کنند
      به همین راحتی به همین خوشمزگی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amins نمایش پست ها
      به نظر من گزینه اخر رو اول نگید
      تو کلاس هیچ معجزه ای نمیشه تازه وقتتم میگیره
      اول کتابای درجه یک رو میتونی تو درسا بخری که تو انجمن بچه ها در مورد مزایا و معایبشون حرف زدن
      دوم میتونی از سایت آلا (صنعتی شریف) استفاده کنی که خودم از عربی ناصح زاده دارم میخونم که فوق العادس و زیست اقای پازوکی ک عالیه
      تو شیمی هم من که ندیدم ولی بچه ها از اقاجانی خیلی تعریف میکنن
      برای فیزیک هم اقای فدایی فر

مطمعن باش چیزایی که تو این فیلما میبینی خیلی قوی تر از ان چیزی هستن که تو کلاس معمولی میگن
      بعدشم بشین هر فصلی که دیدی فرداش تستاشو حل کن
      خیلی از دوستانی که بهانه کلاس رفتن رو میگیرن فقط میخوان یه جوری وجدان خودشونو از درس نخوندن راحت کنند
      به همین راحتی به همین خوشمزگی
      اتفاقا فیلم های آقای پازوکی رو دارم و کارشون خوبه واقعا
      از یه نظر حرفتون درسته ولی در کل کلاس واقعی رو به مجازی ترجیح میدم
      چون هم منظم تر میشه درس خوندن و هم رقابت بین افراد حضر تو کلاس باعث میشه آدم یه تکانی به خودش بده
      خیلی ممنونم از راهنماییت

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      امسالو بیخیال شی؟؟؟؟؟
      نه ماه وقت مونده رتبه تک رقمی که نمیخوای یخورده همت کنی میشه به سه رشته ی تاپ هم رسید
      به همین سادگی به همین خوشمزگی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhassan5303 نمایش پست ها
      امسالو بیخیال شی؟؟؟؟؟
      نه ماه وقت مونده رتبه تک رقمی که نمیخوای یخورده همت کنی میشه به سه رشته ی تاپ هم رسید
      به همین سادگی به همین خوشمزگی
      تلاشمو میکنم ولی فکر نکنم بتونم، خیلیا از من هم پایشون قوی تره هم جلو ترن
      یه مشکل دیگه ای هم که دارم سرعت کندم تو مطالعس! چه راه کار هایی رو برای حل این مشکل پیشنهاد میکنین؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز انسان ماشین نیست و بخوام خلاصه بگم قوانین ریاضی درباره ی انسان ها صدق نمی کنه اگه تو ریاضی دو دو تا میشه چهار تا
      درباره ی ما ممکنه دودوتا بشه صد تا !!!!نخند جدی میگم اگه واقعا همه ی تلاشت رو بکنی و از جون مایه بزاری میشه
      درباره ی کند خونیت هم بگم می تونی تو اینترنت سرچ کنی من خودم از نرم افزار eyeq استفاده کردم ولی نظرم افزار های مشابه فارسی هم پیدا میشن که پولین مثل نرم افزار تاتات
      کتاب تند خوانی تونی بازان هم شنیدم خوبه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhassan5303 نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز انسان ماشین نیست و بخوام خلاصه بگم قوانین ریاضی درباره ی انسان ها صدق نمی کنه اگه تو ریاضی دو دو تا میشه چهار تا
      درباره ی ما ممکنه دودوتا بشه صد تا !!!!نخند جدی میگم اگه واقعا همه ی تلاشت رو بکنی و از جون مایه بزاری میشه
      درباره ی کند خونیت هم بگم می تونی تو اینترنت سرچ کنی من خودم از نرم افزار eyeq استفاده کردم ولی نظرم افزار های مشابه فارسی هم پیدا میشن که پولین مثل نرم افزار تاتات
      کتاب تند خوانی تونی بازان هم شنیدم خوبه
      درست می فرمایید
      شما استفاده کردی کار ساز بودن؟ مثلا وقتی یه مطلبی رو میخونم تردید دارم که اون مطلبو کامل فهمیدم یا نه و برای همین از دوباره بر میگردم میخونم!
      و این سرعتمو میاره پایین! این نرم افزارا که فرمودین این مشکلم حل میکنن؟
      و یه چیز دیگه هم هست اینه که کلاس های کنکور از پایه درس میدن یا فقط تست کار میکنن؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن