خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy رتبه 2880 منطقه 1 پزشکی آزاد میارم؟

سلام دوستان. من امسال برای بار دوم کنکور دادم و متاسفانه رتبم از سال پیش بدتر شد. حالا میخوام بدونم با رتبه 2880 منطقه 1 و رتبه کشوری 9130 میشه دانشگاه آزاد پزشکی قبول شد؟ رتبه زیر گروه یک من 2740 هست و در ضمن دختر هستم و سهمیه بسیج هم ندارم. در ضمن شهریه دانشگاه آزاد پزشکی سالیانه چقدر هست؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید کمکم کنید...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پارسال تا رتبه 3300 هم منطقه 1 آزاد اورده بودن..البته دانشگاه ها باهم فرق دارن.. دور و نزدیک!!!!
      حالا شما انتخاب رشته آزادکنید..
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      پارسال تا رتبه 3300 هم منطقه 1 آزاد اورده بودن..البته دانشگاه ها باهم فرق دارن.. دور و نزدیک!!!!حالا شما انتخاب رشته آزادکنید..
      شهرش برام فرق نمیکنه. ولی تو تمام سایت ها که من دیدم با این رتبه قبول نشده بود کسی. رتبه 3300 کجا قبول شده؟ سهمیه نداشته؟ و این که شهریه دانشگاه آزاد با بین الملل فرق داره؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jimmmmmyhan نمایش پست ها
      سلام دوستان. من امسال برای بار دوم کنکور دادم و متاسفانه رتبم از سال پیش بدتر شد. حالا میخوام بدونم با رتبه 2880 منطقه 1 و رتبه کشوری 9130 میشه دانشگاه آزاد پزشکی قبول شد؟ رتبه زیر گروه یک من 2740 هست و در ضمن دختر هستم و سهمیه بسیج هم ندارم. در ضمن شهریه دانشگاه آزاد پزشکی سالیانه چقدر هست؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید کمکم کنید...
      خاک تو سرم منم میخام یسال بمونم... چررااااااااااااا رتبه امسالتون بدتر شد؟؟؟ پارسال چند بودید؟؟؟؟ خودتون کم کاری کردید امسال یا واقعا بیشتر تلاش کردید؟؟؟ مگه میشه؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      خاک تو سرم منم میخام یسال بمونم... چررااااااااااااا رتبه امسالتون بدتر شد؟؟؟ پارسال چند بودید؟؟؟؟ خودتون کم کاری کردید امسال یا واقعا بیشتر تلاش کردید؟؟؟ مگه میشه؟؟
      خودم کمکاری کردم عزیزم. پارسال رتبم 2000 بود. من امید تک رقمی داشتم ولی این دوسال به خودم بد کردم... اگه به خودت مطمینی که میخونی بمون...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دارو تهران دوست ندارید؟؟
      دارو ازاد تهران میارید...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خودم کمکاری کردم عزیزم. پارسال رتبم 2000 بود. من امید تک رقمی داشتم ولی این دوسال به خودم بد کردم... اگه به خودت مطمینی که میخونی بمون...
      مطمئن ک چ عرض کنم... میخام دو برابر پارسال بخونم... دیگه تجربی مسخره بازی نیس... خیلی سخت شئ یهو... من 3 هزار شدم... اصلا فکرشم نمیکردم اینقد بد بشم... میخام خیلییی سریع شروع کنم خیلیی قوی تر از پارسال... ان شاالله ب زیر 1000 برسم... ممنون.موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من که حدودی بهتون گفتم هزینشو...ولی پارسال یکی از آشنا های ما دارو آزاد تهران قبول شد برای 2سال(4ترم)14تومن به عنوان شهریه ثابت داد.با شهریه متغیر بیشتر میشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من پارسال یکی از دوستام ازاد تهران پزشکی قبول شد ترم یک 4.5 میلیون پرداخت کرد.. کلا پزشکیش میانگین ترمی 5 تومنه.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.kazemi نمایش پست ها
      من که حدودی بهتون گفتم هزینشو...ولی پارسال یکی از آشنا های ما دارو آزاد تهران قبول شد برای 2سال(4ترم)14تومن به عنوان شهریه ثابت داد.با شهریه متغیر بیشتر میشه
      خب مشکل من دقیقا همین شهریه منغیره... خب اگر خیلی زیاد میشه فرقش با بین الملل چیه؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه؟ من با این رتبه اصلا قبول میشم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن