خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      هر کدوم که علاقه داشته باشی راحت تره.راحت بودن چیز نسبی هست نمیشه دقیق گفت قبولی هر سه هم در یک حدود هست مثلا برای شهید بهشتی همشون تا حدود 7 8 هزار کشوری پذیرش داره شاید یکی حالا علوم آزمایشگاهی کمی زودتر از هوشبری پر میشه(یکی دو هزار تا!) هر سه قابل دسترسی هستند بهشتی نشد ی دانشگاه دیگهحتی پارسال آزاد تبریز هم هوشبری رو راه اندازی کرد
      از نظربرتري رشته ها از بين علوم آزمايشگاه ،هوشبري واتاق عمل كدوم رو ترجيح ميدين باتوجه به بازار كارشون ؟ راستي دوستان من امشب با يكي از مشاوران انتخاب رشته يه خيلي باتجربه حرف زدم گفت فيزوتراپي آزاد داره اينو با يقين گفت بنظرتون با اين درصداي من كه احتمالا هوشبري اتاق عمل علوم آزمايشگاه پرستاري وكارشناسي بهداشت عمومي رو تو سراسري بتونم برم بهتره يا اگه گيريم اين فيزيوتراپي آزاد باشه رو برم بهتره ؟ يني فيزيوتراپي مي ارزه براش برم آزاد ب جاي اين رشته هايي كه توسراسري قبول ميشم؟

2. Top | #32
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamy20200 نمایش پست ها
      از نظربرتري رشته ها از بين علوم آزمايشگاه ،هوشبري واتاق عمل كدوم رو ترجيح ميدين باتوجه به بازار كارشون ؟ راستي دوستان من امشب با يكي از مشاوران انتخاب رشته يه خيلي باتجربه حرف زدم گفت فيزوتراپي آزاد داره اينو با يقين گفت بنظرتون با اين درصداي من كه احتمالا هوشبري اتاق عمل علوم آزمايشگاه پرستاري وكارشناسي بهداشت عمومي رو تو سراسري بتونم برم بهتره يا اگه گيريم اين فيزيوتراپي آزاد باشه رو برم بهتره ؟ يني فيزيوتراپي مي ارزه براش برم آزاد ب جاي اين رشته هايي كه توسراسري قبول ميشم؟
      فیزیو اصلا آزاد نداره چطور با همچین قطعیتی گفته؟؟

ببینید:
      نرم افزار انتخاب رشته کنکور آزاد

3. Top | #33
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RainBow نمایش پست ها
      فیزیو اصلا آزاد نداره چطور با همچین قطعیتی گفته؟؟ ببینید: نرم افزار انتخاب رشته کنکور آزاد
      والا من كه گيج شدم يكي ازدوستان هم گفت 4تا ازدوستاش رفتن فيزيوتراپي آزاد اين مشاورهم كه گفت داره.آره نگاه كردم تو سايت كانون اون صفحه رو نداره ولي چي بگم فعلا تو شك موندم تا دفترچه امسال نياد معلوم نيست داره يا نداره خب اونو ولش بنظرتون ازبين اين رشته هاي علوم آزمايشگاه ؛هوشبري ؛اتاق عمل؛پرستاري؛تغذيه ؛كارشناسي بهداشت عمومي كدوم بهتره ؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      والا من كه گيج شدم يكي ازدوستان هم گفت 4تا ازدوستاش رفتن فيزيوتراپي آزاد اين مشاورهم كه گفت داره.آره نگاه كردم تو سايت كانون اون صفحه رو نداره ولي چي بگم فعلا تو شك موندم تا دفترچه امسال نياد معلوم نيست داره يا نداره خب اونو ولش بنظرتون ازبين اين رشته هاي علوم آزمايشگاه ؛هوشبري ؛اتاق عمل؛پرستاري؛تغذيه ؛كارشناسي بهداشت عمومي كدوم بهتره ؟
      خالی بسته!

تغذیه وعلوم آزمایشگاهی هر دوشون بهترن نسبت به سایر رشته هایی که گفتین ولی البته بین این دو یه عده میگن تغذیه بهتره یه عده هم میگن علوم آزمایشگاهی!!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      یقین ایشون رو با ارائه مدرک رسم کرده و بصورت مصور توضیح دهید.2 نمره
      هوشبری و اتاق عمل محدود به بیمارستان و اتاق عمل هستند علوم رو میتونید خارج بیمارستان هم کار کنید باید به روحیه خودتون توجه بکنید دیگه من زیاد به کار دائم تو اتاق عمل اون هم بصورت زیر دست علاقه ندارم تو چنین موقعیتی بودم با توجه به علاقه نداشتم به علوم آز پرستاری میزدم قطعا شما هم به علاقه تون نگاه کنید ببینید با کدوم بیشتر حال میکنید
      +اگر فیزیو آزاد گیر آوردی برو!!ولی آزاد نداره پردیس چندتا دانشگاه ارائه میده این رشته رو

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ی سر برو دانشگاه با اساتید یا دانشجوهاش صحبت کن کار سختی نیست کارت ورود اینا هم نمیخوان خجالت هم نداره

7. Top | #37
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      یقین ایشون رو با ارائه مدرک رسم کرده و بصورت مصور توضیح دهید.2 نمره هوشبری و اتاق عمل محدود به بیمارستان و اتاق عمل هستند علوم رو میتونید خارج بیمارستان هم کار کنید باید به روحیه خودتون توجه بکنید دیگه من زیاد به کار دائم تو اتاق عمل اون هم بصورت زیر دست علاقه ندارم تو چنین موقعیتی بودم با توجه به علاقه نداشتم به علوم آز پرستاری میزدم قطعا شما هم به علاقه تون نگاه کنید ببینید با کدوم بیشتر حال میکنید +اگر فیزیو آزاد گیر آوردی برو!!ولی آزاد نداره پردیس چندتا دانشگاه ارائه میده این رشته رو
      خب داداش چي بگم منم دوس داشتم تو موقعيت شما وتو پزشكي بودم .چي بگم شرايطم ايده آل نيس ميخوام بهترين انتخابو داشته باشم سوال كردن عيب نيس بعدا پشيمون بشم عيبه الان بهتره تكليفمو روشن كنم اكثرا ميگن پرستاري بهتر از اتاق عملو هوشبريو آزامايشگاه هم هست .پرستاري با اين پذيرشش كه اشباع شده كجاش خوبه نميدونم .من يه ديد خوبي از رشته علوم آزمايشگاه داشتم كه اونجوري كه ميگن هه ي ميگن نرو نرو بدرد نميخوره خودم موندم چيكار كنم مستو گيجو سردرگمم ...ميخوام برم يه جايي دركم كنن

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب داداش چي بگم منم دوس داشتم تو موقعيت شما وتو پزشكي بودم .چي بگم شرايطم ايده آل نيس ميخوام بهترين انتخابو داشته باشم سوال كردن عيب نيس بعدا پشيمون بشم عيبه الان بهتره تكليفمو روشن كنم اكثرا ميگن پرستاري بهتر از اتاق عملو هوشبريو آزامايشگاه هم هست .پرستاري با اين پذيرشش كه اشباع شده كجاش خوبه نميدونم .من يه ديد خوبي از رشته علوم آزمايشگاه داشتم كه اونجوري كه ميگن هه ي ميگن نرو نرو بدرد نميخوره خودم موندم چيكار كنم مستو گيجو سردرگمم ...ميخوام برم يه جايي دركم كنن
      میخای ادامه بدی،آزمایشگاه بهتره.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      کار خوبی میکنی
      فردا پس فردا دفترچه هم میاد بزار جلو روت قشنگ بخونش
      رادیولوژی هم میگن بد یست از همکلاسی هام یکیشون لیسانس داره ماهی 2.5 در میاره
      کلا پیراپزشکی ها 2 تا 3 تومن درآمد دارند مگر شیفت اضافه کار وایسی بیشتر بگیری

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      معلم کنکور داداشمم میگف شاگردش رفته فیزیو ازاد چالوس میخونه
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

11. Top | #41
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      حالاهیا بگیم فیزیوآزاد نداره شما بگین فلان شخص داره آزاد میخونه

اصلا تو دفترچه انتخاب رشته آزادم فیزیوتراپی وجودنداره...

شاید بلوف میزنن اصن

شایدم پردیس باشن ....

12. Top | #42
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      حالاهیا بگیم فیزیوآزاد نداره شما بگین فلان شخص داره آزاد میخونه اصلا تو دفترچه انتخاب رشته آزادم فیزیوتراپی وجودنداره... شاید بلوف میزنن اصن شایدم پردیس باشن ....
      ميدونم آبجي خودم دفترچه آزاد رو بررسي كردم اينا كه اينو گفتن نميدونم چرا گفتن ولي فك كنم همون پرديس باشن ..... بگذريم فيزيوتراپي آزاد نداريم///////////// پرديس فيزيوتراپي هم حتما ترمي 5-6ميليون ميگيرن كه من ندارم اينقديشو////////////// همون برم يكي از رشته هاي علوم آزمايشگاه هوشبري اتاق عمل كار خودم خلاص كنم بهتره
      ویرایش توسط kamy20200 : 18 مرداد 1395 در ساعت 13:54

13. Top | #43
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ميدونم داداش خودم دفترچه آزاد رو بررسي كردم اينا كه اينو گفتن نميدونم چرا گفتن ولي فك كنم همون پرديس باشن ..... بگذريم فيزيوتراپي آزاد نداريم///////////// پرديس فيزيوتراپي هم حتما ترمي 5-6ميليون ميگيرن كه من ندارم اينقديشو////////////// همون برم يكي از رشته هاي علوم آزمايشگاه هوشبري اتاق عمل كار خودم خلاص كنم بهتره
      موفق باشین...

ضمننا آبجی تم

14. Top | #44
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      موفق باشین... ضمننا آبجی تم
      شرمنده دوست عزيز ...خودم بعدش متوجه شدم ولي وقت نداشتم رفتم الان ويرايشش كردم خلاصه شرمنده

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)