خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      یعنی چی؟؟؟
      شما وقتی برین ثبت نام،تعهد میگیرن که توانایی پرداخت شهریه رو دارین.یا حتی کمک کنید به دانشگاه.
      پاسخ به سوالات سربازی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      شما وقتی برین ثبت نام،تعهد میگیرن که توانایی پرداخت شهریه رو دارین.یا حتی کمک کنید به دانشگاه.
      اگه قبول بشیم ولی ثبت نام نکنیم چی؟؟؟اونم جریمه داره؟؟؟؟ یا محرومیت از کنکور؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه قبول بشیم ولی ثبت نام نکنیم چی؟؟؟اونم جریمه داره؟؟؟؟ یا محرومیت از کنکور؟؟؟
      نه
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      آقای دکتر ببخششید صرفا بین علوم آزمایشگاهی و هوشبری و تغذیه میشه به ترتیب بگید کدوم درساش راحت تره و قبولیش هم راحت تره؟
      به ترتیب قبولی بگم از سخت به اسون : تغذیه - علوم ازمایشگا - هوشبری البته دوتای اخری تقریبا هم سطح هستن ولی تغذیه رتبه خوب میخاد
      درسای اون دوتا رو نمیدونم ولی درسای تغذیه ای که خوندم در حد متوسط بود رو به بالا بود ... بعضی درسا واقعا سخت بود من جمله بیوشیمی متابولیسم اناتومی انگل شناسی میکروب شناسی فارماکولوژی و این چیزا . . . بعضی هاش هم اسون بود مثل امار حیاتی و بیوشیمی عمومی تغذیه اساسی و ایمونولوزی و . . .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها

به ترتیب قبولی بگم از سخت به اسون : تغذیه - علوم ازمایشگا - هوشبری البته دوتای اخری تقریبا هم سطح هستن ولی تغذیه رتبه خوب میخاد
      درسای اون دوتا رو نمیدونم ولی درسای تغذیه ای که خوندم در حد متوسط بود رو به بالا بود ... بعضی درسا واقعا سخت بود من جمله بیوشیمی متابولیسم اناتومی انگل شناسی میکروب شناسی فارماکولوژی و این چیزا . . . بعضی هاش هم اسون بود مثل امار حیاتی و بیوشیمی عمومی تغذیه اساسی و ایمونولوزی و . . .
      صرفا میخوام بدونم ترم اول کدوم سخت تر هست

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ترم اول تغذیه : بیوشیمی عمومی 4 واحد ( 2 تا تئوری 2 تا ازمایشگا ) - اناتومی 1 واحد - فیزیولوژی 3 واحد - امار حیاتی 2 واحد - تربیت بدنی 1 واحد - ادبیات فارسی 3 واحد - اندیشه اسلامی 2 واحد - روانشناسی 2 واحد
      از نظر من راحت بود و با یذره تلاش معدل 19 کسب میشه ...
      در مورد اون یکی رشته ها اطلاعی ندارم ولی فک کنم ترم اول در رشته های کارشناسی علوم پزشکی تقریبا مثه هم هستن

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تعهد محضری هم یه چیز فرمالیته س البته بعضی دانشگاها خیلی روش حساسن ... که بیشتر مربوط میشه به هزینه های خابگاه و وام های دانشجویی ( البته اگه دانشجو درخواست وام کنه ) که قراره بعد از فارغ التحصیلی ماهیانه مبلغی ناچیز از تون بگیرن ...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تعهد محضری هم یه چیز فرمالیته س البته بعضی دانشگاها خیلی روش حساسن ... که بیشتر مربوط میشه به هزینه های خابگاه و وام های دانشجویی ( البته اگه دانشجو درخواست وام کنه ) که قراره بعد از فارغ التحصیلی ماهیانه مبلغی ناچیز از تون بگیرن ...
      داداش يه سوال اين رشته تغذيه چجوريه رشته يه خوبيه ؟ درآمدش ؟كارش استخداميش خوبه؟

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamy20200 نمایش پست ها
      داداش يه سوال اين رشته تغذيه چجوريه رشته يه خوبيه ؟ درآمدش ؟كارش استخداميش خوبه؟
      بدک نیس ... استخدامش در حد پرستاری نیس ولی زیاد بیکار هم نداره ... مجوز مطب هم که بهت میدن .... طرحشم اجباری نیس ... درامدشم خوبه الان برا کارشناسی تقریبا جلسه ای 15 تا 20 تومنه ... البته مردم ایران چاق پسند هستند زیاد جا نیفتاده تو ایران ... ولی اگه بتونی دکتراشو بگیری خیلی شیکه و با کلاسه و درامدش تقریبا میشه گفت در حد سایر متخصصین پزشکی باشه و صد البته که به پای درامد بعضی رشته ها هیچ وخت نخاهد رسید

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آقای دکتر ببخششید صرفا بین علوم آزمایشگاهی و هوشبری و تغذیه میشه به ترتیب بگید کدوم درساش راحت تره و قبولیش هم راحت تره؟
      هر کدوم که علاقه داشته باشی راحت تره.راحت بودن چیز نسبی هست نمیشه دقیق گفت
      قبولی هر سه هم در یک حدود هست مثلا برای شهید بهشتی همشون تا حدود 7 8 هزار کشوری پذیرش داره شاید یکی حالا علوم آزمایشگاهی کمی زودتر از هوشبری پر میشه(یکی دو هزار تا!)
      هر سه قابل دسترسی هستند بهشتی نشد ی دانشگاه دیگهحتی پارسال آزاد تبریز هم هوشبری رو راه اندازی کرد

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      تعهد محضری میگیرن ازت!!

اره باید کلیم سفته بدیم بهشون

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      اره باید کلیم سفته بدیم بهشون
      خاهرم چرا جو میدی ... سفته کجا بود ؟!!!؟!؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خاهرم چرا جو میدی ... سفته کجا بود ؟!!!؟!؟
      نه والا جو نمیدم دوست خودم وقتی که رفت ثبت نام واسه پردیس ازش سفته گرفتن

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      نه والا جو نمیدم دوست خودم وقتی که رفت ثبت نام واسه پردیس ازش سفته گرفتن
      اها من در مورد پردیس هیچ اطلاعی ندارم .... من در مورد روزانه گفتم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)