خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 100
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Chamran نمایش پست ها
      من که شوخی کردم
      در ضمن حرفتون خیلی فلسفیه...یه کم بازش کنید...البته بعد کنکور بیاین ...الآن درستون رو بخونید
      از صاحابش بترس کوچولو
      ر.ا:زیادخودتون رو درگیر دبیرنکنید.. متاسفانه سال اولین کنکوری که دادم دونفراز دبیرامون بسیارمفخور وبد بودن اگردیدید دبیری نمی تونه شمارو راضی کنه بذاریدش کنار حتمامشکلتون رو با کلاس یا کتاب حل کنید......
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      من 94 اولین کنکورم بود کوچولو
      تجربیات من همشون شبیه تجربیات پریسان1375 هست

ولی در کل حرف laleh74 واقعا جامعه.داره میگه فقط بچسبین به درس.همین
      خیلی جامعه تبارک الله احسن الخالقین

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      سلام
      @پریسان1375
      همه چیز رو کــــــــــــــــــــــــ ــــامل گفتند
      اما بازم بگم:
      با هیچ کسی امسال صمیمی نشید.چه پسر چه دختر.
      چون هرکی به فکر سود و منفعت خودشه تو دوستی.کاری که باعث شد من زمین بخورم امسال.
      دوستی که میگفتم داداشمه و...
      اینا همش دری وری و چرت و پرته!
      درگیر نشید.
      کاری به خوشحال شدن یا ناراحت شدن کسی نداشته باشید. برای خودتون زندگی کنید.
      این 1سال رو تمام تلاشتون رو درستون باشه و از گشتن بدون نیاز دوری کنید.چون 1سال عین برق رفت! نمونش خودم! نفهمیدم چی شد!!

به هــــــــــــــــــــــــ ــــــــیچ عنوان کلاس های خارج از مدرسه نرید.یا مدرسه کنکور نرید.خدا لعنتشون کنه که مارو امسال بدبخت کردند و هنوز میگن بیاین درس رو بگیم!(مدرسه کنکور بودیم و هنوز ریاضیش مونده!)
      من قوی شروع کردم اما اینا لهم کردن....!
      کل کتابا بازار هم بگیری 4تومن میشه .الکی نرید 7/8 تومن بریزید تو دهن این موسسه های علمی آزاد و مدارس غیر انتفایی (که بد دردی بهم زد!)

به معدلتون مغرور نشید.
      خیلی پیش دوستاتون جار نزنید که من ترکوندم من عالیم و...
      یه نوشته بود که میگفت:
      سکوت کن! بگذار موفقیت هایت به جای تو حرف بزنند!

حتما بهش عمل کنید.

به تعریف دوستاتون و ... دلگرم نشید.99% از روی خیر نیست!
      چون اصولا حسودی میکنن و میگن : اگه خودمو به تو نرسونم تورو در حد خودم پایین میارم!!(واقعا برای من این شد!)

نرید تو حاشیه اصلاااااااااااا
      مث من نباشید که تا عید داشتم کتاب میخریدم و 1کیشم نخوندم!

ببخشید اگه طولانی شد!خیلی دلم از خیلیا پر بود توی این سال!
      موفق باشید !برای منم دعا کنید پشت کنکور نمونم!
      من میخوام مدرسه کنکور برم( علوی )
      واقعا هم خوب کار میکنه
      نمیدونم چرا این حرفو میزنی
      لطفا دلیل بیارید

فرستاده شده از N9100ِ من با Tapatalk
      اينايي كه ادعـاي اينو دارن كه درسو نبايد واسه پول خوند دو دسته ان:
      1. چشم و دلشون حسابــــــــــــي سيره
      2. ميخوان خودشو خاص جلوه بدن

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظرم شرو کن پیش دانشگاهیو بخون
      من نخوندم و ضرر کردم
      من خودم باگ خلقتم

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Fardin نمایش پست ها
      من میخوام مدرسه کنکور برم( علوی )
      واقعا هم خوب کار میکنه
      نمیدونم چرا این حرفو میزنی
      لطفا دلیل بیارید

خب میشه شما اول یه اطلاعاتی بدی که:
      این مدرسه کنکوری که میری مدرسه اصلی شما هم میشه؟یا علاوه بر مدرسه اصلیت این رو میخای بری؟

دلایلش:
      1-اگه مدرسه کنکور باشه چون قرار ه پیش و پایه رو باهم بگه مطمئنن با شما تشریحی کار نمیکنه!
      شاید بگید خب بهتر!!
      اصلا این اشتباه رو نکن!
      چون درس های پیش هیچ زمینه ای ازشون نداری صاف میان تو تست و فرمول بهت درسش میدن و 2ریال ارزش نداره چون مفهومشو نفهمیدی!
      دردی که به ما خورد!!

2-اگر دبیر هاتون مثل ما پروازی باشن(یعنی ماله شهر خودتون نباشن) به وفور به بهانه های مختلف میپیچونن کلاس رو!

3-وقتی تو بری مدرسه کنکور یه حسی بهت میده فک میکنی اونا قراره برات کاری بکنن و ناخود آگاه تلاش خودت کم میشه!

4-مدارس کنکور و علمی آزاد به وفور دروغ میگند! و میبرندتون تو حاشیه!

5-وقتی شما میری مدرسه کنکور انتظار نداشته باش دبیر برات معجره کنه! ولله همون چیزی رو میگه که تو کتاب تستا هست!
      منم فکر کردم مرغ همسایه غازه و رفتم کلاس این شد وضعیتم!!!
      بدترین ضربه رو وقتی خوردم دیدم هرچی میگن تو کتابا هست! چیز خارع العاده ای نیست!

اینا جلسه اول کلاس ها که کلاس رایگان هم هست و بهش میگن جلسه "جذب" میان چهارتا چیز میگن کفت ببره بعد 2 هفته بعدش میبینی عجب اشتباهی کردی اومدی چون خبری نبوده و اونا گول زنک بوده!!

6-وقتت بیهوده تلف میشه سر کلاس!
      مثلا شیمی! شیمی کنکور میگن سخته ولله شیمی ش سخت نیس! ریاضیاتِ شیمی سخته!!
      کسی نیست که نفهمه مسئله شیمی رو! 90%تو محاسبات میمونن!
      من ترازم از ان موقع که تو قلمچی 6200 بود تا الان که شده 5و خورده ای و افتضاح شده تاحالا نشده بد شیمی گند بزنتم! تراز شیمیم 7400 بود با اینکه تراز کل ام داغون بود!
      شیمیت رو میخای قوی کنی یه منبع آموزشمثل خیلی سبز یا مبتکران داشته باش! یهمنبع تست مثل فار!
      بعد ببین چه غولی میشی!

بعد مثلا زیست!
      واقعا دبیر کنکور خودش میتونه زیست رو 100بزنه؟ نه اصلا 100نه! بالا 70/80! ولله نمیتونه!خیلی کم هستن این افراد!
      که اونم تو هر شهری نیستن و...
      زیست مشکلش دبیر نیست!
      دبیر زیست بدتر دبیر میبردت تو حاشیه!

برای ریاضی میمونه خلاقیت دبیر! من خدا وکیلی ریاضیم داغون بود! ولی با دی وی دی منتظری خیلی بهتر از قبل شد!جمع بندی ش رو من خریدم!(ولی خواستی بگیری حتما پ.خ بده بهت آگاهی بدم که کدوم رو بگیری و چیکار کنی!
      منی که ریاضی دوم دبیرستانم شده بود 12! سوم دبیرستان با زور کردمش 19.5 نهایی بعد سال چهارم درصدم تو ریاضی طرفای 60 میشد با اینکه فقط تست کنکور میزدم!!!

مخصوصا شمایی که من میشناسم و تراز هات رو دیدم خودم!
      خب بنده خدا تو که از رو کتاب بخونی که 100برابر بهتر از اونایی هستی که 10تا کلاس میرن! پس چه لزومیه!؟

الکی هم پولت رو میریزی تو آب!!!
      نمیگم برا کنکورت خرج نکن ها!!!
      نه اصلا! اتفاقا باید خرج هم کرد!
      برو هر کتابی که دوست داری بخر و با علاقه بخون!
      گفتم که کل کتابا بازار طرفا 3/4تومن میشه!!!

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      خب میشه شما اول یه اطلاعاتی بدی که:
      این مدرسه کنکوری که میری مدرسه اصلی شما هم میشه؟یا علاوه بر مدرسه اصلیت این رو میخای بری؟

دلایلش:
      1-اگه مدرسه کنکور باشه چون قرار ه پیش و پایه رو باهم بگه مطمئنن با شما تشریحی کار نمیکنه!
      شاید بگید خب بهتر!!
      اصلا این اشتباه رو نکن!
      چون درس های پیش هیچ زمینه ای ازشون نداری صاف میان تو تست و فرمول بهت درسش میدن و 2ریال ارزش نداره چون مفهومشو نفهمیدی!
      دردی که به ما خورد!!

2-اگر دبیر هاتون مثل ما پروازی باشن(یعنی ماله شهر خودتون نباشن) به وفور به بهانه های مختلف میپیچونن کلاس رو!

3-وقتی تو بری مدرسه کنکور یه حسی بهت میده فک میکنی اونا قراره برات کاری بکنن و ناخود آگاه تلاش خودت کم میشه!

4-مدارس کنکور و علمی آزاد به وفور دروغ میگند! و میبرندتون تو حاشیه!

5-وقتی شما میری مدرسه کنکور انتظار نداشته باش دبیر برات معجره کنه! ولله همون چیزی رو میگه که تو کتاب تستا هست!
      منم فکر کردم مرغ همسایه غازه و رفتم کلاس این شد وضعیتم!!!
      بدترین ضربه رو وقتی خوردم دیدم هرچی میگن تو کتابا هست! چیز خارع العاده ای نیست!

اینا جلسه اول کلاس ها که کلاس رایگان هم هست و بهش میگن جلسه "جذب" میان چهارتا چیز میگن کفت ببره بعد 2 هفته بعدش میبینی عجب اشتباهی کردی اومدی چون خبری نبوده و اونا گول زنک بوده!!

6-وقتت بیهوده تلف میشه سر کلاس!
      مثلا شیمی! شیمی کنکور میگن سخته ولله شیمی ش سخت نیس! ریاضیاتِ شیمی سخته!!
      کسی نیست که نفهمه مسئله شیمی رو! 90%تو محاسبات میمونن!
      من ترازم از ان موقع که تو قلمچی 6200 بود تا الان که شده 5و خورده ای و افتضاح شده تاحالا نشده بد شیمی گند بزنتم! تراز شیمیم 7400 بود با اینکه تراز کل ام داغون بود!
      شیمیت رو میخای قوی کنی یه منبع آموزشمثل خیلی سبز یا مبتکران داشته باش! یهمنبع تست مثل فار!
      بعد ببین چه غولی میشی!

بعد مثلا زیست!
      واقعا دبیر کنکور خودش میتونه زیست رو 100بزنه؟ نه اصلا 100نه! بالا 70/80! ولله نمیتونه!خیلی کم هستن این افراد!
      که اونم تو هر شهری نیستن و...
      زیست مشکلش دبیر نیست!
      دبیر زیست بدتر دبیر میبردت تو حاشیه!

برای ریاضی میمونه خلاقیت دبیر! من خدا وکیلی ریاضیم داغون بود! ولی با دی وی دی منتظری خیلی بهتر از قبل شد!جمع بندی ش رو من خریدم!(ولی خواستی بگیری حتما پ.خ بده بهت آگاهی بدم که کدوم رو بگیری و چیکار کنی!
      منی که ریاضی دوم دبیرستانم شده بود 12! سوم دبیرستان با زور کردمش 19.5 نهایی بعد سال چهارم درصدم تو ریاضی طرفای 60 میشد با اینکه فقط تست کنکور میزدم!!!

مخصوصا شمایی که من میشناسم و تراز هات رو دیدم خودم!
      خب بنده خدا تو که از رو کتاب بخونی که 100برابر بهتر از اونایی هستی که 10تا کلاس میرن! پس چه لزومیه!؟

الکی هم پولت رو میریزی تو آب!!!
      نمیگم برا کنکورت خرج نکن ها!!!
      نه اصلا! اتفاقا باید خرج هم کرد!
      برو هر کتابی که دوست داری بخر و با علاقه بخون!
      گفتم که کل کتابا بازار طرفا 3/4تومن میشه!!!
      ممنون از وقتی که گذاشتی و در مورد مسائلی که گفتی
      قراره مدرسه اصلیم بشه
      از نظر دبیراش مطمئنم چون باهاشون ۳ ماه پارسال کار کردم و واقعا مفهومی درس میدن نه اینکه بیان روش تستی بدن فقط
      دبیراش پروازی هستن ولی توی اون ۳ ماه و نشد حتی یه جلسه ۵ دقیقه دیر کنن همیشه قبل ما سرکلاسن
      من پارسال فقط تابستون رفتم ولی رفیقام که کل سال رو رفتن هم میگن که هیچوقت کلاسو نپیچوندن درحالی که تو مدرسه خودم دبیرا فقط دنبال پیچوندن کلاسن
      مدرسه خودم بد نیست و هر سال حداقل هفت هشت تا پزشکی و دندون شهرای مختلف میده ولی راستش من فقط به دندون قبول شدن راضی نمیشم.....
      از بعضی نظرا حرفتو قبول دارم و این هفته که برم تحقیقاتمو کامل میکنم و سعی میکنم تا حد امکان با چشم‌باز تصمیم‌بگیرم
      راستی من فیزیکم خیلی خراب بود چون مدرسمون دبیر فیزیک درست حسابی نداره ولی توی اون ۳ ماه مهندس صدیقی کاری باهام کرد که فیزیک تبدیل شد به نقطه قوتم که اکثرا تو ازمونا ۱۰۰ میزنمش...( البته بخاطر همین یکم مغرور شدم و برا نهایی نخوندمش و بدترین نمرم‌شد )
      و البته امسال انقد تو مدرسه خودم حاشیه داشتم که اصلا اونجا ارامش ندارم( از جنجال با کادر مدرسه گرفته تا بچه ها و حتی اداره شهر ) بخاطر همین میخوام دور شم ار این مدرسه و شهر خودمونم مدرسه تاپ دیگه ای نداره و مجبورم یجورایی برم همونجا
      بازم ممنون از راهنماییت

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Fardin نمایش پست ها
      ممنون از وقتی که گذاشتی و در مورد مسائلی که گفتی
      قراره مدرسه اصلیم بشه
      از نظر دبیراش مطمئنم چون باهاشون ۳ ماه پارسال کار کردم و واقعا مفهومی درس میدن نه اینکه بیان روش تستی بدن فقط
      دبیراش پروازی هستن ولی توی اون ۳ ماه و نشد حتی یه جلسه ۵ دقیقه دیر کنن همیشه قبل ما سرکلاسن
      من پارسال فقط تابستون رفتم ولی رفیقام که کل سال رو رفتن هم میگن که هیچوقت کلاسو نپیچوندن درحالی که تو مدرسه خودم دبیرا فقط دنبال پیچوندن کلاسن
      مدرسه خودم بد نیست و هر سال حداقل هفت هشت تا پزشکی و دندون شهرای مختلف میده ولی راستش من فقط به دندون قبول شدن راضی نمیشم.....
      از بعضی نظرا حرفتو قبول دارم و این هفته که برم تحقیقاتمو کامل میکنم و سعی میکنم تا حد امکان با چشم‌باز تصمیم‌بگیرم
      راستی من فیزیکم خیلی خراب بود چون مدرسمون دبیر فیزیک درست حسابی نداره ولی توی اون ۳ ماه مهندس صدیقی کاری باهام کرد که فیزیک تبدیل شد به نقطه قوتم که اکثرا تو ازمونا ۱۰۰ میزنمش...( البته بخاطر همین یکم مغرور شدم و برا نهایی نخوندمش و بدترین نمرم‌شد )
      و البته امسال انقد تو مدرسه خودم حاشیه داشتم که اصلا اونجا ارامش ندارم( از جنجال با کادر مدرسه گرفته تا بچه ها و حتی اداره شهر ) بخاطر همین میخوام دور شم ار این مدرسه و شهر خودمونم مدرسه تاپ دیگه ای نداره و مجبورم یجورایی برم همونجا
      بازم ممنون از راهنماییت

خواهش میکنم.
      والا مدرسه که من امسال رفتم تا پارسال میگفتن مشکلی نداشته اما امسال گند زد به آینده ی ما
      باورت میشه هنوز ریاضیش مونده؟
      باورت میشه شیمی تازه 21 خرداد تموم شد؟
      باورت میشه ما تو هفته از مصوب آموزش پرورش هم شیمی و زیستمون کمتر بود؟ تازه هم پیش و هم پایه میخاست درس بده!
      زیستمون که اصلا روز جمعه بود . هه ...

شیمی پیش باید 3 زنگ تو هفته باشه عادی که فقط بخاد پیش بگه ما دو زنگ کلا پیش و پایه بود

ولی تورو خدا با چشم باز مدرست رو انتخاب کن.
      این حرفای تورو منم پارسال میزدم .توی یه تاپیک هم گفتم مث حرف های تورو ولی بعد دیدم نه خبری نیست...
      ولی اگه میدونی رفتن به اونجا باعث میشه رتبت از چیزی که تو مدرسه قبلیت بودی بهتر بشه برو!وگرنه نرو!!

این مشکل منم تنها نبود تو این مدرسه ها! 50نفریم که هممون میگیم بد بود!

انشالله موفق باشی.

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات باید مبحثی خونده بشه یا درس به درس؟

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.hamid.r نمایش پست ها
      مبحثی
      ارایه....لغت....قرابت....و....

9. Top | #69
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب ....
      تجربه...
      ببخشید چشام قیژی ویژی میرفت از اول نخوندم ...اگه تکراری زدم به بزرگی خودتون ببخشید...
      1. حواستون باشه کنکور یه رقابته ...
      2. به حرف های ناامید گوش ندین
      3. آمپول نیست پس نترسین ازش
      4. ساده ترین امتحان موجود در تاریخه که فقط دسته جمعی برگزار میشه
      5. هیچوقت دست از تلاش نکشین
      6. با تحقیق بسیار سعی کنید بهترین منابع انتخاب کنید
      7. به منابع انتخاب شده اعتماد کنین و هی نرین سراغ ی کتاب جدید...
      8. با دوستان ناامیتان برای1 سال قطع رابطه کنین
      9. کار امروز به فردا نندازین
      10. اگه نمیخواین واقن بخونین کتاب ها و... را جمع کنین وآینه دق نباشین
      11. هدف گذاری کنید و با انگیزه عالی و باور متعالی کتاب ها را بجوید
      12. صندلی دانشگاه منتظر شماست
      13. خیال بافی نکنین و بشینین بخونین
      14. و از همه مهمتر بخونید وقت بذارین تا لایق قبول شدن باشین...
      15. همیشه توی هر چیزی بهترین هارا بخواهید
      16. این داستان ادامه دارد

حال کردین
      چقدر با تجربه بودم

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.hamid.r نمایش پست ها
      مبحثی:
      به ترتیب زیر:
      قرابت،تاریخ ،لغت ، آرایه و زبان فارسی

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      مبحثی:
      به ترتیب زیر:
      قرابت،تاریخ ،لغت ، آرایه و زبان فارسی
      ممنون

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      بابا بذارین کنکورمونو بدیم بعد تاپیک بزنین
      تجربه اول
      فروم دیگه نیا
      اصن ینی اینترنت رو قطع کن
      تجربه دوم
      هییییییچ درسیو کنار نذار
      تجربه سوم
      تابستون پایه رو تمومش کن.حتی اگه از خوابت میزنی
      تجربه چهارم این واسه رشته ریاضیه
      درس گسسته اصلنم سخت نیست
      شما بخونین عاشقش میشین
      مخصوصن همنهشتی
      حالا 94 سخت دادن دلیل نمیشه هرسال سخت بدن
      بقیه تجربه هارو بعد از اعلام نتایج باید گفت.ک ببینیم درستن یا نه
      موفق باشین نودوشیشی های عزیز

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بسیار سپاس می گذارم....یعنی خیلی ممنونم

ماشالا چه سلیقه ای تو نوشتن و رنگ کردن دارین...خخخ...شوخی کردم....ولی عالی بود

من خودم از دو روز بعد نهایی شروع کردم...شیرینه درس مخصوصا زیست...حتی ریاضی هم شیرینه(رشته خودم ریاضی بود خیلی شیرین تر از زیسته)

اما تو کتم فیزیک نمیره...چون کار نکردم...تست نزدم...بی علاقه شدم....راهکار بدین واسه فیزیک...عربی هم کار میکنیم....تلگرام هم که بسته به فردش داره...اگه من باشم که ولش نمیکنم...عشق و عاشقی هم که دهنمون هنو بو شیر میده...و کلن ممنون

اما راهکار بدین واسه فیزیک
      من فیزیک کنکور۷۰زدم استاد خوبی داشتم ولی واقعا پایم قوی بود...چطور قوی شد؟من کلا عاشقدفیزیک بودم...خیلی تست میزدم...حالا میگم چیکارکنی....من خودم یه کتاب داشتم اسمش فیزیک جامع قلم چی بود...جلدش سفید بود الان نمیدونم چاپ میشه یانه...اگه نبود سعی کن یه کتابی بخری که درسنامش خوب باشه...البته من نشرالگو رو توصیه نمیکنم با اینکه درسنامه کاملی داره اگر پایتون ضعیف باشه خستتون میکنه ولی اگه دانش آموز متوسط رو به بالایی بگیرش...درسنامشو کامل ودقیق بخون...بعد تستای سراسری اول سراسری...بشین مثلا مبحث آینه تخت تمام تستای سراسری رو بزن...وکاملا پاسخنامه رو بخون...بعد تست تالیفی کتاب الگو یاهرکتاب دیگه ای روبزن...من خودم الگو وخوشخوان میزدم...واین تستارو چند بار بزن وچند بار پاسخ نامه رو بخون...من یادمه برایذسینماتیک حدود۶۰۰تاتست زدم...البته نمیگم شما انقدر بزن...ولی من قلق مسایل دستم اومده بود ازکتابای مختلف میزدم...

هیچ اگرسایه پذیرد،من همان سایه هیچم

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط malake_barfi نمایش پست ها
      من فیزیک کنکور۷۰زدم استاد خوبی داشتم ولی واقعا پایم قوی بود...چطور قوی شد؟من کلا عاشقدفیزیک بودم...خیلی تست میزدم...حالا میگم چیکارکنی....من خودم یه کتاب داشتم اسمش فیزیک جامع قلم چی بود...جلدش سفید بود الان نمیدونم چاپ میشه یانه...اگه نبود سعی کن یه کتابی بخری که درسنامش خوب باشه...البته من نشرالگو رو توصیه نمیکنم با اینکه درسنامه کاملی داره اگر پایتون ضعیف باشه خستتون میکنه ولی اگه دانش آموز متوسط رو به بالایی بگیرش...درسنامشو کامل ودقیق بخون...بعد تستای سراسری اول سراسری...بشین مثلا مبحث آینه تخت تمام تستای سراسری رو بزن...وکاملا پاسخنامه رو بخون...بعد تست تالیفی کتاب الگو یاهرکتاب دیگه ای روبزن...من خودم الگو وخوشخوان میزدم...واین تستارو چند بار بزن وچند بار پاسخ نامه رو بخون...من یادمه برایذسینماتیک حدود۶۰۰تاتست زدم...البته نمیگم شما انقدر بزن...ولی من قلق مسایل دستم اومده بود ازکتابای مختلف میزدم...

ممنون از راهکار خوبتون....برای شروع و پایه ضعیف چه کتابی رو توصیه میکنید؟
      با تست سراسری شروع کنم
      ؟
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهکار خوبتون....برای شروع و پایه ضعیف چه کتابی رو توصیه میکنید؟
      با تست سراسری شروع کنم
      ؟
      اگه پایت ضعیفه سعی کن با یه درسنامه ساده شروع کنی...راستش درسنامه کتاب ها رو ندیدم ولی فکرکنم مبتکران برای درسنامه خوب باشه...اره حتما درسنامه رو خوب خوب بخون ونکته هاش رو دربیاروحتما اول تست های سراسری رو بزن حتما ...چون خودش کلی نکته داره ودستت میاد که اصلا سبک فیزیک کنکور چه شکله...مثلا داری آونگ حل میکنی میبینی اونگ برات سخته برو تست های بیشتری ازش حل کن وقلق سراسری دستت میاد بعد که تو این مبحث به یه نقطه مطلوب رسیدی باید تثبیتش کنی...تالیفی بزن که دیگه مثلا همون اونگو فول شی...بعد اگه وقت اوردی وتثبیت شد وحوصله داشتی وسطحت بالارفت کتابای دیگرو هم بزن...تست زیاد=تسلط
      من همیشه زودتر ازهمه تو کلاس سوالا رو حل میکردم و هروقت بچه ها سوال فیزیک میپرسیدن بلد بودم حل کنم چون تستای متنوع زیاد زده بودم

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)