خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 116
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امیدوارم شروع کنی و از اون دسته آدمایی نباشی که هر 10روز میگن این همه روز مونده ینی میشه قبول شم؟امیدوارم 10روز دیگه نیای تاپیک نزنی و بگی تو 40 روز میشه؟چون خودم اینجوریم متاسفانهاین حرفارو گفتم تا شروع کنی نه اینکه بهت بر بخوره عزیزم: ) زخماتم خوب میشه...یه کم فقط جاش میمونه.. غصه نخور درست میشه..درست نشد تموم میشه: )
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

منم تا وقتی که کنکور نداده بودم مثه تو بودم ....
      تازه من بدتر بودم ....
      فک میکردم که تا 2000 سیاهی لشکرن ....
      اما اینو بدن که تا 20 - 30 هزار همه وسه پزشکی میخونن و رقابت میکنن با هم ....
      صد درصد!
      الان اوضاع اونقده قاراشمیشه که دوستم که فک کنم فقط ورزش رو پارسال نیافتاده بود (شایدم افتاده بود و به من نگفته بود ؟ ) هم داره سر تهران فک میکنه
      ولی خوب!بستگی داره رقابت رو چی بدونی!اگه رقابت رو روزی نیم ساعت میدونی که اره همه رقابت دارن
      ولی اگه رقابت رو روزی 5-6 ساعت میدونی فقط بین 3-4هزار اوله که اونم تصاعدی زیاد میشه
      البته نمیگم خودم خوبم!من خودم بعید میدونم سال اول تهران قبول شم و نهایتا همین دانشگاه شهر خودمون قبول شم (که نمیرم میمونم سال 2)
      ولی کلا رقابت خاصی بین بقیه نیست! اینطوری نوشتم صاحب تاپیک نبینه :دال و کسی که واقعا بخواد و شروع کنه همین تابستونم میتونه برسه به 3 هزار هم و با مقداری کمک و iq بالا و بیشتر خونی و غیره ممکنه زیر 500 بیاد ولی با عرض معذرت از صاحب تاپیک :-| خیلیی احتمالش کمه از اونجایی که شرایط ایده ال نیست!1000 تا کوفت و زهر مار اتفاق میفته برات
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 02 خرداد 1395 در ساعت 20:17

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      دوست عزیز انگیزه دادن با دروغ گفتن به خود فرق میکنه ... یکی میاد اینقد بهش انگیزه میدن به این باور میرسه که آره بابا منم میتونم الان زوده بعدن شاید شروع کنم بعد وقتی نزدیک کنکور میشه سرش به سنگ میخوره خیلیا اینطوری میشن .. اگر انگیزه میدیم هم باید منطقی باشه ... شاید رسیدن به رتبه زیر 1500 تو این مدت خیلی خیلی سخت باشه(نمیگم غیر ممکن) ولی خیلی سخته کسی میتونه به این رتبه برسه که هوشمند عمل کنه وقتشو مدیریت کنه نه اینکه بیاد بگه آیا من میتونم آیا میشه آیا نمیشه آی بدبخت میشم نمیشم و فلان .... در ضمن همه چی ایمان به خدا نیست .. یه حرف قشنگه میگه از تو حرکت از خدا برکت ... طرف حرکتو نزده برکتو میخواد ..
      اینایی هم که میگن نمیشه عقده ای نیستن دوست عزیز یه کم واقع بین هستن ...
      شما کسایی که میگین نمیشه واقع بین،درست،خوب ،عالی ،روشن فکر،با معلومات،با شعور خوب شد؟؟؟
      منی که میگم میشه تو مدت باقی مانده چون دیدم،عقده ای ،بی فرهنگ،امید الکی بده،جوگیر،ظاهر بین،بهتر شد؟
      مشکل خیلیا اینه که فکر میکنن میدونن ولی واقعا نمیدونن.هر موقع اگه فهمیدی ایمان به خدا چیه بعدی بگو همه چی ایمان نیست،کسی که ایمان به خدا رو درک کرده باشه همیشه در حال حرکته.در

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Namkarbari نمایش پست ها
      به یه بنده خدایی میخوای انگیزه بدی چرا به بقیه توهین میکنی؟؟
      یه "بعضیا" هم میذاری اولش که کارت قابل دفاع بشه
      من به حرفی که زدم اعتقاد دارم و لازم نیست که ازش دفاع بخوام بکنم.
      شما برو ببین من به اون کسی که این حرفو گفتم چی نوشته طرف؟
      طرف میگه نمیشه،نمیتونی.مگه طرف خداست اعوذبالله.معلومه عقده ای دیگه.اوو ببخشید نباید میگفتم این کلمه رو تصحیح میکنم طرف واقع بین و روشنفکره...

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofar76 نمایش پست ها
      حال الان واقعا وصف نشدنیه. .. صریح بگم داغونم. .
      روزگار باربعضی ادما بد تا میکنه ...هی. .
      بچه هایی که منو میشناسن میدونن اهل فاز منفی نیستمممممم..اما الان دارم خفه میشم ..
      از بس تو خودم ریختم دم نزدم..
      امروز 2 خرداده. .هه. .نمیشه..نع؟؟؟؟نمیشه. . نمیشه منی که تا الان تنبلی کردمو فقط 20.25 درصد مطالب کنکور خوندم بشم رتبه زیر 1500!!!مگر نههههههه؟
      هئییی. .اینکه خیلی منتظر ببینن نیلوفر خانم چه مدلی میاد شاخ کنکوروبشکنه دیووونم میکنه. ..امید الان توی ذهن من جایی نداره. .
      نمیشه تو 56روز مونده بشم زیر 1500؟!
      به همو ن خدا حاضرم کلی بی خواب بکشم. .از همه چی بزنم..فقط بخونم اما بن میشههه دیه نمیتونم تحقیر بشم. .طاقت پوزخند کسی رو ندارم...میفهمی
      خودت میگی نمیشه!! اونوخ انتظار داریم ما بگیم میشه!! اول هر چی خل اندیشی داری بریز بیرون با یه انگیزه درست و حسابی شروع کن
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin313 نمایش پست ها
      شما کسایی که میگین نمیشه واقع بین،درست،خوب ،عالی ،روشن فکر،با معلومات،با شعور خوب شد؟؟؟
      منی که میگم میشه تو مدت باقی مانده چون دیدم،عقده ای ،بی فرهنگ،امید الکی بده،جوگیر،ظاهر بین،بهتر شد؟
      مشکل خیلیا اینه که فکر میکنن میدونن ولی واقعا نمیدونن.هر موقع اگه فهمیدی ایمان به خدا چیه بعدی بگو همه چی ایمان نیست،کسی که ایمان به خدا رو درک کرده باشه همیشه در حال حرکته.در
      یه مشکل دیگه ای هم وجود داره اینه که ما انسان ها ، وقتی تو گیر و گور میفتیم همش خدا خدا می کنیم ... وقتی غرق شادی و عشق و حال و کلا شرایط خوب به سر می بریم اصلا یه ذره هم به فکر خدا نمیفتیم ...
      به نظر من خدا خودشم خندش میگیره !! ما فقط داریم خودمونو مسخره می کنیم ... خدا فقط مال یه ساعت و یه روز و یه سال (منظور کنکور) نیست ... خدا مال همه وقته ... هر موقع یاد گرفتیم همیشه به فکرش باشیم اون وقت باید انتظار معجزه و کمک و یاری باشیم ... همین بس که خیلی از ماها نماز نمی خونیم ...
      مخاطب اول و اصلی این جملات خودمم به کسی برنخوره لطفا 

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

منم تا وقتی که کنکور نداده بودم مثه تو بودم ....
      تازه من بدتر بودم ....
      فک میکردم که تا 2000 سیاهی لشکرن ....
      اما اینو بدن که تا 20 - 30 هزار همه وسه پزشکی میخونن و رقابت میکنن با هم ....
      دقیقا همینه
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      صد درصد!
      الان اوضاع اونقده قاراشمیشه که دوستم که فک کنم فقط ورزش رو پارسال نیافتاده بود (شایدم افتاده بود و به من نگفته بود ؟ ) هم داره سر تهران فک میکنه
      ولی خوب!بستگی داره رقابت رو چی بدونی!اگه رقابت رو روزی نیم ساعت میدونی که اره همه رقابت دارن
      ولی اگه رقابت رو روزی 5-6 ساعت میدونی فقط بین 3-4هزار اوله که اونم تصاعدی زیاد میشه
      البته نمیگم خودم خوبم!من خودم بعید میدونم سال اول تهران قبول شم و نهایتا همین دانشگاه شهر خودمون قبول شم (که نمیرم میمونم سال 2)
      ولی کلا رقابت خاصی بین بقیه نیست! اینطوری نوشتم صاحب تاپیک نبینه :دال و کسی که واقعا بخواد و شروع کنه همین تابستونم میتونه برسه به 3 هزار هم و با مقداری کمک و iq بالا و بیشتر خونی و غیره ممکنه زیر 500 بیاد ولی با عرض معذرت از صاحب تاپیک :-| خیلیی احتمالش کمه از اونجایی که شرایط ایده ال نیست!1000 تا کوفت و زهر مار اتفاق میفته برات
      دوست عزيز. من خودم پارسال روزي ١٠ساعتو ميخوندم كه تازه تو ماه اخر به١٣هم رسيد رتبه ي پارسالم شد بين ٥ الي٨هزار(دقيق نميگم بهت!!ولي تو اين بازه بود)بعد شما ميگي ٥-٦ساعت بخوني زير ٣٠٠ميشي؟!
      من الان امسال از اول سال. تا الان تقريبا هميشه ١٢:٣٠ساعت خوندم من از خدا ميخوام فقط زير چهار هزار بشم!!!!چي ميگي برادر من!!!همه ي بچه ها عينهو تراكتور!!شخم ميزنن درسا رو(كه كارشون صد البته درسته)

9. Top | #54
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای این رتبه دیره ولی می وتنی رتبه قابل بولی بیاری
      البته بستگی به خودت داره که چقدر همت کنی
      اگر بتونی روزی 14 ساعت بخونی در خدمتت هستم

موفق باشید

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط virtual0101 نمایش پست ها
      برای این رتبه دیره ولی می وتنی رتبه قابل بولی بیاری
      البته بستگی به خودت داره که چقدر همت کنی
      اگر بتونی روزی 14 ساعت بخونی در خدمتت هستم

موفق باشید
      اقا چرا چرت میگی !!! تو خودت داشتی کسی از الان شروع کنه وو عالی بخونه و نتونه 1500 بیاره!!!!! خواهشا حرفای دیگران رو تکرار نکن.
      پاسخ به سوالات سربازی

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درمورد موضوع تايپيك هم اولا شما فوق فوقش ته تهش زير ١٥٠٠نميشي ميشه مثلا٢٥٠٠!كه خب اون موقع هم هر ٣رشته ي تاپ تجربي رو ميتوني روزانه قبول بشي!درضمن من با اطمينان ٧٢٠درصد!!ميگم اگر از الان(همين الان مه دارم اينو مينويسم)توپ بخوني ميتوني ٢٥تير كنكورت رو بپوكوني!(البته در جهت مثبت و خوب بپوكوني!!!)

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin313 نمایش پست ها
      من نگفتم نمیشه گفتم میشه ولی خیلی خیلی سخته ...
      بله اونایی که میگن نمیشه روشن فکرن و بهتر واقعیتو درک کردن و با روال کنکور آشنا هستن کنکور آش خاله خرسه نیستش هر کی اومد انگشتی توش کنه طرف اومده یه سال مثله اسب زحمت کشیده خونده بازم نمیتونه اون نتیجه ای که میخواد و بگیره بعد با 50 60 روز میخوای کوه بکنی ... کنکور روالش رو به سختی و رقابتی که هست از کنکور سخت تر
      در ضمن بنده به ایمان اعتقاد دارم و قبولشم دارم ولی فقط ایمان داشتن شرط قبولی نیست بلکه در کنارش تلاش لازمه ...
      من میگم بهتره خودمون رو گول نزنیم و واقع بین باشیم ... انگیزه هم تا یه حدی اگه از حد بگذره نمیشه انگیزه و یه روایاتی بهش نسبت میدن
      همچنین خوشحالم که شما ایمان به خدا رو درک کردید روالتون رو در کنکور میبینیم به نزدیکی !

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      من نگفتم نمیشه گفتم میشه ولی خیلی خیلی سخته ...
      بله اونایی که میگن نمیشه روشن فکرن و بهتر واقعیتو درک کردن و با روال کنکور آشنا هستن کنکور آش خاله خرسه نیستش هر کی اومد انگشتی توش کنه طرف اومده یه سال مثله اسب زحمت کشیده خونده بازم نمیتونه اون نتیجه ای که میخواد و بگیره بعد با 50 60 روز میخوای کوه بکنی ... کنکور روالش رو به سختی و رقابتی که هست از کنکور سخت تر
      در ضمن بنده به ایمان اعتقاد دارم و قبولشم دارم ولی فقط ایمان داشتن شرط قبولی نیست بلکه در کنارش تلاش لازمه ...

همچنین خوشحالم که شما ایمان به خدا رو درک کردید روالتون رو در کنکور میبینیم به نزدیکی !

داداش قصد جسارت ندارم ....
      ولی بهتره اون دوستانی هم که این عقیده رو دارن تو چیزی که تجربشو نداشتن نظر ندن ....
      نمیدونم وقتی کسی که کنکور رو لمس نکرده هنوز چجوری با قاطعیت میاد میگه نمیشه .... البته داداش منظورم با تو نیست هاااا کلی گفتم ....

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      درمورد موضوع تايپيك هم اولا شما فوق فوقش ته تهش زير ١٥٠٠نميشي ميشه مثلا٢٥٠٠!كه خب اون موقع هم هر ٣رشته ي تاپ تجربي رو ميتوني روزانه قبول بشي!درضمن من با اطمينان ٧٢٠درصد!!ميگم اگر از الان(همين الان مه دارم اينو مينويسم)توپ بخوني ميتوني ٢٥تير كنكورت رو بپوكوني!(البته در جهت مثبت و خوب بپوكوني!!!)

حرف دل منو زدی ...

که البته اگه خو به قول تو توپ بخونه بهتر هم میاره ....

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      توصیه من این هستش که؛
      1- برنامه و بودجه بندی مناسبی داشته باشی.یعنی بدونی الان زیست رو از کجا بخونی!!
      2- انگیزت باید بالا باشه
      3- حرفایی مثه میشه؟چیکار کنمو؟ الان اینجور کنم بهتره؟ رو بریز دور...دیگه باید تخته گاز بری
      4- دروس تاثیر گذار رو (زیست،ریاضی و ...) رو روشون وقت بیشتری بزار
      5- تست های کنکور رو تحلیل گزینه به گزینه کن.حتی اگه نرسی تست سنجش،ازاد و ... بزنی
      پاسخ به سوالات سربازی

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن