خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 81
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      کتاب درسی مطمئن تره
      هر چی صلاح میدونید . من در مورد شیمی های جمع بندی نظرم رو گفتم و ازش نتیجه هم گرفتم و پیشنهادشون میکنم . کتاب درسی رو هم ندارم و پی دی افشو که دیدم و مقایسه کردم به نظرم نیاز نیست خونده بشه برای کسی که جمع بندی الگو داره ویل کسی که وقت داره چرا که نه کتاب رو هم چشمی نگا میکنه در اخر . ولی برای حفظیات و مفاهیم کتاب درسی رو پیشنهاد نمیکنم چون منسجم نیست و باید خودتون حاشیه نویسی کنید و جمع بندیها این کار رو کردن

2. Top | #62
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      قبول دارم کتابی هست که خوبه اما خودم از رتبه 65 ریاضی 98 پرسیدم گفتهمه چی رو داره ولی کتاب درسی کاملتره و منبع شیمی تون برای حفظیات کتابدرسی باشه
      چطور سال کنکور رو به خوبی سپری کنیم و کنکور خوبی بدیم؟ :: BenYamin is typing... اینم لینک
      سال ۹۸ ریاضی اصلا با امسال قابل مقایسه نبود،قشنگ امسال به رگبار بسته بودن همه رو . ولی خب حتما در مورد مسائل کتاب دیگه کار کنید.

3. Top | #63
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      مرسی از ژوزف عزیز بابت تحلیل کامل.
      و بقیه دوستان ...

4. Top | #64
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه
      عکس اون گاوه که یه درخت جفتش هست بعد چندتا فلش کشیده اسم چندتا گاز نوشته
      البته واقعا کتاب عالی هست.مطالب پراکنده ولی مرتبط به هم به صورت نکته میگه
      البته شانس من دهمش کاهیه خیلی بده
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بعله یه سری چیزهای جغرافیا هست مثل فرش تبریز و ... ولی اونا ارزش تستی ندارن و خود سنجش هم حذفیات اعلام میکنه
      در ضمن این کتابها هزاران مزیت نسبت به کتاب درسی دارن و به جای اینکه کتاب درسی با دو سه تا کتاب دیگه رو بخونی اینارو بخون
      ...

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قطعا و حتما کتابهای جمع بندی شیمی نشر الگو رو بگیرید تمام کتاب درسی از اشکال و تمارین و مسائل و فعالیت و بیشتر بدانید پاورقی و ... رو پوشش میده و این کتابها من رو به معنای واقعی کلمه نجات دادن تو شیمی چرا که خیلی زود مفاهیم و حفظیات رو از روشون میخونم و میرم سمت مسائل . یه سری نکات و فرمولهایی نوشتن که هیچ جایی اینارو نمیبینید و واقعا عالی عالی هستن از هر نظر . متن کتاب درسی رو شرحه شرحه کردن . جداول جمع بندی رنگها و قید ها و حالات و اعداد مهم و ویژگیهای عناصر و ..... در آخر هر فصل آوردن . گرافیک کتاب ها به شدن دلنوازه کلا یدونه پی دی افش رو ببینید پی میبرید که چقدر این کتابها غنی هستن
      موج ازمون کتاب درسی رو پوشش نمیده
      جمع بندیهای الگو رو ندیده این لطفا نظر ندهید من هر سه تا رو دارمشون و با کتاب درسی هم مقایسه کردم کامل پوشش دادن کتاب رو + یه سری نکات خفن انگیز و دهشتناک کتاب مسائلش هم یه سری نکات ویژه داره برق از سر ادم میپره و من که شیمی مبتکران و خیلی سبز رو دارم این کتابها این جور تستها و نکات رو ندارن حتی آیکیو هم نداره

ببخشید شکل کتاب چه جوری هست؟

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هر چی صلاح میدونید . من در مورد شیمی های جمع بندی نظرم رو گفتم و ازش نتیجه هم گرفتم و پیشنهادشون میکنم . کتاب درسی رو هم ندارم و پی دی افشو که دیدم و مقایسه کردم به نظرم نیاز نیست خونده بشه برای کسی که جمع بندی الگو داره ویل کسی که وقت داره چرا که نه کتاب رو هم چشمی نگا میکنه در اخر . ولی برای حفظیات و مفاهیم کتاب درسی رو پیشنهاد نمیکنم چون منسجم نیست و باید خودتون حاشیه نویسی کنید و جمع بندیها این کار رو کردن
      یادمه رتبه ۲۰ تجربی اقای جاویدان هم میگفتن که برای درسنامه از این کتابا فقط استفاده میکنن و توصیه میکردن استفاده کنن بچه ها البته دبیر مدرسشون خود اقای جعفری بود. راستی یوسف جان این کتابا رو به جای درسنامه استفاده میکنی دیگه؟

7. Top | #67
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها
      ببخشید شکل کتاب چه جوری هست؟
      20210103_234402.jpg
      20210103_234557.jpg
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20210103_234557.jpg
مشاهده: 77
حجم: 180.0 کیلو بایت
      20210103_234510.jpg

این عکسارو برای مقایسه حجم کمشون با شیمی دهم تک جلدی مبتکران گذاشتم برای نمونه میتونید برید سایت نشر الگو و پی دی افشون رو ببینید

8. Top | #68
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      20201121_161427%D8%A8%D9%84%D8%A8%D9%84%D8%A8.jpg
      به جرعت میتونم بگم جمع بندیهای الگو که حجمشون رو میبینید در تصویر به اندازه کل کتابهای زیرینشون مطالب دارن و فقط تست ندارن و تیپ ها رو اوردن فقط که اشنا بشید با طرح سوال
      گردن کلفتهای بهمن بازرگانی رو ببین فقط پشمات بریزه

9. Top | #69
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      یادمه رتبه ۲۰ تجربی اقای جاویدان هم میگفتن که برای درسنامه از این کتابا فقط استفاده میکنن و توصیه میکردن استفاده کنن بچه ها البته دبیر مدرسشون خود اقای جعفری بود. راستی یوسف جان این کتابا رو به جای درسنامه استفاده میکنی دیگه؟
      بله اول این کتابارو میخونم برای جاهایی که میبینم نباز به توضیحات اضافه داره میرم رو مبتکران و مفاهیمش رو از عمو بهمن میخونم بعدشم تست میمونه که از رو هر کتابی خواستی میتونی بزنی در ضمن توضیحاتش اینقدر خوبه که واقعا نیازی نیست حتی درسنامه کتاب دیگه ای رو بخونید این کتابها باز هم میگم من ور نجات دادن از این شیمی مضخرف نظام جدید

10. Top | #70
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله اول این کتابارو میخونم برای جاهایی که میبینم نباز به توضیحات اضافه داره میرم رو مبتکران و مفاهیمش رو از عمو بهمن میخونم بعدشم تست میمونه که از رو هر کتابی خواستی میتونی بزنی
      تست که ماشالا اونقدر ازمون برگزار شده که نیاز به خرید کتاب نیست

11. Top | #71
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      تست که ماشالا اونقدر ازمون برگزار شده که نیاز به خرید کتاب نیست
      من ازمون نمیرم و به نظرم به غیر حضوری بودن ازمون اصلا نیاز نیست و حتی میتونه مضر هم باشه از روی فصل آزمون و خود کتابها که ازمونهای مبحثی دارن استفاده میکنم

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من ازمون نمیرم و به نظرم به غیر حضوری بودن ازمون اصلا نیاز نیست و حتی میتونه مضر هم باشه از روی فصل آزمون و خود کتابها که ازمونهای مبحثی دارن استفاده میکنم
      منظورم سوالات ازموناییه که ریختن تو نت . تستر قلم ماز گاج سنجش گزینه و...

13. Top | #73
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      منظورم سوالات ازموناییه که ریختن تو نت . تستر قلم ماز گاج سنجش گزینه و...

آره دیگه
      الآن به نظرم با این امکانات و فیلم و کتاب و جزوه و ازمون و .... موفق نشدن خیلی سخت شده واقعا

تلگرام اندازه یه دانشگاه آکسفورد کتاب تست توشه با ازمون و فیلم و .......

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20201121_161427بلبلب.jpg
مشاهده: 79
حجم: 131.9 کیلو بایت
      به جرعت میتونم بگم جمع بندیهای الگو که حجمشون رو میبینید در تصویر به اندازه کل کتابهای زیرینشون مطالب دارن و فقط تست ندارن و تیپ ها رو اوردن فقط که اشنا بشید با طرح سوال
      گردن کلفتهای بهمن بازرگانی رو ببین فقط پشمات بریزه
      سلام
      شما جمع بندی الگو میخونید دیگه نمیرید سراغ کتاب درسی ؟
      دیروز چند جا رفتم واسه کتاب درسی هیچکس نداشت .
      واقعا کامله الگو یا هم برم همون کتاب درسی رو پرینت بگیرم؟
      ممنون میشم نظرتون رو بگید

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

سلام
      شما جمع بندی الگو میخونید دیگه نمیرید سراغ کتاب درسی ؟
      دیروز چند جا رفتم واسه کتاب درسی هیچکس نداشت .
      واقعا کامله الگو یا هم برم همون کتاب درسی رو پرینت بگیرم؟
      ممنون میشم نظرتون رو بگید
      من چون با ساختار کتاب درسی راحت نیستم الگو میخونم. بعدش یه دور کتابو هم چک میکنم. تقریبا 99 درصد کامله. میتونی بگیری.

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن