خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 81
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب گاج نقره ای زیست اصلا جالب نیست. سطح سختی و نکته دار بودن سوالاش از 10 حدود 2 هستش مثلا اگ به الگو 10 بدیم.
      بنظرم برای کنکورای سالای اخیر، یه کتاب خوب (الگو یا ...) رو 3-4 بار کار کنی خیلی بهتر از اینه که چندتا کتاب نسبتا ساده رو یه بار کار کنی

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveooooops نمایش پست ها
      عالین واقعا اگه هم تست بزنید هم پاسخ نامه ـشو بخونید خیلی بهتون کمک میکنه من خودم هم از خیلی سبز هم از گاج استفاده کردم بنظرم بهتره واسه کنکور اگه سطحتون متوسط یا قویه از خیلی سبز استفاده کنید

من برای خرید کتاب کمک اموزشی اول خوب پرس جو میکنم همونطوری که چندین تاپیک زدم.من حقیقتا رفتم خیلی سبز رو گرفتم.اول اینکه وقتی به نفراتی که در کنکور دیدم رتبه های خوبی اوردن اول کتاب درسی بعد بیشترشون از خیلی سبز استفاده کردن و بعد بقیه کتابها

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      دوستان کتاب های خیلی سبز در زمینه زیست چطورن؟

Sent from my SM-A800I using Tapatalk

لول تستاش به اندازه ی نشر الگو بالا نیستن ...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezchita نمایش پست ها
      واسه جمع بندی موج آزمون الگو خوبه؟؟

اگه خییلیی خوب خونده باشی عالیه ...

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

لول تستاش به اندازه ی نشر الگو بالا نیستن ...

من در کتاب فروشی یه نگاه هم به الگو انداختم حقیقتا نتونستم ارتباط باهاش برقرار کنم چون احساس کردم برعکس نظر شما سطحش پایینتر بود

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من برای خرید کتاب کمک اموزشی اول خوب پرس جو میکنم همونطوری که چندین تاپیک زدم.من حقیقتا رفتم خیلی سبز رو گرفتم.اول اینکه وقتی به نفراتی که در کنکور دیدم رتبه های خوبی اوردن اول کتاب درسی بعد بیشترشون از خیلی سبز استفاده کردن و بعد بقیه کتابها

داداش یه مشاوری تو این موسسه نزدیک خونمون رفت دانشگاه تهران با چندین نفر رتبه های زیر 10 - 15 سال 94 حرف زد ...

فایل صوتیشم داره ...

همه زیستو بلا استثنا گفتن نشر الگو ... جز یکیشون که گفت زیست کهندل دبیرستان انرژی اتمی ...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من در کتاب فروشی یه نگاه هم به الگو انداختم حقیقتا نتونستم ارتباط باهاش برقرار کنم چون احساس کردم برعکس نظر شما سطحش پایینتر بود

کاملا در اشتباهی ...
      چون که به زیست تسلط نداری این فکرو میکنی ...

این حرف من نیست ...

از هر کسی بپرسی همینو بهت میگه ...

اصلا از همه این دوستانی که تو تاپیکت شرکت کردن هم بپرسی بهت میگه که زیست الگو لولش خییییییییییییلییییییییییی ابلاتره نسبت به خیلی سبز ...

خیلی سبز زیاد قوی کار نکرده ( تستاشو ) ولی درسنامه های عالی داره ...

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

داداش یه مشاوری تو این موسسه نزدیک خونمون رفت دانشگاه تهران با چندین نفر رتبه های زیر 10 - 15 سال 94 حرف زد ...

فایل صوتیشم داره ...

همه زیستو بلا استثنا گفتن نشر الگو ... جز یکیشون که گفت زیست کهندل دبیرستان انرژی اتمی ...
      دقیقا مشکل همینه که ما باید کتاب کمک درسی رو با روحیات خودمون مچ کنیم.ممکنه کتابی که برای یکی دیگه واقعا خوب بوده برای ما ممکنه زیاد مفید نباشه نوع خواندن و نوع فهم یک نفر با نر دیگه کاملا فرق میکنه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دقیقا مشکل همینه که ما باید کتاب کمک درسی رو با روحیات خودمون مچ کنیم.ممکنه کتابی که برای یکی دیگه واقعا خوب بوده برای ما ممکنه زیاد مفید نباشه نوع خواندن و نوع فهم یک نفر با نر دیگه کاملا فرق میکنه

درسته ولی در کل :

سطح تستای خیلی سبز به گرد پای نش الگو هم نمیرسه اینو از هرکسی بپرسی بهت میگه ...

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کاملا در اشتباهی ...
      چون که به زیست تسلط نداری این فکرو میکنی ...

این حرف من نیست ...

از هر کسی بپرسی همینو بهت میگه ...

اصلا از همه این دوستانی که تو تاپیکت شرکت کردن هم بپرسی بهت میگه که زیست الگو لولش خییییییییییییلییییییییییی ابلاتره نسبت به خیلی سبز ...

خیلی سبز زیاد قوی کار نکرده ( تستاشو ) ولی درسنامه های عالی داره ...

اتفاقا در زیست خیلی قوی هستم ولی فکر میکنم نظر شما بیشتر از روی تعصب باشه تا تجربه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اتفاقا در زیست خیلی قوی هستم ولی فکر میکنم نظر شما بیشتر از روی تعصب باشه تا تجربه

داداش نه الگو ماله بابامه و نه با آقای نصری پدر کشتگی دارم که بخام از روی تعصب چیزی بگم ...

یه چیزی رو هم بگم که من سومین کنکورمه پس فک کنم حداقل یه خورده تجربه داشته باشم ...

تو این انجمن اکثر بچه ها منو میشناسن و میدونن که من بهترین منابعو انتخاب میکنم و اتفاقا اصلااااااااااااا روی هیییییییچ انتشاراتی تعصب ندارم ...

همین خیلی سبزو هم دارم ... اگه باورت نمیشه عکس بگیرم بفرستم ...

تو یه تاپیک دیگه هم یکی بهم گفت فلان کتابو ندیدی اصلا داری راجع بهش حرف میزنی عکس گرفتم با خودم براش فرستادم ...

پس ینی منم اول فک میکردم که کتاب خوبی باشه ولی بعدش که به نتیجه ی نهایی از نظر خودم رسیدم رفتم 100 خورده ای دیگه دادم الگو ...

پس سرم درد نمیکنه پول عرق پدرمو دور بریزم ...

هرجور خودت میدونی ...

اتفاقا تو انجمن هم تاپیک در موردش هست برو ببین بقیه بچه ها چی گفتن ...اونوخ انتخاب کن ...

امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشی ... من فقط قصدم کمک بود ... وگرنه که تو تاپیکت پست نمیزاشتم داداش گلم ...

مابقیش با خودت من هرچی میدونستم گفتم ...

موفق باشی ...

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

داداش نه الگو ماله بابامه و نه با آقای نصری پدر کشتگی دارم که بخام از روی تعصب چیزی بگم ...

یه چیزی رو هم بگم که من سومین کنکورمه پس فک کنم حداقل یه خورده تجربه داشته باشم ...

تو این انجمن اکثر بچه ها منو میشناسن و میدونن که من بهترین منابعو انتخاب میکنم و اتفاقا اصلااااااااااااا روی هیییییییچ انتشاراتی تعصب ندارم ...

همین خیلی سبزو هم دارم ... اگه باورت نمیشه عکس بگیرم بفرستم ...

تو یه تاپیک دیگه هم یکی بهم گفت فلان کتابو ندیدی اصلا داری راجع بهش حرف میزنی عکس گرفتم با خودم براش فرستادم ...

پس ینی منم اول فک میکردم که کتاب خوبی باشه ولی بعدش که به نتیجه ی نهایی از نظر خودم رسیدم رفتم 100 خورده ای دیگه دادم الگو ...

پس سرم درد نمیکنه پول عرق پدرمو دور بریزم ...

هرجور خودت میدونی ...

اتفاقا تو انجمن هم تاپیک در موردش هست برو ببین بقیه بچه ها چی گفتن ...اونوخ انتخاب کن ...

امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشی ... من فقط قصدم کمک بود ... وگرنه که تو تاپیکت پست نمیزاشتم داداش گلم ...

مابقیش با خودت من هرچی میدونستم گفتم ...

موفق باشی ...

بله ولی خوب با توجه به سابقه ای که در کنکور از بعد روانیش دارم ترجیح میدم اول با چیزی که راحتم کار کنم و در کنارش نظر دیگران رو بپرسم.ممنون از لطفت

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان راجب فاگو زیست اطلاعی دارن؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

داداش یه چیز دیگه هم با اجازه خدمتت عرض کنم که من سومین کنکورمه ....

پس حداقل یه خورده هم که شده تجربه ی هرچند کوچیکی کسب کردم ازش ...

موفق باشی ...

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

داداش یه چیز دیگه هم با اجازه خدمتت عرض کنم که من سومین کنکورمه ....

پس حداقل یه خورده هم که شده تجربه ی هرچند کوچیکی کسب کردم ازش ...

موفق باشی ...
      من کنکور 7 هستم

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن