خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 39 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 582
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      سلام

متولد 75 ام

دانشجوی حقوق

هدف کنکور 95
      پس تو کوچولوتر از همه ای اینجا )))))) تو که خوبه رشتت تو چرا؟

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان شما در مطالعه زیست مشکلی ندارید؟

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سیمین نمایش پست ها
      سلام. ریاضی و فیزیک کابوس منه من امسال قراره کنکور بدم کارشناسی مترجمی دارم متولد 71. به نظرتون فیزیک و ریاضی مسعودی و روشهای تستیش جواب میده؟

نه نه نه نه نه نه نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههه ...

تحت هییییییچ شرایطی این کار رو نکنید ...

خودتونو بدبخت میکنید همون طور که منو بد بخت کردن یه مشت کلاه بردار ********* ...

ریاضیم شد منفی3 و فیزیکمم شد منفی 4 ...

10 تومن ریختم تو حلقشون حرومشون بشه دیگه جواب تلفنمم نمیدادن ...

فیزیک : گاج نقره ای
      ریاضی : خیلی سبز

اگه واقعا ریاضیتون ضعیفه اول کتابای ژرف اندیشان رو بخونید ... خییییییلییییی خوب توضیح داده و انگار داره به کسی درس مید که اولین باره داره اون مطلب رو میخونه و هییییییچیییییی هم از ریاضی سرش نمیشه .
      بعدش برید خیلی سبز رو بگیرید .

اصلا هم سمت مهر و ماه نرید .
      البته اگه کسی ریاضیش خیلی خوبه و فقط میخاد یه منبع تست خوب داشته باشه میتونه از مهر و ماه استفاده کنه ولی کسی با بنیه ی ضعیف نه تحت ههههههیییییییچ شرایطی نباید سمتش بره .

وسه فیزیک هم به نظرم گاج نقره ای وسه تمام سطوح عالیه و هیچ کمو کاستی نداره .

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سیمین نمایش پست ها
      پس تو کوچولوتر از همه ای اینجا )))))) تو که خوبه رشتت تو چرا؟

خخخخخخخ کوچولوووووو؟؟؟؟؟؟
      185 قدمه - 105 هم وزنم ...

حالا هم کوچولو امممممم؟؟؟؟؟؟

بابا پزشکیو با حقوق مقایسه میکنید ...

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N.midal نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از پاسخ مفیدتون
      به این خاطر گفتم ازمون چون اون برنامه ی بودجه بندی آزمونهای مختلف حداقل یک روند منظم و مشخص رو جلوی روی ادم میذاره..
      اما الان برای شروع من واقعا. برنامه ی دقیقی ندارم و همین بهم استرس وارد میکنه ...کلا همیشه با شروع مشکل داشتم!
      دوست عزیز به نظرم اگر نمیتونی شروع کنی به نظرم با برنامه آلم فعلا شروع کن و به مرور خودت بهتر متوجه میشی باید چیکار کنی.لینکش در زیره
      برکا 95-طرح برنامه ریزی رایگان کنکوری آلم
      برای ارتباط با من از ایمیل ali.sarlak.2092@gmail.com استفاده کنید.

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی 96 نمایش پست ها
      فقط یه چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که... هرسال قوانین متاسفانه در تغییر هست .... مثلا کارشناسی های دانشگاه ازاد ایا میتونن وارد پزشکی دولتی شن / البته یه سال میگفتن میشه ... سال دیگه گفتن فقط باید شهریه بدن ... امسال گفتن میشه دولتی بخونن بدون هزینه .... اخه ما موندیم سال 96 چجوری بشه ... لطفا اگه شخصی اطلاع دقیقی داره درباره کنکور96 لطفاااااا اطلاع بده ...... سپاس
      سلام
      بهتره هرچی سوال تو ذهنتون هست از سایت سازمان سنجش بپرسید خیلی کامل جواب میدن و دیگه آدم خیالش راحته که جواب سوالش رو از خود سازمان سنجش بگیره.
      خیلی هم زود پاسخ میدن.من دیشب پرسیدم صبح پاسخ داده بودن به سوالم.

7. Top | #52
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام جواب در رابطه با تحصیل مجدد در رشته های پرطرفدار سال96 از طرف سازمان سنجش: فعلا شرایط و ضوابط 95 موجود میباشد . ولی شرایط و ضوابط کنکور96 هنوز ابلاغ نشده است

8. Top | #53
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز بیایین از امروز که شده شروع کنیم به خوندن درس.... زمان بسرعت میگذره .... تا چشم بر هم زنیم کنکور 96 هم از راه رسیده... بخداااااا چقدر خوشه اون لحظه که نتیجه قبولیت تو رشته مورد علاقت رو میبینی .... کل خستگی از تنت بیرون میره ..... بارالها ما و دوستان ما رو در سال 96 به ارزوهایمان برسان ....آمین

9. Top | #54
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مطمن باشیم که الله پاک ما رو تنها نمیذاره .... پس بکوش ... اخه اکثر اونایی که برشته مورد علاقشون رسیدن .اونا هم مثل خود ما بودن . فقط تلاششون بیشتر بود..... الله پاک ما رو تنها نزار ....

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امين🙏🙏

11. Top | #56
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز همیشه برای همه فاز مثبت بفرسیم .تا فاز مثبت بطرف ما بیاد ... امیدوار باشیم ... که حتما با توکل بر الله پاک و تلاش و کوشش خودمون کمر مشکلات رو بزمین بزنیم .... دوستان عزیز همدیگه رو باید تشویق به تحصیل بکنیم ....

12. Top | #57
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دل مرا گفت: علم لدنی هوس است تعلیمم کن گر تو را دسترس است گفتم الف گفت: دیگر هیچ مگوی در خانه گر کس است یک حرف بس است

13. Top | #58
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم من ما که سنمون بالاست یه خوبی داریم از نظر فکری عاقل شدیم
      بچه من بعد از درس خوندن تو هر پیک 1.30 دقیقه سر درد میگیرم از هیچ درسی به اندازه دینی بدم نمیاد

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا چرا این ایران عاشق پزشکین چرا خیلیا با لیسانس برمیگردن کنکور تجربی برا پزشکی ینی واقعا تو هیچ رشته ای غیر پزشکی و دندون و دارو کار و پول نیست و نمیشه توش موفق شد همه باید بیان تو این سه تا رشته کشور فقط این سه تا رشته رو میخواد؟
      حقوق تو انسانی بهترین رشته است واقعا چجوری دلتون میاد رشته به این خوبی رو ول کنید بیایید کنار 500 هزار نفر کنکور تجربی بدید

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasi20 نمایش پست ها
      واقعا چرا این ایران عاشق پزشکین چرا خیلیا با لیسانس برمیگردن کنکور تجربی برا پزشکی ینی واقعا تو هیچ رشته ای غیر پزشکی و دندون و دارو کار و پول نیست و نمیشه توش موفق شد همه باید بیان تو این سه تا رشته کشور فقط این سه تا رشته رو میخواد؟
      حقوق تو انسانی بهترین رشته است واقعا چجوری دلتون میاد رشته به این خوبی رو ول کنید بیایید کنار 500 هزار نفر کنکور تجربی بدید
      عزيزم همون رشته ي تاپ انساني كه شما ميگي الان توي تموم دانشگاه هاي ازاد بدون كنكور هستش
      شايد خيلي ها ميرن طرف اين سه رشته چون بقيه ي رشته ها توي ايران ارزش و اعتبارش رو از دست. داده و بازاركار براش وجود نداره
      شما اگرم حقوق بخوني اونم كارشناسي خيلي كم پيش مياد مگر در شرايط خاص ك بتوني بري سر كار مگر اينكه وكالت قبول شي كه اونم قبول شدنش اسونتر از پزشكي و دندان و دارو نيست!
      ضمنا بين اون پونصد هزار نفري كه شما ميفرمايين تقريبا دو سه هزار نفر اولن ك اين سه رشته رو ميارن و ميشه گفت بيشتر از سيصد هزار نفرِ مابقي سياهي لشكر محسوب ميشن و ميرن رشته هاي كارشناسي ك شما نگرانشي😉

صفحه 4 از 39 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن