خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تعداد برنده های عیدی را انتخاب کنید

رأی دهندگان
    186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 10 نفر ، نفری 10 هزار تومان

63 33.87%
    • 20 نفر ، نفری 5 هزار تومان

48 25.81%
    • 50 نفر ، نفری 2 هزار تومان

75 40.32%
    صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 215
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای وای میخواستم نقل قول کنم اشتپ شد

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ن عزیز شمارو نگفتم یکی بود دو صفحه پیش منظورم اون شخص بود

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ههه اره عجله ای شد یادم رفت خخخخ

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم موافقم كه اين پول رو براي كمك به بچه هاي محك يا اون سه نفري كه آقاي دقتي گفتن كنار بذاريم...اگه از اونايي كه از اين پست تشكر كردن 200 نفر هر كدوم فقط دو هزار تومن كمك كنن (يعني به اندازه يه كارت شار‍ژ) به علاوه 100 هزارتومن عيدي ميشه 500 هزار تومن!! خيلي ارزش داره دم عيد با كمك هم بتونيم اين كارو انجام بديم

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا ما ایرانیا باید از هر چیزی ایراد بگیریم
      اخه ی شارژ۲یا۵یا۱۰چیه که بعضیا میان میگن لایک زیاد شده و کنایه میزنن و مسخره بازی
      خوبه خودم اولش گفتم لایک میکنم ولی اگ شارژ دراومد قبول نمیکنم

ایرانی جماعت خودش بهترین و مبرا از هر عیب میدونه و بقیه رو متهم میکنه
      متاسفم برا همه توانایی که بجا کمک ب بچه ها محک اومدن و دارن کنایه و طئنه میزنن

Sent from my LenovoA3300-HV using Tapatalk

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خداقوت

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      من ب saeed735رای دادم
      ب شخص ب جز کمک و ادب چیزی ازشون ندیدم
      حداقلش من
      ولی زود قضاوت نمیکنم چون خبر ندارم
      و هرکی باید از خودش دفاع کنه

Sent from my LenovoA3300-HV using Tapatalk

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
      فکر میکردم از لحن صحبت کردنم متوجه شده باشین که شوخی میکردم
      معلومه که نیاز ندارن.منم نگفتم نیازی دارن
      این جریان عیدی هم که دیگه فکر کنم به همراه کمک دوستان تعلق بگیره به اون شماره حسابی که آقا پویا لطف کردن گذاشتن برای اون خبر.موفق باشین.
      راستش متوجه شده بودم که شوخی میکنید
      امیدوارم اراز جان این پولی رو که جمع میشه به همون حسابی که پویا جان لطف کردن و قرار دادن تو انجمن واریز کنند
      که هم بقولی پرچم انجمن و سایت بره بالا
      و هم اراز جان و بقیه ثوابی کرده باشن

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      آغا من که تحت هییییییییییییییچ شرایطی امکان پرداخت تو بگو یه پونصدتومنی هم ندارم ...
      ولی به خاطر این موضوع از کارت شارژ کناره گیری میکنم و همین الان تشکر خودمو برای حمایت از این موضوع پاک میکنم ...
      بنده هم بدلیل ابراز علاقه برای دادن این مبلغ ناچیز به موسسه محک و برای حمایت از کودکان
      تشکر خودم رو از این پست پس میگیرم
      ممنون

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      منم موافقم كه اين پول رو براي كمك به بچه هاي محك يا اون سه نفري كه آقاي دقتي گفتن كنار بذاريم...اگه از اونايي كه از اين پست تشكر كردن 200 نفر هر كدوم فقط دو هزار تومن كمك كنن (يعني به اندازه يه كارت شار‍ژ) به علاوه 100 هزارتومن عيدي ميشه 500 هزار تومن!! خيلي ارزش داره دم عيد با كمك هم بتونيم اين كارو انجام بديم
      شما لازم نکرده از این دست و دلبازیا در بیاری.
      اگر یکم فکر کنی می بینی که این یک عیدی یا هدیه است که مدیر انجمن میخوان به کاربرانن تقدیم کنند. شما اگر بهت یک هدیه تو روز تولدت بدن، تو میری اهداش می کنی به موسسه محک؟ پس الان هم ادعای بیخود نداشته باش.
      میخوای کمک کنی؟ اگر کارت شارژ برنده شدی، همون مبلغی که برنده شدی رو برو تو سایت مهربانه - سرویس جمع‌آوری حمایت های مردمی برای موسسات خیریه رسمی به یکی از پروژه هاش کمک کن قطعا ثواب بیشتری خواهد داشت. این سایت گزارش پروژه هم ارایه میده رو این حساب میشه اعتماد کرد.
      اگر هم کلا چون عیده میخوای کمک کنی میتونی منتظر کارت شارژ نمونی و خودت بری تو سایت از جیب خودت کمک کنی. به دوستان علاقمند هم همین توصیه می رو میکنم.

11. Top | #71
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      با عرض سلام و وقت بخیر و تبریک سال نو خدمت دوستان عزیز

اگه با هم متحد باشیم و همدل ، ان شا الله با کمک خدا میشه مشکلات رو حل کرد

از مدتی که اون خبر ناراحت کننده رو قرار دادم ، دوستان زیادی پیام دادن و برای کمک اعلام آمادگی کردن که من از همشون سپاسگزارم

از بقیه دوستان هم تقاضا دارم اگه می تونن کمک هر چند کوچیکی انجام بدن ( که در واقع ارزش بزرگی داره ) ، لطفا هدیه های خودشون رو به اون شماره حسابی که قرار دادم واریز کنن

البته خبر خوبی رو هم شنیدم که وزیر محترم کشور دستور دادن که به وضعیت این 3 نفر رسیدگی کنن ..... دستشون درد نکنه

دستور وزیر کشور خطاب به استاندار کرمانشاه;وضعیت سه بیمار صعب العلاج کرمانشاهی را پیگیری کنید

12. Top | #72
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      313 نفر
      عدد مقدسیه

باور کنین ص ر ف ا ج ه ت ح ا ل گ ی ر ی ب و د

کاربر به خاطر ارسال مفید Araz عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند:
      .Mohamad.,0035,1394,7p7,8MIT8,=TUFAN=,a.z.s,aalirezaa1376,Ab0lfazl_97,abolfazl14~~96,abolfazl76,Adept,ah.at,ahmadreza_mo,ahs,aishin,ali shamshiri,Ali77,alibahadori,AliHH,alimoradi678397,alireza-alijani,Alireza.arvin,alireza.mer30,Alireza._.A,alireza378,alireza75,alirezakhaki,alis1375,Alishahsavani,ali_asadi,ALI_SoReNa,Amiiin,amin dehghan,Amin ZD,Amin97,amindrs,Amintsh,Aminval76,amin_gh19,AMIR BEKAM,Amir h,amir.h,amir.hav,AmiR13,amir76hossein,amirbeygi12,amirhossien000,AmirMansour,AMIRREZA_RAHMANI,angel,Anis.Es,Anti-Christ,arash,arasre,Aref Kadkhodai,Armaghan,arman2kc,Asemoon,ASkonkur,aslan 95,asma12b,azem,azita mohammadi,bahareh77,Bano.m,basir_0181,becks,biskie,Bit,Black Swan,Blackfire747,BrokenHeart,Catman,cerberus,chris300,darkman,DDM,Diamonds,dinaaaa,Djdusti,Dr AmiRoFfF,Dr Baq3r,Dr. Ali,dr.a.f,Dr.ali,Dr.m.a,drmoslem,ehsan021,ehsan7777777,ehsantabli,ehsan_yany,elham75,eli94,elm10,emprator227,erfan.sadeghi,eshghe dandon,esmaeil16,fafa.kh,fantom,farhadcr72,farshad7,fateme.tehran,fatemeh2net,Fatemeh4247,fati9712,fatom,Flicker_Of_Hope,Forgotten,garamaleki,gign,gole yas,H03ein,Hadise..,HAMED-GHAFOOR,HamedNsr,hanjera,hasan138,Hello,hldvlpln,Homayoon,hossenmgh,hrm333,Huot,Itak,jaido,java50,Johnny Depp,joozef,K95K95,Kamyar.gc,Karegar,keta,khaan,koenigsegg,konkur100,konkur_hamed,lmh,lvjqd,M a s o u d,M-95,M.AMIN.D,m.l.s,M.M.B,MAASOOMEH,magicboy,mah$hid,mahdi2015,mahdiehgr_M5R,mahdinnn,Mahdiyeh313,MAHSA,mahsa77,mahsa92,Majesty,Mamad org,mamadabfm,mary-a,maryam.b,Masood11,mastaneh,MD.PhD.biotech,MEEA499,mehdi.m,mehdi76,mehdy10,mehran34,mehrdad17,mhnz,Mii Lad,milad00,milad76,mk.meydani,MMEWWE,mobin9898,moez,MohadeseH_M5R,mohammacl,mohammad.bh,Mohammadreza69,mohammad_,MohammaD_Technology,Mohands mm,mohranj,mohsen 3,Mohsen2,mohsen_hps,Moonlight,moosoolina,mortezah,morteza_S,mostafa181,Mostafa98,mpaarshin,Mr Sky,Mr.Dr,Mr.Hosein,mr.hossein99,mraday,n1ma,na30,naeema,Nahal,NaKayama,Namkarbari,narniya,naser6007,naseri,Nastaran74,navid nf,nilofar76,nima4211,nzn,only messi,par.rah,Parloo,Parniya,Parsa Saeednia,poorak-20,pouria98,qasem,Qazale,R.E.Z.A,rahaz,RAHI,RainBow,Remistry,Revival,Reza j,reza-75,reza0,reza25,rezafaraj,rezagmi,reza__sh,Rezchita,rezmile,roshana,s a m i r a,S.Gasemi,Saeed735,saeid97,sahar_hdr,sahel.,sako,Salim,sam-n,sami7,sanjab,seminar,SEYED REZA,SEYEDALI1374,shaahin,Simon2,Skinner,smazar76,soheilp,Soroush313,Sparr0w,ss601,storm001,SunOS,superstar,T!G3R,tabrizcity,Taha19,tapanche,Taylor swift,the END,Toofan,tvflower,Ultra,Unknown Soldier,محمد کاملی,محمد زارع,محسن حاجیان,ناخدا,نرگس رحیمی,ََARMAN,ّAmir.T,کـاملیـا,کتی ملیح,پسر آریایی,vahedeh,vladimir putin,walterwhite,Wild Rose,Witch Doctor,wizard2015,wonder,x 3,yaghma,yasi20,yosef,zahra.2015,zahra8,zahra_t_k,zakaria20,zari7,zn.d,_-Mohammad-_,_fatemeh_,_NiLoOfAr_,_ZAPATA_,آقای الف,آن شرلی,امیر ارسلان,امیر17,اردیبهشتی,رسول77,ستاره گمنام,صادق خان

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      28-9-.jpg
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ینی این همه آدم که تشکر کردید کارت شارژ میخواین؟
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      ینی این همه آدم که تشکر کردید کارت شارژ میخواین؟
      Öyle bir mevsimki
      İnsanlar havadan daha soğuk

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن