خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ایران تو این سیستم و رتبه بندی کجایی ؟ دقیقا کجایی ؟!
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadcr72 نمایش پست ها
      اون شماره ۱۷بزن اسراییل
      رژیم صهیونیشتی چ صیغه ایه
      ۱۵۰کشور دنیا تاییدش کردن
      باز میگین رژیم؟؟؟!!!
      اولا بحث رو سیاسی نکن..دوما خیلی مراعات کردم اسم رژیم رو قبلش اوردم..وگرنه اشغالگرو هزاران چیز دیگرو میچسبوندم بغل...به زور آمریکا تاییدش کردن اون 150 کشور..
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
      ایران تو این سیستم و رتبه بندی کجایی ؟ دقیقا کجایی ؟!
      ایران ان شاالله آهسته آهسته ترقی میکنه..با همت منو شما..خودم که خیلی برنامه ها دارم اگر خدابخواد.یک موسسه ی فرهنگی کودکان و نوجوانان سراغ دارم مدیر عاملش آشنای دورمه..قرار شده همکاری داشته باشیم با هم..کلا از ریشه بخشی از سیستم فرهنگی آموزشی ناحیه ای از تهران رو قراره با همسر شهید باکری و شهید زین الدین که جزو هیئت مدیره ی اون موسسه هستن البته تا حدودی با تقلید از این سیستم ها و ایده هایی که در یک گروه تلگرامی زده شده،هماهنگ کنیم و عملیش کنیم..ایده هایی که سیستم بحشی از ناحیه ی تهران رو تغییر خواهد داد..امیدوارم کارا جور شه و کمیسیونی که قراره برگذار بشه مثمر ثمر باشه..یعنی از ریشه باید تغییر کنه..

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کودک دبستانیه ما رو در شبکه ی آموزش و برنامه های کودکی که پخش میکنه و فقط و فقط در اون برنامه ها جز مسخره بازی کاری صورت نمیگیره در صورتی که در کشور های دیگه بچه های دبستانی رو به اردو های علمی ای میبرن که دبیرستانیه مارو نمیبرن..طوری علم رو ملموس نشون میدن که بچه ی دبستانیشون راحت میتونه ارتباط برقرار کنه..

این کارتون رو فکر کنم خیلیاتون دیده باشید ..من از بچگی کیف میکردم این رو میدیدم..
      کارتون های ایرانی ای مثل

کوشا...که محتوای خوبی داشت چقدر در حال تولید هستش؟

باید از ریشه تغییر داشته باشه..باز هم میگم با همت منو شما

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      در مدارس ما اگر کودکی رو مدیرش یا ناظمش دعوا کنه که چرا همش زیر نیمکتت کثیفه و یک بار تنبیهش میکنه و مادرو پدرش سر ناظمه هوار میشن که چرا به بچه ی من میگی تمیز کنه کلاسو و تنبیهش نکن...اما باید مادران و پدران کودکان ایرانی به این هم توجه کنن..سیستم های آموزشی ژاپن که رده ی دوم رو به خودش اختصاص داره،چیزی به نام سرایدار ندارن و فقط خود دانش آموز هست که سرایدار خود کلاسشه..فرهنگ سازی باید اول از خانواده ها و دوم از سیستم های آموزشی شکل بگیره...

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها

ایران ان شاالله آهسته آهسته ترقی میکنه..با همت منو شما..خودم که خیلی برنامه ها دارم اگر خدابخواد.یک موسسه ی فرهنگی کودکان و نوجوانان سراغ دارم مدیر عاملش آشنای دورمه..قرار شده همکاری داشته باشیم با هم..کلا از ریشه بخشی از سیستم فرهنگی آموزشی ناحیه ای از تهران رو قراره با همسر شهید باکری و شهید زین الدین که جزو هیئت مدیره ی اون موسسه هستن البته تا حدودی با تقلید از این سیستم ها و ایده هایی که در یک گروه تلگرامی زده شده،هماهنگ کنیم و عملیش کنیم..ایده هایی که سیستم بحشی از ناحیه ی تهران رو تغییر خواهد داد..امیدوارم کارا جور شه و کمیسیونی که قراره برگذار بشه مثمر ثمر باشه..یعنی از ریشه باید تغییر کنه..
      والا ما که از خدامونه ! ولی آموزش تو این مملکت اولویت آخر بوده و هست و خواهد بود !!! آیا تابحال کلاس های زیست شناسی یا فیزیک رو توی نت از آمریکا دیدین ؟ طرف عینا با جون و دل همه مطالب رو حس میکنه ! بعد ما باید بشینیم حفظ کنیم برخی از فلان ها بهمان هستن !!! معیار سنجش توانایی دانش آموز شده یه مشت قید مسخره ! هیچ کس هم نیست که این بساط قید و مسخره بازی رو جمع کنه !

نمیخوام ناامید کنم یا چیز دیگه ! بخدا من خودم آرزومه این مملکت یه سیستم آموزشی عالی داشته باشه ولی با این سیاستی که دولت هایی که روی کار میان دارن خیلی آرمانیه فک کنیم من و شما میتونیم مشکل آموزش این مملکت رو حل کنیم !

راستی برای شما و امثال شما که نیت اینچنینی دارند واقعا آرزوی موفقیت دارم ! نمیدونم توی تهران شما چطور امکاناتی دارین ؛ ولی ما تو کل شهرستان یه مولاژ درست حسابی هم پیدا نمیکردیم ! تازه پیداا هم میشد معلمه حال و حوصله درس دادن واسه چندرغاز حقوق آموزش پرورش نداشت ! میرفت کلاسای کنکوریش و پولشو میزد به جیب ما هم این وسط قربانی سیاست های این مملکت (نه این دولت ؛ بلکه هر دولتی که بیاد و اومده سر کار آموزش اصلا در اولویتش نبوده و نیست)!
      در جامعه ای زندگی میکنم

ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 13 اسفند 1394 در ساعت 17:31

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      والا ما که از خدامونه ! ولی آموزش تو این مملکت اولویت آخر بوده و هست و خواهد بود !!! آیا تابحال کلاس های زیست شناسی یا فیزیک رو توی نت از آمریکا دیدین ؟ طرف عینا با جون و دل همه مطالب رو حس میکنه ! بعد ما باید بشینیم حفظ کنیم برخی از فلان ها بهمان هستن !!! معیار سنجش توانایی دانش آموز شده یه مشت قید مسخره ! هیچ کس هم نیست که این بساط قید و مسخره بازی رو جمع کنه !

نمیخوام ناامید کنم یا چیز دیگه ! بخدا من خودم آرزومه این مملکت یه سیستم آموزشی عالی داشته باشه ولی با این سیاستی که دولت هایی که روی کار میان دارن خیلی آرمانیه فک کنیم من و شما میتونیم مشکل آموزش این مملکت رو حل کنیم !

راستی برای شما و امثال شما که نیت اینچنینی دارند واقعا آرزوی موفقیت دارم ! نمیدونم توی تهران شما چطور امکاناتی دارین ؛ ولی ما تو کل شهرستان یه مولاژ درست حسابی هم پیدا نمیکردیم ! تازه پیداا هم میشد معلمه حال و حوصله درس دادن واسه چندرغاز حقوق آموزش پرورش نداشت ! میرفت کلاسای کنکوریش و پولشو میزد به جیب ما هم این وسط قربانی سیاست های این مملکت (نه این دولت ؛ بلکه هر دولتی که بیاد و اومده سر کار آموزش اصلا در اولویتش نبوده و نیست)!
      خیلی ممنونم بابت آرزوی

موفقیتت برای من..
      تهران هم مثل شهرستان هاست..با این تفاوت که ارتباط با وزرای کشور و همینطور نمایندگان بیشتره..هرکی خواستار علم هستش باید خرج کنه..هدف ما اینه که در سراسر کشور هرکی خرج کنه خواستار علم نشه..و فقط تیز هوشانی که واقعا باید روشون کار شه ،تا حدودی هزینه پرداخت کنند.اونم هزینه ای کمتر از الان..میخوام همتراز رشته های پزشکی و دندون پزشکی،رشته های تربیت معلم یکی از سخت ترین رشته هایی باشه که دلسوز میطلبه..

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی
      ویرایش توسط fateme.tehran : 13 اسفند 1394 در ساعت 17:43

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

خیلی ممنونم بابت آرزوی

موفقیتت برای من..
      تهران هم مثل شهرستان هاست..با این تفاوت که ارتباط با وزرای کشور و همینطور نمایندگان بیشتره..هرکی خواستار علم هستش باید خرج کنه..هدف ما اینه که در سراسر کشور هرکی خرج کنه خواستار علم نباشه..و فقط تیز هوشانی که واقعا باید روشون کار شه ،تا حدودی هزینه پرداخت کنند.اونم هزینه ای کمتر از الان..میخوام همتراز رشته های پزشکی و دندون پزشکی،رشته های تربیت معلم یکی از سخت ترین رشته هایی باشه که دلسوز میطلبه..
      همیشه یه موضوع انشا کلیشه ای بوده(علم بهتر است یا ثروت) که الان فک کنم به تفسیر درستی ازش رسیدم !
      رسیدن به علم بدون داشتن ثروت اونم تو ایران ؟! شوخیت گرفته استاد؟ لطفا یه موضوع دیگه انتخاب کنید من انشا بنویسم ....
      در جامعه ای زندگی میکنم

ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 13 اسفند 1394 در ساعت 17:53

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همیشه یه موضوع انشا کلیشه ای بوده(علم بهتر است یا ثروت) که الان فک کنم به تفسیر درستی ازش رسیدم !
      رسیدن به علم بدون داشتن ثروت اونم تو ایران ؟! شوخیت گرفته استاد؟ لطفا یه موضوع دیگه انتخاب کنید من انشا بنویسم ....
      درست میشه ان شاالله..

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات

اولا بحث رو سیاسی نکن..دوما خیلی مراعات کردم اسم رژیم رو قبلش اوردم..وگرنه اشغالگرو هزاران چیز دیگرو میچسبوندم بغل...به زور آمریکا تاییدش کردن اون 150 کشور..
      این سرزمین از اساس مال کی بوده؟
      ک عربا وحشی جنایتکار هجوم اوردن اونجا؟
      با وجود این باز زمیناشون خریدن
      میخاسن نفروشن
      شما ک گفتی امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند پ چطو ۱۵۰کشور با فرمانش اطاعت کردن؟؟؟!!!

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      شاید بسیاری از شما با خود فکر کنید بهترین سیستم آموزشی مربوط به کشور آمریکا یا یکی از کشورهای غربی است. اما اشتباه حدس زدید، برخلاف تصور اغلب مردم و در کمال تعجب برترین سیستم‌های آموزشی مربوط به آسیا به خصوص شرق آسیاست!

در این کشورها هوش و استعداد موروثی کنار گذاشته شده و آموزش برای همه به صورت یکسان و با هدف گذاری و خروجی مشخص، در نظر گرفته شده و در فرهنگ آموزشی این کشورها مسئولیت پذیری ملاک اصلی به شمار می‌آید. عامل مهم‌تر دیگر، هوشمند سازی مدارس است، به عنوان مثال کشور سنگاپور در این زمینه به یک مدل موفق برای سایر کشورها تبدیل شده است. البته در این لیست کشورهای اروپایی به خصوص حوزه اسکاندیناوی هم حضور دارند که به طور سنتی اهل کار و تلاش هستند، ولی نسبت به نظر سنجی مشابه در سال ۲۰۱۲ افت داشته‌اند، به طوری که فنلاند از بهترین نطام آموزشی به رتبه پنجم نزول کرده است.
      اما رتبه بندی کشورهای پیشرو در نظام آموزشی:
      ۱. کره جنوبی

در کره به آموزش همراه با مشاهده و تجربه اهمیت داده می‌شود. مدارس هفت روز هفته دایر هستند و دانش آموزان در سال حدود یک ماه و نیم تعطیلی دارند که سه هفته آن برای تابستان است. بودجه آموزشی این کشور ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار است.نرخ سواد برابر با ۹۷.۹ درصد است. در کره آموزش زبان‌های خارجی به عهده‌ معلمانی از همان کشور یا به عبارتی Native است، به همین دلیل مردم کره زبان انگلیسی را از فرانسوی‌ها بهتر صحبت می‌کنند و عمدتا در آزمون تافل نمرات بالایی را بدست می‌آورند. همچنین در کره هم کنکور وجود دارد! میزان تولید ناخالص داخلی برای هر فرد حدود ۳۴۷۹۵ دلار است. به دست آوردن رتبه اول به خاطر فشار بسیار روی دانش آموزان است که متاسفانه به آن توجهی نشده، در این کشور پس از مدارس معمولی دانش آموزان با اصرار والدین به مدارس شبانه هم می‌روند.
      ۲. ژاپن

رقابت بین ژاپن و کره همیشه تنگاتنگ بوده اما در ژاپن به دانش آموزان وقت استراحت بیشتری داده می‌شود. آموزش با تجربه و فناوری ادغام شده و باعث ایجاد تفکری خلاق در بین آنان می‌شود. در این کشور مادران عمده مسئولیت درس فرزندان را بر عهده دارند، اگر کودک به هر دلیلی به مدرسه نرفت، مادر به جای او می‌تواند در کلاس درس حاضر شود و عملکرد کودک باعث افتخار یا خجالت مادر است. وجود تعامل بین معلم و دانش آموزان بسیار مهم است. آموزش برای همه در یک سطح است و بهره هوشی عامل برتری کسی بر دیگری نیست. تولید ناخالص داخلی برابر ۵.۹۶ تریلیون دلار است.
      ۳. سنگاپور

تمرکز ویژه بر آموزش پایه و هوشمندسازی سیستم آموزشی دلیلی است که این کشور را در رتبه سوم جای می‌دهد. تولید ناخالص داخلی این کشور به ازای هر فرد برابر ۶۴۵۸۴ دلار است.
      ۴. هنگ کنگ

نظام آموزشی هنگ کنگ مانند آموزش در بریتانیا اداره می‌شود. پیشرفت در یادگیری و رسیدن به مدارج تحصیلی بالا، به دست آوردن شغل مناسب را تضمین می‌کند. بنا بر تجاری بودن این منطقه، سه زبان انگلیسی، چینی و ژاپنی به دانش آموزان تدریس می‌شود. نرخ سواد در این کشور ۹۴.۶ درصد است و بودجه آموزشی مختص به هر فرد ۳۹۴۲۰ دلار است. میزان تولید ناخالص داخلی برابر ۴۰۴.۸۹۲ میلیارد دلار است.
      ۵. فنلاند

کشوری پیشتاز که این روزها جای خود را به آسیایی‌ها داده، به عقیده بسیاری هنوز بهترین سیستم در دنیا را دارد. کوتاه‌ترین ساعت آموزش متعلق به این کشور است، با این وجود بیشترین بازدهی را هم دارد. در این کشور هیچ امتحانی وجود ندارد و صرفا در پایان دبیرستان یک آزمون جامع برگزار می‌شود. معلمان در دوره ابتدایی تا سال ششم ثابت هستند و آموزش با تفریح و تجربه و اکتشاف همراه است. آموزش برای همه رایگان است و بودجه آموزشی حدود ۱۱.۱ میلیارد دلار است، زیرا این کشور آموزش و پرورش را نه هزینه، بلکه سرمایه گذاری بلند مدت می‌داند. بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس، فنلاند را به عنوان الگو انتخاب کرده‌اند و فنلاندی‌ها هم معتقدند برای داشتن جهانی بهتر باید تجربیات خود را در اختیار دیگران بگذارند. جایگاه معلم در بالاترین سطح، یعنی هم شان با پزشک و وکیل است. تولید ناخالص داخلی برای هر نفر ۳۶۳۹۵ دلار است.
      ۶. بریتانیا

با وجود فساد در سیستم آموزشی بریتانیا، دولت‌مردان سعی دارند تا با سامان‌دهی آن جایگاه خود را حفظ کنند. آموزش در هر ۴ منطقه انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند به صورت جداگانه اما تحت نظر حکومت مرکزی اداره می‌شود. در کل سیستم اسکاتلند از سایر مناطق بهتر است. تولید ناخالص داخلی به ازای هر فرد ۳۸۷۱۱ دلار است.
      ۷. کانادا
      فارغ التحصیلان دانشگاهی این کشور، بیشترین در میان کشورهاست. تحصیل تا ۱۸ سالگی اجباری است. اولویت بر سرمایه گذاری در آموزش ابتدایی است و نرخ سواد هم ۹۹ درصد است. یادگیری زبان‌های انگلیسی و فرانسوی اجباری است. تولید ناخالص داخلی برای هر فرد ۴۴۶۵۶ دلار کاناداست.
      ۸. هلند

به دلیل توجه کمتر به مدیریت آموزشی، هلند در رتبه ۸ قرار گرفته است. تولید ناخالص داخلی ۴۲۵۸۶ دلار برای هر فرد است.
      ۹. جمهوری ایرلند

آموزش در همه سطوح، از ابتدایی تا دانشگاه کاملا رایگان است. تنها ورودی‌های کشورهای حوزه یورو باید شهریه پرداخت کنند. میزان سواد مردم این کشور ۹۹ درصد است. دولت این کشور سالانه حدود ۸.۷۵۹ میلیارد یورو صرف آموزش می‌کند.
      ۱۰.لهستان

هدایت تجارت این کشور با نظارت وزارت آموزش و پرورش است. توجه عالی به آموزش ابتدایی و متوسطه باعث شد تا این کشور نسبت به سال ۲۰۱۲، چهار رتبه صعود کند. تولید ناخالص به ازای هر نفر ۲۱۱۱۸ دلار است.
      سایر کشورهای این لیست شامل:

۱۱. دانمارک
      ۱۲. آلمان
      ۱۳. روسیه
      ۱۴. آمریکا
      ۱۵. استرالیا
      ۱۶. نیوزلند
      ۱۷. رژیم صهیونیستی
      ۱۸. بلژیک
      ۱۹. جمهوری چک
      ۲۰. سوییس
      در بین کشورهای ۱۱ تا ۲۰ هم نکات قابل توجهی وجود دارد:

• نرخ سواد در روسیه ۱۰۰ درصد است و ۵۴ درصد کارگران آن تحصیلات دانشگاهی دارند که در سطح جهان اول است.
      • در آمریکا ۸۵ درصد دانش آموزان موفق به اخذ دیپلم دبیرستان می‌شوند اما تنها ۳۰ درصد آن‌ها وارد دانشگاه می‌شوند.

• در المان دبیرستان به ۴ دوره تقسیم می‌شود. مدرسه‌ای برای پزشکی و کارهای تجاری، مدرسه عالی هنر، کارهای فنی و دانشگاه فعالیت‌های آموزشی.

در تمامی این کشورها، کلاس دانش آموز محور است و معلم نقش راهنما و همراه دانش آموز در امر یادگیری را دارد. به عبارت دیگر، امر آموزش دو طرفه است و معلم هم به همراه دانش آموزان مطلب جدید یاد می‌گیرد. کشورهای در حال توسعه مانند برزیل، مکزیک، مالزی، اندونزی و… در میانه این لیست و در ریف حدود ۴۰ به بعد قرار می‌گیرند.
      پس ایران کو؟؟؟
      فکر کنم از بس خوب بوده روشون نشده کنار اینا بیارنش

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه وقتی میگفتم کره و ژاپن رتبه های اول آموزشی هستن مسخرم میکردم آخرشم معلوم شد حق با کیه حالا این بماند
      اینکه دوستان میگن پس ایران کوش بذارید اینطوری بگم:این رای گیری و رتبه بندی میگه تو هر کشور چقدر به تحصیلات و درس و دانش آموزان اهمیت داده میشود اگه بخوایم بر این اساس حساب کنیم ایران به طرز قابل قبولی رتبه اش پایین تر از این کشور هاست اما بر اساس سطح آموزشی کاملا برعکسه یعنی ایران از لحاظ سطح درسی از تمامی کشورها بالاتره به طور مثال ما سال سوم دبستان کسر یاد میگیریم و تو دوره راهنمایی کاملترش میکنیم و سطحش هر سال میره بالاتر اما اگه یه کسر ساده رو -برای ما سادس-به یه دانش آموز از یه کشور دیگه بدید بلد نیست حل کنه-این حرفی که دقیقا یکی از معلم هامون که یه آشناشون خارج بوده واسمون گفته-یا خودمم دیدم در سال دوم ما لگاریتم در مبناهای بالا میخونیم اما در سال سوم دبیرستان-میشه پیش ما-فقط لگاریتم در مبنای ده بهشون یاد داده میشه برای همین اگه یه دانشجوی ایرانی بره یه کشور خارجی به عنوان نخبه اونو میشناسن

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khParya نمایش پست ها
      خیلی جالبه وقتی میگفتم کره و ژاپن رتبه های اول آموزشی هستن مسخرم میکردم آخرشم معلوم شد حق با کیه حالا این بماند
      اینکه دوستان میگن پس ایران کوش بذارید اینطوری بگم:این رای گیری و رتبه بندی میگه تو هر کشور چقدر به تحصیلات و درس و دانش آموزان اهمیت داده میشود اگه بخوایم بر این اساس حساب کنیم ایران به طرز قابل قبولی رتبه اش پایین تر از این کشور هاست اما بر اساس سطح آموزشی کاملا برعکسه یعنی ایران از لحاظ سطح درسی از تمامی کشورها بالاتره به طور مثال ما سال سوم دبستان کسر یاد میگیریم و تو دوره راهنمایی کاملترش میکنیم و سطحش هر سال میره بالاتر اما اگه یه کسر ساده رو -برای ما سادس-به یه دانش آموز از یه کشور دیگه بدید بلد نیست حل کنه-این حرفی که دقیقا یکی از معلم هامون که یه آشناشون خارج بوده واسمون گفته-یا خودمم دیدم در سال دوم ما لگاریتم در مبناهای بالا میخونیم اما در سال سوم دبیرستان-میشه پیش ما-فقط لگاریتم در مبنای ده بهشون یاد داده میشه برای همین اگه یه دانشجوی ایرانی بره یه کشور خارجی به عنوان نخبه اونو میشناسن
      این مزیت نیست.مهم کیفیت آموزش دادنه.اون کسری که ما یاد گرفتیم باهاش میشه 4 تا سوال حل کرد ولی مال اونا جنبه های کاربردی هم داره.مال اونا تو نحوه ی تفکر تاثیر مثبت داره.نمیگم مال ما یه کلمه درست هم توش نیست.شاید اونا 90% درسته مال ما 25%.

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اره همین طوره دبیر ریاضی ما انگلیس بوده میگه سواد بچه های اینجا بالاتره. ولی خب اونجا دانشگاهش سخت میگیرن البته نه قبول شدنش بیرون اومدن ازش

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دقیقا ما نمی دونیم اونایی که رشته ای مثل مهندسی آی تی میرن واسه چی میخوان مثلثات رو استفاده کنن اما اونجا همه میدونن هر مبحثی چه کاربردی داره

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)