خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 197
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      به قول یکی از اساتید آدم خانواده دار مثل درخت ریشه دار میمونه گل نیست با گلدونش حمل کنی،هر جا پاگیر شد همونجا میمونه
      تو سنینی که عمومی تموم میشه عموما ازدواج میکنن و گاها افراد بچه دار هم هستند
      این رفتن شما کار آدم مجرده نه متاهل
      رفیق یا وضع مالیت خیلی خوبه یا بزرگی رقم ماهی صد ملیون رو متوجه نمیشی یعنی یک سال یک ملیاردو دویست ملیون واقعا میدونی چه رقم بزرگیه

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      نامردیه خدایی الان جوشکارش ماهی سه ملیون رو در امد داره
      خب همینه داداش

الان اساتید دانشگاه توصیه می کنن به جایی که بیان مدرک بگیرین ، برین یک کار مثل جوشکاری ، تعمیر آسانسور ، تعمیر یخچال و .... غیره یاد بگیرین

چون اینا خیلی درامدش بیشتر از مهندسیه

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها

عرض کردم شما پزشک رو فراموش کنین و یک فیزیوتراپ یا رادیوتراپ رو درنظر بگیرین که مانند مهندس برق 4 سال درس خوندن

چرا اونا باید ماهی 3 تومن بگیرن مهندس برق و مکانیک 1 میلیون ( بازم میگم تازه اگه کار پیدا بشه )

چرا اینقدر باید در مملکت اسلامیمون بی عدالتی باشه ؟
      یک سوال ایا درس هایی که یک مهندس برق میخونه تو دانشگاه با فیزیو تراپ برابره؟جواب اینو من نمیدونم و این که ایا یک نفر برای این که فیزیو تراپی قبول چقدر باید زحمت بکشه و یک نفر که میخواد مهندس برق شه چقدر جواب اینو فکر کنم من و شما بدونیم

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

عرض کردم شما پزشک رو فراموش کنین و یک فیزیوتراپ یا رادیوتراپ رو درنظر بگیرین که مانند مهندس برق 4 سال درس خوندن

چرا اونا باید ماهی 3 تومن بگیرن مهندس برق و مکانیک 1 میلیون ( بازم میگم تازه اگه کار پیدا بشه )

چرا اینقدر باید در مملکت اسلامیمون بی عدالتی باشه ؟

گیر دادی به این ها!!
      بابا اینا کار گیر بیارن خیلی بیشتر میگیرن
      اگر کارمند رسمی اداره برق یا مخابرات بشن راحت 3 تومن رو میگیرن
      3 4 سال پیش بود از مکانیک تبریز تراکتورسازی میخواست استخدام کنه فقط 2 نفر شرایطش رو داشتند ولی خودشون قبول نکردن یکیشون برادر دوستم بود الان تو ی شرکت داروسازی مشغول کار هست وضعش هم بد نیست

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی در کل حرفتون رو قبول دارم که حقوق مهندسی ها کمه و در حقشون داره ظلم میشه

6. Top | #51
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      یک سوال ایا درس هایی که یک مهندس برق میخونه تو دانشگاه با فیزیو تراپ برابره؟جواب اینو من نمیدونم و این که ایا یک نفر برای این که فیزیو تراپی قبول چقدر باید زحمت بکشه و یک نفر که میخواد مهندس برق شه چقدر جواب اینو فکر کنم من و شما بدونیم
      نه والا ...... اصلا برابر نیست ...... مهندسی برق فوق العاده سخت تره ( البته دانشگاه های درپیت آزاد و غیر انتفاعی رو نمیگم ها که کیلویی نمره میدن )

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا رضا حقوق مهندس ها انقدر بالا نیست اینو میدونم به جز یه تعداد خاص البته تو مهندسی کامپیوتر یه قسمت هایی رو دیدم که حقوق خوبی داشتن ولی در کل مهندسی داستانش خوب نیست یه مستندی هم در مورد دانشجو های شریف پخش شد اگه دیده باشید خیلی تکون دهنده فکر کنم اسمش میراث البرتا بود فکر نمی کردم هیچوقت دانشجوی شریف خودکشی کنه

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      رفیق یا وضع مالیت خیلی خوبه یا بزرگی رقم ماهی صد ملیون رو متوجه نمیشی یعنی یک سال یک ملیاردو دویست ملیون واقعا میدونی چه رقم بزرگیه
      فعلا که هیچ کس همچین پولی نمیده
      درآمد بالا خوبه ولی به همه چیز که نباس مالی نگاه کرد
      من پیش خانواده ام بودن رو به پول ترجیح میدم

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      گیر دادی به این ها!!
      بابا اینا کار گیر بیارن خیلی بیشتر میگیرن
      اگر کارمند رسمی اداره برق یا مخابرات بشن راحت 3 تومن رو میگیرن
      3 4 سال پیش بود از مکانیک تبریز تراکتورسازی میخواست استخدام کنه فقط 2 نفر شرایطش رو داشتند ولی خودشون قبول نکردن یکیشون برادر دوستم بود الان تو ی شرکت داروسازی مشغول کار هست وضعش هم بد نیست
      داداش امشب چقدر گُل میگی !

ولله کسی رو میشناسیم که میخواست تراکتور سازی تبریز استخدام بشه

اول اینکه 4000 نفر شرکت کننده داشت و 3 نفر میخواست ...... به خدا قسم ( دیگه قسم خوردم باور کنین ) در سال 92 داشت ماهی 400 هزار تومن میگرفت ( الانش رو نمیدونم شاید

600 هزار شده باشه )

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش امشب چقدر گُل میگی !

ولله کسی رو میشناسیم که میخواست تراکتور سازی تبریز استخدام بشه

اول اینکه 4000 نفر شرکت کننده داشت و 3 نفر میخواست ...... به خدا قسم ( دیگه قسم خوردم باور کنین ) در سال 92 داشت ماهی 400 هزار تومن میگرفت ( الانش رو نمیدونم شاید

600 هزار شده باشه )
      اون وقت اون اقا چرا باید بخاطر ماهی 400 هزار تومن کار کنه کاگری کنه که در امدش بالاتره؟

11. Top | #56
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اون وقت اون اقا چرا باید بخاطر ماهی 400 هزار تومن کار کنه کاگری کنه که در امدش بالاتره؟
      حالا البته ایشون خانم بودن ولی درست میفرمایین قطعا کارگری کردن یا کار های خدماتی پول بیشتری داره

احسنت ...... ببینین الان ما در یک آپارتمان زندگی می کنیم .... خانمی هر هفته میاد و پارکینگ و پله ها رو تمیز میکنه ..... مدرک ایشون چیه ؟

ترک تحصیل ... دیپلم ردی .... سیکل .... نخیر ایشون هم لیسانس دارن ولی بقول شما چون فهمیدن که کارهای خدماتی پول بیشتری داره تا کار مرتبط با رشتشون ، این کار رو انتخاب کردن

12. Top | #57
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      به هر حال

اول این که تشکر می کنم ازتون که وقت با ارزشتون رو گذاشتین و با هم صحبت کردیم

ولی متاسفانه در مملکت ما هر کسی ، چیزی به نفعش باشه میاد اونو ی جوری توجیه می کنه و اصلا حقیقت رو قبول نمی کنه .... مثال میزنم

میگیم چرا با این قانون از سربازی معاف شدی ؟ ..... میگه که بنا بر این دلایل واهی حق با منه

میگیم چرا سهمیه کنکور داری ؟ ....... میگه .......

میگیم چرا درامد فلانی بیشتره ؟ ...... میگه .......

خوبه که همواره دنبال حقیقت باشیم و همواره حرف حق رو بگیم اگر چه که به ضرر خودمون باشه

دیگه عرضی ندارم

بازم ازتون تشکر می کنم

13. Top | #58
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه فکر میکنن با پزشک شدن میلیاردر میشن
      .............
      الکی هی میگن علاقه داریم
      ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      آیا برای رسیدن به درآمد های بالا و ثروت آفرینی الزاما بایست درس خواند ؟

نمیدونم میدونید یا نه ! پیاز کیلویی 700 تومن شده الان 4000 تومن در 3ماه یعنی تصاعد 5.5 خورده تو قیمت

حالا فک میکنید درآمد های این کارمندان عزیز ، چند برابر شده ؟ هیچ !

الان توی موج فراصنعتی ( الکترونیک ) هستیم . کسب و کار های کارمندی دیگه داره منقرض میشه
      به فکر ایجاد کسب و کاریهای جدید متناسب با نیاز ها روز باشید .

مشتاقانه حاضر به گپ و گفت و گو در این زمینه هستم .

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

15. Top | #60
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو شهر ما یکی هستش که حتی بلد نیست امضا بکنه
      ماشینش یک میلیارد پولشه ................................
      نه ارث بهش رسیده نه جیزی.......
      فقط با زحمت خودش

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن