خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تموم کردم از الان به بعد چکار کنم

سلام دوستان من درس ها رو تموم کردم بعضی از درسا 2 بار سه بار بعضی هم 1 بار ...الان موندم برنامم از الان به بعد چی باشه را نماییم کنید ....ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پشت کنکوري هستي ???? وگرنه که چطوري ممکنه

Sent from my HTC One using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه جوری تنظیم کن تا کنکور برای مرور از درسا زده نشی...وگرنه خیلی هم عااالییی...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      بیا کمک من من تازه میخوام شروع کنم
      بالاخره دوتا مغز بهتره یکیه
      When will those dark clouds all disappear

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چطوری تموم کردی؟ چند ساعت روزی ميخوندي؟
      میشه بپرسم اگه قلم چی ميري تراز چند میاری ؟
      اگه تموم کردی روزی دو یا سه تا درس رو مرور کن بعد تست زیاد بزن اگه سراسريها رو تموم کردی تألیفی ها با نشانداراتو کار کن و به نظرم بهتره یه کتاب جمع بندی هم ورداري کار کنی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      چطوری تموم کردی؟ چند ساعت روزی ميخوندي؟ میشه بپرسم اگه قلم چی ميري تراز چند میاری ؟اگه تموم کردی روزی دو یا سه تا درس رو مرور کن بعد تست زیاد بزن اگه سراسريها رو تموم کردی تألیفی ها با نشانداراتو کار کن و به نظرم بهتره یه کتاب جمع بندی هم ورداري کار کنی
      میانگین7-8 ساعت شایدم کمترگزینه 2 میرم ترازم 9500-9700 ایناست نمیدونم به قلم چی چقدر میشه... چیز عجیبی هم نیست تموم کردم ....5 ماه مونده میترسم درس ول کنم همین الانشم خیلی بیرون میرم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      میانگین7-8 ساعت شایدم کمترگزینه 2 میرم ترازم 9500-9700 ایناست نمیدونم به قلم چی چقدر میشه... چیز عجیبی هم نیست تموم کردم ....5 ماه مونده میترسم درس ول کنم همین الانشم خیلی بیرون میرم
      فارغ التحصیل هستی؟
      همون هشت ساعت رو اگه تا خود کنکور ادامه بدی خیلی خوبه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو که اوضاعت معرکست، خوش به حالت، خوداییش حسودیم شد تا من که تازه میخوام از فردا شروع کنم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان بیشتر پیشنهاد میخوام یعنی من مثلا تا عید روی نقاط ضعفم زوم کنم یا سوالات جامع بزنم یا کتاب جدید بگیرم دو باره همه درس ها رو مرور کنم یا کار های دیگه فارغ تحصیلم نیستم ......از اول تابستون هم کلاس های مدرسه شروع شده بود دی هم تموم کردن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1372 نمایش پست ها
      تو که اوضاعت معرکست، خوش به حالت، خوداییش حسودیم شد تا من که تازه میخوام از فردا شروع کنم
      نه از عمومی هام به شدت ناراضیم ... هیچ وقت واسه هیچ چیزی دیر نیست شاید فکرکنی دارم شعار میدم ولی اینو به عینه توی زندگی دیدم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تاجایی که من میدونم ولی مطمین نیستم درسته ها!ترازگزینه2تا12000هس!ولی کانون 9000هم نداره!پس ترازتون طبق کانون حدود6000هس.....
      نتیجه به جای اینکه به فکرزودجمع کردن باشیدبه فکریادگیری بهترباشید
      روزکنکورنمیگن کی درساشازودترتموم کرده که رتبش بهتره...به میزان فهمیدنتون توجه میشه
      والسلام
      موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.kh نمایش پست ها
      تاجایی که من میدونم ولی مطمین نیستم درسته ها!ترازگزینه2تا12000هس!ولی کانون 9000هم نداره!پس ترازتون طبق کانون حدود6000هس.....نتیجه به جای اینکه به فکرزودجمع کردن باشیدبه فکریادگیری بهترباشیدروزکنکورنمیگن کی درساشازودترتموم کرده که رتبش بهتره...به میزان فهمیدنتون توجه میشهوالسلامموفق باشید
      مقایسه ترازتون فکر کنم اشتباه باشه دوست خودم پاسال تجربی باهمچین ترازی 160 شد بعدش سوال ها فرق داره ....قبول دارم زود تموم کردن معیار نیست ...اگر هم میخواستم زود تموم کنم که ابان یا اذر دور اولمو تموم کرده بودم ...قبلن هم گفتم بعضی درس ها رو چند بار( 2یا 3 کتاب زدم ) مرور کردم بعضی درس هاروهم 1 بار .....توی عمومی خیلی ضعف دارم میانگین درصد همادبیات 50دینی 60 عربی 50زبان 98ریاضی 85 فیزیک 87شیمی 50

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برو باشگاه رو بدنت کار کن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      برو باشگاه رو بدنت کار کن
      اتفاقن یکی از گزینه هام شاید باشه تابستون1 ماه اول رفتم ولی تایم مدرسه خیلی فشرده بود ول کردم ولی الان که مدرسه تموم شده فکر بدی نیست

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      :troll (9)::troll (16):

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن