خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      سلام

من الان دوم دبیرستان هستم و در مدرسه نمونه دولتی درس میخونم. ( رشته م تجربی هست )

میخواستم از همین امسال شروع کنم و برای کنور درس بخونم و یه رتبه ی عالی کسب کنم

به نظرتون از کجا شروع کنم؟

چه درس هایی تست حل کنم، چه درسایی رو کار کنم

در ضمن من زیست و شیمی م هم کمی ضعیف هست

اگه هم کسب بتونه یه برنامه عالی برام بریزه که هم تو مدرسه موفق بشم هم تو کنکور به پیام خصوصی بفرسته و قیمت رو ارسال کنه

معدل نوبت اولم 18.44 شد ( زیست 12 شدم ) و به خاطر همین زیست 1 نمره از معدلم کم شد

همچنین اگه کسی یه برنامه ریزی موفق برای کنمور میشناسه ، بهم بگه

منتظر جواب هاتون هستم..

سلام دوست عزیز

از مشاور سعید بابایی کمک بگیرید.ایشون با نام @Saeed735 در انجمن حضور دارند.

ایشون روشای بسیار کارآمدی برای مطالعه،مرورو تست زنی دروس دارن.و من نمونشو تا حالا ندیدم.توصیه میکنم حتما یه بار اونا رو با دقت بخونید.

روشهاشون برای کسب رتبه های برتر تهیه شده.ایشون مشاور بنده هم هستن و به من برنامه میدن.

برنامشون هم بسیار دقیق و حرفه ای هست.

روز اول که خواستن به من برنامه بدن کل روز ازم در مورد شرایط مطالعه و اهداف و توانایی مطالعاتی و...پرسیدند تا درمورد ویژگیهای مطالعاتیم آگاهی پیدا کنن.

و هر لحظه هم که شاگرداشون سوال داشته باشن برای پاسخگویی در دسترس هستن.

خلاصه اینکه کارشون حرف نداره و من از نحوه ی مشاوره دادنشون خیلی راضیم.

موفق باشید دوست عزیز
      ویرایش توسط Mahdiyeh313 : 20 بهمن 1394 در ساعت 20:35

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pro نمایش پست ها
      متاسفانه چون تازه ثبت نام کردم نمیتونم پیغام بفرستم.
      با این شماره که در متن پنهان قرار میدم تماس بگیرید برای موسسه کنکور آسان است هست.
      دقت داشته باش که این موسسه کلا شیاد هست و دی وی دی هاش مفت خدا نمیارزه.
      فقط تماس بگیر بگو برنامه ریزی و مشاوره میخوام اگه گفتن دی وی دی بدیمو اینا اصلا قبول نکن و خداحافظی کن.
      دوست عزیز...خلاف قوانین انجمن هست که شماره بذارین...کسی که بخواد دی وی دی به ادم بفروشه قطعا مشاور خوبیم نیست...این رو مطمن باشین....الان ایشون زنگ بزنن به طرف و بگن فقط به من مشاوره بده که نمیشه...اونا همش سعی دارن دی وی دیشونو بفروشن.برنامه ریزشونم براساس دس وس دی هاست...ایشون بهتره گیر همچین موسساتی نیفتن...

3. Top | #18
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      سلام من الان ...
      یاد جوونیام افتادم...هعــی.....
      از من میشنوی،فعلاً تشریحی رو خیلی عالی کار کن! دوم در حد تشریحی کافیه.اگر هم احیاناً خواستی تستی هم کار کنی فقط بیا روی اختصاصیا...مثلاً زیست.خواستی میتونی زیست رو پیش خوانی هم بکنی.خیلی خوبه اگه تونستی عملی کن.
      اصلاً هم سمت موسسات کلاه برداری نظیر کنکور آسان است و... نرو!! به هیچ وجه
      یک جلسه مشاور تلفنی با افشار بگیر.یا اگه خواستی تو سایتش کامنت بزار جواب میده.(alirezael.ir)
      اینم بهت بگم که برنامه ریزی فقط یه سری اصول داره.که تناه کافیه اونا رو رعایت کنی...بقیه کار تجربه است! خودت که بیای تو خطش راه میفتی!
      یه نصیحت هم بهت بکنم،اگه میخوای واقعاً شروع کنی بسم الله!همه حاشیه هارو بریز بیرون...یه وقت مثل من نشی که از دوم دبیرستان میخواستم شروع کنم اما...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس فعلا در سال دوم فقط روی متن کتاب کار کنم؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا منم امسال دوم تجربی هستم ، سمپادی ام ، معدلم 18.69 شد ، به زیست و شیمی بیشتر از بقیه درسها علاقه دارم و نمره هام تو این دوتا درس از همه بیشتر شد ، ضعف هام هم توی ریاضی و تا حدودی فیزیک هستش ،

ولی متاسفانه قلمچی یا هیچ موسسه ی دیگه ای ثبت نام نکردم

اگه بخوای می تونیم با هم درس بخونیم ، بعد بهتره تراز رو ول کنی و برای تراز درس نخونی چون قلمچی یه چیز فرعی هستش.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن