خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نا امیدی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy نا امیدی

سلام به همه دوستان عزیز و کنکوری
      خیلی ها تا حالا شروع نکردن و میخوان تازه شروع کنن اما مشکل من خیلی حادتره من هم درسم بدک نیست هم اونجوری نیستم که حوصله نداشته باشم ام دوتا مشکل بد دارم که کلا زندگیمو به هم ریخته جوری که کتاب میبینم حالم بهم میخوره و همش با گوشی بازی میکنم و....
      اولی اینکه هیچوق به خودم ایمان نداشتم بخواطر همین دست رو هر کاری گذاشتم اخرش .. اخرش چنان خوردم زمین که هنوزم یادم میافته گریم میگیره مثلا 2 سال پیش میخواستم المپیاد بخونم ولی هیچوق باور نکردم که میتونم برا همین اخرش نابود شدم البته از تاثیر خوبشم اینه که الان ازمون نخونده میرم فیزیکو 80 میزنم ولی خوب خیلی دوس داشتم برگردم دوباره بخونم
      ولی دومی اینه که هرچی فک میکنم دیگه هیچ هدفی برا اینده ندارم نمیدونم چی دوس دارم چی ندارم اصلا نمیدونم خدا برا چه هدفی منو خلق کرده واقعا قاطی کردم
      وقتی میبینم بچه ها میان با امید میگن میخوام شروع کنم واقعا بهشون قبطه میخورم چون هدف دارن و براش میجنگن مثلا همین تایپیک شروع توفانی من تا کنکور 95 هر کی نوشته دمش گرم به خیلی ها روحیه داد ولی کاش منم مثل شما این مشکل و داشتم نه این مشکلای خودمو
      ممنون میشم کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حتما به یک روانکاو مراجعه کنید
      .
      خواستین بیاین پیش خودم ارزونتر حساب میکنم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من چند روز به خودت وقت بده و فکرتو آزاد کن
      اگه می تونی مسافرتی یا یه جای دنجی بری حتما برو و اگه نمی تونی تو خونه بشین و چند روز ذهنتو آزاد کن
      تو این چند روز یه دفتر بردار و هر چی که از دنیا میخوای رو بنویس بدون محدودیت
      حتی اگه دوس داری بهترین توی یه کاری باشی هم با شجاعت بنویس و باور داشته باش که بهش می رسی
      نقاط قوتت رو بنویس و بهشون افتخار کن و نقاط ضعفت رو بنویس و بدون ترس سعی کن یکی یکی درستشون کنی
      تو این چند روز نگران هیچی نباش حتی درس و ... فقط استراحت کن و به زندگیت فکر کن و به آیندت
      حتما روزانه ورزش کن و اگه به ورزش خاصی علاقه داری حتما کلاسشو برو
      امیدوارم موفق باشی
      به خودت ایمان داشته باش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be yad ghadim نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان عزیز و کنکوری
      خیلی ها تا حالا شروع نکردن و میخوان تازه شروع کنن اما مشکل من خیلی حادتره من هم درسم بدک نیست هم اونجوری نیستم که حوصله نداشته باشم ام دوتا مشکل بد دارم که کلا زندگیمو به هم ریخته جوری که کتاب میبینم حالم بهم میخوره و همش با گوشی بازی میکنم و....
      اولی اینکه هیچوق به خودم ایمان نداشتم بخواطر همین دست رو هر کاری گذاشتم اخرش .. اخرش چنان خوردم زمین که هنوزم یادم میافته گریم میگیره مثلا 2 سال پیش میخواستم المپیاد بخونم ولی هیچوق باور نکردم که میتونم برا همین اخرش نابود شدم البته از تاثیر خوبشم اینه که الان ازمون نخونده میرم فیزیکو 80 میزنم ولی خوب خیلی دوس داشتم برگردم دوباره بخونم
      ولی دومی اینه که هرچی فک میکنم دیگه هیچ هدفی برا اینده ندارم نمیدونم چی دوس دارم چی ندارم اصلا نمیدونم خدا برا چه هدفی منو خلق کرده واقعا قاطی کردم
      وقتی میبینم بچه ها میان با امید میگن میخوام شروع کنم واقعا بهشون قبطه میخورم چون هدف دارن و براش میجنگن مثلا همین تایپیک شروع توفانی من تا کنکور 95 هر کی نوشته دمش گرم به خیلی ها روحیه داد ولی کاش منم مثل شما این مشکل و داشتم نه این مشکلای خودمو
      ممنون میشم کمکم کنید

اونهایی که سعی نمیکنن زودتر از اونهایی که تلاش میکنن ، شکست میخورن( محمود احمدی نژاد )

شکست نخوردن خودش یک هدف به حساب میاد ، تلاش کن ولی اگه بازهم شکست خوردی از دو لحاظ پیروز شدی

1- مجرب شدی
      2- حسرت گذشته رو نمیخوری و با دید گشاده تری به آینده نگاه میکنی

کنکور 94 برادر کوچیکترم پزشکی قبول شد با اینکه یه همچین روزی ( 26 دی ) وقتی که کارنامش رو گرفت ، ترازش در حد پرستاری دانشگاه آزاد بود

ازش پرسیدم چی شد که قبول شدی؟
      میدونی چه جوابی بهم داد؟

اینو بهم گفت : 6 ماه وقت داشتم ... با خودم فکر کردم که این 6 ماه به تراز های برتر با حسرت نگاه کنم یا اینکه تلاش کنم تا خودم یکی از اونها باشم

با اینکه میانگین ترازش حدود 4700 بود رتبه منطقش 3942 شد الان داره علوم پزشکی اراک درس میخونه
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عجب

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن