خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: منابع من؟؟؟

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منابع من؟؟؟

سلاااااااااام.دوستان ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنین.من امسال دوم تجربیم و تحت تاثیر دوستان و... منابع زیادی برای امسال خریدم حالا این منابع جمع شدن سر هم وقتی میبینم خیلیاشونو اصلا نخوندم استرس میگیردتم.
      منابع من ایناعن:
      فیزیک: نشر الگو اموزش _ نشر الگو تست_ فرید شهریاری( البته این یکی هنوز چاپ نشده ولی قراره بگیرمش)
      ریاضی:نشر الگو امورش_نشر الگو تست_خوشخوان_گاج نقره ای
      زیست:خیلی سبز و نشر الگو(جالبه منابع ریاضی از زیستم بیشتره خخخخخخ)
      شیمی هم به دلیل علاقه ی زیاد دوتا منبع داره ولی دوتاش تاحالا خوندم.

خب سوالام از اینجا شروع میشن:
      1- کدوم یکی از منابعم رو کلا به نظرتون به درد نخوره و حذف کنم بهتره؟(اصلا حذف کنم یا نه؟)
      2-خب مسلما من از اون ادمایی نیستم که بتونم همشون رو بخونم.به نظرتون غیر از اون منابعی که قراره حذف بشن لازمه تعدادی رو بزارم برای تابستون یا نه تابستون فقط باید به فکر سوم باشم؟اگر اره کدوم منابع رو؟
      3-برای کدوم یکی از دروس عمومی باید منبع تهیه کنم و تست بزنم؟چه منبعی رو پیشنهاد میکنین؟

اگه حوصله کردین این متن رو بخونین و جواب بدین واقعا ازتون ممنونم.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      پیشنهاد من برای بدست آوردن درصد بالا در زیست شناسی کنکور پک کامل زیست (۵جلد کتاب): کتاب ۲ جلدی همایش زیست شناسی (برای درسنامه) و برای تست: کتب سال دوم و سوم و سال چهارم گاج.
      اگر می خوای تست بیشتری کار کنی از کتب ۸۰۰۰تست گاج برای تست استفاده کن.
      برای درس ریاضیات تجربی :کتاب جامع مهروماه کتاب بسیار خوبیه درسنامه ی مفهوم تری نسبت به تخته سیاه داره .
      درس فیزیک هم مثه درس ریاضی، برای کار ساده از کتاب آبی کانون و برای سطح پیشرفته تر کتب گاج نقره ای و پس از آن خیلی سبز
      برای درس شیمی بسیاری فکر میکنن شیمی سال دوم مبتکران بهترین منبع و برای شیمی سال سوم و چهارم خیلی سبز مناسب ترین کتب شیمی هستند. موفق باشید
      خدانگه دار
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منابعت خوبن بغیر شیمی که ندیدم چی داری ولی کلا الگو خوبه واسه دوم واسه عمومیا ادبیات هفت خوان خیلی سبز عربی سفید گاج

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی از هر کدوم که باهاش راحت تری انتاخب کن و بقیه رو نگه دار تابستون به عنوان منبع جدید کار کنی.
      فیزیک فعلا جدید نگر خو همون الگو رو کار کن و تابستون جدید بگیر اگه لازمت شد.
      عمومی ها : ادبیات ، زبان فارسی میتونی از کتابای جامع مث گاج و خیلی سبز استفاده کنی پیشنهادی : خیلی سبز
      میتونی به جای این کتاب ها از هفت خوان خیلی سبز یا موضوعی های الگو هم استفاده کنی .
      عربی : عربی منبع خوب زیاد هست ، مبتکران ، خیلی سبز ، کامل و سفید گاج ، باید ببینی با کدوم راحت تری .
      زبان : روی لغات و گرامر مسلط باشی کافیه ، حتی آبی کانون هم واسش مفیده چون وقت داری یه کتاب لغت جدا مثل 1200 و 1201 مهر و ماه رو بگیر و تمرین کن ، دامنه لغتت گسترده بشه . یا 504 رو شروع کن.
      دینی : بدون شک و تردید دینی گاج (میکرو)
      ولی تموم این منابع رو فقط با تسلط کامل تشریحی کار کن .
      سال دوم و سوم تشریحی بلد بودن خیلی مهمه پس اون رو سرسری نگیر.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استرس چی چی دیگه
      خودتون فرمودین تازه دومین
      یعنی تازه اول راه و کار
      تابستون باخیال راحت بشین همه رو تموم کن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [quote=rahi;708443]سلاااااااااام.دوستان ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنین.من امسال دوم تجربیم و تحت تاثیر دوستان و... منابع زیادی برای امسال خریدم حالا این منابع جمع شدن سر هم وقتی میبینم خیلیاشونو اصلا نخوندم استرس میگیردتم.
      منابع من ایناعن:
      فیزیک: نشر الگو اموزش _ نشر الگو تست_ فرید شهریاری( البته این یکی هنوز چاپ نشده ولی قراره بگیرمش)
      ریاضی:نشر الگو امورش_نشر الگو تست_خوشخوان_گاج نقره ای
      زیست:خیلی سبز و نشر الگو(جالبه منابع ریاضی از زیستم بیشتره خخخخخخ)
      شیمی هم به دلیل علاقه ی زیاد دوتا منبع داره ولی دوتاش تاحالا خوندم.

خب سوالام از اینجا شروع میشن:
      1- کدوم یکی از منابعم رو کلا به نظرتون به درد نخوره و حذف کنم بهتره؟(اصلا حذف کنم یا نه؟)
      2-خب مسلما من از اون ادمایی نیستم که بتونم همشون رو بخونم.به نظرتون غیر از اون منابعی که قراره حذف بشن لازمه تعدادی رو بزارم برای تابستون یا نه تابستون فقط باید به فکر سوم باشم؟اگر اره کدوم منابع رو؟
      3-برای کدوم یکی از دروس عمومی باید منبع تهیه کنم و تست بزنم؟چه منبعی رو پیشنهاد میکنین؟

اگه حوصله کردین این متن رو بخونین و جواب بدین واقعا ازتون ممنونم.

سلام ...برای هر درس ترجیا یک منبع استفاده کن
      بعنوان مثال توی فیزیک منبع اصلیتون فرید شهریاری باشه(سال دومش تا یک ماه دیگه چاپ میشه)
      به این نکته توجه کنید منابع مختلف روشهای مختلفی برای اموزش و حل تست داره اگه بخواین چند منبعی باشین بعدا تو بازیابی اطلاعات دچار مشکل میشید...
      منابع دوم غالبا برای پر کاری تستی هست نه برای اموزش...اون هم به شرطی که تستاش کاملا استاندارد باشه...
      برای ریاضی اگه کنکوری بودین میگفتم از بین خیلی سبز یا مهر و ماه یکی رو انتخاب کنید اما الان که دوم هستین ترجیا فقط نقره ای های گاج رو استفاده کنید... در حالت دیگه میتونید از سیر تا پیازای گاج استفاده کنید و موقع کنکور جامع خیلی سبز رو کار کنید

در مورد زیست شناسی الان که سال دوم هستین هیچ کتابی جز خیلی سبز استفاده نکنید سال دوم و مخصوصا سال سوم خیلی سبز ویرایش جدید شدن و انچنان کاملا که تضمین میدم اگه فقط همین دو تا رو بخونید کمتر از 50 نمیزنید
      و تا موقع کنکور شما پیش خیلی سبز هم ویرایش میشه و مطمن باشین بهتر از سال دوم و سومش میشه...پس هیچ کتابی توی زیست جز خیلی سبز نخونید وموقع کنکور که سال چهارمتون هست میتونید از ایکیو گاج استفاده کنید و تمام
      تو بقیه درسا هم فقط یک منبع اصلی انتخاب کنید و بقیه رو حذف کنید اینطوری هم انگیزتون برای خوندن بیشتر میشه هم نتیجه بهتری میگیرین...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)