خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

« فیـــــــــــــزیک 3 فـــــــــــــــــــــــا ر منتشر شد »

78.jpg

فیزیک ۳

مهندس رضا سبزمیدانی و مهندس سید مهدی امام نیّری، شبنم کاظم‌لو
       قابل استفاده برای دانش‌آموزان سال سوم دبیرستان و شرکت‌کنندگان در آزمون‌های دانشگاه
       تقسیم‌بندی فصل‌ها بر پایه‌ی روند آموزشی کتاب درسی
       درس‌نامه‌های کامل همراه با توضیحات ویژه برای علاقه‌مندان
       بیش از ۱۰۰۰ تست انتخابی و تألیفی
       تست‌های انتخابی از آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها و کتاب‌های آموزشی خارج از کشور
       پاسخ‌های کاملا تشریحی و گام به گام برای ایجاد ساختار ذهنی مرتب

تعداد صفحات: ۴۱۶صفحه
      ۳۰۰۰۰ تومان

نمونه صفحه:

http://www.pharepub.com/download/78.pdf
      ویرایش توسط arash : 26 دی 1394 در ساعت 19:43 دلیل: قرار دادن نمونه صفحه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای بابا خسته شدیم دیگه شورشو دراوردن دیگه

کنکوری های مفلوک

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

بچه ها تعریف نوع آموزش کتابای فیزیک فار رو خیلی شنیدم....
      بی شک این کتاب هم در زمینه آموزش باید خیلی خوب کار کرده باشه.....!!!! (البته این فقط حدس و گمان بنده ناشی از کتابای فیزیک قبلشون هست.)

ولی یه نکته کاملا عجیب.....!!!!!

این آقای سبز میدانی همین چند وقت پیش (همین دو سه ماه قبل) با چنتا مولف دیگه اومدن و کتاب تست فیزیک پایه خیلی سبز رو تالیف کردن .....................که انصافا کتاب خوبی هم بود.....!!!
      یعنی انصافا عجب آدم فعالیه ایشون........

البته می دونم که حتی قبل از اینکه زمزمه ورود کتاب فیزیک پایه خیلی سبز به بازار بیاد، آقای سبز میدانی داشتن روی کتاب فیزیک 3 فار کار می کردن..........

ولی با این اوصاف ، چجوری ممکنه که یه نفر (منظورم آقای مهندس سبز میدانی هس) ، بتونه ظرف یه مدت کوتاه اونم واسه دو تا انتشارات مختلف ، دو کتاب بده بیرون.....!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
      (البته شایدم مثلا محتوای مشترک این دو کتاب ، به واسطه یکی بودن یه نفر از مولفاش (منظور همین آقای سبز میدانیه)، شبیه هم باشه....!!!!!

اگه کسی از بچه ها کتاب فیزیک پایه خیلی سبز رو داره و قصد خرید کتاب فیزیک 3 فار رو هم داره ، بعد از اینکه این کتاب جدید رو بررسی کرد ، بیاد و بگه که آیا قسمتای مشترک این دو کتاب شبیه هم هستند یا نه.......؟؟؟؟ پیشاپیش تشکر.....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام

بچه ها تعریف نوع آموزش کتابای فیزیک فار رو خیلی شنیدم....
      بی شک این کتاب هم در زمینه آموزش باید خیلی خوب کار کرده باشه.....!!!! (البته این فقط حدس و گمان بنده ناشی از کتابای فیزیک قبلشون هست.)

ولی یه نکته کاملا عجیب.....!!!!!

این آقای سبز میدانی همین چند وقت پیش (همین دو سه ماه قبل) با چنتا مولف دیگه اومدن و کتاب تست فیزیک پایه خیلی سبز رو تالیف کردن .....................که انصافا کتاب خوبی هم بود.....!!!
      یعنی انصافا عجب آدم فعالیه ایشون........

البته می دونم که حتی قبل از اینکه زمزمه ورود کتاب فیزیک پایه خیلی سبز به بازار بیاد، آقای سبز میدانی داشتن روی کتاب فیزیک 3 فار کار می کردن..........

ولی با این اوصاف ، چجوری ممکنه که یه نفر (منظورم آقای مهندس سبز میدانی هس) ، بتونه ظرف یه مدت کوتاه اونم واسه دو تا انتشارات مختلف ، دو کتاب بده بیرون.....!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
      (البته شایدم مثلا محتوای مشترک این دو کتاب ، به واسطه یکی بودن یه نفر از مولفاش (منظور همین آقای سبز میدانیه)، شبیه هم باشه....!!!!!

اگه کسی از بچه ها کتاب فیزیک پایه خیلی سبز رو داره و قصد خرید کتاب فیزیک 3 فار رو هم داره ، بعد از اینکه این کتاب جدید رو بررسی کرد ، بیاد و بگه که آیا قسمتای مشترک این دو کتاب شبیه هم هستند یا نه.......؟؟؟؟ پیشاپیش تشکر.....
      اتفاقا همین سوال رو یکی از بچه ها تو سایت فار پرسیده بود اونا هم اینطوری جواب داده بودن که کتاب فیزیک خیلی سبز با عجله نوشته شده(3 ماه) و دستور از بالا بوده ( قبلا یکی از خیلی سبزی ها "مدیر مسئول انجمن ناشران" بودن ولی در حال حاضر آقای هامون سبطی(نشر دریافت) "مدیر مسئول انجمن ناشران" شده) و کتاب فیزیک 3 فار کار دل بوده(3سال طول کشیده) نه دستور از بالاو خیلی سبز هم پول خوبی به آقای سبز میدانی داده...
      هنوز نمونه صفحه ای نیست برای مقایسه...
      یاد گرفتـــــــــــــــــــم:
      1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.
      2. با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند .
      3. از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود .
      4.با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خویش می سنجد و هم سطح خویش میپندارد.
      ویرایش توسط arash : 25 دی 1394 در ساعت 16:37

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 78.jpg
مشاهده: 132
حجم: 38.6 کیلو بایت

فیزیک ۳

مهندس رضا سبزمیدانی و مهندس سید مهدی امام نیّری، شبنم کاظم‌لو
       قابل استفاده برای دانش‌آموزان سال سوم دبیرستان و شرکت‌کنندگان در آزمون‌های دانشگاه
       تقسیم‌بندی فصل‌ها بر پایه‌ی روند آموزشی کتاب درسی
       درس‌نامه‌های کامل همراه با توضیحات ویژه برای علاقه‌مندان
       بیش از ۱۰۰۰ تست انتخابی و تألیفی
       تست‌های انتخابی از آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها و کتاب‌های آموزشی خارج از کشور
       پاسخ‌های کاملا تشریحی و گام به گام برای ایجاد ساختار ذهنی مرتب

تعداد صفحات: ۴۱۶صفحه
      ۳۰۰۰۰ تومان
      سلام شک نکنید انتشارات خیلی سبز از نشر فار مشهور تر و معتبر تر هست ...حیلی سبز برای اعتبار نشرش از دبیرایی استفاده میکنه که حرفی برای گفتن داشته باشه
      و شک هم نداشته باشین اولویت اول همه دبیرا و مولفین اینکه کتابشون توی انتشارات خیلی سبز چاپ بشه
      اینکه فار اومده مدعی شده که کتاب فیزیک پایه خیلی سبز با عجله توی سه ماه نوشته شده و کار دل نبوده ادعای بچگانه و خنده داریه
      یکی نیست به فار بگه شما که ادعا داری کتاب فیزیکی که چاپ کردین 3 سال وقت روش صرف شده یعنی اینکه مولف انتشارات شما رو جدی نگرفته و از روی سرگرمی توی وقتای ازاد اونم بخاطر رودربایستی کتابی برای شما نوشته واسه همینکه اینقد طول کشیده تالیف فیزیک 3 شما

به هر حال اقای سبز میدانی هر تالیفی کنن به خاطر اینکه توانمندن عالی خواهد بود اما مطمن باشین که تالیف خیلی سبزشون خیلی سرتر از فیزیک فار هست
      اقای سبز میدانی فیزیک فار رو از روی رودربایستی با نشر فار نوشته وگرنه 3 سال طول نمیکشیده...
      با این حال اگه کسی میخواد فیزیک 3 جدا بگیره بدون شک بره دنبال فیزیک 3 فرید شهریاری انتشارات مبتکران ...فیزیک 3 فرید شهریاری بسیار سرتر از فیزیک فار هست مولفش بصورت استادانه فیزیک رو مفهومی درس داده سبک کتابشم بسیار عالیه....

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام شک نکنید انتشارات خیلی سبز از نشر فار مشهور تر و معتبر تر هست ...حیلی سبز برای اعتبار نشرش از دبیرایی استفاده میکنه که حرفی برای گفتن داشته باشه
      و شک هم نداشته باشین اولویت اول همه دبیرا و مولفین اینکه کتابشون توی انتشارات خیلی سبز چاپ بشه
      اینکه فار اومده مدعی شده که کتاب فیزیک پایه خیلی سبز با عجله توی سه ماه نوشته شده و کار دل نبوده ادعای بچگانه و خنده داریه
      یکی نیست به فار بگه شما که ادعا داری کتاب فیزیکی که چاپ کردین 3 سال وقت روش صرف شده یعنی اینکه مولف انتشارات شما رو جدی نگرفته و از روی سرگرمی توی وقتای ازاد اونم بخاطر رودربایستی کتابی برای شما نوشته واسه همینکه اینقد طول کشیده تالیف فیزیک 3 شما

به هر حال اقای سبز میدانی هر تالیفی کنن به خاطر اینکه توانمندن عالی خواهد بود اما مطمن باشین که تالیف خیلی سبزشون خیلی سرتر از فیزیک فار هست
      اقای سبز میدانی فیزیک فار رو از روی رودربایستی با نشر فار نوشته وگرنه 3 سال طول نمیکشیده...
      با این حال اگه کسی میخواد فیزیک 3 جدا بگیره بدون شک بره دنبال فیزیک 3 فرید شهریاری انتشارات مبتکران ...فیزیک 3 فرید شهریاری بسیار سرتر از فیزیک فار هست مولفش بصورت استادانه فیزیک رو مفهومی درس داده سبک کتابشم بسیار عالیه....

کاملا حرفاتو قبول دارم
      انتشارات فار و مهروماه =====> بدقول ترین ترین انتشارات کنکوری هستن
      3. از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود .

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا چقدر این سبز میدانی فعاله انصافا خیلی سبزشم عالیه اینم حتما خوبه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      بابا چقدر این سبز میدانی فعاله انصافا خیلی سبزشم عالیه اینم حتما خوبه
      سلام حتما نمونه خیلی سبز و فرید شهریاری رو ببینید اونوقت متوجه میشید فیزیک3 فار حرفی برای گفتن نداره

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتابی روی کتاب فرید شهریاری تا حالا نیومده ( از هر لحاظ واقعا کامله ) ( کلا برای کل دببرستان )

این کتابم یه عده تستاش رو توی تلگرام فار قبلا دیده بودم زیاد ایده و خلاقیت خاصی نداشت ولی کتاب خوبیه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از جمله کسانی بودم که وقت کتاب فیزیک پیش شهریاری رو خریدم و فصل حرکتش رو خوندم.باز مثل قبل قدرت تالیف اش را ستودم.ولی وقتی به فصل دینامیک رسیدم با اینکه واقعا معلومه اقای شهریاری خواسته یه جور دیگه جاهایی که دانش آموز گیر داره رو باز کنه ولی مثل فصل حرکتش در نیومده.
      انسجام این فصل یه جوریه.ولی بر عکس وقتی به طور تصادفی کتاب چاپ سال 89 فیزیک پیش فار جلد یک اون هم نه چاپ جدیدش رو ورق زدم تا یه جایی برای ورود به مطلب پیدا کنم خیلی تعجب کردم.

باید حتما برین خودتون بخونید این فصل رو .اصلا نظرم کلا در مورد فیزیک برگشته حداقل در مورد دینامیک من کتابی به خوبی فار ندیدم.
      فقط برین یه 5-6 صفحه بخونید.بعد برای اینکه متوجه عمق قضیه بشین نوع نیروهایی که قشنگ با جزئیات و اصلا نگرشی که به قوانین نیوتن تو سوالات داره بررسی کنین حتما شما هم غافلگیر خواهید شد.هر جوری شده حتی کتاب چاپ قبلی هم بود اشکالی نداره.بخونید بعد در مورد تکنیک ها خنده دار بعضی دی وی دی ها بشینین جوک بسازید.

اگر سبز میدانی و جوانمرد و زاهدی واین مولف جدیدی که بهشون اضافه شده این جوری بقیه ی کتاب هاشون نوشته باشند انتخاب اول و آخر من همین فار است.والسلام.فقط لازمه این هم بگم نباید از قلم خوب شهریاری در فصل حرکتش به سادگی بگذریم.اون هم قبولش داریم.ولی در مورد فصل دینامیک اصلا فار خیلی روون گفته.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته با اینکه فصول نوسان و موج رو از شهریاری نخوندم ولی چون قبلا یه کتاب قدیمی ازش خوندم و اصلا موج و نوسان رو با اون کتاب یاد گرفتم میدونم تو این کتاب جدیدش حتما حرفهای زیادی برا گفتن داره.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عجب

13. Top | #13
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      به سلامتی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      البته با اینکه فصول نوسان و موج رو از شهریاری نخوندم ولی چون قبلا یه کتاب قدیمی ازش خوندم و اصلا موج و نوسان رو با اون کتاب یاد گرفتم میدونم تو این کتاب جدیدش حتما حرفهای زیادی برا گفتن داره.
      این تاپیک معرفی فیزیک 3 انتشارات فار هست نه فیزیک مبتکران شهریاری!!!
      نمیدونم چرا تا اسمی از فیزیک میاد سریع اسم فیزیک شهریاری میاد وسط...
      خلاصه هر گلی یه بویی داره...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چیز خوبی باید باشه !
      ولی خوب دیگه داریم به نهایی مییرسیم فک نکنم بشه منبع جدید انتخاب کرد .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن