خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash نمایش پست ها
      این تاپیک معرفی فیزیک 3 انتشارات فار هست نه فیزیک مبتکران شهریاری!!!
      نمیدونم چرا تا اسمی از فیزیک میاد سریع اسم فیزیک شهریاری میاد وسط...
      خلاصه هر گلی یه بویی داره...
      اینم نمونه کامل دیکتاتوریه یه تاپیک دیگه راجع به فیزیک فار بود من اومدم با کتاب شهریاری مقایسه کردم. و گفتم به نظرم فار پیش دانشگاهی بهتره همه ریختن تو تاپیک هر چی از دهنشون در اومد گفتن بعدم گفتن به چه حقی داری تو این تاپیک از کتاب شهریاری حرف میزنی حالا خودشون میان تو این تاپیک واسه کتاب شهریاری تبلیغ میکنن جالبه اینجاس که اگه انقدر این کتاب خوبه چرا الان شما تو وبلاگ آشپزیم میری تبلیغ کتاب شهریاری بالای تاپیک چشمک میزنه!!!! حالا شما برین شهریاری بخونین ببینیم کنکورو چیکار میکنین
      ویرایش توسط 500 : 26 دی 1394 در ساعت 19:45

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها

اینم نمونه کامل دیکتاتوریه یه تاپیک دیگه راجع به فیزیک فار بود من اومدم با کتاب شهریاری مقایسه کردم. و گفتم به نظرم فار پیش دانشگاهی بهتره همه ریختن تو تاپیک هر چی از دهنشون در اومد گفتن بعدم گفتن به چه حقی داری تو این تاپیک از کتاب شهریاری حرف میزنی حالا خودشون میان تو این تاپیک واسه کتاب شهریاری تبلیغ میکنن جالبه اینجاس که اگه انقدر این کتاب خوبه چرا الان شما تو وبلاگ آشپزیم میری تبلیغ کتاب شهریاری بالای تاپیک چشمک میزنه!!!! حالا شما برین شهریاری بخونین ببینیم کنکورو چیکار میکنین
      خخخ آخه این تاپیک مقایسه ی دو کتاب با هم نیست ، فقط جهت معرفی یه کتاب بوده..

------------------------------------------
      رفع اسپم:
      صفحاتی از کتاب قرار داده شد
      یاد گرفتـــــــــــــــــــم:
      1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.
      2. با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند .
      3. از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود .
      4.با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خویش می سنجد و هم سطح خویش میپندارد.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظر من اینه تا وقتی کتاب رو نخوندین نظر ندین.من هر دو کتاب رو میخونم.اینکه وسط تبلیغ احتمالی(میگم احتمالی ها !! با پتک تهمت نزنین تو سرم.! والله!!) بعضی ها ضد حال بهشون میخوره من از صمیم قلب عذر میخوام.ولی هدف این بود که فار فیزیکش عالیه.میشه نتیجه گرفت که کتاب جدید فیزک 3 اش هم میتونه تو این محور باشه.حالا این شد اسپم؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها

هر کتابی تنهایی بهترین کتاب دنیاست...خوب و بد یک کتاب در مقایسه با سایر کتابا مشخص میشه...پس حتما باید کتابا رو با هم مقایسه کرد
      فار در کل اسم و رسمی تو ناشرا نداره میبینین الان میگن فار به واسطه شیمی هست که اونم حرفو حدیث توش زیاده...
      در مورد فیزیک 3 فار نمونه هاشو حتما دیدین .چیزی برای ارایه نداره...مطمن باشین خیلی سبز صد برابر بهتر از فاره ...و از اینا بهتر فرید شهریاریه ...خیلی سبز و بخصوص فرید شهریاری ایده های خاص دارن تو تدریس و ارایه تست چیزی که فار نداره...اقای سبز میدانی مولف اصلی فار نیست اسمشون بیشتر برای تبلیغات هست تا تالیف
      الان چند تا انتشارات و چند تا مولف هستن که چون از قدیم با هم کار میکردن الان برای هم تبلیغ میکنن دقت کنید نشر فار و نشر دریافت و نشر برد ...همدیگه رو تبلیغ میکنن پس فریب اسم سبز میدانی رو پای این کتاب نخورین
      در کل نشر فار ادعا زیاد داره ...
      وقتتونو سر فیزیک فار هدر ندین بین خیلی سبز و شهریاری یکی رو انتخاب کنید...گاج هم خوبه اما دوتا قبلی به روزتره
      ویرایش توسط وحید ی : 27 دی 1394 در ساعت 14:04

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      نظر من اینه تا وقتی کتاب رو نخوندین نظر ندین.من هر دو کتاب رو میخونم.اینکه وسط تبلیغ احتمالی(میگم احتمالی ها !! با پتک تهمت نزنین تو سرم.! والله!!) بعضی ها ضد حال بهشون میخوره من از صمیم قلب عذر میخوام.ولی هدف این بود که فار فیزیکش عالیه.میشه نتیجه گرفت که کتاب جدید فیزک 3 اش هم میتونه تو این محور باشه.حالا این شد اسپم؟
      نه اسپم نیست !!! دقیقا حق با شماست ، ولی انتخاب با خود بچه هاست که چه کتابی برای فیزیک انتخاب کنن حالا فار یا هر انتشارات دیگه... کلا انتخاب منبع یه بحث سلیقه ای هست و خیلی از کتابا 80%مطالبشون مشترکه... مهم اینه که خودت راحت باشی...
      یاد گرفتـــــــــــــــــــم:
      1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.
      2. با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند .
      3. از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود .
      4.با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خویش می سنجد و هم سطح خویش میپندارد.
      ویرایش توسط arash : 27 دی 1394 در ساعت 11:43

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگر پست من باعث انحراف تاپیک شد از استارتر عذرخواهی میکنم و درسته نباید مقایسه کرد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن