خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 103
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      می خوای عکس فیش حقوقی دکتر گوش و حلق و بینی رو بزارم؟؟؟از بیمارستان فقط ۴٧ملیون ماهیانه می گیره
      شما فیش حقوقی یک جراح رو میگی که ممکنه تبحر زیادی هم داشته باشه که درامدش زیاده
      رشته های غیر جراحی درامد به مراتب کمتری دارن( گرچه درامد همه یجراح ها هم زیاد نیست)
      مثلا متخصص داخلی اطفال بیهوشی و ... چقدر درامد دارن

از طرفی اکثر پزشک های عمومی نمی تونن ده میلیون و به بالا در امد داشته باشن
      مصاحبه های مسئولین وزارت بهداشت در این زمینه موجوده

2. Top | #77
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      از مهندسی نفت بیزار نیستم فقط از درس تخصصیش که شیمی باشه خوشم نمیاد
      کی از دانشگاه تهران بیزاره که من بخوام بیزار باشم؟من فقط احتمال اینکه در دانشگاه تهران قبول نشم رو گفتم همین
      اولا بیزارمو اینارو ولش....عشق رو تو ی خودت ایجاد کن..تو این مملکت علاشقتم نداریم..مجبوری عاشقش شی این از این...

بعدشم تلاش کن که به دانشگاه تهرانشم برسی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #78
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایشون عزمشو جزم کرده درس نخونه فقط همین.داره خودشو توجیح میکنه الکی.از کجا جرقه خورده این تصمیماتشون نمیدونم
      نه به خدا
      خدا شاهده من درس خوندن رو دوس دارم
      من اگه از درس خوندن بدم میومد نمیومدم رشته ریاضی
      من فقط الان نگران ایندم هستم همین
      نگران اینم که فردا اگه من یه رشته ای انتخاب کردم ایا از دانشگاه اومدم بیرون کار دارم یا نه؟؟؟؟ همین
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      شما فیش حقوقی یک جراح رو میگی که ممکنه تبحر زیادی هم داشته باشه که درامدش زیادهرشته های غیر جراحی درامد به مراتب کمتری دارن( گرچه درامد همه یجراح ها هم زیاد نیست)مثلا متخصص داخلی اطفال بیهوشی و ... چقدر درامد دارناز طرفی اکثر پزشک های عمومی نمی تونن ده میلیون و به بالا در امد داشته باشنمصاحبه های مسئولین وزارت بهداشت در این زمینه موجوده
      من توی یه شهر کوچیک زندگی میکنم.استان فارس جهرمبله تخصص بیهوشی فیش حقوقی دکتر دیدم که ٣۶ملیون از بیمارستان دریافت میکرد
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نه به خداخدا شاهده من درس خوندن رو دوس دارممن اگه از درس خوندن بدم میومد نمیومدم رشته ریاضیمن فقط الان نگران ایندم هستم همین نگران اینم که فردا اگه من یه رشته ای انتخاب کردم ایا از دانشگاه اومدم بیرون کار دارم یا نه؟؟؟؟ همین
      شما همون رشته نرم افزار که دوست داری رو ادامه بده و کنار درس خوندن مغازه موبایل فروشی هم باز کن که اگه کار دولتی گیرت نیومد بتونی ی کاری داشته باشی.حداقل تحصیل کرده هستی.این روزا تحصیلات خیلی مهمه.پرستیژ اجتماعی حکم میکنه که حداقل ی مدرک ساده داشته باشی تا بتونی توی جمع ی صحبتی انجام بدی
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من توی یه شهر کوچیک زندگی میکنم.استان فارس جهرمبله تخصص بیهوشی فیش حقوقی دکتر دیدم که ٣۶ملیون از بیمارستان دریافت میکرد
      خب یه فیش حقوق رو که نمیشه به همه تعمیم داد که
      رشته های غیر جراحی مسلما در امد کمتری دارن
      ولی مطمئن باش پزشک عمومیبا درامد بالای ده میلیون انگشت شمار توی هر ناحیه هست

پ ن دیگه زیاد کشش نمیدم موضوع تاپیک منحرف نشه

ویرایش توسط gign : 21 آبان 1394 در ساعت 12:11

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @Saeed735
      چ رشته هایی که تو دانشگاه تبریز هست بازار کار خوبی داره؟!

برا بازار کار باید رفت تهران؟!!!

8. Top | #83
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه به خدا
      خدا شاهده من درس خوندن رو دوس دارم
      من اگه از درس خوندن بدم میومد نمیومدم رشته ریاضی
      من فقط الان نگران ایندم هستم همین
      نگران اینم که فردا اگه من یه رشته ای انتخاب کردم ایا از دانشگاه اومدم بیرون کار دارم یا نه؟؟؟؟ همین
      ببين دوست عزيز شرايط من هم ٩٠ درصد مثل شماست و فقط شهرمون فرق ميكنه و شما احتمالا بومي هستي و راحت تر تهران مياري
      منم راستش هم تو تابستون و هم چند وقت پيش يكم احساس شمارو داشتم و ميترسيدم اين همه تلاش كنم آخرش رشته خوب قبول بشم ولي كار نباشه
      راستش بيشتر هم بخاطر حرفايي كه كاربراي انجمن ميزدن بود
      ببين اينجا حتي رشته مهندسي برق رو هم ميگن اشباع شده در حاليكه در رشته هاي مهندسي حتي براي كشاورزي هم كار هست پس زياد به اين حرفا اهميت نده
      من خودم خيليارو ميشناسم كه مهندسي كامپيوترشونو گرفتن الان هم حقوق خوبي دارن و از همه مهمتر كاري كه علاقه دارن و انجام ميدن
      تلاش كن كه دانشگاه هاي تهران قبول بشي چون مطمئننا آينده بهتري داري و ديگه به اينكه در آينده چي ميشه فكر نكن
      موفق باشي

9. Top | #84
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببين داداش...اگه بحث علاقت هست كه مشخصه...برو دنبال علاقت...

اگه ميخواي بازار كار داشته باشي و با توجه به اينكه زبانت فوله يكي از بهترين انتخاب ها ميتونه برات حسابداري باشه...
      بازار كارش برات فراهمه...حتي از ترم٤-٥...اگه ارشدتو بگيري و زرنگ باشي ميتوني استخدام شي و به اون مقدار حقوقي كه ميخواي برسي...(الان همراه اول كه يكي از اشنايانم داخلش كار ميكنه ميگه حسابدارايي كه استخدام كردن رو ٢٦٠٠به بالا حقوق ميدن)ميتوني به اينده اميدوار باشي...اينكه اگه بهترين باشي تو رشتت حتي شايد يك روز مدير يه شركت با گاهي ١٥-١٦مليون درامد بشي...ولي خوب بايد صبر بدي...ممكنه همون اول استخدام نشي...ممكنه تا بياي به اون٣تومن در ماه برسي ٨-٧سالي سابقه بخواي،مجبور باشي چند ماه حتي رايگان كار كني،از حقوق پايين شروع كني و...بستگي داره چه قدر بخواي كار كني و چه قدر زرنگ باشي...
      باز هم تحقيق كن تا بهترين انتخابو داشته باشي...نه فقط تو اينترنت...دنياي واقعي رو بگرد...

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم دغدغه های استارتر رو دارم با این تفاوت که برای من پژوهش و تحقیق هم در طول تحصیل مهمه عاشق مهندسیم ولی از پزشکی هم بدم نمید آزمون قلمچی ریاضی میدم و رتبم دو رقمیه و شانس قبولی دانشگاه های تاپ رو دارم اما دیروز که با دانشجوی دکترا مکانیک تهران صحبت میکردم میگفت شغل خوب مهندسی با پول و باندبازی بدست میاد

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه چی با پارتی بازی زودتر و بهتر بدست میاد چه ربطی به رشته های ریاضی داره؟
      با مدرک آیلس بغیر از تدریس تو آموزشگاه خصوصی هم میتونی کار کنی هم ازش برای مدارک دیگه بین المللی استفاده کنی
      مثل naati tefl ... چندوقت پیش هم کلی تقاضای برای مدرس تو کشورای لندن و شانگهای بود... خبر نداری داداش وگرنه از زبان با مدرک تافل و آیلس 150 در نمیاد

یه مشاور خیلی خوب که خصوصی بود اومده بود میگفت علاقه و استعداد دوتا فاکتور جدا اما پیوسته به همه
      اگه تو چیزی علاقه داری اما استعداد نداری بذار کنار
      اگه استعداد داری علاقه نداری باید یه کاری علاقه مند بشی
      اگه هیچ کدوم تو یه زمینه نداری.. برو سراغ رشته ی دیگه... الان وضعیت تو همینه
      اول مشخص کن از کدوم دسته ای

الان مثلا پزشکی و مخصوصا دندان پزشکی اشباع شده دیگه کسی دکتر نشه؟ چون زیاد شدن پول در نمیارن؟؟
      اتفاقا اصلا تاثیری رو هم نمیذارن

ویرایش توسط POlyhYmNia : 22 آبان 1394 در ساعت 13:42

12. Top | #87
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      اگه من جای تو بودم و پول داشتم میرفتم تعمیرات گوشی میزدم..الان یکب از دوستام رفت تعمیرات موبایلی زد با خرید و فروش موبایل و اینا...الان پارس زیر پاشه!!وواقعا درامدش خیلی خوبه!!و پوشاک هم خیلی درامد داره...مثلا لباس و ...بیاری از دبی و...اینا بعد بفروشی!!الان طرف جنس میاره مثلا یه کاپشن 30 هزارتومنی از بندر لنگه...از عسلویه...میاره..میفروشه 150 هزار تومان و حتی بیشتر!!!اگه از دوبی هم بیاری که کلی ارزون تر میشه!!من اگر پول داشتم هیچ وقت وقتمو پشت کنکور تلف نمیکردم سریع میرفتم موبایلی یا پوشاکی یا کافی نتی میزدم...خیلی هم خوبه...ارایشگری هم خیلی سود داره اگر کارت بگیره!!کافی نت هم عالیه!..
      پسر این چرندیات چیه!؟ که داری تحویل ملت میدی!
      اینا که گفتی مخصوص یه ته خطی ِ نه یکی که 19/20 سالشه و تازه اول کاره!

فرستاده شده از LT25iِ من با Tapatalk

13. Top | #88
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      اگه من جای تو بودم و پول داشتم میرفتم تعمیرات گوشی میزدم..الان یکب از دوستام رفت تعمیرات موبایلی زد با خرید و فروش موبایل و اینا...الان پارس زیر پاشه!!وواقعا درامدش خیلی خوبه!!و پوشاک هم خیلی درامد داره...مثلا لباس و ...بیاری از دبی و...اینا بعد بفروشی!!الان طرف جنس میاره مثلا یه کاپشن 30 هزارتومنی از بندر لنگه...از عسلویه...میاره..میفروشه 150 هزار تومان و حتی بیشتر!!!اگه از دوبی هم بیاری که کلی ارزون تر میشه!!من اگر پول داشتم هیچ وقت وقتمو پشت کنکور تلف نمیکردم سریع میرفتم موبایلی یا پوشاکی یا کافی نتی میزدم...خیلی هم خوبه...ارایشگری هم خیلی سود داره اگر کارت بگیره!!کافی نت هم عالیه!..
      پسر این چرندیات چیه!؟ که داری تحویل ملت میدی!
      اینا که گفتی مخصوص یه ته خطی ِ نه یکی که 19/20 سالشه و تازه اول کاره!

14. Top | #89
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کی به عنوان درامد نگاه نمیکنه به درس اینو به من بگو؟؟؟!!![/QUOTE]

من [emoji52]

15. Top | #90
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها

بهترین جواب رو بهت میدم . اگه میخوای مرد و مردونه پول در بیاری از طریق علم و تحصیل باید وارد حیطه ی پزشکی بشی که بهای سنگینی هم داره . رشته های مهندسی و این دری وری ها رو هم از ذهنت دور کن .اگه میخوای ایندت تضمین بشهباید واقعا برای تجربی درس بخونی یکی از این رشته ها . دندانپزشکی یا پزشکی یا دارو یا پرستاری یا هوشبری یا اتاق عمل و رادیولوژی و در اخر علوم آزمایشگاه . اگه مرد درس خوندن نیستی برو توی شغل ازاد و یه موبایل فروشی یا هر چیز دیگه ای بزن . درامدشم بد نیست . در غیر این صورت زبان و مهندسی های بدرد نخور بدون کنکور اصلا بدردت نخواهند خورد و با ارشد و دکتراشونم فقط خودتو سرگرم میکنی
      فیزیوتراپی رو جا انداختی!
      تو رشته های مهندسی یا اصلا هرچی... اگه یه جا مثل شریف قبول شی جریان فرق میکنه!!
      هرچند که میزان درامد و چیزای دیگه،دیکه به عرضه ی طرف برمیگرده!

فرستاده شده از LT25iِ من با Tapatalk

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)