خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 62
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      قطعا تعداد کمی اینطوری میشن اما خوب تو هیمن رشته شما چند نفر واقعا موفق میشن..؟
      همیشه کسایی که خیلی موفق هستن تعدادشون خیلی کمه و خوب همین اونارو متمایز میکنه...
      مهندسی هم عرضه میخواد هم تجربه (یعنی صرف زمان) هم پول و پارتی...اما خوب پزشکی اینطوری نیست...
      من پول ندارم
      پارتی ندارم
      حوصله زیر دست کسی کارکردن ندارم
      حالا چی واسم خوبه؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      من پول ندارم
      پارتی ندارم
      حوصله زیر دست کسی کارکردن ندارم
      حالا چی واسم خوبه؟

برا همین میگم پزشکی بهتره تو نظر اکثریت جامعه چون سختیای مهندسیو نداره...
      تخصص پزشکیو تموم کردی حادقل با حقوق 8 تومن تو دانشگاه استخدامی بدون برو برگرد...مطب بزنی که پول پارو میکنی...
      اما مهندسی اینجوری نیست...

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Alipezeshkiteh;632704]همه میرن ولی چی میشن؟
      اونجا میرن و خارجیا فقط به عنوان نیروی کار ارزان بهشون نگاه میکنن مثل آواره های سوری
      چنتا از اونا تونستن معروف بشن
      دیدن میراث آلبرتا رو توصیه میکنم هرچند انتقاداتی هم بهش دارم
      بهترین کتابای برق رو ایرانی ها مینویسن یا آمریکایی ها؟
      بعدشم خیلیاشون توهم نخبگی دارن تو کشور ما هرکی 4تا مشتق و انتگرال حل میکنه میشه نخبه مثلا
      نخبه اونیه که علم تولید کنه نه که فقط وارد دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر بشه
      با این ظرفیت هایی که هست امسال رتبه 1500 منطقه 3 هم امیرکبیر مهندسی مواد قبول شد
      ضمنا به اون فامیل منم پیشنهاد خارج شد ولی شرایطش واسه رفتن مساعد نبود رتبه کنکور ارشدش هم 400 بود و رفت برق تهران
      چشاش نمیبینه از بس درس خونده

Sent from my SM-N910H using Tapatalk[/QUOT
      طبق امار 43 درصد ناسا ایرانی و محققان ایرانی هستند..... ناسا رو که می شناسی یا با اواره های سوری اشتباه میگیری؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      43 درصد !!
      مدرک؟

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=khatereh 2;634149]
      همه میرن ولی چی میشن؟
      اونجا میرن و خارجیا فقط به عنوان نیروی کار ارزان بهشون نگاه میکنن مثل آواره های سوری
      بعدشم خیلیاشون توهم نخبگی دارن تو کشور ما هرکی 4تا مشتق و انتگرال حل میکنه میشه نخبه مثلا
      با این ظرفیت هایی که هست امسال رتبه 1500 منطقه 3 هم امیرکبیر مهندسی مواد قبول شد
      ضمنا به اون فامیل منم پیشنهاد خارج شد ولی شرایطش واسه رفتن مساعد نبود رتبه کنکور ارشدش هم 400 بود و رفت برق تهران

Sent from my SM-N910H using Tapatalk[/QUOT
      طبق امار 43 درصد ناسا ایرانی و محققان ایرانی هستند..... ناسا رو که می شناسی یا با اواره های سوری اشتباه میگیری؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

متاسفانه ما ایرانی خودنخبه پندار شدیم
      نخبه های هندی و چینی تو امریکا و اروپا فرمانروایی میکنن
      از ورودی های برق شریف 81و86 خبر داری؟
      سوسن خانم ابرو کمون میزارن تو دانشگاه و میرقصن

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Alipezeshkiteh;634164]
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh 2 نمایش پست ها
      متاسفانه ما ایرانی خودنخبه پندار شدیم
      نخبه های هندی و چینی تو امریکا و اروپا فرمانروایی میکنن
      از ورودی های برق شریف 81و86 خبر داری؟
      سوسن خانم ابرو کمون میزارن تو دانشگاه و میرقصن

برای کسی که خودشو به خواب زده حرفی ندارم ..... سوسن خانم رو می بینی. مریم میرزاخانی رو نمی بینی.....

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=khatereh 2;634174]
      برای کسی که خودشو به خواب زده حرفی ندارم ..... سوسن خانم رو می بینی. مریم میرزاخانی رو نمی بینی.....
      شما فامیل خانم میرزا خانی هستی؟
      یه عده ای تو جامعه استثنان ایشون تو امتحان فیلدز از 44 نمره ممکن 44 گرفته
      من دارم درباره عموم جامعه حرف میزنم
      اگه نسبت دانشجوهای موفق ایرانی مهاجر رو به تعداد دانشجویان ایرانی مهاجر حساب کنی میبینی این نسبت به صفر میل میکنه
      بعدشم همه شرایط خارج رفتن ندارن
      مثلا شما میتونی راحت بری؟
      خانواده ازدواج فرزند فرهنگ پول جنسیت مشکلات سیاسی تحریم سربازی و خیلی مشکلات دیگه

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ضریب هوشی ایرانیا بالاس...من اینجا دارم میبینم که از نظر هوشی به طور متوسط یکم بالاتریم, نه از همه, اما بالاییم...از نظر تلاش در همین حد بقیه ایم...شاید بعضیاشون چندین برابر ما درس بخونن...
      اما نخبه و اینا نه...اونا استثنا هستن...همه ایرانیا نخبن و این حرفا همش چرتو پرته...طرف برای اینکه خودشو قانع کنه میگه اگه من فلان جا بودم الان بهترین رشته بهترین دانشگاه میخوندم نخیر ازین خبرا نیست...یکی از همکلاسیای دختر من که اهل ارومیس و رتبش 2500 بوده تو اولین سال کنکورش و انصراف داده نشسته برا ترکیه خونده بعد 4 سال تونسته امسال از کنکور ترکیه از دانشگاه آنکارا قبول شه...
      ضمنا از نظر علمی ایران پایینه...اینجا خیلی از دانشگاهای ایرانو قبول نداره چه برسه به کشورای خیلی مطرح...استرالیا مدرک پزشکی دانشگاه تهرانو قبول نداره..!!!
      خود فریبیم بده دست کم گرفتنم بده...

9. Top | #54
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همه میرن ولی چی میشن؟

شما مثل اینکه کلا از اوضاع صنعت کشورهای پیشرفته خبر نداری یا خودتو زدی به اون راه!!
      در کشور های توسعه یافته بالفرض یه کارخونه به یه استاد دانشگاه پروژه ی علمی ای رو تحویل میده، استاد دانشگاه هم برای به نتیجه رسوندن پروژه به دانشجوهاش یه سری کارها رو محول میکنه و اون دانشجو با انجام دادن اون کارها هم نمره ی کلاسیش رو از استادش میگیره، هم در فضای کار قرار میگیره و هم حقوق میگیره!! حالا فهمیدی برادر؟؟؟
      انقدرهم نیروی کار ارزان به خیک اپلای شده ها نبند

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون مهندس تو ایران کار میکنه؟
      تو درآمدش رو از کجا میدونی؟اونایی که یه تومن میگیرن درآمدشون رو نمیگن اون مهندس چطور درآمد حداقل 200تومنی رو به تو گفته؟
      از کجا میدونی اون درآمد از راه درست بوده؟
      خاوری هم 3000میلیارد پول بدست آورد
      بهترین مهندسای دنیا تو اپل و گوگل نهایتا 200هزار دلار در سال میگیرن
      اون آقا مهندس کجا کار میکنه ما بریم کفششو واکس بزنیم؟

شاید خودش راضی نباشه ولی چه میشه کرد

ایشون وقتی کارشناسی ارشدشونو گرفتن به سراغ کار رفتن و با چندتا از دوستاشون وام گرفتن و رفتن از چین تجهیزات وارد کردن

و یه شرکت کوچیک زدن و دستگاه های لیزر تولید میکنند
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      ضریب هوشی ایرانیا بالاس...من اینجا دارم میبینم که از نظر هوشی به طور متوسط یکم بالاتریم, نه از همه, اما بالاییم...از نظر تلاش در همین حد بقیه ایم...شاید بعضیاشون چندین برابر ما درس بخونن...
      اما نخبه و اینا نه...اونا استثنا هستن...همه ایرانیا نخبن و این حرفا همش چرتو پرته...طرف برای اینکه خودشو قانع کنه میگه اگه من فلان جا بودم الان بهترین رشته بهترین دانشگاه میخوندم نخیر ازین خبرا نیست...یکی از همکلاسیای دختر من که اهل ارومیس و رتبش 2500 بوده تو اولین سال کنکورش و انصراف داده نشسته برا ترکیه خونده بعد 4 سال تونسته امسال از کنکور ترکیه از دانشگاه آنکارا قبول شه...
      ضمنا از نظر علمی ایران پایینه...اینجا خیلی از دانشگاهای ایرانو قبول نداره چه برسه به کشورای خیلی مطرح...استرالیا مدرک پزشکی دانشگاه تهرانو قبول نداره..!!!
      خود فریبیم بده دست کم گرفتنم بده...
      با این حرفت موافقم چون یکی از اقوام پزشکی بهشتی خونده الان با همسرشون مهاجرت کردند به کانادا چون همسرش موفق به

گرفتن پذیرش شده و الان همسرش داره تو یه شرکت کار میکنه ولی مجوز پزشکی این فامیلمونو قبول نکردند و داره و الان 2 سال

داره میخونه برای ازمون پزشکی که مجوز بهش بدن
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stephanie نمایش پست ها
      یه مطلب کوچولو بگم و برم چون این تاپیکها ارزش نداره وقت زیادی روش گذاشته بشه :

کار آفرینی در همه جای دنیا نیاز به سرمایه اولیه داره که برخلاف رویا پردازیهایی که بیشتر افراد دارن این سرمایه اولیه مبلغ کمی هم نیست.

تو آمریکا و اروپا سرمایه گذاران زیادی هستند که وفتی با ارزیابی یک ایده متوجه میشن که احتمال موفقیت اون هست سرمایه اولیه رو تامین می کنن و در سود یا زیان ( این خیلی مهمه ) طرح شریک میشن. و اینجوریه که شرکت های نوپا می تونن کار رو شروع کنن که البته 90 درصد هم با کله می خورن زمین.خیلی از سرمایه گذاران هم شرکت های خصوصی مثل اپل و گوگل و مایکرو سافت هستن

تو ایران به علت وجود یک نظام اداری راکد و کاغذ بازی وحشتناک و مقررات عهد حجر ، رو کمک دولت نمیتونی خیلی حساب کنی ، نهایتش مجبوری برای تامین سرمایه بری وام 28 درصد از بانک بگیری با هزار تا ضامن و سند و ... که اگه نتونی به هر دلیل قسطاط رو بدی براحتی می اندارنت زندان و اموالتو حراج می کنن. حالا برو کار آفرینی کن.

تو این 4-5 ساله تنها شرکت هایی که تو بازار تونستن دووم بیارن یا اونایی بودن که به دولت وصل بودن ورانت داشتن یا شرکت هایی که کار اصلیشون دلالی بوده. اکثر تولید کننده ها ****** رفتن ....

سرمایه دار وقتی می بینی با دلالی به راحتی می تونه سود کنه مگه مغز خر خورده بیاد تو کار تولید و صنعت ،، و وقتی بخش خصوصی نباشه شما کجا میخوای کار کنی که ماهی 5 میلیون بهت حقوق بده ؟
      عملا با این حرفت یه نتیجه گیری کردی که هیچکس قرار نیست به هیچ جایی برسه

جمع کردن سرمایه و کار های بزرگ کردن کار یکی دو روز نیست سال ها زمان میبره و چیز غیر ممکنی نیست

بانک ها هم وام میدن نگران نباش

کسی که مخش کار کنه یک راهی پیدا میکنه واسه ثروت مند شدن یا یه راهی میسازن
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

13. Top | #58
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      با این حرفت موافقم چون یکی از اقوام پزشکی بهشتی خونده الان با همسرشون مهاجرت کردند به کانادا چون همسرش موفق به

گرفتن پذیرش شده و الان همسرش داره تو یه شرکت کار میکنه ولی مجوز پزشکی این فامیلمونو قبول نکردند و داره و الان 2 سال

داره میخونه برای ازمون پزشکی که مجوز بهش بدن
      شما اگه توی فرانسه پزشکی بخونید و برید کانادا باز هم مدرکت را قبول ندارن چون پزشکی یه رشته منطقه ای هست و شما باید با بیماری ها و خصوصیات اون منطقه آشنا بشید
      از ایران اگه کسی بخواد بره آمریکا ادامه تحصیل باید 3 مرحله usmle امتحان بده که مرحله اولش علوم پایه هست و مرحله دوم کلینیکی
      قبول دارم که ایرانیا خودشون را بالاتر از بقیه میدونن و بدتر از همه اشتباهات خودشون را قبول نمیکنن و فکر میکنن خیلی پیشرفتن در صورتیکه تا زمانی نقاط ضعفت را ندانی نمی تونی پیشرفت کنی

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شاید خودش راضی نباشه ولی چه میشه کرد

ایشون وقتی کارشناسی ارشدشونو گرفتن به سراغ کار رفتن و با چندتا از دوستاشون وام گرفتن و رفتن از چین تجهیزات وارد کردن

و یه شرکت کوچیک زدن و دستگاه های لیزر تولید میکنند
      پس وارد کننده ان
      وارد کردن نیازی به درس خوندن نداره فقط پول و مدیریت میخواد
      کسی هم که تونسته وام به اون گندگی بگیره.....

15. Top | #60
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عملا با این حرفت یه نتیجه گیری کردی که هیچکس قرار نیست به هیچ جایی برسه

جمع کردن سرمایه و کار های بزرگ کردن کار یکی دو روز نیست سال ها زمان میبره و چیز غیر ممکنی نیست

بانک ها هم وام میدن نگران نباش

کسی که مخش کار کنه یک راهی پیدا میکنه واسه ثروت مند شدن یا یه راهی میسازن
      اتفاقا من خودم عقیده دارم که ایران یکی از بهترین کشورهای دنیا برای پولدار شدنه اما به شرطها و شروطها .....

ببخشید ولی تجربه ای که تو بازار کار تو این چند سال داشتم بهم تقریبا واقعیت های موجود تو ایران رو نشون داده . برای همین این ضرب المثل یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت و .... برام چندان ارزشی نداره.

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن