خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

کیفیت کلاس های کنکور قلمچی شعبه غرب تهران

سلام من میخوام در کلاس های کنکور قلمچی شعبه غرب تهران ثبت نام کنم...بهم گفتن برای زیست دکتر اعتمادزاده و عربی ولی الله نوروزی استاد هستن...ریاضی و بقیه رو نپرسیدم. ...و گفت کلاس ها تا خرداد ادامه داره..که جالب. ..به نظر شما کلاس ها کیفیت داره؟؟؟.....کسی این اساتید رو میشناسه؟؟؟؟....میارزه برم ثبت نام کنم یا نه؟؟؟؟...مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کمک کنید.. مرسی ..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من خودمم ثبت نام کردم ولی نه تهران به نظر من درس هایی که نیاز به تدریس دارید برید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfancrepsley نمایش پست ها
      من خودمم ثبت نام کردم ولی نه تهران به نظر من درس هایی که نیاز به تدریس دارید برید
      به نظر تو خوبه؟؟؟....آره فقط زیست و ریاضی و عربی رو میرم...تو این 3 تا مشکل دارم..تو بقیه اوضاعم خوبه....به نظر شما استاد ای خوبی داره؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه جالب من پارسال شعبه غرب قلمچی بودم توی آموزشگاه یوسف میدان صادقیه
      این دبیرها رو خودم سرچ کرده بوم پارسال در باره شون ولی الله نوروزی فقط کلاس هاش خنده است ولی تدریسش زیاد خوب نیست اعتماد زاده هم من کلاس نداشتم باهاش ولی میگن خوبه. من خودم درسهای ریاضی و فیزیک و شیمی رو کلاس رفتم ریاضیمون صادق ثابتی بد نبود فیزیک مهدی باباخانی فوق العاده عالی بود وبهترین دبیرمون بود شیمی علی نیکپیما خیلی متوسط بود.در مجموع از کلاسها راضی بودم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان شيمي مسعود جعفري در اين اموزشگاه چطور است ؟؟ اخه اول خواستم شيمي بابايي برم گفت سه ميليون ولي كلاس اقاي جعفري كم تر در مياد

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrPr نمایش پست ها
      دوستان شيمي مسعود جعفري در اين اموزشگاه چطور است ؟؟ اخه اول خواستم شيمي بابايي برم گفت سه ميليون ولي كلاس اقاي جعفري كم تر در مياد
      شیمی بابایی یه چیز دیگه اس..واقعن خوبه
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      سلام من میخوام در کلاس های کنکور قلمچی شعبه غرب تهران ثبت نام کنم...بهم گفتن برای زیست دکتر اعتمادزاده و عربی ولی الله نوروزی استاد هستن...ریاضی و بقیه رو نپرسیدم. ...و گفت کلاس ها تا خرداد ادامه داره..که جالب. ..به نظر شما کلاس ها کیفیت داره؟؟؟.....کسی این اساتید رو میشناسه؟؟؟؟....میارزه برم ثبت نام کنم یا نه؟؟؟؟...مرسی
      اگه قراره 3 تا درس بری و برات مهمه .. از کلاسای هدف و یا اموزشگاه علوم سید خندان استفاده کن.
      برای زیست میتونی بری عدف عمارلو.
      عربی هم استاد هورفر هدف عالیه
      ریاضی اریان حیدری هم هدف هست هم علوم ولی خیلی بد دهن و بد اخلاقه ... در عین حال ریاضی رو میزاره تو ذهنت اگه بتونی از خود تدریسشاستفاده کنی عالیه.
      قلمچی معلماش چنگی به دل نمیزنن.
      من خودم یه زمانی قرار بود برای یه شعبش که اسمشو نمیگم شیمی درس بدم..

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      شیمی بابایی یه چیز دیگه اس..واقعن خوبه
      يني ارزش سه ميليون رو داره اخه من امسال شيمي رو چهل و هفت زدم و يكم بيشتر توضيح ميديد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      يني ارزش سه ميليون رو داره اخه من امسال شيمي رو چهل و هفت زدم و يكم بيشتر توضيح ميديد
      استاد شیمی اموزشگاه علوم هم خوبه... درصدت بد نبوده چرا کلاس میخوای بگیری؟؟ تو اگه خودتو به 60 65 برسونی برای قبولی رشته های تاپ کفایت میکنه...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درصدت ک خوبه..بابایی بدیش اینه با آزمون آزمایشی مثلا قلم چی جلو نمیره خودش درس میده و اینجوری خیلی سخت میشه با آزمون بخوای جلو بری
      وگرنه به نظرم بهترین معلم شیمی ایرانه با اینکه منم 40 زدم شیمیو خیلی بالا نشده...
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اگه قراره 3 تا درس بری و برات مهمه .. از کلاسای هدف و یا اموزشگاه علوم سید خندان استفاده کن.
      برای زیست میتونی بری عدف عمارلو.
      عربی هم استاد هورفر هدف عالیه
      ریاضی اریان حیدری هم هدف هست هم علوم ولی خیلی بد دهن و بد اخلاقه ... در عین حال ریاضی رو میزاره تو ذهنت اگه بتونی از خود تدریسشاستفاده کنی عالیه.
      قلمچی معلماش چنگی به دل نمیزنن.
      من خودم یه زمانی قرار بود برای یه شعبش که اسمشو نمیگم شیمی درس بدم..
      مال ۹۴ بوده ها!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اها ممنون براي رياضي چي پيشنهاد ميكنيد با اينكه تستايه خيلي سبزو زدم همرو ولي درصدم پايين بود؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      مال ۹۴ بوده ها!
      اصلا ندیدم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اصلا ندیدم
      پیش میاد
      ر.ا: کلاسای قلمچی معمولاً سطحشون زیاد بالا نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن