خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میانگین درصد 85-90

راه موفقیت در زیست شناسی مطالعه پیوسته و اختصاص ساعت بالای مطالعه است

هر روز زیست بخوانید از نان شب واجب تر است

مطمئن باشید با پیوستگی در این درس پیشرفت خواهید کرد

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان نکته ای رو ک باید توجه کنید اینه ک فقط وفقط رو کتاب درسی تمرکز کنید و روش خوندنتونو پیدا کنید من خودم ی موقع خوندن سعی می کردم تمام نکاتش رو در بیارم و رو کاغذ می نوشتم برای مثال وقتی پروانه شب پرواز میرسیدم هرچی ک از زیست 1خوندم تا اونجا رو لیست میکردم و مینوشتم یا اگ ب قیدی بر میخوردم روش تمرکز می کردم نکاتش رو در می آوردم البته خیلی وقت گیره ولی میرزه(مثل برای فصل 5زیست1 4ساعت وقت ميگرفت) و وقتی اینا تکرار میشه دیگ وقتی تو تست ب اسم جانور یا گیاه میرسی ناخودآگاه تمام نکات جلوی چشمت میاد و سریع تر تست بزنی البته این روش من بود من پارسال تو قلمچی میانگین 75 اینا میزدم....
      ویرایش توسط mahdi-de : 15 مهر 1394 در ساعت 19:44

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینطو ک اینجا همه 90 میزنن پ فقط منم که منگولم اینام ک مث منن همشون منم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.parnia نمایش پست ها
      مرسی از راهنماییتون.
      پس منی ک آنزیم سلولاز ندارم و فقط باید ب باکتریهای همزیست روده بزرگم اکتفا کنم تکلیفم چیه؟
      واسه شوخی گفتم.
      چشم.
      پس برم سر خوندن حسابیه کتاب و ب قول شما بخورمش.
      چندین باره.تا کامل خط ب خطو حفظ بشم. نهایتش رو زیست طی روز بیشتر وقت میذارم. مثلن 3 ساعت در روز.
      بدترین کار اینه ک بخوای زیستو حفظ بشی....زیستو باید درکش کنی.هرجا ک حفظ کردی به1هفته نرسیده

میپره....

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      90-100
      کتاب درسی رو توی دفتر مینویسم.نکات نشر الگو رو هم توش یادداشت میکنم {منظورم نکات تستاشه}
      عین آب خوردن میشه صد یا نود زد

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من زيستو بين 80 تا90 درصد مي زنم به نظر من اگر خيلي خوب كتابو بخوني مي توني خوب تست بزني

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi1377 نمایش پست ها
      90-100
      کتاب درسی رو توی دفتر مینویسم.نکات نشر الگو رو هم توش یادداشت میکنم {منظورم نکات تستاشه}
      به نظرتون زمان زيادي نميگيره؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      به نظرتون زمان زيادي نميگيره؟؟؟
      چرا میگیره.حدود دو ساعت وقت میبره برای هر مبحث.
      مثلا ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی دو ساعت وقت گرفت

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مينا نمایش پست ها
      من زيستو بين 80 تا90 درصد مي زنم به نظر من اگر خيلي خوب كتابو بخوني مي توني خوب تست بزني

ماشالا ماشالا
      زندگي شهد گل است كه زنبور روزگار مي مكدش !!

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مطالعه ی خوب باید خودت دستت بیاد صد راهکار هم بدن تاثیر گزار نی با آزمون دادن میاد دستت چجوری باس خوند

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دستتون درد نکنه.این قسمت ک نکات کل ی مبحثو بنویسم واسه دین و زندگی انجام دادم.الان نکات الگو رو تو کتاب وارد میکنم.
      الان دو فصل دو و سه رو دارم ک هنوز تست نزدم.
      ولی اینجوری ک پیش میرم فقط برسم تستای الگو رو بزنم واسه خیلی سبز و گاج وقت ندارم واسه هر آزمون متاسفانه چکار کنم؟
      با این برنامه کانون کل زیست تا کی تمام میشه.کی میرسم اونا رو بزنم؟
      ب نظرتون فعلن الگو کافیه و نقره ای و خیلی سبز رو بذارم واسه بعد؟یا کنار هم انجام بدم؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی مشکل دیگه ای ک دارم تستهای کنکوری هر فصل رو بهتر میتونم بزنم تا تستهای خط ب خط و یا تالیفی.ی جورایی سوالای کنکوری قشنگتره و استاندارد تره.
      چکار کنم با این مشکلم؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من معمولا بالای۹۰میزنم
      پیشنهاد من اینه که عزیزم برو به کتاب درسی بچسب و بعدش که کلشو فول شدی برو درسنامه های کتاب های معتبر مانند خیلی سبز و... رو مطالعه کن بعدش تمام استدلالات و مطالبی که فکر میکنی مهمن رو تو کتاب درسی بنویس خلاسه باید کتابتو سیاه سیاه بکنی
      بعدش راجع به تست اینکه هرگز بعد مطالعه سراغ تست نرو و حتما سه تا چهار روزبعد سراغ تست برو و بعد تست زدن سعی کن تمام پاسخ تشریحی ها رو بخونی یا حداقل سوالاتی که به نظرت جالب و یا سخت میان رو بخون چون گاهی استدلالات و نکات جالبی توشون هست
      این رو امتحان کن حتما به نتیجه میرسی

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [quote=قادر محمدخاتونی;630191]سلام
      من معمولا بالای۹۰میزنم
      پیشنهاد من اینه که عزیزم برو به کتاب درسی بچسب و بعدش که کلشو فول شدی برو درسنامه های کتاب های معتبر مانند خیلی سبز و... رو مطالعه کن بعدش تمام استدلالات و مطالبی که فکر میکنی مهمن رو تو کتاب درسی بنویس خلاسه باید کتابتو سیاه سیاه بکنی
      بعدش راجع به تست اینکه هرگز بعد مطالعه سراغ تست نرو و حتما سه تا چهار روزبعد سراغ تست برو و بعد تست زدن سعی کن تمام پاسخ تشریحی ها رو بخونی یا حداقل سوالاتی که به نظرت جالب و یا سخت میان رو بخون چون گاهی استدلالات و نکات جالبی توشون هست
      این رو امتحان کن حتما به نتیجه میرسی[/quot

مرسی چشم.حتمن امتحان میکنم.و چند روز بعد تست میزنم.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi1377 نمایش پست ها
      90-100
      منم این کاررو برای اکثر درسا میکنم
      وقتگیر هست ولی جواب میده ،من یه دفتر میذارم جدااز جزوه معلم بعد خط کتاب درسی،درسنامه کتب مختلف،نکات تست ها ،نکات جدید آزمون های کانون و نکات اضافه جزوات معلما رو توش مینویسم واون دفتر میشه منبع اصلی من،درس خوندن با نوشتن و یادداشت برداری بهتر جواب میده
      برای من که عالی بود و همیشه باعث موفقیتم میشده
      به امید موفقیت شما

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن