خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم بهتره واسه مطالعه؟؟

رأی دهندگان
    103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • فاگوزیست

36 34.95%
    • همایش عمارلو

43 41.75%
    • کتاب زیر ذره بین خانه زیست شناسی

24 23.30%
    صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7161718 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 241 به 255 از 257
    1. Top | #241
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      هرچند یه تاپیک تقریبن قدیمی هستش ! ... ولی این جا هم نظر مبارکمان رو واگویه نماییم ..... باشد که ان شاء الله مورد قبول دوستان واقع گردد ! ...... (آمّین فراموش نشه !)
      ...................................
      100 در 100 .... همایش زیست دریافت ..... از فاگو و گربه ....... خیلی بهتره !

سلامی به گرمای زیست به داداش زاپاتای عزیز

آمین

از هرچی بگذریم سخن دوست خوشس ترست

چ.ن1(چرک نویس یک!!اختراعی خودمه در راستای اختراع کردن مخفف های الکی ) :می خواستم بگم که عاغا!ذربینشون(کتاب خانه زیست شناسی) خو همون کتاب درسیشونه که

ادم حیف پول نی بره کتاب درسی رو با یه کیفیت افتضاح به صورت کتاب خانه زیست شناسی(چون کتاب ذربینشون رو دارم که میگم واقعا کیفیت نوشتش از کتاب درسی افتضاحه)بگیره؟؟هم گرون تر اهم هسفقط چند تا نکته الکی گفته همین

چ.ن2:ادم نباید خودشو درگیر منابع جور با جور کند

چ.ن3:باید بری یه منبع نمونه دان کنی ببینی کدوم برای تو مچ میشه و واسه تویه(بابا مــــچ )

2. Top | #242
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.e.a نمایش پست ها

سلامی به گرمای زیست به داداش زاپاتای عزیز

آمین

از هرچی بگذریم سخن دوست خوشس ترست

چ.ن1(چرک نویس یک!!اختراعی خودمه در راستای اختراع کردن مخفف های الکی ) :می خواستم بگم که عاغا!ذربینشون(کتاب خانه زیست شناسی) خو همون کتاب درسیشونه که

ادم حیف پول نی بره کتاب درسی رو با یه کیفیت افتضاح به صورت کتاب خانه زیست شناسی(چون کتاب ذربینشون رو دارم که میگم واقعا کیفیت نوشتش از کتاب درسی افتضاحه)بگیره؟؟هم گرون تر اهم هسفقط چند تا نکته الکی گفته همین

چ.ن2:ادم نباید خودشو درگیر منابع جور با جور کند

چ.ن3:باید بری یه منبع نمونه دان کنی ببینی کدوم برای تو مچ میشه و واسه تویه(بابا مــــچ )
      سلام دلاور !
      ...............................
      یه مدتی .. در حد یکی دو روز ! ... درگیر این کتاب ... زیر ذره بین خانه زیست شناسی بودم ! ... تا اینکه که کاشف به عمل آمد .... ! .... هرچند یه کتاب درسی (البته در ظاهر!) بیش نیست ! .... ولی بنا به دقت نظری که در زیست برایم مستولی و مبارک گشته است ! ..... یه لحظه به خود آمده و متوجه این نکته همایونی گشته ام .... که این کتاب از لحاظ اینکه ممکنه شامل و حامل اشتباهات و بی دقتی های گمراه کننده و بی اساس باشد ...... عطایش را به لقایش بخشیده و ترجیح دادم کاملن همین کتاب مستطاب درسی رو .. با همه هرچی که هست مطالعه فرموده و حالش رو برم !
      ................................................

.................................................. .
      خلاصه اینکه : واسه زیست .. ویرایش ویرایش ویرایش ....... خـــــــــــــیلی مهمه ! ::: باشد که یه روزی بقیه مولفا و انتشاراتیا .... اول از خیلی سبز! و بعد بیان از فـــــــــــــار ! ... یـــــــــــــاد بگیرن ! ::::
      ................................................

شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

3. Top | #243
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      هرچند یه تاپیک تقریبن قدیمی هستش ! ... ولی این جا هم نظر مبارکمان رو واگویه نماییم ..... باشد که ان شاء الله مورد قبول دوستان واقع گردد ! ...... (آمّین فراموش نشه !)
      ...................................
      100 در 100 .... همایش زیست دریافت ..... از فاگو و گربه ....... خیلی بهتره !
      من خودم جزوه های عمارلو رو دارم . کتاب همایششم چاپ امسال رو قرض گرفتم با هم مقایسه کردم با هم مو نمیزنن ( خدا ازشون نگذره اونایی که جزوه هارو میفروختن پارسال واسه جزوه 240 تومن ازم گرفتن )
      از یه دوست شنیدم که کتاب همایشو میخونه بعد iq تست میزنه . چون ترازش خیلی خوب بود منم تصمیم گرفتم همین کارو بکنم منتها به جای iq الگو کار کنم . قبلا فقط درسنامه های الگو رو میخوندم تستاشم میزدم خیلی خوب .
      اما از وقتی که جزوه هارو میخونم تستای الگو وقتگیر تر شده و غلطام بیشتر شده . اما درسنامه های الگو رو میخوندم اینطوری نبود . راحت تستاشو میزدم . نمیدون شاید درست جزوه رو نمیخونم

4. Top | #244
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      منم میخواستم جزوه ی امسال عمارلو رو بگیرم ولی با اینحساب همون کتاب رو میخرم.

5. Top | #245
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال اساسی: عیب فاگوزیست فقط حجیم بودنشه؟ من اینایی رو که میگن فاگو رو خوندیم ولی نمیتونیم تست بزنیم رو درک نمیکنم. فاگو که مطلب کمتری نسبت به کتاب درسی نگفته...
      من تصمیم گرفتم فاگو بخونم چون زیست رو دوست دارم و دوست دارم زیست رو خوب بشناسم و یاد بگیرم
      آقایون و خانومایی که الان از دو سه تا کتاب چهارصد صفحه ای که اصلا خشک نیست و خیلی هم جذابه خسته میشن فردا که به امید خدا دانشجوی پزشکی شدند چطوری میتونن درسای سنگین اون زمان رو تحمل کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اَلا بِذِکرِ الله تَطمَئِنُ القُلوب

6. Top | #246
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فاگوو

7. Top | #247
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عمارلو از بین اینا بهتره

8. Top | #248
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroushy97 نمایش پست ها
      من خودم جزوه های عمارلو رو دارم . کتاب همایششم چاپ امسال رو قرض گرفتم با هم مقایسه کردم با هم مو نمیزنن ( خدا ازشون نگذره اونایی که جزوه هارو میفروختن پارسال واسه جزوه 240 تومن ازم گرفتن )
      از یه دوست شنیدم که کتاب همایشو میخونه بعد iq تست میزنه . چون ترازش خیلی خوب بود منم تصمیم گرفتم همین کارو بکنم منتها به جای iq الگو کار کنم . قبلا فقط درسنامه های الگو رو میخوندم تستاشم میزدم خیلی خوب .
      اما از وقتی که جزوه هارو میخونم تستای الگو وقتگیر تر شده و غلطام بیشتر شده . اما درسنامه های الگو رو میخوندم اینطوری نبود . راحت تستاشو میزدم . نمیدون شاید درست جزوه رو نمیخونم
      يني ميگين اين دوتا كتاب با هم در تناقضن؟
      اخه چرا بايد تعداد غلطا و زمان زدن تستا بيشتر شه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Top | #249
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط همایش عمارلو و دیگر هیچ
      NEVER...GIVE...UP

10. Top | #250
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kowsar__97 نمایش پست ها
      یه سوال اساسی: عیب فاگوزیست فقط حجیم بودنشه؟ من اینایی رو که میگن فاگو رو خوندیم ولی نمیتونیم تست بزنیم رو درک نمیکنم. فاگو که مطلب کمتری نسبت به کتاب درسی نگفته...
      من تصمیم گرفتم فاگو بخونم چون زیست رو دوست دارم و دوست دارم زیست رو خوب بشناسم و یاد بگیرم
      آقایون و خانومایی که الان از دو سه تا کتاب چهارصد صفحه ای که اصلا خشک نیست و خیلی هم جذابه خسته میشن فردا که به امید خدا دانشجوی پزشکی شدند چطوری میتونن درسای سنگین اون زمان رو تحمل کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      دوست عزیز حجم زیاد کتاب کم مشکلی نیست با توجه به وقت باقیمونده تا کنکور.من خودم همه کتاباشو خریدم مثلا فصل گوارش اون ی بند کتاب ک راجع ب گوشت خوار وگیاه خوار و همه چیز خواره کللللللی توضیح اضافه و ب درد نخور داده...واینکه باعث یجور وسواس اضافه میشهفکر میکنی اگه مو ب مو شو بلد نباشی هیچی حالت نیس وچون نمیتونی همه رو بخونی میزاریش کنار:/من امسال زیست رو۷۵زدم فقط جزوه دبیرمو با تست الگو کار کردم

11. Top | #251
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فاگو بدترین کتاب موجود تو بازاره به خاطر اینکه: اولم حجمش بالاست,غلطش زیاده,تناقض داره تو بعضی جاهاش با کتاب,مطلب اضافش زیاده

12. Top | #252
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای کنکور98 فاگوزیست بهتره کار بکنم از الان؟
      یا کتاب های دیگه پیشنهاد میدید؟

13. Top | #253
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naser6007 نمایش پست ها
      برای کنکور98 فاگوزیست بهتره کار بکنم از الان؟
      یا کتاب های دیگه پیشنهاد میدید؟
      سلام ، بستگی به سرعتتون داره ، اگه روی مطالب هر سه سال تقریبا مسلط هستین بله میشه ولی اگه تسلط کافی ندارین رو مطالب خودتون رو درگیر فاگو نکنین ، از درسنامه های سبک تر استفاده کنین تا فرصت تست زدن و یادگیری داشته باشین

14. Top | #254
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب های همایش کامله؟از فاگوزیس بهتره؟

15. Top | #255
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naser6007 نمایش پست ها
      کتاب های همایش کامله؟از فاگوزیس بهتره؟
      فاگو ترکیب و جزئیات بیشتری داره ، همایش کلی تر توضیح داده

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7161718 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)