خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چیزی که در آینده شاهد آن خواهیم بود

سلام به همه عزیزان .دوستان مطالبی به ذهنم اومد که پیش خود گفتم اگه بگویم تا در اینده از ان استفاده شود شاید مفید واقع شود دیگه کم کم باید به این جمله ها برخورد کنیم...اقا چکار کنم تابستونو کلا نخوندم حالا اگه از مهر بخونم سه رقمی میشم.....سلام دوستان ازمونای قلمچی جلو رفته عقب افتاده ام خیلی استرس گرفته ام کمکم کنید اگه از ابان بخونم سه رقمی میشم ..البته بیشتر میگویند پزشکی میارم یا نه.......سلام دوستان امتحانات دی شروع شده خیلی عقبم نصف سالو از دست دادم اگه از الان بخونم پزشکی میارم یا کسیو میشناسید از دی شروع کرده باشه به خوندن پزشکی بیاره یه عده هم اون وسط میان میگن اره بابا شوهر عمه خاله ننه جونم اسفند شروع کرد الان پزشکی تهران میخونه حالا دم عید..........بچه ها کسی بوده از عید بخونه رتبه خوبی بیاره........خوب در اخر این افراد سر خورده میشن و میزارن برای سال بعد لامصب وقتی فروردین نا امید میشن از همون فروردین نمیخونن برای سال بعد میگن بزار برای بعد کنکور......خوب حالا یه چیز کلی بگیم دوستانی که در اینده این اتفاق براشون پیش میاد توجه کنید کنکور و اخر راه نبینید فکر نکنید فقط تو پزشکی شما به رویاهاتون میرسید باید ببینید برای چی پزشکی میخواهید چرا به پزشکی علاقه پیدا کردید اون وقت ببینید از چه راه های دیگه میتونید به پزشکی ذهنتون (علاقه و رویای اینده شما) برسید....دوستان این سوالا مثل این میمونه که شما میبینید قبل از اینکه به ایستگاه اتوبوس برسید اتوبوس به ایستگاه برسه و فاصلا شما با اتوبوس کمی زیاد باشه حالا شما میایید از رهگذری میپرسید اقا به نظرتون اگه من عجله کنم به اتوبوس میرسم این سوال پرسیدن بسیار اشتباه است شما چرا باید وقتتون رو به خاطر سوال پرسیدن از دست بدهید شما فقط باید بدوید و به هیچ چیز فکر نکنید فقط باید بدوید حال دوستان هرچه دیر تر شروع کنید فاصله شما از اتوبوس بیشتر میشود باز هیچی معلوم نیست شما شاید برسید شاید نرسید معلوم نیست اتوبوس چقدر توقف میکند هیچی معلوم نیست شاید شما در کنکور مباحث خاصی را با تاکید بیشتری خواندید و همان مباحث ساده تر امدند و یا اینکه تعداد تست بیشتری از انان امد پس وقتتون رو برای سوال پرسیدن حرام نکنید اگه یکی بتونه با گفتن اینکه شخصی بوده که از عید شروع کرده و قبول شده به شما روحیه بده شخص دیگری با گفتن اینکه چنین چیزی امکان نداره روحیه شما رو میگیره این سوال ها فقط بخاطر اینه که شروع نمیکنید از سر تنبلی و دارید وقتتونو از بین میبرید پس سوال نپرسید و فقط تلاشتون رو بکنید و فکر پشت کنکور نکنید من خودم این اشتباهاتو کردم شما از اینده خبر ندارید پشت کنکور ها موفق نمیشوند پشت علاقه ها موفق میشوند من که به پزشکی اصلا علاقه ای ندارم پشت کنکور شدم ولی امسال به رشته ای که علاقه دارم میروم...............حالا کلا مطالب بالا رو یه لحظه بیخیال اقا کسی راهکار نداره کمک کنه انجمن نیام شدیدا معتاد شدم چکار کنم ؟
      ویرایش توسط مملی تن ها : 28 شهریور 1394 در ساعت 15:21

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی راهکار نداره مثله اینکه ترکه انجمن خیلی باید سخت بباشه البته هست من که هنوز نتونستم با اینکه بارها خواستم فیس بوک راحت تر بود

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مودمتو بده به خانوادت و ازشون درخواست کن ک تا بعد کنکور بهت ندن !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فعالیت نکن تو انجمن که بعد دائم ذهنت درگیر باشه که برم چک کنم ببینم کسی بهم جواب داده یا نه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا این دفعه دیگه جدی ....اخرین پستم تو انجمن خدایا ارادمو قوی کن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . به نظرم کنار گذاشتن اینترنت کاری اشتباست. تو عصر هجر زندگی نمیکنیم که. توی سال تحصیلی میتونین کلی از انجمن اطلاعات مفید بگیرین.
      به جای این کار بهتره محدودش کنین. مثلا من از ساعت یازده تا دوازده شب پروفایل هامو چک میکردم. موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      بنظرم کلا هم ترک نکن انجمنو.
      انگیزشی ازش استفاده کن!
      مثلا اگه کانونی جایی میری بعد آزمونها بیا که با بچه ها سوالارو تحلیل کنیم یا سر رتبه هامونو ترازو اینا بحث کنیم و...
      بعدشم دوباره بریم واسه آمادگی آزمون بعد!
      حداقل 1 روز در هر دو هفته اونم بعد آزمون بد نیست که بیایم تحلیل کنیم آزمونو.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من هرشب حدود یه ربع سر بزن لازم نیست کامل ترکش کنی.

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین به نظر من دو راه هست پیش روی تو !

روزا کامل درس بخون و حتی برای استراحت هم سمت کامپیوتر نیا چون این اشتباه رو من می کردم مثلا میخواستم یک ربع استراحت کنم می اومدم سمت کامپیوتر و این یک ربع بیشتر می شد و از فضای درس دور می شدم

به قول این دوستمون تا شب که درساتو خوندی یک ساعت بیا بچرخ تو نت و جمعه هایی هم که ازمون داری کلا درس نخون و بشین پای کامپیوتر تا استراحتی باشه !

اگر نتونستی این کارو انجام بدی تنها راهکارش جمع کردن اینترنت هست. ولی راه بالایی خیلی بهتر

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا برو ! هر وقت بیای مطمئن باش ذهنتو درگیر میکنه ! هر روز منابع جدید هر روز دی وی دی جدید ! اینا همه دغدغس !

10 ماه نیا ! مگه چی میشه ؟؟
      10 ماه نیای از دنیا عقب میمونی ؟

نیا عاقا ! اگ واقعا تصمیم داری بخونی نیا ! کنترل کردن زمان تو نت سخته !

منم اول مهر از خونمون کوچ میکنم ! جایی هم ک میخوام برم نت نیس

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثال اوتوبوست عالی بود

در مورد انجمن هم به نظر من بهترین راه اینه که کلا نتو جمعش کنی ... خیلی سخته ولی بعد یه مدت دیگه عادی میشه و اشتیاقت واسه اومدن از بین میره ...

12. Top | #12
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اقا کسی راهکار نداره کمک کنه انجمن نیام شدیدا معتاد شدم چکار کنم ؟
      بله!
      شما اطلاعات اکانتت رو برام پ.خ کن....خودم اخراجت میکنم!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bita75 نمایش پست ها
      سلام . به نظرم کنار گذاشتن اینترنت کاری اشتباست. تو عصر هجر زندگی نمیکنیم که. توی سال تحصیلی میتونین کلی از انجمن اطلاعات مفید بگیرین.
      به جای این کار بهتره محدودش کنین. مثلا من از ساعت یازده تا دوازده شب پروفایل هامو چک میکردم. موفق باشید
      من با ایشون کاملا موافقم.! من تا قبل از پارسال آدمی بودم که تو تک تک شبکه های اجتماعی اکتیو بودم و کلا پای نت.بعد یهو از مهر گوشیمو خاموش کردم تا بعد کنکور.ولی این مسئله خیلی اذیتم کرد یعنی دوبرابر وقتی که مثلا میتونستم برم در حد یه ربع به گوشیم سر بزنم و چیز میزا رو چک کنم،پای تلویزیون و لپ تاپ هدر میشد.اعصابم خورد بود چون وابسته بودم به نت.چون همین دیدن چهار تا عکس و پست در زمینه ی کنکور میتونه از بار روانی قضیه کم کنه.بعدم اگه سوالی در خلال درس پیش بیاد میتونین بپرسین.این نظر منه.موافقم محدود شه یا آروم آروم قطع شه.اما ناگهانی برای من که جواب نداد.دوستایی داشتم به زندگی عادی قبل کنکورشون ادامه دادن و رتبه شون دو سه برابر بهتر از من شد.بعد من همه چیو بر خودم حروم کردم این شد.بعد عید بریدم و بیخیال شدم
      I KEEP DANCING ON MY OWN

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      کلا برو ! هر وقت بیای مطمئن باش ذهنتو درگیر میکنه ! هر روز منابع جدید هر روز دی وی دی جدید ! اینا همه دغدغس !

10 ماه نیا ! مگه چی میشه ؟؟
      10 ماه نیای از دنیا عقب میمونی ؟

نیا عاقا ! اگ واقعا تصمیم داری بخونی نیا ! کنترل کردن زمان تو نت سخته !

منم اول مهر از خونمون کوچ میکنم ! جایی هم ک میخوام برم نت نیس
      کاملا موافقم.صد در صد

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بهترین راه کار !!!!!!!!!!!!!!!
      چرا ترک انجمن ب این خوبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ببینید شما در قدم اول باید یه برنامه برا درس خوندن داشته باشید !!!!
      قدم دویم برنامه برای تفریح .انجمن . چت . دختر بازی .پسر باز . فیلم خنده . خخخ
      خوب شوخیدم اما می دونی لازم نی ترکش کنی فقط بهش زمان بده مثلا من 12 تا 1 زمان تفریحمه اون موقع میام انجمن البته اینم سخته بتونی صبح نیای ؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن