خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ایا من میتونم با شرایط زیر 1 سال پشت کنکور بمونم ؟ (توروخدا جواب بدید)

با سلام خدمت دوستان بنده متولد 11 مهر 1375 هستم میتونم 1 سال فرصت بگیرم برای یه سال پشت کنکور موندن ؟(امسال دادم از رتبه و نتیجم اصلا راضی نبودم رشتم ریاضیه)باید برم نظام وظیفه دیگه ؟ دقیقن مراحلش چطوریه اگه میشه راهنماییم کنید میترسم شروع کنم به خوندن یه دفه بگن طرف سربازه دانشگاه بی دانشگاه !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakhaki نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان بنده متولد 11 مهر 1375 هستم میتونم 1 سال فرصت بگیرم برای یه سال پشت کنکور موندن ؟(امسال دادم از رتبه و نتیجم اصلا راضی نبودم رشتم ریاضیه)باید برم نظام وظیفه دیگه ؟ دقیقن مراحلش چطوریه اگه میشه راهنماییم کنید میترسم شروع کنم به خوندن یه دفه بگن طرف سربازه دانشگاه بی دانشگاه !
      بنظرم بمونی پشت کنکور صرفه بیشتری داره تا بری سربازی داداش
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      باید خیلی قبل تر میرقتی معافی میگرفتی
      برو مدرسه نامه میده بهت میبری پلیش+10 تا معافیتت ثبت شه و میتونی بمونی برای سال بعد .
      پی خوشبختی میگردیم میون کاغد و آهن و تک و تنها!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چنتا کنکور دادی
      کنکور دوم رو میتونی بدی
      ولی برا کنکور سوم باید معافیت بگیری خودم پیام نور نوشتم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام
      حتما به این سایت ی سر بزن و سوالت رو از بخش نظرات بپرس حتما ج میده
      مشاور کنکور رایگان افشار
      ب

بیلیبل

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سربازی که نمیخوام برم اولین کنکورمو امسال دادم منتها مشاور قلم چی پارسالم میگه اگه اون غیرانتفاعی که برات افتاده توی اعلام نتایج رو ثبت نام نکنی امکان داره سربازت کنن بیچاره میشی دارم از استرس دیوانه میشم دقیقن من چیکار کنم خیالم راحت شه میتونم بدون ثبت نام در غیر انتفاعی و 960 تومن پول مفت دادن 1 سال بمونم ؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سال چندمته داداش ؟
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سربازی که نمیخوام برم اولین کنکورمو امسال دادم منتها مشاور قلم چی پارسالم میگه اگه اون غیرانتفاعی که برات افتاده توی اعلام نتایج رو ثبت نام نکنی امکان داره سربازت کنن بیچاره میشی دارم از استرس دیوانه میشم دقیقن من چیکار کنم خیالم راحت شه میتونم بدون ثبت نام در غیر انتفاعی و 960 تومن پول مفت دادن 1 سال بمونم ؟
      حرف جدید خنده دار از مشاور های قلم چی !!!!!!!!!!
      فقط توی قبولی سراسری محرومیت وجود داره

برو مدرسه نامه میده بهت میبری پلیش+10 تا معافیتت ثبت شه و میتونی بمونی برای سال بعد .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      سال چندمته داداش ؟
      گفتم دیگه داداش کنکور 94 اولین سال کنکورمه که غیر انتفاعی در اومده ولی چون متولد مهر هستم اوضاع خیلی غر و قاطیه به نظر میخوام دومین سال کنکور شرکت کنم ولی نمیدونم باید ثبت نام کنم این غیر انتفاعی لعنتی یا نه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad1124 نمایش پست ها
      حرف جدید خنده دار از مشاور های قلم چی !!!!!!!!!!
      فقط توی قبولی سراسری محرومیت وجود داره

بهم گفتم معافیتت باید تا اوائل ابان باشه سال اینده که خیالت راحت باشه که تا موقع برگه سبز هم کاری به کارت ندارن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان من دقیقن باید چیکار کنم در هر صورت پول مفت رو به دانشگاه بابت ثبت نام باید بدم ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بهم گفتم معافیتت باید تا اوائل ابان باشه سال اینده که خیالت راحت باشه که تا موقع برگه سبز هم کاری به کارت ندارن
      عزیز من اخه معفایت رو که سالانه نمیدن من خودم متولد آذر ماهم پارسال رفتم معافیت رو گرفتم تا سال 99 معافیت تحصیلی به شرط رفتن به دانشگاه دارم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان من دقیقن باید چیکار کنم در هر صورت پول مفت رو به دانشگاه بابت ثبت نام باید بدم ؟
      منظورم واظح هس الان ؟ من متولد 11 مهر 75 هستم 1 کنکور دادم غیر انتفعی برام در اومده میخوام یه سال بمونم الان چه راهکاری غیر ثبت نام در دانشگاه و سپس انصراف دارم ؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من وقتی ندارم فقط تا پایان فردا لطفا پاسخ جامع و کامل بدید

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از کنکور اولت یکسال فرصت مجدد داری در کنکور پذیرفته بشی
      نیاز به کار خاصی نیست
      مشاور

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن