خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415
    نمایش نتایج: از 211 به 217 از 217
    1. Top | #211
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      بچه ها یادتونه سنجش میگفت امسال ظرفیتا خیلییی رفته بالا و همه قبول میشن و.... بیشعورا همش دروغ بود
      یه جوری گفتن ظرفیتا رفته بالا من فک میکردم حالا تهرانو میارم! ک البته نیاوردم

2. Top | #212
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دروغه بابا من نمیدونم چی بگم اعتراض اینترنتی کردم که هنوز خبری نشده من با رتبه 521 کشوری و 205 منطقه1 زیرگروه پزشکی ایران قبول نشدم بعد یارو با رتبه 532 منطقه3 قبول شده

3. Top | #213
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazpey نمایش پست ها
      دروغه بابا من نمیدونم چی بگم اعتراض اینترنتی کردم که هنوز خبری نشده من با رتبه 521 کشوری و 205 منطقه1 زیرگروه پزشکی ایران قبول نشدم بعد یارو با رتبه 532 منطقه3 قبول شده
      من با 300 منطقه 3 ایران که سهله تبریزم قبول نشدم اونوقت اون یارو چطور ایران قبول شده؟

4. Top | #214
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      اصلا کسی هست اعتراض داده باشه و نتیجه داده بشه؟
      کسی هست اعتراض بده و نتیجش بد تر بشه؟
      دوست من پارسال با رتبه 1832 منطقه 1 مردود شد و رفت اعتراض کرد فکر کنم یا دوباره بررسی کردن یا اجازه دادن که دوباره انتخاب رشته کنه . الان داره متالوژی امیرکبیر میخونه

5. Top | #215
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا من خودم رتبم ۲۷ هزارو خورده ای بود ترار هم ۵۹۹۳ اینا از همینجا سوال مردم گفتن قبول میشی منطقه یک هستم و تبریز رو اسن حساب انتخاب رشته مردم و اخرش هیچ مردود نوشتن

6. Top | #216
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا من خودم رتبم ۲۷ هزارو خورده ای بود ترار هم ۵۹۹۳ اینا از همینجا سوال مردم گفتن قبول میشی منطقه یک هستم و تبریز رو اسن حساب انتخاب رشته مردم و اخرش هیچ مردود نوشتن البته منظورم دانشگاه ازاده

7. Top | #217
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممکنه نتیجه بد تر بشه بعد اعتراض اینو نیگا
      %D8%B6%D9%82.png

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن