خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اول توضیحاتو بخون بعد نظرسنجی شرکت کن قرباااانت فداااا

رأی دهندگان
    59. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مدیریت(مالی یا بازرگانی یا دولتی فرق نداره)

21 35.59%
    • حسابداری

9 15.25%
    • پرستاری

18 30.51%
    • علوم آزمایشگاه

11 18.64%
    صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 69
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      برو پرستاری حقوقش خوبه و کار هم راحت گیرت میاد اشباع شدنی هم نیست، من خیلی در موردش تحقیق کردم و فهمیدم حداقل تا 15 سال دیگه حتی یک پرستار نیست که بیکار بمونه دلیلش هم کمبود 200 هزار پرستار در کشوره که با این ظرفیت حتی اگه چند برابرش هم کنن تو بگو سالی 10 هزار پذیرش بگیرن تازه اینا باید 4 سال درس بخونن و 2 سال هم طرح اجباری برن یعنی اگر همین الان ظرفیت رو بکنن 200 هزار نفر و بخوان کمبود رو از جا یکنن اولین پرستار 6 سال بعد به بازار کار میاد خارج از این باید بگم که مسئولین سخت کوشی دارن این مسئولین به شدت ورودی دانشگاه هارو کنترل میکنن و زمانی که متوجه شدن ظرفیت تکمیله فیتیله رو پایین میکشن.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام...

حقیقتا بین مدیریت و حسابداری تا پرستاری خیلی تفاوت هست.
      هر کدومش نیاز به علاقه و روحیه خاص خودش رو داره .

اگه از لحاظ درآمد یا تامین آینده بخواید نگاه کنید هر دو تاش خوبه و البته پرستاری بیشتر کار هست ولی خوب سخت ترم هستش
      به نظر من بانک شغل مردانه و پرستاری بیشتر مناسب خانم هاست . البته میگم علاقه مهم تر از همه چیزه و توی این دو شغل هم به مرد و هم به زن احتیاج هست

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب علاقه خودت رو مد نظر قرار بده

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اصلا راحتی معنا نداره...
      اگه پول زیاد میخوای و البته حلال باید براش جون بکنی...!
      اونی ک هیچ کاری نکرده و الان ثروتمنده بدون پولش حرومه ....

جدا از این حرف ها رشته مدیریت و حسابداری هیچ ضمانتی براش نیست ک استخدام بشید
      علوم آزمایشگاهی هم فقط ب درد دخترای علاقه مند ب این رشته میخوره چون برا پسرا توش کار نیست...یکی از فامیلای ما دکترای علوم آز داره از دانشگاه اصفهان الانم بیکاره...!
      در بین این ها پرستاری بهترین رشتس بنظر من...

موفق باشید
      یاعلی

فرستاده شده از GT-S5303ِ من با Tapatalk
      «امام جعفر صادق(عليه‌السلام)»:

به ياد آن ساعتي باش که بندبند تو در قبر از هم جدا مي‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمي‌گردند. اين تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّي مي‌دهد. (المحجّة‌البيضاء، ج ٨، ص ٢٤١)

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز
      اول اینکه حرف اول رو علاقت میزنه!
      دوم اینکه از نظر بازار کار و درامد میتونی مدیریت یا حسابداری رو انتخاب کنی
      برای کمک بیشتر
      دوست عزیزم اقا سعید گل به سوالاتون جواب میده @Saeed735
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نمیخوام ناامیدتون کنم ولی واقعیت اینه که تو مملکت چون عدالت موج میزنه 3 حالت برای افراد پیش میادحالت اول اینه که بابای افراد زحمت کشیدن قدیما به پول رسیدن الان بچه هاشون دغدغه ندارن از اونجایی که پول پول میاره بچه هاشونم مشکلی ندارن حالا میرن یه رشته ای هم میخونن حالت دوم اینه که بابای افراد دزد بودن که اینام بچه هاشون حالته یکو در پیش میگرن منتها ممکنه دانشگاهم نرن بلکه دانشگاه هرروز صبح بره خونه اینا یا که مدرک.میمونه حالت سوم که خودش چند حالته.مثلا ممکنه بابای افراد کارمند باشن و زحمتکش یه بچه ی نخبه هم داشته باشن که در اخر تو یه رشته اونم نه فنی و انسانی بلکه مثلا پزشکی به یه جا برسه و با ارامش زندگی کنه .حالت بعدی اینه که بابای افراد کارمند یا کارگر زحمتکش باشه با بدبختی و هزار امید بچشو بفرسته مدرسه که دکتر شه دقت کنید مهندسو وکیل نه ها دکتر شهبعد یهو بابای حالت دوم با پول حق این بدبختو بخوره و هیچکسم نفهمه یا بابای حالت اول انقد پول واسه بچش خرج کنه که بچه هی بابای حالت سوم تو اینا نتونه نفس بکشه.خلاصه کلام تو مملکت دلال پرور ایران دوره علم به سر اومده به جز یکی دو رشته که اونام به حد اشباع نزدیکن.واقعا شرایط سختیه.اگر از گروه حالته سوم هستید و استعداد ندارید با پول باباهای حالته دوم و اول بجنگید درسو بیخیال شید بهتره ولی اگه تلاش میکنید و میبینید نخبه هستید جایگاهتون خوب میشه.از حالتا خودم سرگیجه گرفتم.موفق باشید
      ?

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      نمیخوام ناامیدتون کنم ولی واقعیت اینه که تو مملکت چون عدالت موج میزنه 3 حالت برای افراد پیش میادحالت اول اینه که بابای افراد زحمت کشیدن قدیما به پول رسیدن الان بچه هاشون دغدغه ندارن از اونجایی که پول پول میاره بچه هاشونم مشکلی ندارن حالا میرن یه رشته ای هم میخونن حالت دوم اینه که بابای افراد دزد بودن که اینام بچه هاشون حالته یکو در پیش میگرن منتها ممکنه دانشگاهم نرن بلکه دانشگاه هرروز صبح بره خونه اینا یا که مدرک.میمونه حالت سوم که خودش چند حالته.مثلا ممکنه بابای افراد کارمند باشن و زحمتکش یه بچه ی نخبه هم داشته باشن که در اخر تو یه رشته اونم نه فنی و انسانی بلکه مثلا پزشکی به یه جا برسه و با ارامش زندگی کنه .حالت بعدی اینه که بابای افراد کارمند یا کارگر زحمتکش باشه با بدبختی و هزار امید بچشو بفرسته مدرسه که دکتر شه دقت کنید مهندسو وکیل نه ها دکتر شهبعد یهو بابای حالت دوم با پول حق این بدبختو بخوره و هیچکسم نفهمه یا بابای حالت اول انقد پول واسه بچش خرج کنه که بچه هی بابای حالت سوم تو اینا نتونه نفس بکشه.خلاصه کلام تو مملکت دلال پرور ایران دوره علم به سر اومده به جز یکی دو رشته که اونام به حد اشباع نزدیکن.واقعا شرایط سختیه.اگر از گروه حالته سوم هستید و استعداد ندارید با پول باباهای حالته دوم و اول بجنگید درسو بیخیال شید بهتره ولی اگه تلاش میکنید و میبینید نخبه هستید جایگاهتون خوب میشه.از حالتا خودم سرگیجه گرفتم.موفق باشید
      ملتم گیج شدن خخخخ

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اول اینکه یادتون نره اینجا جمهوریه اسلامیه
      پس اصن کلا علاقه و استعداد و این حرفا رو بریزید دورو بچسبید به کار یا درسی که داخلش پولی باشه تو این مملکت .مگر شانس بیارید که تو خانواده ی پولداری باشید یا به این رشته های تجربی کلا علاقه داشته باشید که اونوقت این کشور ساخته شده واسه شماها
      ویرایش توسط Amin97 : 06 دی 1394 در ساعت 00:49

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من که الان در کشور ما کسب در آمد فاکتور اصلیه....شما اولویت اولتون کسب در آمد باشه و بعد علاقه...یه حقیقته....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      البته نظرات متفاوته ولی به نظر من به هر رشته ای که علاقه داشته باشیم ، می تونیم توش موفق باشیم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      البته نظرات متفاوته ولی به نظر من به هر رشته ای که علاقه داشته باشیم ، می تونیم توش موفق باشیم
      آقا من سر همین یه جمله شما 6 سال از عمرم تلف شد.
      من کشته مرده آزمایشگاه بودم از بچگی. رفتم علوم آزمایشگاهی خوندم لیسانس گرفتم 2 سال رفتم طرح. الان بیکارم(البته کار تو آزمایشگاه خصوصی هست ولی ماهی 700 تومن میدن تا حداکثر 1 تومن) الان نشستم دارم دوباره کنکور میدم به امید دندان یا دارو.
      خلاصه! علاقه تو ایران نون و آب نمیشه دوست عزیز!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

12. Top | #42
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کلا" اینا حرف ندارن: پیراپزشکی های خاص نظیر آزمایشگاه... فیزیوتراپی...بینایی سنجی...پرستاری زحمت زیاد داره حقوق کم..شیفتم هستی باساعات کاری نامنظم... ولی رشته ای که مستقل باشی بهتره... حقوق و مشاوره بهتر از مدیریت هستش..بدرد نمیخوره مدیریت..ی جور ریسکه...با حقوق هم میشه به استخدام بانکها دراومد..هم شهرداریها..وزارت نیرو...بعضی وزارت نفت ها..که همگی آزمون ورودی دارن برا پذیرش.
      اگرم که ادامش بدی و خوب منابعو بشناسی و واقعا" بخونی جون میده برا وکالت...سردفتری..قضاوت یا دادیاری.
      درحالی که ارشد مدیریت هم چندان ارزشی نداره...ولی لیسانس حقوق باارزشتره+راهنمایی و مشاوره...این درخصوص زیرگروه انسانی.
      سعی کن اول بری محیط کار تک تک مشاغلی و که مد نظرت هست رو واقعا" ازنزدیک ببینی و کارشونو شرایطشو و.... رصد کنی... من محیط کارتک تک رشته هارو دیدم تقریبا" بعد ازکنکورم.موفق باشین/.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      رشته تاریخ رشته خوبیه به نظرم

مخصوصا توی بازار کار و درآمد

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم دانشجوی ترم 4 پرستاری ام
      تو شرایط فعلی پرستاری تنها رشته ایه که با مدرک کارشناسی به راحتی کار گیرت میاد و علاوه بر اون امکان ادامه تحصیلت هم هست داره شرایطش هم بهتر میشه
      من که تو پرسنل بیمارستان از اونایی که میشناسم تا حالا ندیدم وضع مالیشون پایین باشه..
      من که دید مثبتی بهش دارم با شرایطش هم کنار اومدم ..
      ولی در کل زندگی راحت فقط محدود به پول نیست..
      قبول دارم پول خودش خیلی حرفه!! ولی خب..علاوه بر پول خیلی چیزای دیگه هم هست که لازمه راحتی روح و روان آدمه و با پول نمیشه معاملش کرد.
      مثل..طرز فکر..داشتن همسر ایده آل..مدیریت خانواده...روابط عاطفی واقعی..احساس مفید بودن..تعادل روانی...
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منتظر زندگی راحت نباش عزیزه من

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)