خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 212
    1. Top | #181
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima.te نمایش پست ها
      بچه ها لطفا منو هم راهنمایی کنید،من فیزیک گاج نقره ای چاپ 92دارم،بدرد بخوره؟اخه فیزیک ب جز تغییراتی که واسه حفظیاته تغییر خاصی نکرده،کتاب درسی رو هم گرفتم،حالا لازمه دوباره هزینه کنم واسه خرید دوبارش؟
      من که 96 کنکور دارم فیزیکم چاپ 90 و دغدغه ای هم ندارم .. برای فیزیک خواهشن نگران نباشین خیلی وقته این کتاب تغییریی کلی نکرده

2. Top | #182
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      من که 96 کنکور دارم فیزیکم چاپ 90 و دغدغه ای هم ندارم .. برای فیزیک خواهشن نگران نباشین خیلی وقته این کتاب تغییریی کلی نکرده
      اخه میخوام درصد بالایی توی این درس بزنم،گفتم شاید تستاش قدیمی شده بدرد کنکور 95نخوره
      یه سوال دیگه،من ریاضیم مهروماست،بنظرتون عوض کنم خیلی سبز بخرم ک بچه ها توصیه میکنن؟

3. Top | #183
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اخه میخوام درصد بالایی توی این درس بزنم،گفتم شاید تستاش قدیمی شده بدرد کنکور 95نخوره
      یه سوال دیگه،من ریاضیم مهروماست،بنظرتون عوض کنم خیلی سبز بخرم ک بچه ها توصیه میکنن؟
      خوب منم میخوام درصد بالا بیارم نه نگرن نباش تستاش قدیمی نیستن فوقش دوسال کنکور بهش ضافه شده که میتونین حتی سوالا رو تو نت گیر بیارین ...
      راضی مهروماه و خیلی سبز در یکحدن فامیلمون که امسال پزشکی ارومیه آورد از ریاضی مهروماه ستفاده کرده بود ولی واقعا استفاده کرده بود شمام باید تا میتونین ازش استفاده کنین و درسو عالی یاد بگیرین .. زیادم نگران منابع نباشین خواهر من فقط شروع کنید به جدی درس خوندن حله .. همچنینی ریاضی خیلی سبز و مهروماه در یک حدن و فرقی آنچنانی با هم ندارن من با اینکه خیلی سبز دارم ولی بیشتر مهروماه رو میپسندم اما چون دیگه خیلی سبز خریدم نمتونم ببرم عوضش کنم

4. Top | #184
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      خوب منم میخوام درصد بالا بیارم نه نگرن نباش تستاش قدیمی نیستن فوقش دوسال کنکور بهش ضافه شده که میتونین حتی سوالا رو تو نت گیر بیارین ...
      راضی مهروماه و خیلی سبز در یکحدن فامیلمون که امسال پزشکی ارومیه آورد از ریاضی مهروماه ستفاده کرده بود ولی واقعا استفاده کرده بود شمام باید تا میتونین ازش استفاده کنین و درسو عالی یاد بگیرین .. زیادم نگران منابع نباشین خواهر من فقط شروع کنید به جدی درس خوندن حله .. همچنینی ریاضی خیلی سبز و مهروماه در یک حدن و فرقی آنچنانی با هم ندارن من با اینکه خیلی سبز دارم ولی بیشتر مهروماه رو میپسندم اما چون دیگه خیلی سبز خریدم نمتونم ببرم عوضش کنم
      ببخشید ، منظوری نداشتم،استرسه دیگه درک کنید
      اره خودمم تو کتابفروشی مقایسه کردم اونجورام تفاوت نبود.
      مرسی داداش از کمکت

5. Top | #185
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید ، منظوری نداشتم،استرسه دیگه درک کنید
      اره خودمم تو کتابفروشی مقایسه کردم اونجورام تفاوت نبود.
      مرسی داداش از کمکت
      میدونم خواهر همه اولش این استرسو دارن خود من اولش فکر میکردم اگه دی وی دی نداشته باشم نمیتونم کنکور بدم و .. بعد که ضربشو خوردم فهمیدم کنکور چیه و چی میخواد .. کتابت چی باشه فرقی نمیکنه .. منبعت چی باشه فرقی نمیکنه .. فقط و فقط و فقط تلاش و پشتکاره خوده فرده امیدوارم حرفام بکارتون اومده باشه خواهر .. موفق باشین

6. Top | #186
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زیست:نشردریافت+تصویری مهروماه+ب زبان آدمیزادگیاهی +تستای گاج(تثبیت)+نشرالگو استراتژی مهروماه هم کتاب خیلی خوبیه ک روش صحیح خوندن زیست روآموزش میده...

شیمی:سال دوم:نشرالگو سوم:خیلی سبز پیش1:خیلی سبز +آِمونهای فار +عبارتهای دکترانوشه(مهروماه)

ریاضی:خیلی سبز

فیزیک:گاج+هفت چیز

ادبیات:گاج میکرو(تست) +آرایه:لقمه حمزه نصراللهی +قرابت:هامون سبطی(فقط زیاددرگیرش نشین وسعی کنید ازکتاب تستای آرایه مهروماه روزی ب طورمداوم چندتاتست بزنین) املاولغت:نشر زبان فارسی:هفت خوان

عربی:گاج...ولی سبرتاپیازهم کتاب خیلی خوبیه...

دین وزندگی:گاج...ولی تازگی تعریف زیادی ازصفیرخرد شنیدم...

زبان خ:مبتکران+4030+1201
      دوتا خبر دارم یک خبر خوب... یک خبر بد!
      خبر خوب اینکه هیشکی از زندگی هیشکی خبر نداره...
      و خبر بد هم اینکه هیشکی از زندگی هیشکی خبر نداره...

7. Top | #187
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه مبحثای مفهومی وفرمولی تغییر نکرده یکم حفظیاته دیگه

8. Top | #188
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      عمارلو
      سلام ببخشید یه جا گفته بودین پیش2زست تخت سیاه خوب نیست چرا تستش بده یا اموزشش از نزدیک ديدينش تشکر

9. Top | #189
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samir90 نمایش پست ها
      سلام ببخشید یه جا گفته بودین پیش2زست تخت سیاه خوب نیست چرا تستش بده یا اموزشش از نزدیک ديدينش تشکر
      کتاب خوبیه من نزدیک کنکور گرفتم خوب بود ولی منابع قویترم داریم
      ?

10. Top | #190
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      کتاب خوبیه من نزدیک کنکور گرفتم خوب بود ولی منابع قویترم داریم
      اقا بهزاد گفتم من تبون خییییلی اعتماد دارم مطمئنن بگین یه کتاب خوبه ینی خوبه فقط این دوستمون @patrik گف خوب یست خوستم بدونم از چه لحاظ .قا بهزادی دی وی دی هم داه این کتاب ؟خوه به نظرتون؟ از لحاظ اموزش این کاب پیش 2 رواپورت میکنه مث کتابای خیلی سبز دوم و سوم مطالبو جا میندازه ؟
      یه ایملی چیزیم نمیدین باتون در ارتباط باشیم اینجا معلوم نیست باشیم یانه.. فو العاده اید به خدا

11. Top | #191
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای شیمی نشر فار الان بهترینه
      واسه زیست سوم هم انتشارات دریافت نوشته دکتر عمارلو رو توصیه میکنم

12. Top | #192
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی به مبتکران شیمی ها تسلط کامل داشته باشه دیگ هیچ مشکلی نخواهد داشت

13. Top | #193
      کاربر باسابقه