خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اولین رشته انتخابی

رأی دهندگان
    47. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مهندسی برق

8 17.02%
    • مهندسی مکانیک

10 21.28%
    • مهندسی عمران

5 10.64%
    • مهندسی شیمی

2 4.26%
    • مهندسی کامپیوتر

12 25.53%
    • مهندسی نفت

1 2.13%
    • مهندسی صنایع

4 8.51%
    • مهندسی هوافضا

1 2.13%
    • مهندسی پزشکی

1 2.13%
    • مهندسی پلیمر

3 6.38%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

اولین رشته انتخابی شما (ریاضی)

عنوان تاپیک مشخصه
      فقط میخوام بدونم کدوم رشته پر طرفدار تره...............

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هر ساله برق بسيار محبوب بوده بعدش هم مكانيكو بعد عمران...
      ولي عمران در سال گذشته از مكانيك سبقت گرفت....
      و امسال به شكل عجيبي رشته عمران حتي جلوي رشته برق هم زد...

3. Top | #3
      m40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من بگم چی انتخاب کردم

1- برق چون علاقه خاص به الکترونیک دارم
      2-کامپیوتر-معماری سیستم های کامپیوتری چون علاقه خاص به الکترونیک دارم و شبیه ترین گرایشه به الکترونیک

البته شانسم خیلی زیاد نیست برای این دورشته میدونی چرا میخندم؟ خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم
      با اینکه عاشق مهندسی الکترونیکم! ولی حتی اگه این رشته رو نیارم زندگی بازم جریان داره
      ویرایش توسط m40 : 14 مرداد 1394 در ساعت 13:56

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مطمئنن نظرات واقعا فرق زیادی داره...
      اما نظرسنجی یه ایراد داره، و اونم نبود مهندسی معماریه...من خودم علاقه ای به این رشته ندارم اما الان دوستداران این رشته دست به اعتراض میزنند

..................................
      البته من یه چیزی بدجور این مدت شاهد بودم، اونم اهمیت بچه ها به رشته ها فقط براساس اسم بوده...
      نه اینکه بگم همه....نه منظورم همه نیست...اما خیلی هارو دیدم که بدون اینکه اصلا بدونه مهندسی برق یا مکانیک چی هست، یا اصن جریانشون چیه
      فقط به خاطر اسمشون میگن برق....یا مکانیک یا......
      این خیلی بده....توصیه من به دوستان اینه که به هیچ عنوان فقط براساس یه اسم انتخاب رشته نکنید...
      حتما حتما راجع به هر رشته کاملا مطالعه کنید...به چشم خریدار مطالعه کنید نه سرسری....بعد هم که خوب شناخت کافی نسبت به هررشته بدست آوردید...
      انتخاب رشته انجام بدید....
      البته الاان دیگه انتخاب رشته سراسری تموم شده، ولی این قضیه رو میتونید توی آزاد یا سال بعد عملی کنید...
      بحث یه عمر زندگی و آینده است....فقط به خاطر اینکه دو نفر میگن برق برق، یا دو نفر میگن..... به اون رشته نرید....

همگی موفق باشید

5. Top | #5
      m40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ScareFace نمایش پست ها
      مطمئنن نظرات واقعا فرق زیادی داره...
      اما نظرسنجی یه ایراد داره، و اونم نبود مهندسی معماریه...من خودم علاقه ای به این رشته ندارم اما الان دوستداران این رشته دست به اعتراض میزنند

..................................
      البته من یه چیزی بدجور این مدت شاهد بودم، اونم اهمیت بچه ها به رشته ها فقط براساس اسم بوده...
      نه اینکه بگم همه....نه منظورم همه نیست...اما خیلی هارو دیدم که بدون اینکه اصلا بدونه مهندسی برق یا مکانیک چی هست، یا اصن جریانشون چیه
      فقط به خاطر اسمشون میگن برق....یا مکانیک یا......
      این خیلی بده....توصیه من به دوستان اینه که به هیچ عنوان فقط براساس یه اسم انتخاب رشته نکنید...
      حتما حتما راجع به هر رشته کاملا مطالعه کنید...به چشم خریدار مطالعه کنید نه سرسری....بعد هم که خوب شناخت کافی نسبت به هررشته بدست آوردید...
      انتخاب رشته انجام بدید....
      البته الاان دیگه انتخاب رشته سراسری تموم شده، ولی این قضیه رو میتونید توی آزاد یا سال بعد عملی کنید...
      بحث یه عمر زندگی و آینده است....فقط به خاطر اینکه دو نفر میگن برق برق، یا دو نفر میگن..... به اون رشته نرید....

همگی موفق باشید
      البته قبول دارم خیلی ها به خاطر اسمش برق رو اول زدند ، ولی به شخصه من توی برنامه نویسی و طراحی مدار خودم یه فعالیت هایی دارم و با چشم باز به رشته برق علاقمند شدم و اینکه میگم گرایش الکترونیک به همین خاطره و همچنین با توجه به اینکه در مهندسی برق ریاضی و فیزیک کاربرد زیادی داره و برنامه نویسی هم جزو مباحثه به خصوص برنامه نویسی میکروکنترلرها من به این نتیجه رسیدم که با توانایی ها و روحیاتم سازگاره و انگیزه بالایی هم دارم امیدوارم یه روزی دکترای این رشته رو هم بگیرم
      البته هنوز معلوم نیست این رشته رو بیارم
      ویرایش توسط m40 : 14 مرداد 1394 در ساعت 17:45

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      البته من خودم طرفدار مکانیکم ولی با علاقه انتخاب کردم!!!!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولین و تنها رشته ای که زدم مکانیک بود

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من قبلا برق و مکانیک رو دوست داشتم (مخصوصا برق)
      اما حالا که با صنایع آشنا شدم اگه برگردم بازم صنایع رو انتخاب میکنم.
      نه اینکه بخوام تعصب داشته باشم رشتش و درساش یجوریه که با روحیات من سازگاره.درضمن سنگین نیست به کارای دیگه ام میرسم.
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      4 تا انتخاب
      فقط بسته بندیشون(ببخشید دانشگاهشون عوض شده)

just pezeshki

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      up

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهندسی برق و مکانیک و عمران و کامپیوتر

کامپیوتر که دلیلش معلومه با پیشرفت تکنولوژی بدرد میخوره
      اون سه تا هم مال ساختمونن راحت با یه آزمون نظام مهندسی حداقل میتونی سالی 20 تومن درآمد داشته باشی اگه جایی استخدام بشی که این شغل دومه اگه هم نشدی تلاشتو بیشتر میکنی میکنی سالی 100 ملیون

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      14 انتخاب کردم
      که 6 تای اول همه راه آهن بودن
      و همون اولی هم در اومدم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کامپیوتر

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

اظهار نظر خاصی نمی کنم که بحثی آغاز بشه ولی می بینم که هنوزم دوستان کورکورانه رشته برق و مکانیک رو اول زدن.

به نظرم هر رشته ای رو باید خوب راجع بهش و آینده ش مطالعه کنید. وقتی می گیم آینده یعنی 10 سال آینده رو ببینید.

خیلی از رشته ها الان رشته های ویترینی هست. یعنی چون سال هاست همه دوست دارن برق شریف یا مکانیک تهران و امیرکبیر بخونن هنوزم کورکورانه این رشته ها تاپ هستن.

سایت ایران استخدام (البته الان از دسترس خارجه) یه چک کنید گزارش متوسط درآمد شغل ها در سال های مختلف رو داره که خیلی کمک تون می کنه.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام دوستان

اظهار نظر خاصی نمی کنم که بحثی آغاز بشه ولی می بینم که هنوزم دوستان کورکورانه رشته برق و مکانیک رو اول زدن.

به نظرم هر رشته ای رو باید خوب راجع بهش و آینده ش مطالعه کنید. وقتی می گیم آینده یعنی 10 سال آینده رو ببینید.

خیلی از رشته ها الان رشته های ویترینی هست. یعنی چون سال هاست همه دوست دارن برق شریف یا مکانیک تهران و امیرکبیر بخونن هنوزم کورکورانه این رشته ها تاپ هستن.

سایت ایران استخدام (البته الان از دسترس خارجه) یه چک کنید گزارش متوسط درآمد شغل ها در سال های مختلف رو داره که خیلی کمک تون می کنه.

موفق باشید.
      اوضاع رشته کامپیوئر چطوره؟ برای بلند مدت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن