خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 37 نخستنخست ... 1625262736 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 376 به 390 از 546
    1. Top | #376
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1220 نمایش پست ها
      اینجور که من به نتیجه رسیدم اینا باید باشن: واسه دوم الگو + سوم گاج + پیش 1 خیلی سبز + پیش 2 یا خیلی سبز یا مبتکران ولی فک کنم همون خیلی سبز خوب باشه چون کتاب تغییر کرده مبتکران هم ویرایش نداشته
      البته گمونم اشتباه ب نتیجه رسیدین...واس سوم سبز بهتر بود ک (ب پیشنهاد دوستان)))

2. Top | #377
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      کتاب جامع شیمی گاج برای رسیدن به درصد 60 خوبه کافیه؟!؟ البته در کنار درسنامه های مبتکران و خیلی سبز می خوام ازش استفاده کنم
      یه توصیه داداش اون اینکه خودتو چند منبعی نکن ، با یه کتاب بخون حالا اگه با جامع گاج راحتی با اون بخون
      البته نظر خودم برای منابع شیمی ایناست ؛
      شیمی 2 : الگو / مبتکران
      شیمی 3 : خیلی سبز
      شیمی پیش 1 و 2 : خیلی سبز
      +
      آزمون های پایه و پیش شیمی فار

3. Top | #378
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh.FD نمایش پست ها
      البته گمونم اشتباه ب نتیجه رسیدین...واس سوم سبز بهتر بود ک (ب پیشنهاد دوستان)))
      من که سبز دارم و ازش استفاده میکنم و راضیم ولی میگن گاج تو شیمی 3 خیلی خوب کار کرده و تستاش بهتر از سبزه

4. Top | #379
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه جا شنیدم شیمی 3 الگو مطابق کنکورهای اخیر و خوبه، درسته!؟ شیمی پیش نظر قطعی بگین در مورد سطح سوالات آیا خیلی سبز بهتر از مبتکرانِ؟! در مورد ازمونای فار هم توضیحی بدین

5. Top | #380
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      یه جا شنیدم شیمی 3 الگو مطابق کنکورهای اخیر و خوبه، درسته!؟ شیمی پیش نظر قطعی بگین در مورد سطح سوالات آیا خیلی سبز بهتر از مبتکرانِ؟! در مورد ازمونای فار هم توضیحی بدین
      مبتکران ظاهرا ویرایش نمیشه و نظر همه دوستان واس پیش یک رو خیلی سبزه...ازمونای فار هم ازمونای سختی اند واس بعد عید ک‌ب مفاهیم مسلط شدین بزنین اونارو‌...البت اگ سطحتون بالاس میتونین از الانم فار کار کنید (اینو پاسخگو و‌راهنمای بخش گفتن!!)

6. Top | #381
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه سوم و پیش 1 درسنامه های خیلی سبز جوابگو هستن یا حتما باید درسنامه های مبتکران خونده بشه ؟

راستی دوستانی که کتابهای پایه و پیش شمی فار رو دارن میشه بگن جمعا چندتا تست داره ؟

7. Top | #382
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      من با الگو موافقم
      الگو خب باز درسنامه داره و دقیقا میشه عین مبتکران...
      فار سوالاش سخت تره؟؟
      حتما باید فار رو بعد عید کارکرد؟؟ الان کار کنیم بهتر نیست؟؟بعد عید آدم فارو بزنه روحیشو نمیبازه؟

8. Top | #383
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      واسه سوم و پیش 1 درسنامه های خیلی سبز جوابگو هستن یا حتما باید درسنامه های مبتکران خونده بشه ؟

راستی دوستانی که کتابهای پایه و پیش شمی فار رو دارن میشه بگن جمعا چندتا تست داره ؟
      معلومه که جوابگو هستن ٬درسنامه هاشون حتی فرق زیادی ندارن جز اینکه مبتکران بعضی جاها اضافه گویی کرده که سبز اونارو حذف کرده...پایه ی فارم حدود ۱۳۰۰تست داره

9. Top | #384
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR_KHD نمایش پست ها
      الگو خب باز درسنامه داره و دقیقا میشه عین مبتکران...
      فار سوالاش سخت تره؟؟
      حتما باید فار رو بعد عید کارکرد؟؟ الان کار کنیم بهتر نیست؟؟بعد عید آدم فارو بزنه روحیشو نمیبازه؟
      تو کامنتا گفتن چون مبتکران تستاش زیاد اپدیت نیس باالگو موافقن...بله فار سطحش بالاس اگه تواناییشو دارین از الان کار کنین.(البته اینم ایشون گفتن-_-)

10. Top | #385
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

کدامین کتاب شیمی؟!

سلام
      یکی از همکلاسیهام قصد داره یک سال دیگه پشت کنکور بمونه،برا شیمی کتابی میخواد که تستهای سنگین زیادی داشته باشه
      چی پیشنهاد میدید؟؟کدوم انتشارات؟
      چه جامع چه سال به سال فرقی نداره فقط تستهاش خوب باشن

11. Top | #386
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیمی آزمون فار

شیمی 2 ==>> الگو
      ...

12. Top | #387
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      شیمی آزمون فار

شیمی 2 ==>> الگو
      شیمی فار پیش جلد 2 مربوط به چیه؟

13. Top | #388
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا راهنمایی کنید
      جلد یک آزمونش رو دیدم که پیش 2 رو هم داره
      حالا جلد دومش چی داره؟

14. Top | #389
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فقط با گاج حال میکنم تستاشم اندازه خودش سخت هست

15. Top | #390
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dangmiong نمایش پست ها
      من فقط با گاج حال میکنم تستاشم اندازه خودش سخت هست
      جامع؟

صفحه 26 از 37 نخستنخست ... 1625262736 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

http، فقط، فار، فرقی، قلمچی، قوی، قصد، لطفا، ممنون، من، منابع، منابع شیمی، منابعم، منبع، منطقه، منظم، مهر، مهر و ماه، مو، موندم، مونده، میگی، میترسم، میخوام، میخواد، میشه، مگه، ماه، مبتکران، مثلا، مجازه، مسائل، مشکلی، معرفی، نمیفهمم، نمیان، نمیدونم، چون، چیه؟، نیاز، چیزی، چکار، نگرفتم، چاپ، نداره، نداری، نداشته، چرا، نشر، نشر الگو، نظر، نظرتون، هم، همه، هنوز، هیچی، ها، های، هاتون، هر، هست، هستی، وقت، وقتی، واسه، یه، یا، کم، کمک، کنم، کنید، کنکور، کنار، که، کار، کاری، کتاب، کتاب تست، کتابی، کدامین، کردن، کسایی، گونه، گرفتن، پیشنهاد، پارسال، پرس، پس، پشت، پشت کنکور، yahoo، آموزش، آدم، آذر، الگو، اموزش، امید، انگاری، اول، ای، این، اینه، اینجا، اگه، از، ازم، استفاده، استارت، اشکال، بنده، به، بهت، بهتون، بهتر، بهترین، بین، بیشتر، بگم، بگیرم، بپرسید، بالا، باش، باشیم، ببین، بخونم، بدم، برم، برنامه، برا، بررسی، بزن، بزارم، بس، بصورت، بعد، توجه، تاپیک، تست، تستهای، تصاویر، جو، جور، جامع، جایی، جدید، جدا، حفظیات، حالا، حرفه، خوندن، خواستی، خوب، خوبه، خوبه؟، خود، خیلی، خیلی سبز، خیال، خدا، دوستان، دیگه، دادن، دارم، داره، داشته، در، درس، درسنامه، درصد، رفع، رفع اشکال، رو، روند، ریاضی، راهنمایی، راجع، راحت، رسیدن، زیاد، زیادی، زدم، سنگین، سوالای، سال، سبز، سخته، شمار، شیمی، شیمی کنکور، شده، شروع، شرایط، عایا

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن