خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اهان. متوجه شدم

ممنون از شما دوست عزیز
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام.معلومه که میتونید قبول بشید به شرطی که به هدفتون ایمان داشته باشید و تا جایی که توان دارید تلاش کنید.
      برای تابستون با توجه به فرصتی که مونده سعی کنید فصلایی که نیاز به کار و مرور بیشتری دارند رو بخونید.مثلا خودم اگه بخوام بگم
      ریاضی:مشتق و کاربرد،امار،هندسه
      فیزیک:نور و اینه و عدسی،دینامیک،فصل نیروها
      زیست:فصل هایی که مطالب پایه ای دارند.یک و دو و هشت پیشپنج سومیک و دو و سه دوم
      شیمی:محلول ها،اسید و باز،ترکیبات کووالانسی
      در کنارش اگه قرابت و قواعد عربی رو یه دور بخونید که عالی میشه
      .اگه ازمون شرکت نمیکنید حتما برنامه ازمون قلمچی رو از سایت کانون دانلود کنید و با اون پیش برید تا نظم و ترتیب داشته باشید
      .دفتر برنامه ریزی هم برای افزایش ساعت مطالعه عالیه
      .موفق باشید
      ویرایش توسط Yaas : 14 مرداد 1394 در ساعت 12:34

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaas نمایش پست ها
      سلام.معلومه که میتونید قبول بشید به شرطی که به هدفتون ایمان داشته باشید و تا جایی که توان دارید تلاش کنید.برای تابستون با توجه به فرصتی که مونده سعی کنید فصلایی که نیاز به کار و مرور بیشتری دارند رو بخونید.مثلا خودم اگه بخوام بگمریاضی:مشتق و کاربرد،امار،هندسهفیزیک:نو و اینه و عدسی،دینامیک،فصل نیروهازیست:فصل هایی که مطالب پایه ای دارند.یک و دو و هشت پیشپنج سومیک و دو و سه دومشیمی:محلول ها،اسید و باز،ترکیبات کووالانسیدر کنارش اگه قرابت و قواعد عربی رو یه دور بخونید که عالی میشه.اگه ازمون شرکت نمیکنید حتما برنامه ازمون قلمچی رو از سایت کانون دانلود کنید و با اون پیش برید تا نظم و ترتیب داشته باشید.دفتر برنامه ریزی هم برای افزایش ساعت مطالعه عالیه.موفق باشید
      با تشکر.نظر بسیار عالی است
      اما

اگر بخواهم مثلا اسیدوباز شیمی را بخوانم ، برنامه راهبردی کانون مباحث دیگریست.
      با این موضوع چکار کنم؟
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      تابستون این فصلا رو بخونید.

از مهر با برنامه ازمون پیش برید.

اگه اینارو بخونید کارتون در طول سال خیلی سبک میشه.

من امسال کنکور دادم چهارسال هم قلمچی بودم هر راهنمایی خواستید خوشحال میشم کمک کنم.

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaas نمایش پست ها
      تابستون این فصلا رو بخونید.

از مهر با برنامه ازمون پیش برید.

اگه اینارو بخونید کارتون در طول سال خیلی سبک میشه.

من امسال کنکور دادم چهارسال هم قلمچی بودم هر راهنمایی خواستید خوشحال میشم کمک کنم.
      از شما و دیگر دوستان عزیز متشکرم

ی سوال

نظرتون راجع اقای بدیعی ،مشاور تحصیلی چیه؟
      به امید موفقیت...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      مشاور برای کسی که انگیزه کافی داره لزومی نداره.پیشنهادم اینه تاپیک های خوب این انجمن رو بخونید و نکاتشو تو یه دفترچه بنویسید.مفیدترین کاری که برای کنکورم کردم همین بود.برنامه فرصت برابر هم هرروز هست نیازتون به مشاور رفع میشه تا حدودی.اما در اخر تصمیم‌ نهایی با شماست.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      بستگی به شرایط شما داره !! سطح درستون یا وقت آزادتون واس مطالعه !!

مشاور داریم تا مشاور !!

بعضی مشاورا هستن ی جدول برنامه ریزی میدن و دیگ تمام !!

بعضی مشاورا هستن هم برنامهمیدن هم راهنمایی میکننن!! نقاط قوت و ضعف شما رو برسی میکنن تا متوجه بشن چ جور برنامه ای متناسب با ویژگی های شماس !
      حتی خصوصیات اخلاقی و رفتاری فرد رو هم میپرسه تا دقیق بتونه کمک کنه !!( اینجور مشاورا خیلی کم متاسفانه )

نمیخام تبلیغ کنم ب قرآن ولی استاد افشار من ی ماه پارسال شهریور مشاوره گرفتم باهاشون !

بهم میگفت حتی وقتایی که عادت داری کار خاصی بکنی یا حتی چای خوردنت و بهم بگو !!

ولی متاسفانه من درس نخوندم !!

من دوهفته طبق برنامه ایشون پیش رفتم ی عالمه درس خوندم شاید تو اون دو هفته اندازه ی چن ماه ک خودم درس میخوندم درس خوندم و واقعا پشیمون شدم !

ولی هزینه ها گرون دیگ مشاور نگرفتم
      افشار چقدر هزینه واسه مشاوره میگیره؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      ایشون صلاحیت خوبی ندارن
      میشه دلیلتون رو بپرسم برای این حرف؟
      اگر جاش اینحا نیست توی پیام خصوصی بگید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن