خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از دکتر خاکیه تعریف نکردم چون استادم بود .من از دنیایی بالا تر از کنکور صحبت می کنم چون معتقدم رفتن به دانشگاه اولین قدم است و افراد تازه به نزدیک کوه رسیده اند و برای رسیدن به قله کوه راه زیادی دارند .و متاسفانه در هیچ دانشگاهی استادی مطلب را از پایه برای شما بیان نمیکند و کتاب های دانشگاهی همگی در سطح بالا هستند من پیشنهاد دادم به همه کسانی که می خواهند در دانشگاه موفق باشند نه تنها جزوات دکتر خاکیه بلکه بقیه جزواتی که به رشته قبولی آنها ارتباط دارد را نگهداری کنند و دور نیندازند .با آرزوی موفقیت و شاد کامی برای همگی داوطلبان کنکور 95

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من شجرنامه هارو صحیح پاسخ دادم ، ماه اخرم خوندمش ، بنظرم توی پنج. شیش ساعت میشه همشو خوند تستم زد...راحت ترین مبحث ژنتیکه خیلیم نمیتونن بپیچونن یا سوالای عجیب طرح کنن مثه مندلی...توصیه میکنم نه وقت زیادی برتش بزارید که به حاشیه برید نه خیلی هزینه جزوه و سی دی بدید...ازمونم که میدید سوالاشو.خوب بررسی کنید که قوانینش یادتون نره....
      موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این جزوه زیست 2 میلاد خاکیه هست که مخصوص امتحان نهاییه.
      Life
      ...

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از شجرنامه میشه سوال های خیلی سخت تری هم طرح کرد ولی این سختی فقط محدود میشه به وقت گیر شدن و بررسی حالت های مختلف
      برای شجرنامه چند اصل کلی وجود داره که اساس ژنتیک مندلی هم هست با استفاده از همونا و حل کردن مقدار مناسبی مثال یا تست و به دست آوردن تسلط کافی به راحتی میتونید از پس 95 درصد سوالات شجره نامه بربیاین اون 5 درصد باقی مونده هم بستگی به تسلط بیشتر و تا حدودی نبوغ شما داره اما شجرنامه هایی که تا الان در کنکور اومده و در ادامه هم خواهد آمد جزو همون 95% هستن پس نیازی به نگرانی نیست مگر این که تحولی صورت بگیره تا همین الان هم سوژه های نویی هست که در کنکور سراسری مطرح نشده و فکر نمی کنم تا چند سال دیگه هم الگوی تست های شجره نامه تغییر محسوسی کنه و نهایتاً بگم که کسی که ژنتیک مندلی رو خوب فهمیده باشه مشکلی در حل سوالات شجره نامه نخواهد داشت.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن