خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: شرایط من

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Lightbulb شرایط من

سلام...میدونم تایپیکم تکراریه ولی مجبورم چون جز شماها کسی حاضر نیست راهنماییم کنه چون برای هیشکی مهم نیستممن رتبم توی منطقه ی سه2000 شده و معدل نهاییم به نظرتون بمونم برای سال بعد یا نه..با این رتبه میشه رشته ی خوب و دانشگاه خوب رفت؟؟خودم عاشق پزشکی هستم ولی میترسم سال بعد بمونم وضعم بدتر شه...بین دوراهی بدی گیر افتادمالبته بگما از اونایی نبودم که زیاد برای کنکور خوندن مثلا عیدنوروز همش توی مهمونی بودم یا روزای دیگه همش پای نت بودم ...مدرسه هم از یه طرف که همش امتحان میگرفتن و نتونستم زیاد تست بزنم گزینه دو هم میرفتم ولی همش غایب میشدم چون به برنامش نمیرسیدممامان و بابام هم فرقی نداره براشون که چی بشه
      ویرایش توسط doctor Hastii : 25 آذر 1394 در ساعت 00:28

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امسال که احتمالش زیاده بتونی قبول بشی مخصوصا که ظرفیت ها کاهش پیدا نکردن.
      اگه سال بعد موندی 100% کاندیدای رتبه دورقمی هستی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      سلام...میدونم تایپیکم تکراریه ولی مجبورم چون جز شماها کسی حاضر نیست راهنماییم کنه چون برای هیشکی مهم نیستممن رتبم توی منطقه ی سه2700 شده و معدل نهاییم 19.15 هست به نظرتون بمونم برای سال بعد یا نه..با این رتبه میشه رشته ی خوب و دانشگاه خوب رفت؟؟خودم عاشق پزشکی هستم ولی میترسم سال بعد بمونم وضعم بدتر شه...بین دوراهی بدی گیر افتادمالبته بگما از اونایی نبودم که زیاد برای کنکور خوندن مثلا عیدنوروز همش توی مهمونی بودم یا روزای دیگه همش پای نت بودم ...مدرسه هم از یه طرف که همش امتحان میگرفتن و نتونستم زیاد تست بزنم گزینه دو هم میرفتم ولی همش غایب میشدم چون به برنامش نمیرسیدممامان و بابام هم فرقی نداره براشون که چی بشه
      سلام دوست عزیز
      اولا خدا رو شکر که پسر نیستی ،هر چقدر دلت میخاد میتونی کنکور بدی
      دوما معدلت واقعا خوبه
      سوما اینایی که گفتی همش بستگی به خودت داره ؛ اگه واقعا علاقه به پزشکی داری ،یه سال تلاش کن تا به علاقت برسی (اگه با علاقه وارد رشتت نشی همون ترم اول درس خوندن برات سخت ترین کار دنیاست)
      بعدشم پشت کنکور موندن یه مقدار فضاش متفاوته

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اولا خدا رو شکر که پسر نیستی ،هر چقدر دلت میخاد میتونی کنکور بدی
      دوما معدلت واقعا خوبه
      سوما اینایی که گفتی همش بستگی به خودت داره ؛ اگه واقعا علاقه به پزشکی داری ،یه سال تلاش کن تا به علاقت برسی (اگه با علاقه وارد رشتت نشی همون ترم اول درس خوندن برات سخت ترین کار دنیاست)
      بعدشم پشت کنکور موندن یه مقدار فضاش متفاوته
      منظورتون از اینکه فضاش متفاوته چیه؟؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورتون از اینکه فضاش متفاوته چیه؟؟
      گفتی که توی پیش دانشگاهی معلماتون همش امتحان میگرفتن همش درگیر امتحان های تشریحی بودی ؛ دقیقا زمانی که خودم پیش دانشگاهی بودم این بلاها بسرم اومد منم خیلی کند پیش میرفتم و بابت این موضوع خیلی ضربه خوردم
      سال دوم از این خبرا نیس ؛ 24ساعت، فول تایم مال خودته ، هر جور دلت میخاد میتونی بخونی ،دیگه برنامه مدرسه مانع برنامه کنکوریت نمیشه(این از خوبی های پشت کنکوره)
      اما سال دوم از این نظر متفاوت هست که اکثر همکلاسیات رفتن دانشگاه،ارتباطت تقریبا با دوستای هم دوران خودت کم میشه ، و تنها میشی ؛ بهترین کار اینه که با کسایی کنکور دارن دوست بشی (مثلا همکلاسیات که پشت کنکور موندن یا بچه های مدرستون که الان پیش دانشگاهین و قراره کنکور بدن ) تا یه مقدار فضای رقابت باشه و انگیزه خوندن داشته باشید

بعدشم سال دوم همه فک میکنند که شب و روز باید بخونند اما این تفکر واقعا غلطه؛ بعضی جاها احتیاج به استراحت و ریکاوری هست
      نکته آخر اعتماد بنفس و روحیه و انگیزه از فاکتور های مهم بچه های پشت کنکوری هست ؛ وسط کار ناامید نشی و با تمام قوا و انرژی به راهت ادامه بدی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در مورد امسالت که قبول میشی یا نه نظری ندارم چون رشتم ریاضی بود.
      اما اگه سال دیگه بخوای بمونی معلوم نیست چی بشه حتی اگر امسال با همه ی چیزایی که گفتی رتبت خوب شده تقریبا.
      یه دوست داشتم 3 سال کنکور داد.
      سال اول 6500 شد
      سال دوم 22000 شد!!
      سال سوم 4500

اینه که اگه بخوای رتبت بهتر شه باید با اطمینان و پشتکار خیلی خیلی زیاد بمونی وگرنه سال بعد میگی کاشکی همون پارسال رفته بودم.
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...میدونم تایپیکم تکراریه ولی مجبورم چون جز شماها کسی حاضر نیست راهنماییم کنه چون برای هیشکی مهم نیستممن رتبم توی منطقه ی سه2700 شده و معدل نهاییم 19.15 هست به نظرتون بمونم برای سال بعد یا نه..با این رتبه میشه رشته ی خوب و دانشگاه خوب رفت؟؟خودم عاشق پزشکی هستم ولی میترسم سال بعد بمونم وضعم بدتر شه...بین دوراهی بدی گیر افتادمالبته بگما از اونایی نبودم که زیاد برای کنکور خوندن مثلا عیدنوروز همش توی مهمونی بودم یا روزای دیگه همش پای نت بودم ...مدرسه هم از یه طرف که همش امتحان میگرفتن و نتونستم زیاد تست بزنم گزینه دو هم میرفتم ولی همش غایب میشدم چون به برنامش نمیرسیدممامان و بابام هم فرقی نداره براشون که چی بشه
      اولا یک پیشنهاد:
      واسه اینکه بخای به پستت جواب بدن بهتره تگ کنی کاربرارو
      واما درمورد کنکورت:
      من اگه دختر بودم و معدلمم اینقد خوب بود صددرصد واسه سال دوم تلاشم رو میکردمو تلاشم رو چندبرابر گدشته
      .........

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با عرض سلام و خسته نباشيد،من الان نزديك 6 ماه واسه كنكور95مطالعه ميكنم..كه متن زير را در يك جايي مطالعه كردم كه كلا نااميد شدم از خواندن--ايا شرايط زيل مربوط به من ميباشد؟ايا من مجاز به تحصيل رايگان در رشته ي پزشكي اگر در كنكور95خواهم بود؟؟،خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
      متن زير را ديدم يك نوبت از دو نوبت قبولي: ((هر فرد در ايران حق دارد 2 بار در دانشگاه هاي سراسري در دوره هاي روزانه(تحصيل رايگان) متمركز يا نيمه متمركز پذيرفته شود. اگر فردي يك بار در رشته هاي روزانه پذيرفته شود و ثبت نام نكند يا انصراف از تحصيل بدهد علاوه بر محروميت از شركت در كنكور سراسري سال بعد، يك نوبت از دو نوبت قبولي او نيز حذف شده است.))) من دركنكور سراسري سال 88 در رشته ي تربيت معلم(كارداني)قبول شدم،و بعداز فراغت از تحصيل دردرسال 90 در كنكور سراسري سال 90 شركت كردم،و در رشته ي پرستاري قبول شدم،ولي متاسفانه با مشكل نظام وظيفه مواجه شدم و پيگير ثبت نان نشدم و 3ماه بعد راهي خدمت سربازي شدم.بعد سربازي استخدام شدم و الان من اموزگار نيز هستم.ميخواستم راهنماييم كنيد ايا من ميتوانم در كنكور سراسري95 اگر در رشته پزشكي قبول بشوم اموزش رايگان ادامه تحصيل بدهم.؟؟؟سپاسگزارم منو راهنمايي كنيد

فرستاده شده از HUAWEI Y330-U11ِ من با Tapatalk
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aghakhani110 نمایش پست ها
      با عرض سلام و خسته نباشيد،من الان نزديك 6 ماه واسه كنكور95مطالعه ميكنم..كه متن زير را در يك جايي مطالعه كردم كه كلا نااميد شدم از خواندن--ايا شرايط زيل مربوط به من ميباشد؟ايا من مجاز به تحصيل رايگان در رشته ي پزشكي اگر در كنكور95خواهم بود؟؟،خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
      متن زير را ديدم يك نوبت از دو نوبت قبولي: ((هر فرد در ايران حق دارد 2 بار در دانشگاه هاي سراسري در دوره هاي روزانه(تحصيل رايگان) متمركز يا نيمه متمركز پذيرفته شود. اگر فردي يك بار در رشته هاي روزانه پذيرفته شود و ثبت نام نكند يا انصراف از تحصيل بدهد علاوه بر محروميت از شركت در كنكور سراسري سال بعد، يك نوبت از دو نوبت قبولي او نيز حذف شده است.))) من دركنكور سراسري سال 88 در رشته ي تربيت معلم(كارداني)قبول شدم،و بعداز فراغت از تحصيل دردرسال 90 در كنكور سراسري سال 90 شركت كردم،و در رشته ي پرستاري قبول شدم،ولي متاسفانه با مشكل نظام وظيفه مواجه شدم و پيگير ثبت نان نشدم و 3ماه بعد راهي خدمت سربازي شدم.بعد سربازي استخدام شدم و الان من اموزگار نيز هستم.ميخواستم راهنماييم كنيد ايا من ميتوانم در كنكور سراسري95 اگر در رشته پزشكي قبول بشوم اموزش رايگان ادامه تحصيل بدهم.؟؟؟سپاسگزارم منو راهنمايي كنيد

فرستاده شده از HUAWEI Y330-U11ِ من با Tapatalk
      شما دو بار روزانه قبول شدین پس حق انتخاب مجددروزانه رو ندارین. یکی از بچه های سایت فروم پی سی ورلد اینطور شده بود و وقتی کنکور داده بود هنگام انتخاب رشته براش نوشته بودن روزانه غیر مجاز.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن