خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 101 از 101
    1. Top | #91
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1378888 نمایش پست ها
      حقوق پایه پرستاری چقدره
      حدود یک و نیم
      مشاور

2. Top | #92
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر شما با18000 چه رشته هایی از رشته های مربوط به بهداشت قبولم. در کل کدومیک از بهداشت ها اینده بهتری دارد

3. Top | #93
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر شما با18000 چه رشته هایی از رشته های مربوط به بهداشت قبولم. در کل کدومیک از بهداشت ها اینده بهتری دارد
      بهداشت رشته خوبیه حرفه ای و عمومی
      بهداشت حرفه ای قبولی شهرستان ها مثل کرمانشاه و...
      بهداشت عمومی هم همینطور
      مشاور

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه میشه اطلاعاتی هم در مورد بازار کار و حقوقش بدید . ممنون

5. Top | #95
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میشه اطلاعاتی هم در مورد بازار کار و حقوقش بدید . ممنون
      مهندس بهداشت حرفه ای می تواند در وزارتخانه های کار، تعاون و رفاه اجتماعی ، صنعت، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی ، نیرو ، بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و صنایع دفاعی مشغول به کار شود.سازمان ها ، شرکت ها و کارخانه های بزرگی مثل شرکت نفت ، ذوب آهن ، هواپیمایی کشوری ، ایران خودرو ، پلی اکریل دارای واحد بهداشت حرفه ای بسیار قوی هستند که در هر یک از این واحد ها چند مهندس بهداشت حرفه ای فعالیت می کنند . در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد ازدانش آموختگان مهندسی بهداشت حرفه ای نیز به طور تمام وقت یا پاره وقت در کارخانجات و سازمان های مختلف به عنوان مسئول بهداشت حرفه ای کار می کنند.علاقه مندان به حوزه آموزش و تدریس هم می توانند با داشتن مدارک تحصیلی عالی در مهندسی بهداشت حرفه ای جذب دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شوند.از آنجایی که اهمیت این شغل ، به تازگی در سال های اخیر برای کارخانجات و صنایع مختلف و …. ، مشخص شده است و آنها برای کاهش هزینه های خود به دنبال پیاده سازی شعار پیشگیری به جای درمان هستند، بازارکار مناسبی برای این شغل در کشور وجود داشته و آینده شغلی خوبی نیز پیش روی آن می باشد.

مهندسان بهداشت حرفه ای که در بخش دولتی استخدام می شوند، مطابق با قانون مدیریت خدمات کشوری حقوق دریافت می کنند. آنهایی هم که در بخش خصوصی فعالیت می کنند، بنا بر میزان تخصص، تجربه و نوع توافق صورت گرفته با کارفرمای خود، درآمدهای متفاوتی دارند.در جدیدترین پژوهش صورت گرفته در اواخر سال ۱۳۹۲ توسط تعدادی از متخصصان شغلی کشور، گروه های مختلف شغلی از نظر درآمدی مورد بررسی قرار گرفته اند. بر این اساس متوسط حقوق و درآمد مهندس بهداشت حرفه ای در سمت های مختلف شغلی و در رده های مختلف سازمانی (کارشناس، سرپرست و مدیر) استخراج شده است.برای مهندس بهداشت حرفه ای در هر سمت و در هر رده سازمانی حداقل، حداکثر و متوسط درآمد ماهیانه ذکر شده است. به عنوان مثال مهندسان بهداشت حرفه ای که در سمت کارشناس hse در رده کارشناس کار می کنند، در اواخر سال ۱۳۹۲، حداقل درآمد ۵۵۰۰۰۰ تومان، حداکثر درآمد ۱۹۸۰۰۰۰ تومان و متوسط درآمد ماهیانه ۱۱۰۰۰۰۰ تومان را داشته اند.
      مشاور

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حقوق پایه پرستاری چقدره
      بستگی به سازمانش داره. تامین اجتماعی بالای یک میلیون و ششصد - هفتصد میده وزارت بهداشت بیشتر بخش خصوصی هم همین حدودا

7. Top | #97
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

!

نقل قول نوشته اصلی توسط sir_mohsen نمایش پست ها
      دوست عزیز در تمام دنیا همینجوری هست
      در آمریکا و کشورهایی که از نظام آموزشی آمریکایی استفاده میکنن مثل استرالیا،مالزی، سنگاپور و... هم همینجوریه که شما با لیسانس از هر رشته ای میتونین پزشکی امتحان بدین
      یعنی حتی با لیسانس هنر هم میشه در این کشورا پزشکی امتحان داد
      کلا روال آموزشی پزشکی تو آمریکا اینجوریه که شما بعد از دبیرستان باید در یک رشته مرتبط یا غیر مرتبط لیسانس داشته باشین بعد تازه برای ورود به پزشکی امتحان بدین که دوره پزشکی هم اونجا 5 ساله هست
      من اینو پرسیدم از کسی که همچین حرکتی زده بود ! از شیمی رفته بود داروسازی ولی بهش گفته بودن اجازه تاسیس داروخانه نداری ! فقط میتونی لابراتور و شرکت داروسازی تاسیس کنی ! یه ذره دلم خنک شد ولی خب نامردی ـه دیگه حتی زدن لابراتوار !

در مورد پزشکی هم بپرسم ببینم جریان چیه چون این حرکت اصلا قابل هضم نیست و ناعدالتی ـه محضه .. چطور میشه یکی که با 25 هزار پرستاری میاره بره پزشکی بخونه ؟ اونم در کنار کسی که روزها نخوابیده ، درس خونده ، استرس کشیده ، و رتبه خوب اورده و کنکور قبول شده ! این برام قابل هضم نیست حتما یه سری اپشن های دیگه هم هست مثل عدم تاسیس داروسازی !که گذاشتن واسه اینکار ..

حالا وجود شرایطی مثل معدل دیپلم بالای 18 و معدل کل لیسانس بالای 16 یکم متمایز میکنه افراد رو ولی باز هم نامردی ـه ..

ویرایش توسط FaaRshD : 04 مرداد 1394 در ساعت 23:52

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان کسی میدونه آخرین رتبه قبولی در دانشگاه آزاداسلام واحد نجف آباد (واقع در اصفهان) در رشته پرستاری سال گذشته چند بوده؟؟؟
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

9. Top | #99
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگه کسی میذونه پ خ بدهد.
      من رفتم.بای.
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله
      ویرایش توسط Reza j : 05 مرداد 1394 در ساعت 01:02

10. Top | #100
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      من اینو پرسیدم از کسی که همچین حرکتی زده بود ! از شیمی رفته بود داروسازی ولی بهش گفته بودن اجازه تاسیس داروخانه نداری ! فقط میتونی لابراتور و شرکت داروسازی تاسیس کنی ! یه ذره دلم خنک شد ولی خب نامردی ـه دیگه حتی زدن لابراتوار !

در مورد پزشکی هم بپرسم ببینم جریان چیه چون این حرکت اصلا قابل هضم نیست و ناعدالتی ـه محضه .. چطور میشه یکی که با 25 هزار پرستاری میاره بره پزشکی بخونه ؟ اونم در کنار کسی که روزها نخوابیده ، درس خونده ، استرس کشیده ، و رتبه خوب اورده و کنکور قبول شده ! این برام قابل هضم نیست حتما یه سری اپشن های دیگه هم هست مثل عدم تاسیس داروسازی !که گذاشتن واسه اینکار ..

حالا وجود شرایطی مثل معدل دیپلم بالای 18 و معدل کل لیسانس بالای 16 یکم متمایز میکنه افراد رو ولی باز هم نامردی ـه ..
      خب اون آزمونی که می‌گیرن پدر طرفو درمیاره دیگه. مواد آزمون ایناست:
      فيزيولوژي نظري (ضريب 3)، ميكروب شناسي شامل باكتري شناسي، ويروس شناسي و انگل شناسي پزشكي (ضريب 3)، آناتومي نظري (ضريب 3)، بيوشيمي نظري (ضريب 2)، بافت شناسي و جنين شناسي نظري (ضريب 2)، ايمونولوژي نظري (ضريب 2)،زبان عمومي(2)، ژنتيك (ضريب 1)، روانشناسي (ضريب 1)، تغذيه (ضريب 1)، فيزيك پزشكي (ضريب 1)، دروس اصول خدمات بهداشتي و بهداشت و تنظيم خانواده (ضريب 1)، دروس اصول اپيدميولوژي و مبارزه با بيماري ها و آمار مقدماتي (ضريب 1)

یارو از نو کنکور بده گمون کنم آسون‌تر باشه!

11. Top | #101
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHERWEAN نمایش پست ها
      خب اون آزمونی که می‌گیرن پدر طرفو درمیاره دیگه. مواد آزمون ایناست:
      فيزيولوژي نظري (ضريب 3)، ميكروب شناسي شامل باكتري شناسي، ويروس شناسي و انگل شناسي پزشكي (ضريب 3)، آناتومي نظري (ضريب 3)، بيوشيمي نظري (ضريب 2)، بافت شناسي و جنين شناسي نظري (ضريب 2)، ايمونولوژي نظري (ضريب 2)،زبان عمومي(2)، ژنتيك (ضريب 1)، روانشناسي (ضريب 1)، تغذيه (ضريب 1)، فيزيك پزشكي (ضريب 1)، دروس اصول خدمات بهداشتي و بهداشت و تنظيم خانواده (ضريب 1)، دروس اصول اپيدميولوژي و مبارزه با بيماري ها و آمار مقدماتي (ضريب 1)

یارو از نو کنکور بده گمون کنم آسون‌تر باشه!
      تو یکی از تاپیک های اینجا ، من یه پستی دادم بعد دو سه نفر ریختن سر من که چرا ال کردی چرا بل کردی چرا اینجوری گفتی ! در حالی که قبل من اصلا پستی نداده بودن که به کار بچه های اینجا بیاد و منتظر بودن تا یه چیزی گفته بشه و اینا هم خودی نشون بدن ! ولی پیدا میشه یکی مثل شما که منطقی به پست ها جواب بده و یه سری از افراد رو از نگرانی و سردرگمی در بیاره ! .. واقعا مرسی

من اطلاعات بیشتری در این موضوع ندارم متاسفانه ! چیزهایی که گفتم رو میدونم ولی اطلاعات شما از من بیشتر و بهتره و امیدوارم به درد بچه های اینجا بخوره ..

بازم مرسی ..

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)