خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 19 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 281
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      شیمی رو گفتم خراب کردم نه زیست رو . شیمی رو شاید بین 20 تا 30 زده باشم
      میاری

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پزشکی رو میارم ولی اینکه پردیس باشه یا روزانه نمیدونم
      هرچنئ من ازروم بیوتک بود که نمیرسم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      من تمام تمرکزم روی کتاب درسی ها بود . ابتدا پیش خوانی میکردم بعدشم یه دور کتاب رو میخوندم واسه ثبیت مطلب هم بعدش تست میزدم در اخر بعد از چند روز خیلی دقیق تر و مفهومی تر یه فصل رو تحلیل می کردم و با فصل های قبل بررسی می کردم و نکات مهمی که در کنکور های اخیر تکرار شده بود و به نظر مهم میومد رو حاشیه نویسی می کردم ...

از جزوه ای استفاده نکردم فقط متن کتاب درسی رو دقیق میخوندم و تست هم از روی گاج در مرحله اول و بعدشم نشر الگو همین . تست های خیلی سبز رو هم بعضی فصل هاشو زده بودم ولی درس نامه شو نخونده بودم ...
      واقعا ممنون بابت راهنمایی.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من سال سومم بود که کنکور دادم.اینم منابع ادبیات:قرابت سبطی-لغت و املا سبطی و الگو-زبان فارسی کلاس استاد شاهین زاد+کتاب شاهین زاد-آرایه کتاب شاهین زاد + جزوه تکمیلی استاد-تاریخ ادبیات شاهین زاد+ بعضی بخش ها از الگو مصور-تست هم از گاج هم از خیلی سبز عربی:عربی سفید گاج+60 آزمون گاج دینی:گاج نقره ای که از خود کتاب درسی کامل تره زبان:گاج نقره ای متن وکلوز گاج و شبقره زمین اصلا نخواندم و سفید گذاشتم ریاضی:پیش گاج نقره ای+خیلی سبز که سوالاتش خیلی آبکی بود+هندسه کتاب قدیمی الگو از شروین سیاح نیا زیست:جزوه استاد عمارلو+ 15بار حل و بررسی و تجزیه تست های سراسری داخلی و خارج 88 تا93 فیزیک:جزوه استاد عربشاهی و میرحسینی+گاج نقره ای +جامع خیلی سبز شیمی:جزوات و سوالات خود اساتید مصلایی و بابایی +حل مداوم سوالات کنکور داخل و خارج تجربی و ریاضی از88تا93+آزمون شیمی پایه فار

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      من سال سومم بود که کنکور دادم.اینم منابع ادبیات:قرابت سبطی-لغت و املا سبطی و الگو-زبان فارسی کلاس استاد شاهین زاد+کتاب شاهین زاد-آرایه کتاب شاهین زاد + جزوه تکمیلی استاد-تاریخ ادبیات شاهین زاد+ بعضی بخش ها از الگو مصور-تست هم از گاج هم از خیلی سبز عربی:عربی سفید گاج+60 آزمون گاج دینی:گاج نقره ای که از خود کتاب درسی کامل تره زبان:گاج نقره ای متن وکلوز گاج و شبقره زمین اصلا نخواندم و سفید گذاشتم ریاضی:پیش گاج نقره ای+خیلی سبز که سوالاتش خیلی آبکی بود+هندسه کتاب قدیمی الگو از شروین سیاح نیا زیست:جزوه استاد عمارلو+ 15بار حل و بررسی و تجزیه تست های سراسری داخلی و خارج 88 تا93 فیزیک:جزوه استاد عربشاهی و میرحسینی+گاج نقره ای +جامع خیلی سبز شیمی:جزوات و سوالات خود اساتید مصلایی و بابایی +حل مداوم سوالات کنکور داخل و خارج تجربی و ریاضی از88تا93+آزمون شیمی پایه فار
      داداش میدونی بزرگترین دغدغه من تو دوران کنکور چی بود ؟این بود که ب فرض من کل اختصاصیارو در حد ۸۰بلد شدم!اونوقت سر جلسه ک وقت ندارم همه رو پیاده کنم! میشه بگید چطوری وقتتونو سر جلیه تنظیم کردین ؟البته اگه۰۰۰

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم احتمالا قبول میشم.عمومیام میانگین70 -ریاضی 66-فیزیک83-زیست 80-شیمی حدود 94
      ماشاال شیمی یو من 5 زدم اما خدایش خیلی خوندم نمی دونم چی شد نفر اول شیمی هستی فک نکنم امسال کسی 100 زده باشه

87

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ولی خدایی فیزیکت با عقل جور درنمیاد!!مگه میشه؟؟مگه داریم؟؟
      منم دکتر افشار گفت ب احتمال 90%پزشکی ارومیه قبولم
      فک کنم شما دورقمی میشی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم سال اول ودومی که کنکور میدادم درست مثل شما فکر میکردم که حالا من اطلاعات لازم رو داشته باشم اما وقت کمو چیکار کنم.اما یه چیزیو از سر تجربه فهمیدم که در واقع اگه یکی تسلط صد در صدی به مطالب داشته باشه مطمئنا میتونه از زمان بهتر استفاده کنه.بقول یکی از اساتید سر جلسه درس بلد بودن مهم نیست تسلطه که مهمه وتسلط هم فقط با تمرین و تست و ازمون مکرر بدست میاد.اما کاری که خودم در سال سوم کنکور دادنم کردم این بود که خودم سعی کردم با برنامه قلم چی هماهنگ کنم بعدشم سعی کردم از هیچ کدوم از آزمون هاش فرار نکنم هی بهانه نیاوردم که سوالاش غیر استاندارده چون بنظرم غیر استانداردترین آزمون همین ازمون سراسری هستش خلاصه سعی کردم هر چقدر میتونم آزمون بدم و زمانمو بهتر تنظیم کنم البته بگم تا آخرین آزمون بازم وقت کم آوردم بعدشم یکی از کارایی که کردم رفتم دور دنیا در چهار ساعت تجربی و عمومی و ریاضی رو از کنکوری های سال قبلش گرفتم واز مهر شروع کردم از اونا از خودم آزمون میگرفتم اما خیلیا بنظرم اشتباه میکنن وفکر میکنن این کتاب برای عید به بعد هستش و اکثرا وقت نمیکنن تمومش کنن.اما در آخر بگم کلا خودتونو گول نزنید که من فلا درسو بلدم بعد بری قلم چی درصدت زیر 60 بشه چون یه ازمون هر چقدر هم بد باشه اگه درصدت پایین هست حتما یه جای کارت میلنگه به عنوان مثال یا روش خوندنت بده یا ساعات مطالعت کمه یا دوره هاتو درست انجام نمیدی یا منابعت مشکل دارن یا معلمات در فهماندن مبحث مشکل دارن یا اصلا تو استعادت تویه اون مبحث پایینه که این مورد آخر خیلی کم پیش میاد یا هزار دلیل دیگه.ولی تور خدا خودتو گول نزن که من فلا درسو بلدم اینو بخدا دارم به عنوان یه برادر بزرگتر میگم که گاهی وقتا لازم آدم غرور خودشو بشکنه و بره ایراد کارشو پیدا کنه.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما کلاس اقای مصلایی رو میرفتین واسه شیمی؟؟راضی بو دین ؟به نظرتون ارزش داره من از شهرستان بیام تهران این کلاسارو برم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بهرام
      داداش من نمیدونم کجای کارم لنگید امسال...شیمیو فول بودم سطر ب سطر...هم کتاب درسیو هم کتابای بهمنوولی باز زیاد بزنم 68 فوقش 70 درمیاد!!نمیدونم اخه شما ینی هیج سوال شمارشی چیزی از دست ندادی انقد زدی؟؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر شخصی حقیر بر خلاف خیلی از مشاورا که میگن دبیر زیاد مهم نیست اینه که اتفاقا یه دبیر خوب نقش خیلی مهمی در کنکور شما داره اما اگه شما ده تا معلم خوب داشته باشید اما خودت تو خونه کار نکنی و زحمت نکشی اصلا نتیجه نمیگری. در واقع دبیر خوب مثل کاتالیزر در شیمی و نرم افزار مدیریت دانلود هنگام دانلود میمونه که اگه نداشته باشی ضرری نمیکنی اما اگه داشتی باشی سرعتت بیشتر میشه وهم خیالت راحت تره.درجواب دوستمون بگم که بله هم مصلایی وهم بابایی.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر شخصی حقیر بر خلاف خیلی از مشاورا که میگن دبیر زیاد مهم نیست اینه که اتفاقا یه دبیر خوب نقش خیلی مهمی در کنکور شما داره اما اگه شما ده تا معلم خوب داشته باشید اما خودت تو خونه کار نکنی و زحمت نکشی اصلا نتیجه نمیگری. در واقع دبیر خوب مثل کاتالیزر در شیمی و نرم افزار مدیریت دانلود هنگام دانلود میمونه که اگه نداشته باشی ضرری نمیکنی اما اگه داشتی باشی سرعتت بیشتر میشه وهم خیالت راحت تره.درجواب دوستمون بگم که بله هم مصلایی وهم بابایی.
      تو تابستون روزی چند ساعت میخوندی شما ؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تابستون از 6 ساعت شروع کردم و تا شهریور رسونمش به 11 ساعت.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      والا منم دروس تخصصیم این بود
      زیست 76
      شیمی 60
      فیزیک 65
      ریاضی 87
      تمامی دروس عمومیم بین 70 تا 100
      به جز عربی که 55
      و زمین که 40 زدم

خودم با این درصدا فکر میکرم زیر 1000 هزار بیارم ولی توی یک تاپیک زدم فکرکنم زیر 2000 بیارم

هرچی خدا بخواد همون میشه
      ولی واقعا این ریاضی رو خیلی حال کردم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرتون مصلایی خیلی تاثیر داشته تو درصدتون یعنی اگه کلاسشو نمی فتین درصدتون پایین میومود-میخام یام تهران امسال کلاس برم یا حداقل با پرواز بیام برگردم اگه بشه واقعا به نظرتون شما که کلاس رفتین کار درستی میکنم؟؟درمورد عربشاهیی چی؟؟؟مشاوره دکتر نکویی ؟؟؟

صفحه 2 از 19 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن