خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 108 از 108
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها
      به هیچ عنوان در تفاسیر استفاده نشده :
      تفسیر نمونه :

آنچه در بالا گفته شد ممکن است درباره یک فرد صادق باشد و یا درباره یک ملت ، ملتهائى که اندیشه هاى خود را از کار انداخته اند و به سرگرمیهاى ناسالم روى آورده اند و در ریشه هاى بدبختى خود نمى اندیشند و در عوامل ترقى فکر نمى کنند،
      نه گوش شنوا دارند و نه چشم بینا، آنها نیز دوزخى هستند نه تنها در دوزخ قیامت ، بلکه در دوزخ زندگى این دنیا نیز گرفتارند

در مورد حرف دومتون هم توضیح دادم .. شما یه آیه رو میگیرید و من با توجه به کلیات قرآن این بحث رو جواب دادم که اصلا اینطور نیست

در مورد حرف سومتون هم در مورد کا یهود صحبت نشده ..... در مورد گروهی از یهود که به تورات عمل نمیکنند گفته ...
      در تفسیر البرهان که یک تتفسر تماما حدیثی است گفته شده مقصود پیروان ادیان دیگرند
      در تفسیر قرطبی هم گفته شده

در سوره قلم لفظ ح ر ا م ز اده برده شده شما میگی اینطور نیست؟؟

به عابدان یهود که برداشتشون از تورات با برداشت حضرت محمد فرق داشته گفتند الاغ

دوستان برید این آیاتو رو بخونید لطفا بعد قضاوت کنید
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برعبث می پایم تا به کس درآید...همین...

3. Top | #108
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      با این بحث ها به جایی نمیرسیم تمومش کنید نه کشور ساخته میشه نه چیزی فقط عمل لازمه که اونم اتحاد میخواد تا همه نخوان هیچی درس نمیشه اول باید همه متحد شیم کشور بسازیم نه خودمونو تا زمانی که بخوایم خودمونه بسازیم بو دور چی وار()همینه که هس()ت

جامعه سازی باید در کنار انسان سازی باشه ، جامعه ی خوب بدون اعضای خوب امکان نداره همونطور که اگر اعضای یک جامعه خوب باشند ، جامعشون به سمت بدی گرایش پیدا نمیکنه ،

اتفاقا چه مطلب جالبی گفتید ، چون جواب نقل قول بعدی هم هست :

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah B نمایش پست ها
      ما ک از دولت آمریکا خوشمون نمیاد!
      فقط از مردم و فیلم هاشون اهنگ هاشون شهر هاشون حوشمون میاد!
      از حرفای آخرتون خوشم نیومد!! این چ جرفیه؟؟؟ مردم امریکا بخاطر دولتشون باید شریک جرم محسوب بشن؟؟
      من طرفداریشونو نمی کنم ولی این حرفاتون زیاد جالب نبودن ولی هر کی عقیده ایی داره و من به عقاید شما اجترام میذارم
      همونطور که ما مردم ایران باید برای سیاست های کشورمون در منطقه پاسخگو باشیم ، مردم آمریکا هم باید پاسخگو باشند ،

مثلا در مورد کشور خودمون : ما بودیم که 30 سال پیش انقلاب کردیم ، ما بودیم که به جمهوری اسلامی رای آری دادیم ، و ما هستیم که الآن بعد از 30 سال و پشیمون شدن از نظام همچنان دست رو دست گذاشتیم و فقط در حال تماشا کردن هستیم !! پس مشخصه که ما مسئولیم ،

نقل قول نوشته اصلی توسط El3RAH1M نمایش پست ها
      @Adam Hart عزیز شما نمیتونی بعضی رو مجبور کنی حقو بپذیرن . خودتو خسته نکن برو به زندگیت برس خوب نمی خوان قبول کنن زوره ؟! همین پستای این تاپیکت هم زیادیه وقت خودتو صرف هر کسی نکن
      رفع اسپم:تاپیکت خوب بود ولی گفتم , وقت خودتو صرف هر کسی نکن . وقت این نیست بشینی باز وقایع 88 و بازگو کنی . هر کس که باید رسوا میشد شد .
      در مورد وقایع 88 از جبهه ای طرفداری نمیکنم ، به خاطر اینکه همیشه به اصلاحات بدبین بودم و اون طرف هم که حکومت بود ....

اما خیلی دوست دارم با یک واقعه تاریخی تو اسلام مقایسش کنم ،

وقتی طلحه و زبیر بعد از خلافت علی (ع) اومدن پیشش ، داستان اون شمع بیت المال پیش اومد که همه شنیدید ، اما مهم تر اینه که ازش اجازه خواستند که از شهر خارج بشن ..... علی(ع) می دونست که اینها قراره برن و به دشمن ملحق بشن و می دونست چقدر ممکنه خطرناک باشه که دو یار نزدیک پیامبر در مقابلش قرار بگیرند اما با این حال اجازه خروجو داد !! می دونی این یعنی چی ؟!!

این یعنی به جنابعالی که خودتو شیعه علی میدونی داره میگه : شیعه من ، تو حق نداری کسی رو صرفا برای بیان عقیدش بکشی یا زندانی کنی یا آزادیشو به هر نحوی بگیری !! ولو اینکه دشمن پشت تمام قضایا باشه ،

حالا این بماند که جای دیگه خوندم در سرتاسر قلمرو علی زندانی سیاسی وجود نداشته و....

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن