خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f68 نمایش پست ها
      عربی ایادفیلی ک برای زمان قاجاره الان ب درد نمیخوره ک
      کوله پشتی خیلی گنگه نمیدونم چرا ی عده توصیش میکنن ؟
      کوله پشتی شاید برا کسی خوب باشه ک هوش ریاضیش خوبه و مطالب ریاضی رو زود میگیره.
      با سلام،من فوت و فن عربی خیلی سبز را هم گرفتم ولی با ایاد فیلی عربی رو مسلط شدم و 85 زدم. بعضی هم میگن گاج سفید برای عربی خوبه .در کل هر کسی با یه کتاب راحتتره.ضمن اینکه انصافن آقای ایادفیلی هرسال مطالب را بروز و ویرایش میکنند برخلاف سایر انتشارات که سالها بدون تغییر تجدید چاپ میکنن و فقط طرح جلد کتاب و اگه خیلی بخوان هنر کنند تسنهای کنکور اخیر را میذارن تو چاپ جدید.کتاب کوله پشتی هم راستش من خودم امسال میخوام بگیرم و پارسال نخوندم چون کتابفروشهای شهرمون نداشتند ولی اکثر مشاورها توی نت برای داوطلبانی که مدتی فاصله داشته اند اینو معرفی کرده بودند حتی استاد افشار .

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایاد فیلی رو من ندیدم تست هم داره؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofarrr نمایش پست ها
      من تعجب میکنم کسی از ادبیات خیلی سبز نمیگه در صورتی که به نظرم تستاش عالین،شیمی هم خیلی سبز تو سوم وپیش نسبت به مبتکران پیشتازه!
      توی مصاحبه با کسانی که ادبیات سالهای اخیرو عالی و یا100 زده بودن خوندم که خیلی سبز فقط برای قسمت املا استفاده کرده بودن وبرای بقیه مباحث یا از گاج موضوعی یا کتابهای دکتر سبطی از نشر دریافت را استفاده کرده بودند.برای شیمی هم خیلی سبز کاملن تقلید از مبتکرانه فقط خلاصه تر گفته ولی بنظرم حالا که وقت کافی داریم بهتره همون منبع اصلی یعنی مبتکران رو بخونیم .مهندس علمداری از انتشارات فار قبلن نویسنده کتابهای شیمی اندیشه سازان بوده که بهترین کتب کنکور را داشتند و در سطح کنکور دو سال اخیر کتاب تست بیرون داده که حتی از الگو سرتره.

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pinkrose نمایش پست ها
      توی مصاحبه با کسانی که ادبیات سالهای اخیرو عالی و یا100 زده بودن خوندم که خیلی سبز فقط برای قسمت املا استفاده کرده بودن وبرای بقیه مباحث یا از گاج موضوعی یا کتابهای دکتر سبطی از نشر دریافت را استفاده کرده بودند.برای شیمی هم خیلی سبز کاملن تقلید از مبتکرانه فقط خلاصه تر گفته ولی بنظرم حالا که وقت کافی داریم بهتره همون منبع اصلی یعنی مبتکران رو بخونیم .مهندس علمداری از انتشارات فار قبلن نویسنده کتابهای شیمی اندیشه سازان بوده که بهترین کتب کنکور را داشتند و در سطح کنکور دو سال اخیر کتاب تست بیرون داده که حتی از الگو سرتره.
      فار داشتین شما؟ میشه دربارش توضیح بدین؟
      مشاور

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      فار داشتین شما؟ میشه دربارش توضیح بدین؟
      راستش توی شهرستان ما کتابفروشیها فقط گاج میارن که برای بچه ها شناخته شده تره ولی من از اقوام و آشنایان که دارند پزشکی و دندان و دارو میخونن شنیدم که همه میگن شیمی رو مدیون کتابهای مهندس علمداری هستن.از شانس بد ما دیگه گیر نمیاد چون انتشارات اندیشه سازان منحل شده و هر کدوم از اساتید شاخصش خودشون رفتن مستقل انتشاراتی باز کردند ادبیاتش دکتر سبطی بود الان نشر دریافت رو داره،شیمی مهندس علمداری بود الان انتشارات فار را تشکیل داده.
      البته مهندس بهمن بازرگانی هم اونجا بود که رفت مبتکران و بقیه هم جاهای دیگه. من از سایت نشر دریافت خوندم که دکتر سبطی خبر داده بود شیمی آزمون پایه فار( تستی) چاپ شده.امسال اگه شده میرم از مرکز استانمون پیداش میکنم.
      ویرایش توسط Armaghan : 28 خرداد 1394 در ساعت 01:12 دلیل: تصحیح عنوان کتاب

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pinkrose نمایش پست ها
      راستش توی شهرستان ما کتابفروشیها فقط گاج میارن که برای بچه ها شناخته شده تره ولی من از اقوام و آشنایان که دارند پزشکی و دندان و دارو میخونن شنیدم که همه میگن شیمی رو مدیون کتابهای مهندس علمداری هستن.از شانس بد ما دیگه گیر نمیاد چون انتشارات اندیشه سازان منحل شده و هر کدوم از اساتید شاخصس خودشون رفتن مستقل انتشاراتی باز کردند ادبیاتش دکتر سبطی بود الان نشر دریافت رو داره،شیمی مهندس علمداری بود الان انتشارات فار را تشکیل داده.
      البته مهندس بهمن بازرگانه هم اونجا بود که رفت مبتکران و بقیه هم جاهای دیگه. من از سایت نشر دریافت خوندم که دکتر سبطی خبر داده بود شیمی فار تستی چاپ شده.امسال اگه شده میرم از مرکز استانمون پیداش میکنم.
      مرسی
      مشاور

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofarrr نمایش پست ها
      ایاد فیلی رو من ندیدم تست هم داره؟
      بله تستهای کنکور داخل و خارخ را از سال89 تا 93 داره درضمن آخر هر مبحث هم تست تالیفی داره.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)